• INFORMATYKA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3,5 roku
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3,5 roku 3,5 roku
  tytuł zawodowy: inżynier inżynier

  Kształcenie na kierunku Informatyka w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie umożliwia pozyskanie wiedzy z obszaru współczesnych rozwiązań informatycznych.

  Studenci zaznajamiają się między innymi z: podstawami programowania, budową i sposobami działania sprzętu komputerowego i oprogramowania, bezpieczeństwem systemów komputerowych i bezpieczeństwem sieci, administracją systemów baz danych, technologiami sieciowymi, czy programowaniem systemów wbudowanych.

  Oprócz tego, poruszają się po zagadnieniach architektury komputerów, analizy i wizualizacji danych, transmisji danych w sieciach cyfrowych, systemów bezprzewodowego dostępu do sieci oraz administracji usługami katalogowymi.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneŚcieżki kształcenia

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Bazy danych
  • Systemy i sieci komputerowe
  • Programowanie obiektowe

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Bazy danych
  • Systemy i sieci komputerowe
  • Programowanie obiektowe

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (2)

Dominik Ocena odpowiedz

Świetna uczelnia. Jestem w trakcie 3 semestru na kierunku Informatycznym i wiem że zostanę z tą uczelnią na dłużej. Świetna organizacja biorąca pod uwagę komfort studentów. Dużo możliwości rozwoju oraz wiele aktywności które można prowadzić równocześnie z nauką. Autorskie platformy uczelniane do komunikacji oraz gromadzenia materiałów dla studentów. Wszystko to sprawia ,że WSZiB jest nowoczesną uczelnią dostosowana do potrzeb dzisiejszych studentów.

Jakub Ocena odpowiedz

Jestem na 6 semestrze studiów na kierunku Informatyka (niestacjonarne). Polecam ten kierunek jak i samą uczelnię jeżeli interesuje cię informatyka to na WSZIB będziesz mieć możliwość nauczyć się dużo praktycznych rzeczy na laboratoriach. Praktyczną wiedzę uzupełnisz słuchając ciekawych wykładów oraz z udostępnionych materiałów przez wykładowców. Ja wybrałem specjalizację systemy i sieci komputerowe i jestem zadowolony z wyboru, na tej specjalności są fajni wykładowcy ( słyszałem że na innych specjalnościach też jest w porządku ). Ogólnie polecam tą uczelnie i nie żałuję swojego wyboru :)

Pokaż więcej