Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Szczeciński.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

Usatysfakcjonowana Ocena odpowiedz

Studia wymagające nawet dla tych, którzy uważają je za pasję, ale ktoś, kto poważnie myśli o psychologii i odpowiedzialnie podchodzi do przyszłej pracy z człowiekiem, się z tym liczy. Właściwie im wyżej jesteś na roku, tym więcej w Tobie pokory wobec ludzi i zjawisk - ale jeśli tak czujesz, to w porządku, tak powinno być :) To jest taki zawód, że i tak trzeba ciągle się dokształcać, doskonalić, być na bieżąco z osiągnięciami naukowymi. W ciągu 5 lat poznaje się różne gałęzie dziedziny, od biologii mózgu, przez psychopatologię, diagnozę, zachowania grup społecznych. Są niektóre egzaminy, do których z lękiem zaczynasz się uczyć na długo przed sesją i siedzisz po nocach, ale też takie seminaria, które zalicza się praktycznie, realizując projekty lub studia przypadku. Miło wspominam studiowanie na US, wykładowcy ludzcy, towarzystwo sympatyczne (więcej czasu razem powtarzaliśmy lub przygotowywaliśmy się do zaliczeń niż imprezowaliśmy). Seminaria mgr - dużo zależy od promotora, po prostu najlepiej wybrać taką osobę, która zna się na Twoim temacie i wtedy będzie dobrze. Dały mi dobrą bazę teoretyczną pod pracę zawodową (w pracy naprawdę wraca się do notatek i materiałów).