ul. Konarskiego 18A

44-100 Gliwice

tel. +48 32 2371204 

 fax. +48 32 2371282

e-mail: RMT@polsl.pl

http://www.polsl.pl/Wydzialy/RMT

ul. Konarskiego 18A

44-100 Gliwice

tel. +48 32 2371204 

 fax. +48 32 2371282

e-mail: RMT@polsl.pl

http://www.polsl.pl/Wydzialy/RMT

  • MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - STUDIA PODYPLOMOWE REKRUTACJA

    Master of Business Administration o profilu Industry 4.0. (MBA Przemysł 4.0.) to interdyscyplinarny program zaawansowanych kompetencji menedżerskich, wykorzystujący najnowsze osiągniecia współczesnych dyscyplin: ekonomii i finansów, zarządzania, psychologii, prawa, nauk o komunikacji społecznej i mediach oraz wielu innych. Program MBA Industry 4.0. został przygotowany w oparciu o standardy jednej z 3 najbardziej prestiżowych, światowych akredytacji AMBA (Association of Master of Business Administration), co umożliwia uzyskanie dyplomu o uznanej, międzynarodowej randze. W ramach ścieżki kształcenia specjalności Industry 4.0. oferujemy słuchaczom, poza standardową 400 godzinną ścieżką dydaktyczną menedżerską; edukację z obszaru wszystkich technologii Przemysłu 4.0.: 1. Technologie przyrostowe, 2. Cyberbezpieczeństwo, 3. Autonomiczne roboty, 4. Poszerzona rzeczywistość, 5. Przetwarzanie dużych zbiorów danych, chmura obliczeniowa, 6. Symulacje i wizualizacje procesów, 7. Modele biznesowe dla Przemysłu 4.0., 8. Ocena technologii i produktu. Ścieżka specjalizacyjna obejmuje 120 godzin dydaktycznych, w tym wizyty studyjne w krajowych i zagranicznych firmach oraz spotkania z uznanymi autorytetami. Standard nowatorskich metod uczenia obejmuje także learning by doing, gry menedżerskie, design thinking, case studies i inne interaktywne formy zajęć.

    Dowiedz się więcej

  • PROJEKTOWANIE I WYTWARZANIE MASZYN SPECJALNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE REKRUTACJA

    Absolwenci studiów podyplomowych „Projektowanie i wytwarzanie maszyn specjalnych” posiadają wiedzę z zakresu projektowania, konstruowania i eksploatacji urządzeń specjalnego przeznaczenia. Absolwenci znają nowoczesne materiały inżynierskie stosowane w budowie maszyn specjalnych, ich własności mechaniczne oraz możliwości zastosowania w maszynach specjalnych i innych zastosowaniach przemysłowych.

    Dowiedz się więcej

Opinie (3)

Michał Ocena

Centrum obróbcze a Ada nie jest żadną nowa technologia a prosta maszyna, która potrafi obsłużyć kumaty Janusz po ukończeniu zwykłego LO kształcącego :) tak jest w przypadku większości maszyn CNC sterowanych numerycznie

Andrzej Ocena

Pare lat temu skończyłem mechatronike na mt. Stracone 5 lat studiów, które nic mi w zasadzie nie dały- jestem konstruktorem a zawodu tak naprawdę uczyłem się w pracy. Stracone lata życia, które nie dały mi nic, zaczynając od pieniędzy a kończąc na jakiejś chociaż podstawowej dumie z faktu ukończenia tego kierunku. Nie warto studiować na mt, bo to się po prostu nie opłaca, a już na pewno nie w tym kraju i na tej uczelni. Mówię to z perspektywy absolwenta, który już ładnych pare lat siedzi w przemyśle i nie raz zmieniał pracę. Nie warto.

Paolo Ocena

Wiele lat temu konczylem AiR na wydziale mechanicznym PLSL. Kierunek dosc trudny, sporo wysilku i energii poszlo niestety....w gwizdek. Wydumane kierunki, nieistniejace w rzeczywistosci problemy stwarzane przez grono naukowców, ogromna ilosc teorii i prawie zero jakiejkolwiek praktyki. Skutkuje to potem ogromnym zdziwieniem i pytaniami co to jest doktorów wydzialu M-T na widok nowoczesnego centrum obrobczego, czy nowoczesnej maszyny CNC (Amada). Jesli ktos lubi sie uczyc rzeczy niepotrzebnych i rozwiazywac czysto teoretyczne problemy nigdzie indziej nieistniejace to polecam zarowno studia tam jak tez (zwlaszcza) pozniejsza kariere naukową.