• ADVANCED MEDIATOR - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  DLA KOGO?

  Studia adresujemy do praktykujących mediatorów, którzy pragną doskonalić swój warsztat. Ustawiczne podnoszenie kwalifikacji gwarantuje stronom sporu, iż mediator jest osobą w pełni przygotowaną do prowadzenia postępowania mediacyjnego.

  CO MOGĘ OSIĄGNĄĆ?

  Studia oferują pogłębienie wiedzy z zakresu regulacji prawnych mediacji oraz psychologicznych aspektów pracy mediatora. Duży nacisk położony jest na doskonalenie warsztatu pracy – poprzez poznanie nowych technik oraz superwizję. Dopełnieniem są zajęcia z budowania marki osobistej. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ADVANCED PERMANENT AND MEDICAL PIGMENTATION TRAINER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Są to studia tylko dla osób zaawansowanych w pigmentacjach upiększających, chcących poszerzyć swoją wiedzę z makijażu medycznego oraz zdobyć doświadczenie i wiedzę w zakresie przeprowadzenia zajęć praktycznych ze studentami.

  Specjalność trenerska pozwoli nie tylko doskonale wykonywać zabiegi makijażu permanentnego, ale również organizować szkolenia w tym zakresie.

  Dla kogo ?
  Szkolenie przeznaczone jest dla absolwentów kierunku TRENER LINERGISTA, dla osób, które wykonują makijaż permanentny co najmniej 2 lata lub mogą udowodnić wysokie kompetencje w tym zakresie. Obowiązuje egzamin wstępny ( absolwenci kierunku Trener Linergista są z niego zwolnieni)

  • Doświadczenie w makijażu permanentnym (dyplomy, opis doświadczenia),
  • Portfolio z pracami (brwi, kreski, usta),

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • AJURWEDA (KONTYNUACJA) - HOLISTYCZNA KONCEPCJA ROZWOJU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem kierunku AJURWEDA - HOLISTYCZNA KONCEPCJA ROZWOJU jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom absolwentów pierwszego stopnia studiów z  ajurwedy i wsparcie ich w samodoskonaleniu, w poszukiwaniu zdrowia oraz rozwoju na wszelkich płaszczyznach. Chcemy inspirować do zmian w życiu osobistym, rodzinnym, zawodowym oraz społecznym. Dzięki ajurwedzie jest to możliwe. Ci, którzy już wkroczyli na tę  ścieżkę, wiedzą o tym najlepiej.  

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • AJUWERDA - HOLISTYCZNA KONCEPCJA ZDROWIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  DLACZEGO AJURWEDA?

  ...ponieważ jest fascynującą wyprawą w świat tradycji wschodu i współczesnej kultury zachodu w poszukiwaniu wiedzy i zdrowia. Człowiek nieposiadający wiedzy nie posiada też możliwości wyboru i nie jest w stanie wziąć odpowiedzialności za swoje życie, ciało, zdrowie i szczęście.

  Nigdy więc nie jest do końca wolny. Ajurweda (słowo sanskryckie, łączące w sobie dwa człony: „życie” i „wiedza”, oznaczające naukę o życiu i długowieczności) daje nam ten wybór oraz prawo do decydowania o sobie i do brania za siebie odpowiedzialności.

  CZYM JEST AJURWEDA?

  Ajurweda to najstarszy system medyczny, którego celem jest zachowanie zdrowia osób zdrowych i leczenie chorych. Logicznie i konsekwentnie pojmuje różnice indywidualne między pacjentami i proponuje im bardzo zindywidualizowany sposób leczenia. Obejmuje dietę, żywienie, ćwiczenia fizyczne i oddechowe, medytację, ziołolecznictwo, styl życia, zabiegi pielęgnacyjno-lecznicze itd.

  dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • AKADEMIA E-MARKETINGU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Marketing internetowy - rozwojowe i pewne miejsce pracy

  E-marketing rozwija się niezwykle szybko. Praca w e-marketingu wymaga nieustannej nauki i śledzenia zmieniających się trendów. Dynamika branży przekłada się także na powstawanie coraz to nowych narzędzi i metod. Dzięki temu każdy ma szansę wyspecjalizować się w określonej branży marketingu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • AKADEMIA PRAKTYKÓW JOGI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  DLACZEGO JOGA?

  ... ponieważ joga sprawia, że życie staje się pełniejsze. Prowokuje do poszukiwań i rozwoju. Daje kondycję i zdrowie. Otwiera na tolerancję i pozwala odzyskać spokój.

  ... ponieważ będąc już obecna prawie wszędzie, nadal bywa błędnie rozumiana i interpretowana.

  ... ponieważ fascynuje i każe zadawać pytania.

  ... ponieważ pozwala znaleźć na te pytania odpowiedzi.

  ... ponieważ jeśli coś robić, to robić dobrze: DOBRZE jogę praktykować, dobrze JOGI uczyć.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • BHP - ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM I HIGIENĄ PRACY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  DLACZEGO ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM I HIGIENĄ PRACY?

  Ponieważ nasze studia są jednymi najbardziej kompleksowych kierunków z tego zakresu w regionie. Analitycy rynku pracy prognozują, że zapotrzebowanie na wysoko wykwalifikowanych specjalistów w zakresie BHP w ciągu najbliższych lat będzie systematycznie wzrastać.

  Bezpieczeństwo procesów produkcyjnych oraz jakość, trwałość i stabilność warunków pracy stanowi ogromne wyzwanie w zakresie gospodarowania potencjałem organizacyjnym nowoczesnych przedsiębiorstw – wymaga coraz doskonalszych rozwiązań w zakresie zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.

  Determinuje to konieczność sprawnego funkcjonowania służb BHP w zakładzie pracy, które powinny eliminować lub ograniczać do minimum ryzyko szkodliwego oddziaływania otoczenia na pracowników, ale także zachęcać ich samych do uważnego podejścia do kwestii związanych z ochroną warunków pracy, tworząc coraz doskonalsze i bezpieczniejsze środowisko pracy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • BUSINESS LEADERSHIP ACADEMY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Dlatego, że  odpowiadają zarówno aktualnym potrzebom ekspertów, którzy niedawno awansowali na stanowiska liderskie jak i osobom, które dopiero przygotowują się do takich ról. Business Leadership Academy  pozwala na pozyskanie kompleksowej wiedzy - zarówno tej klasycznej, sprawdzającej się od kilkudziesięciu lat, jak również tej najbardziej współczesnej z zakresu managmentu 3.0., która jest symbolem ery dominacji innowacji, technologii oraz globalnej komunikacji i łatwego przemieszczania się po całym świecie produktów, usług i siły roboczej.

  Nabyte w trakcie studiów umiejętności umożliwią Ci sprawne włączanie się w opracowywanie celów biznesowych oraz ich realizację i  zarządzanie podległymi obszarami, zespołami. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • CHIRURGIA JAMY USTNEJ DLA STOMATOLOGÓW - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Szkolenie podyplomowe "Chirurgia Jamy Ustnej dla Stomatologów" prowadzone w Stomatologicznym Centrum Dydaktycznym GWSH jest 7-dniowym cyklem kursów, których celem jest wyposażenie lekarzy klinicystów w wiedzę i umiejętności praktyczne niezbędne do przewidywalnego i bezpiecznego przeprowadzania procedur chirurgicznych w gabinecie stomatologicznym.

  Chirurgia jamy ustnej jest jedną z najtrudniejszych dziedzin stomatologii wymagającą nie tylko gruntownego przygotowania teoretycznego, ale przede wszystkim doskonałych umiejętności praktycznych.

  Dlatego też każdy dzień szkolenia składa się z części teoretycznej oraz kilkugodzinnych ćwiczeń praktycznych na specjalnie przygotowanych preparatach zwierzęcych, podczas których uczestnicy szkolenia pod okiem doświadczonych klinicystów uczą się krok, po kroku bezbłędnego wykonywania podstawowych i zaawansowanych procedur chirurgicznych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • COACHING FOR LIFE AND BUSINESS - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  DLACZEGO COACHING FOR LIFE AND BUSINESS?

  Ponieważ świat coachingu staje się coraz bardziej integralną częścią sprawnego funkcjonowania biznesu (Coaching for Business) i życia (Coaching for Life). Coaching stanowi skuteczne i efektywne narzędzie dla osób szukających możliwości rozwoju i sprawnego realizowania swoich celów. Prognozy pokazują, że rozwoju rynku i zapotrzebowanie na różne rodzaje i formy coachingu będą szybko wzrastały przez najbliższe lata, a zawód coacha będzie się cieszył coraz większym prestiżem. 

  DLA KOGO?

  Studia są przeznaczone dla osób które pragną pracować nad własnym rozwojem osobistym oraz dla tych, które interesowały się już coachingiem i chciałyby rozwinąć swoją wiedzę, by wykorzystać ją w praktyce. Słuchaczami mogą zostać osoby pełniące funkcje kierownicze, oczekujące awansu, jak i planujące karierę zawodową w obszarze zarządzania, pracy zespołowej, sprzedaży bądź negocjacji.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • CYBERBEZPIECZEŃSTWO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  DLACZEGO „CYBERBEZPIECZEŃSTWO”?

  Celem studiów jest zapoznanie studentów z terminologią, narzędziami oraz tematyką cyberbezpieczeństwa w praktyce. Poza prawami i regułami obowiązującymi od wielu lat i będącymi podstawą programów bezpieczeństwa cybernetycznego na całym świecie, studenci zdobędą praktyczną wiedzę z dziedziny testowania i zabezpieczania aplikacji webowych.

  DLA KOGO?

  Studia są przeznaczone dla informatyków, z umiejętnością programowania i podstawową wiedzą dotyczącą aplikacji internetowych, a także systemów operacyjnych. Studenci chcący pogłębić lub zdobyć wiedzę z dziedziny bezpieczeństwa aplikacji i ogólnie cyberbezpieczeństwa świetnie się tutaj odnajdą.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • DIETETYKA I SUPLEMENTACJA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Dietetyka to jedna z najprężniej rozwijających się dziedzin nauki. Zapotrzebowanie społeczeństwa na specjalistów z zakresu żywienia i dietetyki wciąż wzrasta ze względu na panujące trendy związane ze zdrowym trybem życia – powszechną modą na zdrową żywność oraz przykładaniem szczególnej wagi do tego z jakich produktów składa się nasza codzienna dieta.

  Jednocześnie od kilku lat dostrzega się w Polsce wzrost zainteresowania zdrowym stylem życia, dbałością o sylwetkę i wygląd. Popyt na usługi dietetyczne wzrasta także ze względu na wciąż rosnącą liczbę osób chorujących na otyłość. Chętniej korzystamy z porad specjalistów, którzy ustalają nam zbilansowaną i indywidualną dietę. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • DOGOTERAPIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem kształcenia jest zdobywanie i doskonalenie wiedzy z zakresu nauk kynologii, psychologii, pedagogiki i pierwszej pomocy przedmedycznej. Przygotowanie zawodowe do wykorzystania terapii z udziałem psa podczas zajęć edukacyjnych oraz terapeutycznych, zgodnych ze standardami kynoterapii.

  Absolwent będzie posiadał wiedzę na temat kynoterapii. Uzyska zawód kynoterapeuty, który upoważni go do samodzielnego prowadzenia zajęć w różnorodnych jednostkach prowadzących tego typu zajęcia. Posiądzie wiedzę z pedagogiki i psychologii umożliwiającą pracę z osobami niepełnosprawnymi z udziałem psa. Dowie się jak wybrać i przygotować psa do tego typu pracy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • FOTOGRAFIA W TERAPII I ROZWOJU OSOBISTYM - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  „Fotografia w terapii i rozwoju osobistym” to autorskie, unikatowe w skali kraju studia podyplomowe. Wyróżnia je koncentracja na terapeutycznej i edukacyjnej funkcji fotografii. Fotografia daje ogromne możliwości, działa jak swoisty katalizator usprawniając nie tylko komunikację terapeutyczną ale i procesy zmiany i rozwoju.  Już samo pokazywanie zdjęć i opowiadanie o nich ma działanie leczące – przynosi ulgę, zmniejsza cierpienie, zachęca do refleksji.

  Techniki fototerapeutyczne mogą być używane przez szeroką grupę specjalistów i nie wymagają od terapeuty bogatego doświadczenia artystycznego. Fotofoterapię można stosować w psychoterapii, counsellingu, coachingu, poradnictwie, edukacji,  pracy socjalnej, resocjalizacji czy rehabilitacji. Fotofoterapia sprawdza się zarówno w indywidualnej relacji z klientem, w pracy parą, rodziną  oraz podczas pracy z grupą.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • HR - BUSINESS PARTNER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Efektywne gospodarowanie potencjałem organizacyjnym na szybko zmieniającym się rynku oraz rozwijanie tego potencjału wymagają coraz doskonalszych rozwiązań w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Pojawia się zatem konieczność budowania globalnego partnerstwa wewnątrz organizacji, w którego tworzeniu znaczącą rolę odgrywają działy HR, rozumiane już nie tylko jako kadry i płace, a przede wszystkim motory wzrostu.

  To właśnie wysoko wykwalifikowani specjaliści z dziedziny human resources wyszukują i wspierają utalentowanych pracowników, doradzają liderom i w konsekwencji przykładają się do wypracowania lepszych rezultatów biznesowych. Praca na stanowiskach HR Business Partner jest w związku z tym bardzo dobrze opłacana.

  Według Przeglądów Wynagrodzeń 2013/2014 Michael Page dominującą stawką dla tej funkcji było 12.000zł brutto miesięcznie. Ponadto wielu specjalistów z tej dziedziny mogło liczyć na takie dodatki jak służbowy telefon, laptop czy samochód.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • KADRY I PŁACE - PRAWO I PRAKTYKA GOSPODARCZA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Kadry i płace – prawo i praktyka gospodarcza to kierunek, którego program obejmuje pełny zakres wiedzy niezbędnej do wykonywania funkcji zarządczych i administracyjnych: kadrowych, kadrowo-płacowych i rozliczeniowych, przygotowując słuchaczy do pełnienia obowiązków na samodzielnych stanowiskach we wskazanych obszarach.

  Ukończenie kursu daje możliwość niemalże natychmiastowego osiągnięcia poziomu samodzielnego specjalisty w danym obszarze wiedzy, potrafiącego skorzystać ze zdobytych kompetencji i zastosować je w praktyce.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Dla kogo?

  • Dla kosmetologów (licencjat, studia magisterskie)
  • Dla absolwentów studiów z obszaru nauk medycznych np. fizjoterapeuta, pielęgniarka, ratownik medyczny
  • Dla pasjonatów kosmetologii z doświadczeniem minimum 2 letnim w zawodzie

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • KOSMETOLOGIA ZAAWANSOWANA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Dla kogo?

  • Dla kosmetologów (licencjat, studia magisterskie) z doświadczeniem w zawodzie
  • Dla absolwentów studiów z obszaru nauk medycznych np. fizjoterapeuta, pielęgniarka, ratownik medyczny z
  • Dla absolwentów Akademii Kosmetologii Medycznej Esthetic Institute

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • KRYZYS I INTERWENCJA KRYZYSOWA W MEDYCYNIE TRANSPLANTACYJNEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Transplantologia jest dziedziną, w której brakuję profesjonalnej pomocy psychologicznej dla pacjentów przed, po i w trakcie transplantacji. Ogrom problemów, kryzysów i traum, przez które przechodzą pacjenci i ich rodziny, skłoniła nas do wyjścia naprzeciw oczekiwaniom i zaprosić do studiowania tego właśnie kierunku

  DLA KOGO SĄ STUDIA Z INTERWENCJI KRYZYSOWEJ?

  Jeśli jesteś psychologiem i pracujesz z pacjentami w szpitalach, jeśli jesteś lekarzem, pielęgniarką, ukończyłeś studia medyczne, studia z zakresu psychologii, socjologii, pedagogiki, pielęgniarstwa, to właśnie kierunek dla Ciebie.

  Kryzys i interwencje kryzysowe w medycynie transplantacyjnej to kierunek dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe z zakresu umiejętności konstruktywnego rozwiązywania kryzysów. Studia adresowane są do: personelu medycznego, psychologów, socjologów i absolwentów s pokrewnych kierunków.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • LEAN MANAGEMENT - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  DLACZEGO LEAN MANAGEMENT?

  Filozofia Lean Management jest sprawdzoną koncepcją, którą z powodzeniem stosuje wiele firm w Polsce jak i za granicą. Szczupłe zarządzanie oparte na ciągłym doskonaleniu, eliminacji marnotrastw, współpracy zespołowej i maksymalizacji jakości zwiększa konkurencyjność organizacji na rynku.

  Program studiów Lean Management łączy w sobie niezbędną wiedzę z zakresu doskonalenia procesów z umiejętnościami stosowania filozofii Lean w praktyce. Aby umożliwić zrozumienie istoty Lean Management – zajęcia prowadzone są w formie warsztatu aktywizującego wraz z licznymi grami symulacyjnymi i biznesowymi, a także w formie mini wykładów.

  Dowiedz się wiecej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • LINERGISTA - MAKIJAŻ PERMANENTNY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Dlaczego Linergista 

  Studia podyplomowe z zakresu makijażu permanentnego są odpowiedzą na szeroki zainteresowanie rynku kosmetycznego tą dziedziną. Specjalność trenerska pozwoli nie tylko doskonale wykonywać zabiegi makijażu permanentnego, ale również organizować szkolenia w tym zakresie.

  Dla kogo ?

  Dla kosmetologów, kosmetyczek, tatuatorów, pracowników gabinetów kosmetycznych, dla osób chcących nabyć nowe umiejętności. Istnieje możliwość realizowania programu przez osoby NIE posiadające wyższego wykształcenia.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • MASAŻE AJURWEDYJSKIE - STAROŻYTNA SZTUKA W NOWOCZESNYM GABINECIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  DLACZEGO MASAŻE AJURWEDYJSKIE?

  … ponieważ dotyk daje szczęście i leczy. A dotyk oparty o wiedzę starożytną, zweryfikowaną na przestrzeni wieków i postrzegającą człowieka w całym jego bogactwie- daje szczęście i zdrowie zwielokrotnione;
  … ponieważ współczesny człowiek coraz częściej docenia rolę dobrego dotyku i szuka możliwości, by go doświadczać;
  … ponieważ znacząco wzrasta popularność masaży ajurwedyjskich w całej Europie;
  …ponieważ ich praktyczna znajomość podnosi jakość codziennego życia i daje szerokie możliwości rozwoju zawodowego;
  … ponieważ zapotrzebowanie na profesjonalnych masażystów jest w naszych czasach coraz większe;
  … ponieważ jeśli coś robić, to robić dobrze.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • MEDYCYNA ESTETYCZNA DLA LEKARZY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Medycyna estetyczna - dynamicznie rozwijająca się interdyscyplinarna dziedzina kosmetologii w skład, której wchodzą zagadnienia i umiejętności z innych specjalizacji: dermatologii, chirurgii, stomatologii, dietetyki, endokrynologii, ginekologii, geriatrii, fizjoterapii chorób wewnętrznych i promocji zdrowia. Medycyna estetyczna wymaga jednak specyficznej edukacji oraz możliwości stałego doskonalenia umiejętności teoretycznych i praktycznych.

  Światowe autorytety lekarskie w  dziedzinie kosmetologii w sposób ciągły pracują nad powstaniem ogólnoświatowych kanonów postępowania. Podczas studiów podyplomowych w zakresie medycyny estetycznej krajowi i zagraniczni specjaliści będą prezentować zasady i normy dobrej praktyki lekarskiej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • MENEDŻER W ŚWIECIE VUCA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Ponieważ nowoczesna, wszechstronna i dobrze wykształcona kadra zarządzająca to podstawa sukcesu każdej organizacji. Przekazujemy kompleksową i najnowszą wiedzę teoretyczną oraz kształtujemy umiejętności menedżerskie z szerokiego obszaru zarządzania organizacją i wdrażania efektywnej polityki przedsiębiorstw.

  Nasza propozycja dla Państwa obejmuje zarówno syntetyczne narzędzia wspierające w podejmowaniu decyzji strategicznych jak i rozwijanie umiejętności miękkich – dotyczących działalności public relations, zarządzaniem zespołem, efektywną komunikacją, negocjacjami i wieloma innymi dziedzinami wspierającymi management.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • NEGOCJACJE I MEDIACJE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Negocjowanie i mediowanie jest ciekawą alternatywa w zamian za „siłowe” rozstrzyganie konfliktów i sporów. Od lat 70-tych stanowi istotny element zachodniej, demokratycznej kultury politycznej i prawnej.

  Demokratyzacja życia publicznego stwarza dogodne warunki do rozwiązywania sporów dzięki aktywnemu udziałowi samych stron konfliktu. Negocjacje i mediacje stosuje się w konfliktach w środowiskach lokalnych, pracowniczych, rodzinnych. Ze względu na wysokie koszty i czas postępowania sądowego, coraz częściej  także polscy przedsiębiorcy wybierają negocjacje, mediację lub arbitraż.

  Do praktycznej obecności negocjacji i mediacji w porządku prawnym dostosowały się także uczelnie, w tym GWSH, która jako pierwsza uczelnia w regionie wprowadziła do swojej oferty podyplomowe studia „Negocjacje i mediacje”.

  Partnerem studiów jest Meditor, ośrodek mający  16 letnie doświadczenie w prowadzeniu mediacji karnych i cywilnych oraz w kształceniu mediatorów. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • NEUROROZWOJOWA TERAPIA DZIECI Z DYSFUNKCJAMI UKŁADU NERWOWEGO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem głównym studiów jest przygotowanie słuchaczy do prowadzenia terapii neurorozwojowej, w aspekcie aktualnej wiedzy z zakresu neurofizjologii, kinezjologii, biomechaniki klinicznej, neurologii, ortopedii, psychologii i pedagogiki oraz logopedii. Ponadto studia mają przygotować fizjoterapeutę do wysokospecjalistycznego i zarazem interdyscyplinarnego rozumienia problemów związanych z usprawnianiem dziecka z dysfunkcjami ośrodkowego układu nerwowego. Program studiów obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne w zakresie:

  • diagnozy neurorozwojowej,
  • planowania i strategii postępowania terapeutycznego i adaptacyjnego,
  • przeprowadzenia terapii w oparciu o najważniejsze koncepcje i metody  terapii neurorozwojowej,
  • doboru i stosowania pomocniczych środków terapeutycznych i adaptacyjnych w tego typu terapii.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ORGANIZACJA PRZYJAZNA SENIOROM - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest przekazanie wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie przystosowania firm i urzędów do zmian demograficznych, które już są faktem. Słuchacze uzyskają wiedzę teoretyczną w zakresie najistotniejszych aspektów procesów starzenia się człowieka oraz konsekwencji dla społeczeństwa zmian demograficznych.

  Aspekt medyczny pozwoli zrozumieć w jakim zakresie ograniczeniu ulegają możliwości psycho-fizyczne człowieka w procesie, co jak praktyka wskazuje ma kluczowe znaczenie w postrzeganiu seniorów często niestety jako balastu, zamiast cennego aktywa. W części praktycznej studenci nauczą się rozpoznawać potrzeby zmian organizacyjnych zarówno w firmach, jak i w urzędach w zakresie dopasowania sposobów obsługi klientów (interesantów) do potrzeb osób starszych.

  Zajęcia prowadzone przez teoretyków jak i praktyków pozwolą na zdobycie umiejętności rozwiązywania problemów z którymi w związku ze zmianami demograficznymi spotykają się przedsiębiorcy i urzędnicy. Jak zdobyć nowych klientów? Jak utrzymać sprzedaż i rentowność firmy pomimo teoretycznie kurczącej się liczebnie grupy klientów?

  Jak komunikować się z seniorami? W jaki sposób wykorzystać wiedzę i umiejętności seniorów? W jak sposób wspierać seniorów liderów? Dodatkowo słuchacze nauczą się pracy zespołowej, wymieniają się doświadczeniami oraz nawiązują kontakty, które później procentują w dalszej karierze zawodowej. Szczególnie cenne będzie skonfrontowanie poglądów ze strony przedsiębiorców i urzędników.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PRAWO I ADMINISTRACJA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Z uwagi na obserwowany współcześnie rozwój administracji wiele godzin na kierunku Prawo i Administracja poświęciliśmy na zagadnienia praw i obowiązków stron stosunków administracyjno-prawnych. Szczegółowo omówione zostaną przepisy procedury administracyjnej, przepisy szczegółowe (w tym przepisów ustawy prawo zamówień publicznych) jak i postępowania przed sądami administracyjnymi.

  Ukierunkowanie programu na współpracę administracji z prywatną przedsiębiorczością owocuje lepszym zrozumieniem języka prawniczego i procedur, ułatwiając pracę obu zainteresowanym stronom, a w konsekwencji sprawiając, że założenie i prowadzenie własnej działalności nie będzie budziło tak wielu niepokojów.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PRAWO ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów podyplomowych jest przekazanie praktycznej wiedzy oraz kompetencji z zakresu zamówień publicznych, w tym zmian przepisów dotyczących elektronizacji zamówień jak również całkowicie nowej ustawy Prawo zamówień publicznych.

  W trakcie studiów uzyskają Państwo kwalifikacje potrzebne do pełnienia funkcji związanych z procedowaniem zamówień publicznych jak również ubiegania się o zamówienia publiczne we. Wszystko to wg najlepszych metod nauczania.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PROGRAMISTA .NET - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  DLACZEGO „PROGRAMISTA .NET.”?

  Celem studiów jest poznanie podstaw programowania w technologii .NET. Studia skupiają się na praktycznej nauce programowania aplikacji webowych z użyciem platformy .Net Core.

  DLA KOGO?

  Studia są przeznaczone dla absolwentów studiów wyższych, chcących nauczyć się programować obiektowo i poznać język C#, a także nabyć praktyczne umiejętności i poznać dobre praktyki wykorzystania platformy .NET Core - wiedza programistyczna nie jest wymagana.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PROGRAMOWANIE W JAVA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  DLACZEGO PROGRAMOWANIE JAVA?

  Celem kształcenia jest przygotowanie specjalistów w zakresie projektowania i implementowania systemów informatycznych w oparciu o język Java. W programie znalazły się praktyczne warsztaty z języka Java i powiązane z nim technologie prowadzone przez wieloletniego praktyka.

  CO MOGĘ OSIĄGNĄĆ?

  Absolwent będzie posiadał wiedzę z zakresu implementacji systemów w oparciu o JEE. Pozna język Java, technologię JEE oraz nauczy się wykorzystać narzędzia służące do pracy zespołowej i wytwarzania oprogramowania z wykorzystaniem dobrych praktyk.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia adresowane są do kandydatów na nauczycieli przedmiotów (ogólnokształcących np. języka polskiego, matematyki, geografii, fizyki, matematyki itp.), na nauczycieli psychologów, teoretycznych przedmiotów zawodowych i języków obcych. Mają na celu wyposażenie nauczycieli w podstawy wiedzy z zakresu psychologii, pedagogiki, dydaktyki oraz kształtowanie umiejętności metodycznych niezbędnych nauczycielom uczącym zarówno w szkołach podstawowych i średnich.

  W trakcie zajęć słuchacze zapoznają się także z organizacją kształcenia, opieki i wychowania w szkołach i placówkach oświatowych, realizują zajęcia z dydaktyki i emisji głosu. Zajęcia obejmują również technologię kształcenia i edukację medialną niezbędną w pracy nauczycielskiej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PSYCHOKOREKCJA ZABURZEŃ ZACHOWANIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W programie studiów podyplomowych zostały wykorzystane najnowsze doświadczenia w zakresie pomocy dzieciom i rodzinom wypracowane przez Aleksandrę Karasowską – autorkę książki Jak wychowywać i uczyć dzieci z zaburzeniami zachowania. Mogą stać się one refleksją nad własnymi modelami myślenia o tych dzieciach i działaniami na ich rzecz, a jednocześnie mogą przyczynić się do poszerzenia umiejętności budowania systemowych rozwiązań w szkole/placówce na rzecz wspomagania rozwoju dzieci z zaburzeniami zachowania i podejmowania prób ich eliminowania z pożytkiem dla dzieci i pracujących z nimi nauczycieli/wychowawców.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • RACHUNKOWOŚĆ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  DLACZEGO RACHUNKOWOŚĆ?

  Ponieważ księgowa lub księgowy potrzebni są w każdej firmie, nawet najmniejszej. Księgowy ma obowiązek nieustannego uaktualniania swojej wiedzy i kompetencji nie tylko ze względu na rynkowe zmiany i rosnące wymagania pracodawców – często modyfikowane prawo sprawia, że wbrew stereotypom księgowy to zawód dla ludzi elastycznych.

  DLA KOGO?

  Studia na kierunku Rachunkowość adresujemy do osób:

  • rozpoczynających pracę w  księgowości i przyszłych pracowników biur rachunkowych,
  • pracujących w biurach rachunkowych lub prowadzących księgowość w organizacjach,
  • poszukujących pracy w zawodzie księgowego.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • RACHUNKOWOŚĆ BUDŻETOWA I NOWOCZESNE ZARZĄDZANIE FINANSAMI PUBLICZNYMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe „Rachunkowość budżetowa z nowoczesnymi narzędziami zarządzania finansami publicznymi” pozwolą na zdobycie i poszerzenie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej z zakresu finansów publicznych, rachunkowości i sprawozdawczości budżetowej, podatków płaconych w sferze budżetowej oraz kontroli zarządczej.

  Podczas studiów, które prowadzone zostaną w przeważającej części w formie warsztatów praktycznych uczestnik uzyska narzędzia do skutecznego zarządzania finansami publicznymi oraz otrzyma najnowsze orzecznictwo.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • STOMATOLOGIA ESTETYCZNA I CYFROWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów podyplomowych "Stomatologia Estetyczna i Cyfrowa" jest wyposażenie lekarzy klinicystów w wiedzę i umiejętności niezbędne do wykonywania estetycznych rekonstrukcji zębów oraz kompleksowej przebudowy uśmiechu przy użyciu najnowocześniejszych technik cyfrowych wykorzystujących technologię CAD/CAM.

  Stomatologia estetyczna jest połączeniem umiejętności artystycznych oraz solidnych podstaw naukowych. Dlatego też w trakcie studiów duży nacisk położony jest na kształtowanie umiejętności analizy estetycznej twarzy oraz wdrażanie sprawdzonych protokołów klinicznych opartych na ugruntowanych pojęciach biologicznych i wiarygodnych wynikach badań naukowych.

  Program studiów zaprojektowany został w sposób zapewniający przejście przez Studenta wszystkich etapów stomatologicznego leczenia estetycznego, rozpoczynając od badania i wypracowania planu leczenia oraz cyfrowego projektowania uśmiechu, a kończąc na oddaniu Pacjentowi gotowej pracy protetycznej lub implantoprotetycznej zaprojektowanej i wykonanej przy użyciu technologii cyfrowych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • SZKOŁA TRENERÓW BIZNESU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Kompetencje pracowników są podstawowym elementem tworzącym przewagę konkurencyjną. Ich rozwój jest niezbędny w każdej firmie chcącej osiągać swoje cele biznesowe co daje możliwość ekspertom z różnych branż na dzielenie się swoim doświadczeniem. Ważne jest aby wykonywać to w sposób profesjonalny, a do tego niezbędne są kompetencje z obszaru projektowania i prowadzenia szkolenia.

  Firma Brainstorm Group Sp zo.o., która jest partnerem przy realizacji kierunku Szkoła Trenerów jest jedną z największych polskich firm szkoleniowych, której doświadczenie w szkoleniach dla biznesu to realizacja kilkunastu tysięcy dni szkoleniowych zarówno w Polsce jak i poza granicami naszego kraju.

  Firma Brainstorm Group Sp zo.o. wykształciła grupę ponad 500 trenerów, którzy pracują zarówno jako trenerzy wewnętrzni w różnych organizacjach jak i trenerzy w różnych firmach szkoleniowych.

  Trenerzy, którzy ukończyli Szkoły Trenerów firmy Brainstorm Group są cenieni na rynku ze względu na ich pełne przygotowanie zarówno od strony przygotowania szkolenia wraz z narzędziami niezbędnymi do jego realizacji ale także ze względu na to iż potrafią przenieść swoje doświadczenia do specyfiki pracy Klienta. Firma Brainstorm Group została także doceniona na rynku polskim przez największe firmy i przyznano jej tytył DOBRA MARKA 2013 jako najbardziej rozwojowej i najbardziej rozpoznawalnej marce w branży szkoleniowej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • TURKUSOWE ORGANIZACJE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W turkusowej organizacji najważniejsi są ludzie oraz ich poczucie własnej wartości, ponieważ tylko wtedy można skupić się na współdziałaniu oraz wartościach ważnych dla całej firmy. Turkusowe zarządzanie sprowadza się więc do umiejętności zarządzania emocjami. Jednak aby zarządzanie było skuteczne i efektywne – należy uświadomić sobie czym jest proces, jak powstaje i przebiega, jaki ma wpływ na postawy, zachowania czy decyzje.
  Program studiów umożliwi Absolwentom zrobienie pierwszego kroku w stronę turkusu – czyli zrozumienia swojej emocjonalności oraz zdobycia umiejętności świadomej i otwartej komunikacji. Ponadto Absolwenci  przygotują się do zarządzania organizacją w myśl paradygmatu Turkusowego Zarządzania, zdobędą i udoskonalą umiejętności przywódcze i liderskie, komunikacyjne, z zarządzania emocjami czy zespołem.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE JEDNOSTKAMI OCHRONY ZDROWIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W dzisiejszych burzliwych czasach organizacje stają przed koniecznością sprostania wielu złożonym wymaganiom, przystosowując się jednocześnie do ciągłych zmian. Zmiany te w dużej mierze wymagają nowego podejścia do sposobów zarządzania organizacją, w szczególności zachodzących w sektorze ochrony zdrowia. 

  Dotychczasowe zmiany funkcjonowania systemu ochrony zdrowia w Polsce nie przyniosły spodziewanych rezultatów i nie rozwiązały pojawiających się licznych problemów tym zakresie. W dalszym ciągu trwają dyskusje  i prace nad kształtem sytemu ochrony zdrowia w Polsce.

  Niespójne prawo, niestabilna sytuacja finansowa jednostek, ograniczony dostęp pacjentów zwłaszcza do usług specjalistycznych i drogich procedur to tylko wybrane problemy funkcjonowania w warunkach sektora ochrony zdrowia w Polsce. Niezbędne kierunki zmian, które pozwolą rozwiązać problemy w tym obszarze powinny objąć przed wszystkim nowe spojrzenie na kwestię zarządzania zasobami ludzkimi, a w szczególności rolę przywództwa
  w jednostkach ochrony zdrowia.

  Ochrona zdrowia jest specyficznym sektorem gospodarki, łącząca w sobie biznes z pracą na rzecz społeczeństwa. Perspektywy rozwoju ochrony zdrowia w Polsce i sukcesywne przemiany, które w niej zachodzą, obligują nas to tego, żeby podjąć się wykształcenia wyspecjalizowanej kadry menedżerskiej, przygotowanej dokładnie pod potrzeby tej istotnej branży.

  Zarządzanie jednostkami ochrony zdrowia to kierunek wyprzedzający oczekiwania rynku – daje managerom wszechstronną wiedzę, potrzebną polskim placówkom medycznym wobec wyzwań prorynkowych przemian.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE MENEDŻERSKIE W BRANŻY BEAUTY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zmienność otoczenia, rozwój firm, procesy globalizacji oraz gwałtowny wzrost konkurencji na rynku kosmetycznym wymuszają na współczesnych przedsiębiorstwach zmianę sposobu zarządzania. Aby skutecznie działać na istniejącym rynku, wciąż zmieniają się wymagania dotyczące kompetencji, jakimi dysponują menedżerowie zarządzający firmami. Współczesne przedsiębiorstwa doświadczają wielowymiarowych zmian.

  Sukcesy firm nie są już dyktowane dostępem do nowych technologii, pozycją rynkową czy dobrze wykwalifikowanym personelem i choć są to czynniki ważne, jednak najważniejsze jest właściwe zarządzanie. Jeśli firma ma dobrą pozycję na rynku i dostęp do nowoczesnych narzędzi, ale jej zarządzanie jest na niskim poziomie, wszystkie te wartości są bez znaczenia.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI I POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  DLACZEGO ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI I POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI?

  Ponieważ łączy w sobie istotne i perspektywiczne spojrzenia na rynek nieruchomości, dające interdyscyplinarną wiedzę, by móc skutecznie i kompleksowo obsługiwać swoich klientów. Nasi studenci będą gotowi do podjęcia pracy w podmiotach zarządzających nieruchomościami, spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych oraz w firmach zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami i wydziałach administracji związanych z nieruchomościami.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE PLACÓWKAMI KOSMETOLOGICZNYMI I SPA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  DLA KOGO:

  Grupa docelowa: kosmetolodzy ze stopniem lic lub mgr, technicy usług kosmetycznych ze stopniem lic lub mgr w innej dziedzinie, inne osoby po studiach wyższych, osoby które chcą otworzyć własną działalność gospodarczą w branży kosmetycznej i potrzebują konkretnych porad i rozwiązań w tym zakresie. 

  CZEGO SIĘ NAUCZĘ:

  • zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do stworzenia biznesplanu oraz zastosowania procedur kluczowych do uruchomienia gabinetu kosmetologicznego w świetle aktualnie obowiązującego prawa
  • umiejętność zastosowania różnych narzędzi marketingowych do stworzenia kampanii reklamowej i promowania działalności na rynku lokalnym/globalnym
  • zdobycie zdolności zarządzania małym przedsiębiorstwem w branży kosmetycznej
  • organizacja pracy z punktu widzenia usług kosmetycznych

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  DLACZEGO ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI?

  Człowiek jest najcenniejszym elementem zasobów organizacji i źródłem rynkowej przewagi. Kapitał ludzki, czyli wiedza i kwalifikacje pracowników, stanowią najważniejszą wartość dla każdej firmy, wobec czego menedżer ds. personalnych to jedna z najważniejszych osób w przedsiębiorstwie. Pełniący tę odpowiedzialną funkcję muszą spodziewać się codziennie nowych wyzwań – nasz program studiów przygotuje absolwentów do stawiania im czoła.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZIOŁOLECZNICTWO W PRAKTYCE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest nauczenie naszych słuchaczy zasad pozyskiwania ziół z naturalnego środowiska oraz praktycznego wykorzystania, przetwarzania i zastosowania dla potrzeb organizmu zarówno jako środków odżywczych, leczniczych, suplementów, kosmetyków czy tak zwanych naturalnych słodyczy w życiu codziennym i sporcie, ze szczególnym uwzględnieniem wymogów żywieniowych człowieka na różnych etapach jego rozwoju.

  Budując program studiów podyplomowych Ziołolecznictwo w praktyce konsultowaliśmy się z  wieloma specjalistami z branży, czego efektem jest rozbudowany plan zajęć uzupełniający wiedzę pozyskaną na podobnych kursach czy szkoleniach tego typu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach

Opinie (0)


PODYPLOMOWE