Akademia Pomorska w Słupsku

Instytut Biologii i Nauk o Ziemi

ul. Arciszewskiego 22b

76-200 Słupsk

tel: 59 84 05 337

e-mail: instytut.binoz@apsl.edu.pl

Instytut Biologii i Nauk o Ziemi

Akademia Pomorska w Słupsku

ul. Arciszewskiego 22b

76-200 Słupsk

tel: 59 84 05 337

e-mail: instytut.binoz@apsl.edu.pl

 • AKWAKULTURA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Do kogo kierowane są studia: do absolwentów kierunków przyrodniczych i ekonomicznych o zainteresowaniach przyrodniczych, środowiskowych oraz biznesowych, zainteresowanych akwakulturą związaną z hodowlą ryb słodkowodnych

  Sylwetka absolwenta: Absolwent studiów podyplomowych jest przygotowany do pracy w gospodarstwach rybackich oraz zarządzania produkcją w ośrodkach zajmujących się akwakulturą, a także tworzenia małych i średnich przedsiębiorstw związanych ze śródlądową akwakulturą rybacką

  Plan studiów (zestaw kursów): Studia obejmują 195 godzin podzielonych pomiędzy następujące zajęcia: Akwakultura jako działalność gospodarcza, Chemia wody, Hydroekologia, Prawne podstawy akwakultury, Podstawy hydrofizyki , Podstawy hydrotechniki, Podstawy ichtiologii, Mikrobiologia, Żywienie i paszoznawstwo, Choroby ryb, Oddziaływanie akwakultury na środowisko i Praktyka w gospodarstwie rybnym.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • BIOLOGIA ŻYWNOŚCI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Do kogo kierowane są studia: Oferta skierowana jest do absolwentów studiów wyższych (licencjackich, inżynierskich, magisterskich) kierunków z dziedziny nauk przyrodniczych o dowolnym profilu oraz z zakresu żywienia człowieka, dietetyki czy technologii żywności, a w szczególności do osób pracujących w przemyśle spożywczym, producentów i dystrybutorów żywności, osób chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat produkcji i przetwórstwa żywności oraz zainteresowanych w/w tematyką studiów.

  Sylwetka absolwenta: Absolwent studiów podyplomowych jest przygotowany do pracy w laboratoriach, zakładach produkcyjnych i instytucjach związanych z żywieniem, produkcją żywności i jej kontrolą.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Pomorska w Słupsku.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)