Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

ul. Sterlinga 26

90-212 Łódź

+48 42 631 58 00, +48 42 631 58 01

rekrutacja@ahe.lodz.pl

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi

ul. Sterlinga 26

90-212 Łódź

+48 42 631 58 00, +48 42 631 58 01

rekrutacja@ahe.lodz.pl

 • PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA

  Rekrutacja

  stopień: (jednolite) czas trwania: 5 lat
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: jednolite magisterskie jednolite magisterskie
  czas trwania: 5 lat 5 lat
  tytuł zawodowy: magister magister

  Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna może posiadać wiele definicji i opisów, jednak niezależnie od ilości określeń, pojęć i sformułowań oznacza ona skrupulatną i intensywną naukę. Nietrudno domyślić się, iż jest to kierunek niezwykle ważny, wymagający nie tylko chęci, ale i różnych cech osobowości. To kierunek szczególny.

  Kształcenie na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi umożliwia pozyskanie dogłębnej wiedzy na temat nauczania i wychowywania dzieci w wieku przedszkolnym oraz w kilku pierwszych klasach szkoły podstawowej. Proces kształcenia podzielony jest na dwa bloki. Pierwszy poświęcony jest podstawom edukacji małego i młodszego dziecka, natomiast drugi obejmuje liczne zajęcia warsztatowe i praktyczne, kładące nacisk na sposoby poznawania z dziećmi środowiska społeczno- przyrodniczego oraz na nauczanie przedmiotów artystyczno- sprawnościowych.

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)