• AMERYKANISTYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe „Amerykanistyka” zaprojektowano jako kompendium wiedzy o współczesnych Stanach Zjednoczonych dla tych, którzy pasjonują się Stanami i chcieliby wiedzieć o nich jeszcze więcej jak i dla tych, którzy tutaj dopiero odkryją jak wielkie znaczenie odgrywa ten relatywnie młody kraj wywierając wpływ na niemal każdy aspekt życia większości ludzi świata.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • BUSINESS ENGLISH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów podyplomowych – Business English jest przygotowanie ich uczestników do swobodnego posługiwania się językiem angielskim w szerokim zakresie tematów związanych z ekonomią, gospodarką, wymianą handlową, prezentacją usług i produktów oraz negocjacji z aktualnymi lub przyszłymi partnerami gospodarczymi.

  Przygotowanie to obejmuje zarówno pogłębienie znajomości języka angielskiego i poszerzenie słownictwa z szerokiego zakresu tematów gospodarczych jak i wypracowanie warsztatowych umiejętności niezbędnych do zabierania głosu w formalnych sytuacjach w firmie (poczynając od opanowania tremy przed wystąpieniami publicznymi po umiejętność stosowania technik perswazji czy manipulacji w trakcie negocjacji).

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • JĘZYK ANGIELSKI W RUCHU PASAŻERSKIM - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów podyplomowych „Język angielski w ruchu pasażerskim” jest wyposażenie słuchaczy w związane z funkcjonowaniem w globalnym świecie kompetencje merytoryczne z zakresu bezpośrednio związanego z obsługą pasażera w ruchu lotniczym i morskim oraz znajomość specjalistycznego języka obcego z tego zakresu.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • JĘZYK ANGIELSKI WARSZTAT NAUCZYCIELA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów Język angielski-warsztat nauczyciela jest zapoznanie z metodami nowoczesnego nauczania języków obcych w praktyce, z nowymi podręcznikami i materiałami dydaktycznymi, aplikacjami i innymi narzędziami technologii informacyjnej przydatnymi do nauczania zdalnego oraz usprawnienie kompetencji językowej.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • JĘZYK NIEMIECKI W LOGISTYCE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów „Język niemiecki w logistyce”, jest przygotowanie słuchaczy do pracy z tekstami oraz skutecznej komunikacji w języku polskim i obcym, w branży logistyczno-transportowej.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • JĘZYK NIEMIECKI WARSZTAT NAUCZYCIELA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów Język niemiecki-warsztat nauczyciela jest zapoznanie z metodami nowoczesnego nauczania języków obcych w praktyce, z nowymi podręcznikami i materiałami dydaktycznymi, aplikacjami i innymi narzędziami technologii informacyjnej przydatnymi do nauczania zdalnego oraz usprawnienie kompetencji językowej.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • KOMUNIKACJA PROFESJONALNA W JĘZYKU POLSKIM - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów Komunikacja profesjonalna w języku polskim,  jest przygotowanie słuchaczy do prowadzenia skutecznej komunikacji, z zachowaniem konwencji, stosowania stylu i rejestru wypowiedzi zgodnej z jej formułą, sytuacją, adresatem i celem. Skuteczna komunikacja jest podstawowym warunkiem osiągania sukcesów w każdym zawodzie, w sektorze administracji, oświaty, kultury i biznesu.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • MENEDŻER DZIEDZICTWA KULTUROWEGO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Kapitał, powód do dumy, atrakcja turystyczna i źródło tożsamości – tak dziś funkcjonuje dziedzictwo. Jego znaczenie rośnie zarówno w wymiarze globalnym, jak i lokalnym. Jako nośny argument chętnie przywoływane jest dla celów społecznych, gospodarczych i politycznych, a w inicjatywy heritologiczne angażują się badacze, aktywiści, samorządowcy oraz szeroka publiczność.

  Studia podyplomowe Menedżer Dziedzictwa Kulturowego zaprojektowano jako kompendium wiedzy w zakresie wykorzystania nieschematycznych metod w wypracowaniu i wdrożeniu kierunków działania związanego z rozpoznawaniem, ochroną, zarządzaniem i promocją dziedzictwa kulturowego.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • PISANIE KREATYWNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów Pisanie kreatywne jest przygotowanie słuchaczy do profesjonalnej redakcji tekstu w języku polskim, z zachowaniem konwencji, stylu i rejestru wypowiedzi zgodnej z jej formułą, sytuacją, adresatem i celem. Studia mają charakter warsztatowy i umożliwiają pracę z tekstem pod opieką specjalistów w zróżnicowanej formule zadań zbliżonych do zadań profesjonalnych.

  Słuchacze poznają nie tylko zasady, ale będą mieli okazje potwierdzić obecne i rozwinąć nowe umiejętności w zakresie: prowadzenia korespondencji, pisania streszczenia, przekształcenia tekstu, pisania raportów, sporządzania notatek, przygotowanie informacji dla mediów, pisania recenzji. Ponadto będą mieli okazje rozwinąć pasję kreatywnego pisania.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

 • TWORZENIE W NOWYCH MEDIACH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Przyciągające uwagę i nietuzinkowe, oryginalne prezentowanie treści to wymóg nowoczesnych mediów, spójne z oczekiwaniami współczesnego odbiorcy. Odbiorca staje się dzisiaj aktywnym uczestnikiem procesu tworzenia, jest inspirowany do formułowania własnych opinii, podlega wpływom, reaguje, podejmuje działania. W tym obszarze rośne potrzeba takiego właśnie, nowego, aktywnego komunikowania szeroko rozumianej kultury.

  Nowoczesne media to wielowymiarowe możliwości. By efektywnie z nich korzystać w promowaniu i prezentowaniu kultury, trzeba budować kompetencje zarówno w merytorycznym obszarze tematu, jak i doskonalić znajomość ich funkcjonowania i budowania dostosowanej do nich narracji.

  Celem studiów podyplomowych TWORZENIE W NOWYCH MEDIACH jest praktyczne przygotowanie Cię do tworzenia skutecznych, angażujących, inspirujących i ciekawych treści o szeroko rozumianej kulturze. Dzięki warsztatom kreatywnym, nauczysz się, jak tworzyć treści w nowych mediach, aby osiągnąć sukces.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • WIRTSCHAFTSDEUTSCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów podyplomowych – Wirtschaftsdeutsch jest przygotowanie ich uczestników do swobodnego posługiwania się językiem niemieckim w szerokim zakresie tematów związanych z ekonomią, gospodarką, wymianą handlową, prezentacją usług i produktów oraz negocjacji z aktualnymi lub przyszłymi partnerami gospodarczymi.

  Przygotowanie to obejmuje zarówno pogłębienie znajomości języka niemieckiego i poszerzenie słownictwa z szerokiego zakresu tematów gospodarczych jak i wypracowanie warsztatowych umiejętności niezbędnych do zabierania głosu w formalnych sytuacjach w firmie (poczynając od opanowania tremy przed wystąpieniami publicznymi po umiejętność stosowania technik perswazji czy manipulacji w trakcie negocjacji).

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (2)

kuba Ocena odpowiedz

Po rocznych studiach mój angielski zdecydowanie się poprawił, więc jest mi w pracy lżej.

iGA Ocena odpowiedz

Studiuję Amerykanistykę. Mnóstwo ciekawych rzeczy. Dla mnie genialne jest to, że mam studia w trybie online, bo nie mieszkam obecnie w PL.