• AMERYKANISTYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe „Amerykanistyka” zaprojektowano jako kompendium wiedzy o współczesnych Stanach Zjednoczonych dla tych, którzy pasjonują się Stanami i chcieliby wiedzieć o nich jeszcze więcej jak i dla tych, którzy tutaj dopiero odkryją jak wielkie znaczenie odgrywa ten relatywnie młody kraj wywierając wpływ na niemal każdy aspekt życia większości ludzi świata.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • BUSINESS ENGLISH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów podyplomowych – Business English jest przygotowanie ich uczestników do swobodnego posługiwania się językiem angielskim w szerokim zakresie tematów związanych z ekonomią, gospodarką, wymianą handlową, prezentacją usług i produktów oraz negocjacji z aktualnymi lub przyszłymi partnerami gospodarczymi.

  Przygotowanie to obejmuje zarówno pogłębienie znajomości języka angielskiego i poszerzenie słownictwa z szerokiego zakresu tematów gospodarczych jak i wypracowanie warsztatowych umiejętności niezbędnych do zabierania głosu w formalnych sytuacjach w firmie (poczynając od opanowania tremy przed wystąpieniami publicznymi po umiejętność stosowania technik perswazji czy manipulacji w trakcie negocjacji).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • JĘZYK ANGIELSKI W RUCHU PASAŻERSKIM - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów podyplomowych „Język angielski w ruchu pasażerskim” jest wyposażenie słuchaczy w związane z funkcjonowaniem w globalnym świecie kompetencje merytoryczne z zakresu bezpośrednio związanego z obsługą pasażera w ruchu lotniczym i morskim oraz znajomość specjalistycznego języka obcego z tego zakresu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • JĘZYK ANGIELSKI WARSZTAT NAUCZYCIELA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów Język angielski-warsztat nauczyciela jest zapoznanie z metodami nowoczesnego nauczania języków obcych w praktyce, z nowymi podręcznikami i materiałami dydaktycznymi, aplikacjami i innymi narzędziami technologii informacyjnej przydatnymi do nauczania zdalnego oraz usprawnienie kompetencji językowej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • JĘZYK NIEMIECKI W LOGISTYCE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów „Język niemiecki w logistyce”, jest przygotowanie słuchaczy do pracy z tekstami oraz skutecznej komunikacji w języku polskim i obcym, w branży logistyczno-transportowej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • JĘZYK NIEMIECKI WARSZTAT NAUCZYCIELA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów Język niemiecki-warsztat nauczyciela jest zapoznanie z metodami nowoczesnego nauczania języków obcych w praktyce, z nowymi podręcznikami i materiałami dydaktycznymi, aplikacjami i innymi narzędziami technologii informacyjnej przydatnymi do nauczania zdalnego oraz usprawnienie kompetencji językowej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • KOMUNIKACJA PROFESJONALNA W JĘZYKU POLSKIM - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów Komunikacja profesjonalna w języku polskim,  jest przygotowanie słuchaczy do prowadzenia skutecznej komunikacji, z zachowaniem konwencji, stosowania stylu i rejestru wypowiedzi zgodnej z jej formułą, sytuacją, adresatem i celem. Skuteczna komunikacja jest podstawowym warunkiem osiągania sukcesów w każdym zawodzie, w sektorze administracji, oświaty, kultury i biznesu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PISANIE KREATYWNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów Pisanie kreatywne jest przygotowanie słuchaczy do profesjonalnej redakcji tekstu w języku polskim, z zachowaniem konwencji, stylu i rejestru wypowiedzi zgodnej z jej formułą, sytuacją, adresatem i celem. Studia mają charakter warsztatowy i umożliwiają pracę z tekstem pod opieką specjalistów w zróżnicowanej formule zadań zbliżonych do zadań profesjonalnych.

  Słuchacze poznają nie tylko zasady, ale będą mieli okazje potwierdzić obecne i rozwinąć nowe umiejętności w zakresie: prowadzenia korespondencji, pisania streszczenia, przekształcenia tekstu, pisania raportów, sporządzania notatek, przygotowanie informacji dla mediów, pisania recenzji. Ponadto będą mieli okazje rozwinąć pasję kreatywnego pisania.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • SKUTECZNA KOMUNIKACJA RYNKOWA - JĘZYK POLSKI I JĘZYK ANGIELSKI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów Skuteczna komunikacja rynkowa w języku polskim i języku angielskim, jest przygotowanie słuchaczy do prowadzenia skutecznej komunikacji w języku polskim i obcym, z zachowaniem konwencji, stosowania stylu i rejestru wypowiedzi zgodnej z jej formułą, sytuacją, adresatem i celem. Skuteczna komunikacja jest podstawowym warunkiem osiągania sukcesów w sektorze administracji i biznesu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • SKUTECZNA KOMUNIKACJA RYNKOWA - JĘZYK POLSKI I JĘZYK NIEMIECKI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów Skuteczna komunikacja rynkowa w języku polskim i języku niemieckim jest przygotowanie słuchaczy do prowadzenia skutecznej komunikacji w języku polskim i obcym, z zachowaniem konwencji, stosowania stylu i rejestru wypowiedzi zgodnej z jej formułą, sytuacją, adresatem i celem. Skuteczna komunikacja jest podstawowym warunkiem osiągania sukcesów w sektorze administracji i biznesu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • WIRTSCHAFTSDEUTSCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów podyplomowych – Wirtschaftsdeutsch jest przygotowanie ich uczestników do swobodnego posługiwania się językiem niemieckim w szerokim zakresie tematów związanych z ekonomią, gospodarką, wymianą handlową, prezentacją usług i produktów oraz negocjacji z aktualnymi lub przyszłymi partnerami gospodarczymi.

  Przygotowanie to obejmuje zarówno pogłębienie znajomości języka niemieckiego i poszerzenie słownictwa z szerokiego zakresu tematów gospodarczych jak i wypracowanie warsztatowych umiejętności niezbędnych do zabierania głosu w formalnych sytuacjach w firmie (poczynając od opanowania tremy przed wystąpieniami publicznymi po umiejętność stosowania technik perswazji czy manipulacji w trakcie negocjacji).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu

Opinie (2)

kuba Ocena odpowiedz

Po rocznych studiach mój angielski zdecydowanie się poprawił, więc jest mi w pracy lżej.

iGA Ocena odpowiedz

Studiuję Amerykanistykę. Mnóstwo ciekawych rzeczy. Dla mnie genialne jest to, że mam studia w trybie online, bo nie mieszkam obecnie w PL.