POLECANE DLA CIEBIE

Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie

WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI

Kierunki studiów: prawo, administracja Studia: stacjonarne, niestacjonarne
Sprawdź

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI

Kierunki studiów: administracja, prawo, stosunki i prawo międzynarodowe, człowiek w cyberprzestrzeni, bezpieczeństwo w gospodarce cyfrowej Studia: stacjonarne, niestacjonarne
Sprawdź
 • PRAWO

  stopień: (jednolite) czas trwania: 5 lat
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne
  poziom studiów: jednolite magisterskie
  czas trwania: 5 lat
  tytuł zawodowy: magister

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (1)

Alfa Ocena odpowiedz

Bardzo dobra i ciekawa uczelnia. Prawo na niej to okazja nie tylko do zapoznania się z suchymi faktami na temat obowiązującego w Polsce systemu prawnego, ale także okazja do spotkania się z wieloma ciekawymi ludźmi, czy też możliwość praktyk i udziału w licznych konferencjach naukowych. Akademik bardzo fajny.