Tutoring - innowacyjna metoda studiowania geologii, zgodna z zainteresowaniami i pasjami studentów

Od roku akademickiego 2016/2017 zapraszamy studentów Wydziału Geologii (I i II stopnia) do podjęcia nowej, indywidualnej ścieżki zajęć w ramach tutoringu akademickiego*. Zajęcia będą się odbywały w wymiarze 15 h rocznie (2 ECTS), w postaci regularnych ośmiu spotkań (tutoriali) z opiekunem naukowym (tutorem). W ramach tych spotkań, krok po kroku dyskutowany będzie podjęty temat, a student będzie przygotowywał eseje lub prezentacje, które następnie będą omawiane z tutorem.

Zachęcamy do zapoznania się z listą tutorów i proponowanych przez nich zakresów tematów realizowanych podczas tutoriali.

Dowiedz się więcej

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Warszawski.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (3)

Błażej Ocena odpowiedz

Nauka na Uniwersytecie Warszawskim to bardzo konkretne zagłębianie się w studiowaną dziedzinę. Zdobywamy wiedzę szczegółową, dzięki czemu żadne zagadnienie nie będzie miało przed nami tajemnic.

Grzesiek Ocena odpowiedz

Studiowanie na Uniwersytecie Warszawskim to pierwsze kroki w stronę kariery zawodowej.

Krystian Ocena odpowiedz

Na Uniwersytecie Warszawskim nie można się nudzić. To chyba największy komplement dla uczelni.