Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Centrum Kształcenia Podyplomowego

ul. Witolda Chodźki 7 (Collegium Academicum)

20-093 Lublin

tel.: +48 81 448 5120

email: ckp@umlub.pl

Centrum Kształcenia Podyplomowego

Uniwersytet Medyczny w Lublinie

ul. Witolda Chodźki 7 (Collegium Academicum)

20-093 Lublin

tel.: +48 81 448 5120

email: ckp@umlub.pl

 • BADANIA KLINICZNE: ZARZĄDZANIE, MONITORING I EKSPERTYZA MEDYCZNA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wyświetl więcejZwiń

 • EXECUTIVE MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION W OCHRONIE ZDROWIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wyświetl więcejZwiń

 • OBESITOLOGIA - POSTĘPOWANIE W NADWADZE I OTYŁOŚCI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zakres tematyczny

  W zakres zagadnień wchodzą m.in. metody diagnostyki i oceny nadwagi i otyłości farmakoterapia, planowanie jadłospisów, poradnictwo dietetyczne, psychologiczne uwarunkowania nadwagi i otyłości, chirurgia bariatryczna i opieka dietetyczna nad pacjentem.

  Forma i program

  Zajęcia odbywają się w weekendy. Unikatowy program obejmuje 330 godzin w tym: 250 godzin wykładów, 45 godzin zajęć seminaryjnych oraz 35 godzin ćwiczeń.

  Kadra dydaktyczna składa się z lekarzy, dietetyków, farmaceutów i psychologów.

  Studia skierowane są do absolwentów studiów magisterskich, przedstawicieli zawodów medycznych.

  Dowiedz się więcej

   

  Wyświetl więcejZwiń

 • PSYCHOONKOLOGIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia adresowane są do absolwentów studiów wyższych w szczególności do lekarzy, pielęgniarek, psychologów, personelu medycznego.

  Głównym przedmiotowym założeniem studiów podyplomowych Psychoonkologia realizowanych w ramach Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie jest przekazanie uczestnikom specjalistycznej teoretycznej i praktycznej wiedzy z zakresu wsparcia, diagnozy i pomocy psychoonkologicznej osobom chorym onkologicznie, osobom po chorobie nowotworowej oraz ich rodzinom i otoczeniu.

  Studia mają charakter praktyczny, dlatego główny nacisk położono na: umiejętności analizy wielowymiarowego funkcjonowania osoby i jej rodziny w sytuacji choroby, zidentyfikowanie zasobów wpierających proces leczenia, opis doświadczeń osoby w procesie choroby i zdrowienia oraz interpretację uzyskanego materiału empirycznego.

  W ramach studiów będą realizowane warsztaty superwizyjne, pozwalające na pogłębienie swoich kompetencji w budowaniu relacji z pacjentem oraz praktyki kliniczne, dające szansę na doskonalenie warsztatu diagnostyczno-interwencyjnego.

  Dowiedz się więcej

  Wyświetl więcejZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Medyczny w Lublinie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)