Politechnika Świętokrzyska

Wydział Zarządzania i Modelowania Komputerowego

al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7

25-314 Kielce

tel. 41 34 24 440

fax: 41 34 24 306

e-mail: wzimk@tu.kielce.pl

http://www.tu.kielce.pl/wydzial-zarzadzania-i-modelowania-komputerowego/

Wydział Zarządzania i Modelowania Komputerowego

Politechnika Świętokrzyska

al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7

25-314 Kielce

tel. 41 34 24 440

fax: 41 34 24 306

e-mail: wzimk@tu.kielce.pl

http://www.tu.kielce.pl/wydzial-zarzadzania-i-modelowania-komputerowego/

 • ADMINISTRATOR SIECI KOMPUTEROWYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Uzupełnienie i pogłębienie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych w zakresie działania i obsługi najpopularniejszych systemów operacyjnych. Nabycie umiejętności zarządzania sieciami komputerowymi budowanymi w oparciu o systemy Unix/Linux, Novell i Windows 2012 Server. Poznanie metod zapewnienia bezpieczeństwa w sieciach komputerowych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PROGRAM EXECUTIVE MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Program Executive Master of Business Administration (Program MBA) to interdyscyplinarny program integrujący kompetencje z zarządzania, finansów oraz umiejętności miękkich, które pomagają w zdobyciu, uporządkowaniu i pogłębieniu umiejętności menedżerskich.

  Program MBA będzie realizowany wspólnie przez: Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów oraz Politechnikę Świętokrzyską. Dyplomy będą sygnowane (oprócz ww. instytucji) przez Porto Business School – jako instytucję walidującą.
  Kadra dydaktyczna jest rekrutowana spośród trenerów biznesu, ekspertów w swoich dziedzinach.

  Program obejmuje interaktywne wykłady, ćwiczenia, prace nad przypadkami, prezentacje, gry menedżerskie i warsztaty.
  Program MBA uwzględnia wymogi, stawiane programom MBA przez międzynarodowe organizacje edukacji menedżerskiej, takie jak EFMD i EQUAL.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PRZYWÓDZTWO W BIZNESIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia są adresowane do obecnych i przyszłych menedżerów, liderów, kierowników i koordynatorów zespołów projektowych, działających na różnych szczeblach zarządzania w organizacjach biznesowych, publicznych i non-profit.

  Cel studiów podyplomowych:

  • dostarczenie wiedzy, a także rozwój umiejętności oraz kompetencji osobistych i społecznych kluczowych dla osób sprawujących funkcje zarządcze,
  • przygotowanie absolwentów do przewodzenia zespołom w warunkach zmian i pod presją czasu, do tworzenia innowacyjnych rozwiązań i budowania nowoczesnych organizacji, dbających nie tylko o wykorzystanie potencjału, ale także rozwój i kondycję pracowników.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • WYCENA NIERUCHOMOŚCI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Przekazanie słuchaczom wiedzy z zakresu prawnych, ekonomicznych i technicznych aspektów obrotu nieruchomościami oraz metod dokonywania ich wyceny. O przyjęcie mogą się ubiegać osoby legitymujące się ukończonymi studiami: technicznymi, prawniczymi, ekonomicznymi lub z zakresu zarządzania. Zajęcia odbywają się w systemie kształcenia na odległość (on-line).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Politechnika Świętokrzyska.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (2)

Robert Ocena odpowiedz

Politechnika Świętokrzyska to prestiżowa uczelnia, dzięki której można zdobyć świetne wykształcenie i zrobić poważny krok w dorosłość, w zawodową karierę. Bardzo polecam to miejsce. Jest naprawdę wyjątkowe.

Mateusz Ocena odpowiedz

Studiuję Zarządzanie i inżynierię produkcji bo chciałem połączyć swoje zdolności techniczne z pewną smykałką do biznesu. Studia na Politechnice Świętokrzyskiej dają mi możliwość rozwijania tych umiejętności, które być może dla innych są niepasujące do siebie.