tel.: (42) 254 75 50

ul. Wojska Polskiego 121,

91-726 Łódź

 

 

tel.: (42) 254 75 50

ul. Wojska Polskiego 121,

91-726 Łódź

 

 

 • DESIGN - PROJEKTOWANIE PRODUKTU - STUDIA PODYPLOMOWE REKRUTACJA

  tu

  Celem studiów Design – projektowanie produktu jest przygotowanie słuchaczy do pracy projektowej z uwzględnieniem warunków charakterystycznych dla realnej praktyki zawodowej. W tym celu przekazywana jest zarówno wiedza dotycząca metodyki projektowej, praktycznych umiejętności, jak i omawiany jest cały wachlarz uwarunkowań towarzyszących pracy projektanta. Duży nacisk kładziony jest na wykształcenie umiejętności samodzielnej realizacji projektów, a także pracy w zespole. Studia podyplomowe kształcą w sposób kompleksowy - od idei produktu, poprzez poznanie całego procesu projektowego aż po umiejętność publicznej prezentacji swojego projektu. Słuchacze realizują swoje prace wykonując plansze prezentacyjne, modele i prototypy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • MODA I TRENDY - PROJEKTOWANIE UBIORU - STUDIA PODYPLOMOWE REKRUTACJA

  tu
  Uczelnie Łódź - studia podyplomowe na kierunku Moda I Trendy
  Oferta dydaktyczna oparta jest na specjalizacjach projektowych w zakresie projektowania ubioru, stylizacji, realizacji ubioru, projektowania akcesoriów, oraz nowych mediów dekoracji jakie dają najnowocześniejsze techniki druku na tkaninie.
  Program obejmuje także wykłady z zakresu zarządzania własną marka modową, przygotowania profesjonalnego portfolia, współpracy z mediami, prognozowania trendów czy historii mody.
  Studia podyplomowe przygotowują absolwentów do pracy jako projektant mody – odzieży lub jej elementów, asystent projektanta, dziennikarz modowy, krytyk mody, stylista, koordynator kolekcji, dyrektor kreatywny, promotor mody, marchendiser i manager kolekcji.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PROJEKTOWANIE ARCHITEKTURY WNĘTRZ STUDIA PODYPLOMOWE REKRUTACJA

  tu
  Uczelnie Łódź - studia podyplomowe na kierunku Projektowanie architektury wnętrz 
  Studia podyplomowe dają wiedzę z zakresu Projektowania Architektury Wnętrz. Podnoszą umiejętności profesjonalnego projektowania zarówno wnętrz mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej jak i wystawiennictwa. Pozwalają absolwentowi opanować cały proces projektowy - od idei, poprzez dokumentację wykonawczą, aż do sposobów współpracy z klientem. Przygotowują absolwentów do analizowania wartości projektów, spasowania treści komunikatu, estetyki i wartości plastycznych; umiejętnej oceny jakości rozwiązań co umożliwi absolwentom podjęcie pracy w sektorze rynku dotyczącym urządzania wnętrz i doradztwa jemu towarzyszącemu. Pozwolą na opracowywanie ekspozycji w przestrzeniach otwartych i zamkniętych, wystaw obiektów sztuk plastycznych, wystawiennictwa muzealnego, przestrzeni wystawienniczych komercyjnych.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjne

   
   
  Studia podyplomowe
   
  W procesie naboru na studia podyplomowe na kierunku Projektowanie architektury wnętrz wymagane są ukończone studia wyższe.

 • PROJEKTOWANIE BIŻUTERII - STUDIA PODYPLOMOWE REKRUTACJA

  tu
  Uczelnie Łódź - studia podyplomowe na kierunku Projektowanie biżuterii
  Zakres programowy studiów podyplomowych Projektowanie biżuterii ukierunkowany jest na rozwój predyspozycji w procesie kształtowania obszaru biżuterii, oraz na zdobycie umiejętności i doświadczenia w kreowaniu własnych wizji i koncepcji projektowych. Celem kształcenia jest także zdobycie wiedzy z zakresu analizy branży, a także zdobywania wiedzy w zakresie projektowym ora technologicznym, oraz wpływanie na powstawanie nowych tendencji estetycznych i rynkowych. Studia podyplomowe Projektowanie biżuterii skierowane są do osób, które:
  • interesują się tworzeniem biżuterii i chciałyby nabyć podstawowe umiejętności w tej dziedzinie, zarówno jeżeli chodzi o warsztat złotniczy jak i projektowanie,
  • które posiadają podstawową wiedzę z zakresu wykonywania oraz projektowania biżuterii,
  • interesują się współczesnym designem, śledzą zmiany zachodzące w obszarze nowoczesnej biżuterii,
  • poszukują nowych możliwości w twórczym działaniu a także interesują się współczesnym designem, oraz chcą rozwijać swoje umiejętności i pasję twórczą.
  Studia podyplomowe pomogą słuchaczom rozszerzyć wiedzę i umiejętności zarówno w zakresie projektowym jak i technologicznym. Duży nacisk położony będzie na rozwój indywidualnych predyspozycji w procesie twórczym oraz na zdobycie umiejętności i doświadczenia w kreowaniu własnych wizji i koncepcji projektowych.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • STYLIZACJA, ARANŻACJA I DEKORACJA WNĘTRZ - STUDIA PODYPLOMOWE REKRUTACJA

  tu
  Uczelnie Łódź - studia podyplomowe na kierunku Stylizacja, aranżacja i dekoracja wnętrz
  Studia adresowane są do absolwentów wyższych uczelni na poziomie licencjatu jak i studiów magisterskich, zainteresowanych poszerzeniem wiedzy i umiejętności z zakresu stylizacji wnętrz o charakterze mieszkalnym i użytkowym, do osób pragnących nauczyć się, jak upiększać swoje mieszkanie, nadać mu niepowtarzalny klimat.
  Zajęcia praktyczne związane z:
  • projektowaniem i stylizacją wnętrz, dla których wsparciem jest nauka programów komputerowych ArchiCAD oraz Scketchup,
  • kompozycją, światłem, kolorem we wnętrzu, na zajęciach słuchacze poznają zasady kompozycji, łączenia kolorów, ich psychologicznego oddziaływania, a także wiele praktycznych trików kolorystycznych,
  • innowacyjnym obiektem do wnętrza takim jak: dywan, siedzisko, stoły, lampy i inne dekoracyjne obiekty,
  • nowymi mediami dekoracji tkanin czyli nowe technologie druku na tkaninie,
  • malarstwem, rysunkiem, rzeźbą,
  • technikami rękodzielniczymi – nauką tradycyjnych technik tkackich, splotów, haftu, koronki etc
  • konserwacja i replikowaniem mebli stylowych,
  • kreatywnym papierem jako nowoczesnym medium twórczym.
  Zajęcia teoretyczne związane z wykładami z historii wnętrz XX wieku, historii design XX wieku.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Opinie (0)