• GEOINFORMATYKA I TELEDETKECJA ŚRODOWISKA - STUDIA PODYPLOMOWE

    Rekrutacja
    Uczelnie Szczecin - studia podyplomowe na kierunku Geoinformatyka
    Studia podyplomowe „Geoinformatyka” przeznaczone są dla osób pragnących zdobyć wiedzę i umiejętności  z zakresu użytkowania i wdrażania systemów informacji geograficznej. Studia przygotowują również projektantów systemów GIS oraz doradców inwestycji geoinformatycznych. Obejmują 222 godziny zajęć dydaktycznych w formie wykładów, ćwiczeń oraz laboratoriów. Studia trwają dwa semestry w formie zjazdów sobota/niedziela.

    Wyświetl więcejZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Politechnika Morska w Szczecinie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (3)

machet Ocena odpowiedz

studiuję transport - polecam

jan Ocena odpowiedz

ktoś kto napisał ten komentarz na pewno tu nie studiował. Studia są na wysokim poziomie

czester Ocena odpowiedz

informatyka na tym wydziale to porażka, wiedza jak w liceum. Po tych studiach to chyba tylko praca na help desku w zusie