• ANALIZY STATYSTYCZNE I EKSPLORACJA DANYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe „Analizy statystyczne i eksploracja danych” skierowane są do osób chcących pogłębić wiedzę w zakresie analizy dużych zbiorów danych. Słuchacze poznają metody analizy i eksploracji danych, w szczególności: Data Mining, Data Cleaning, Clustering, Data Selection, Scoring. Nabędą umiejętności odkrywania asocjacji, wzorów sekwencji, klasyfikacji i grupowania danych – wiedzę i kwalifikacje niezbędne w pracy analityka danych lub w pracy naukowej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • GEOINFORMATYKA I TELEDETKECJA ŚRODOWISKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja
  Uczelnie Szczecin - studia podyplomowe na kierunku Geoinformatyka
  Studia podyplomowe „Geoinformatyka” przeznaczone są dla osób pragnących zdobyć wiedzę i umiejętności  z zakresu użytkowania i wdrażania systemów informacji geograficznej. Studia przygotowują również projektantów systemów GIS oraz doradców inwestycji geoinformatycznych. Obejmują 222 godziny zajęć dydaktycznych w formie wykładów, ćwiczeń oraz laboratoriów. Studia trwają dwa semestry w formie zjazdów sobota/niedziela.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PROGRAMOWANIE APLIKACJI INTERNETOWYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe „Programowanie aplikacji internetowych” skierowane są do osób pragnących dokształcić się w dziedzinie wytwarzania aplikacji internetowych, kandydatów chcących zdobyć zatrudnienie w tym zawodzie oraz nauczycieli kształcących uczniów w technologiach www. Słuchacze poznają szczegółowo zagadnienia związane z funkcjonowaniem oraz administrowaniem serwerowymi systemami operacyjnymi, zarządzaniem bazami danych, inżynierią oprogramowania i tworzeniem grafiki. Poznają nowoczesne metody projektowania i języki wytwarzania aplikacji internetowych, a także najnowsze frameworki przyspieszające tworzenie zaawansowanych aplikacji www.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PROGRAMOWANIE KOMPUTERÓW - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe „Programowanie komputerów” skierowane są do osób chcących się szkolić w zaawansowanych technikach programowania aplikacji, pragnących podjąć pracę w tym zawodzie oraz dla nauczycieli programowania w szkołach.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • RADIOKOMUNIKACJA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe „Radiokomunikacja” adresowane są do osób chcących przyswoić sobie wiedzę w zakresie komunikacji i łączności realizowanej w podstawowym systemie łączności stosowanym na morzu oraz w lotnictwie – Global Maritime Distress and Safety System (GMDSS). Słuchacze uzyskają kwalifikacje zawodowe radiooperatorów, wiedzę z zakresu regulaminu i prawa radiokomunikacyjnego, a także umiejętności prowadzenia szkoleń przyszłych użytkowników systemów łączności.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • TECHNOLOGIE INFORMACYJNE NA MORZU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe „Technologie informacyjne na morzu” kierowane są do osób chcących pogłębić wiedzę z zakresu stosowanych technologii informacyjnych na jednostkach morskich. Studia adresowane są do osób pracujących na statkach morskich, pracowników administracji i firm obsługujących ładunki transportowane drogą morską. W ramach studiów słuchacze poznają stosowane technologie, metody i systemy komunikacji, procedury przygotowania i wymiany danych, dokumentację i formaty danych. Studia będą prowadzone z wykorzystaniem symulatorów. Absolwenci będą mogli dodatkowo ubiegać się o uzyskanie świadectwa radiokomunikacyjnego Short Range Certificate (SRC).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Morska w Szczecinie

Opinie (3)

machet Ocena

studiuję transport - polecam

jan Ocena

ktoś kto napisał ten komentarz na pewno tu nie studiował. Studia są na wysokim poziomie

czester Ocena

informatyka na tym wydziale to porażka, wiedza jak w liceum. Po tych studiach to chyba tylko praca na help desku w zusie