ul. Gabriela Narutowicza 11/12

80-233 Gdansk

tel.: (58) 347-22-02;

fax: (58) 348-61-63

e-mail: zobol@pg.gda.pl

http://arch.pg.edu.pl/home

ul. Gabriela Narutowicza 11/12

80-233 Gdansk

tel.: (58) 347-22-02;

fax: (58) 348-61-63

e-mail: zobol@pg.gda.pl

http://arch.pg.edu.pl/home

 • ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO PROEKOLOGICZNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe Architektura i budownictwo proekologiczne stanowią odpowiedź na istotną społecznie potrzebę zwiększenia kompetencji profesjonalistów w dziedzinie projektowania i zarządzania strukturami przestrzennymi z uwzględnieniem zasad ochrony środowiska. Są też reakcją na rosnące wymagania prawne wobec rozwiązań proekologicznych stosowanych w architekturze i budownictwie.

  Wiedza i umiejętności zdobyte przez słuchaczy studiów przyczynią się do polepszenia jakości decyzji projektowych, które uwzględniają całościowe oddziaływanie budynków na środowisko: od etapu wydobycia surowców potrzebnych do budowy, po etap utylizacji użytych materiałów.

  Tym samym przyczynią się do poprawy efektywności energetycznej i ekonomicznej inwestycji oraz racjonalizacji wykorzystanie zasobów. Przyczyni się to do ograniczenia zużycia energii nieodnawialnej, wzrostu udziału odnawialnych źródeł energii oraz do redukcji emisji zanieczyszczeń, wpływając tym samym na poprawę jakości środowiska.

  Adresatami studiów są absolwenci studiów inżynierskich I stopnia oraz studiów magisterskich – projektanci, przedstawiciele samorządów terytorialnych, pracownicy służb ochrony środowiska oraz inne osoby zainteresowane proponowaną problematyką (studia dedykowane są przede wszystkim absolwentom architektury i inżynierii lądowej).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • URBANISTYKA I GOSPODARKA PRZESTRZENNA - PROJEKTOWANIE PRZESTRZENI I ZARZĄDZANIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  To studia dla zainteresowanych przestrzenią projektantów, developerów, pracowników administracji samorządowej i rządowej: architektów, inżynierów budownictwa, komunikantów, geografów, ekonomistów, prawników i geodetów.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Politechnika Gdańska

Opinie (0)