POLECANE DLA CIEBIE

Uniwersytet Morski w Gdyni

WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I NAUK O JAKOŚCI UMG

Kierunki studiów: zarządzanie, inżynieria jakości Studia: stacjonarne, niestacjonarne
Sprawdź

Politechnika Gdańska

WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA I EKONOMII

Kierunki studiów: analityka gospodarcza, zarządzanie, zarządzanie inżynierskie, ekonomia, inżynieria danych Studia: niestacjonarne, stacjonarne
Sprawdź

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Gdański.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (5)

Marcelina Ocena odpowiedz

Studia na Uniwersytecie Gdańskim przygotowują nie tylko do wejścia na rynek pracy, ale także do rozpoczęcia dorosłego życia. To bardzo dobra uczelnia, którą szczerze polecam.

Aneta Ocena odpowiedz

Moja specjalność to ?Zarządzanie w turystyce?, bo założyłam sobie w przyszłości promowanie miasta i regionu, z którego pochodzę, czyli Nowego Targu. Studia na Uniwersytecie Gdańskim dają mi wszystkie potrzebne narzędzia do realizacji swoich planów i założeń. Zarządzanie to naprawdę zarządzanie

Krzysiek Ocena odpowiedz

Studia na Uniwersytecie Gdańskim dają wiedzę konkretną, na mocnych podstawach umiejętności praktycznych. Ponadto, duży nacisk kładziony jest na specjalistyczny język angielski, bez którego dzisiaj nie można się obejść.

Tomek Ocena odpowiedz

Wybrałem Uniwersytet Gdański z kilku względów. Chciałem studiować w rodzinnym mieście i kształcić się w tym, co naprawdę mnie interesuje. Studia są ciekawe, zajęcia interesujące, zatem jestem bardzo zadowolony i UG mogę polecić innym.

Monika Ocena odpowiedz

Moje studia na Finansach i rachunkowości to trochę taka tradycja rodzinna. Nie żałuję, że poszłam podobną drogą. Wydział Zarządzania to zdecydowanie najfajniejszy wydział na Uniwersytecie Gdańskim, a Finanse i rachunkowość to najfajniejszy kierunek