Politechnika Częstochowska

Wydział Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów

Al. Armii Krajowej 19

42-200 Częstochowa

tel. 34 361-38-88 

http://www.wip.pcz.pl/

Wydział Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów

Politechnika Częstochowska

Al. Armii Krajowej 19

42-200 Częstochowa

tel. 34 361-38-88 

http://www.wip.pcz.pl/

 • SPECJALISTYCZNE STUDIA Z OPTOMETRII - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja
  • Studia podyplomowe mają na celu przygotowanie oraz rozwinięcie umiejętności zawodowych słuchaczy do pracy w gabinetach optycznych.
  • Studia podyplomowe stanowią formę doskonalenia umiejętności i wiedzy, w tym także perspektywiczne uzupełnianie potrzeb rynku pracy o specjalistów z zakresu optometrii.
  • Studia realizowane są wg zaleceń Polskiego Towarzystwa Optyki i Optometrii zgodnie  z porozumieniem absolwenci naszej uczelni po uzupełnieniu wiedzy o studia podyplomowe będą mogli starać się o Numer Optometrysty

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Politechnika Częstochowska.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (12)

inatachan Ocena odpowiedz

Inżynieria Chemiczna I Procesowa. Sama nazwa może trochę odstraszać, ale to naprawdę nić trudnego. Jeżeli szukacie unikalnego zawodu i wykształcenia to wcale się nie zastanawiaj i wpadaj do nas. Mi bardzo się podoba. Ciekawy kierunek.

Truskaweczka Ocena odpowiedz

Jestem po pierwszym roku Inżynieri Materiałowej i jestem bardzo zadowolona. Może jeszcze nie wszystko wiem, ale wiem że: ludzie są w porządku, program jest też ok, sama uczelnia bardzo mi się podoba. Kadra też daje z siebie wszystko. Wrócę za rok z większą ilością informacji.

Sebastian Ocena odpowiedz

Nic dodać- nic ująć. Nie wiem jak na innych kierunkach, ale ja serdecznie polecam Metalurgię. Niby trzeba znać się choć trochę na metalach, ale nawet jeżeli nie znasz to poznasz na pierwszym roku jak ja. Polecam.

Arkadiusz Ocena odpowiedz

Polecam kierunek Zarządzanie I Inżynieria Produkcji. Jestem wdzięczny wykładowcom za dużą dozę cierpliwości, jaką mieli każdego dnia i za to, że mobilizowali i wyjaśniali, w razie potrzeby. Nie taki diabeł straszny. Polecam tym, którzy poważnie chcą podejść do budowania swoich podwalin i fundamentalnej wiedzy.

famil Ocena odpowiedz

Jestem absolwentem zarządzania i inżynierii produkcji. Bez trudu znalazłem pracę po skończonej nauce. Dostałem ogrom wiedzy, który do dzisiaj stanowi podstawę mojego rozwoju zawodowego. Jeżeli choć trochę interesujecie się tym kierunkiem, to śmiało składajcie papiery. Wasze zainteresowanie zwiększy się z każdym rokiem.

Emil Ocena odpowiedz

Studiowałam Fizykę Techniczną. Mogę w 100%polecić ten kierunek studiów na Politechnice Częstochowskiej. Wykładowcy z dużym doświadczeniem w prowadzeniu zajęć. Dobra organizacja studiów, wszystko na czas. W mojej grupie to opinia większości osób.

Domiś Ocena odpowiedz

W końcu skończyłem ! Nie było łatwo, ale i ciężko. Nie ma problemu z pomocą od wykładowców. Wydział dla osób, które mają konkretne plany na przyszłość. Ja jestem zadowolony.

wanda22 Ocena odpowiedz

Kadra bardzo pomocna. Jakąś wiedzę trzeba posiadać udając się na ten wydział, ale wydaje mi się , że każdy, który wybiera jeden z tych kierunków zda go bez problemu. Świetna uczelnia.

STUDENT Ocena odpowiedz

Wysoki poziom nauczania. Pomocna kadra.

Kasia Ocena odpowiedz

Wysoki poziom nauczania.

Magda Ocena odpowiedz

Bardzo dobry stosunek do studenta

Student Ocena odpowiedz

Bardzo miła i sympatyczna atmosfera. Wysoki poziom nauczania. Miła i pomocna kadra.