• ANIMACJA

  Rekrutacja

  stopień: (I) (II) czas trwania: 3 lata • 2 lata
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne
  poziom studiów: I stopnia II stopnia
  czas trwania: 3 lata 2 lata
  tytuł zawodowy: licencjat magister

  Studia w Poznaniu - Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu - kierunek studiów animacja

  Animacja filmowa przeszła w ostatnich dekadach ogromną rewolucję technologiczną, gatunkową i artystyczną. Z punktu widzenia współczesnego młodego artysty jest to możliwość szerokiego wykorzystania interdyscyplinarnej natury języka animacji w różnych dziedzinach sztuki. Z ruchomym komunikatem wizualnym spotykamy się w filmie, telewizji, grach komputerowych, reklamie, sieci internetowej, w wizualizacjach, systemach informacyjnych itp.

  Animacja jest wykorzystywana nie tylko jako środek wspomagający twórczość artystyczną, ale często determinuje poziom i dalszy rozwój różnych dyscyplin sztuki. Ruch staje się nie tylko nowoczesnym i atrakcyjnym środkiem wyrazowym, ale też niezbędnym elementem projektowania urządzeń, form przemysłowych czy architektury. Animacja wspomaga procesy dydaktyczne na wszystkich szczeblach kształcenia i jest wykorzystywana w różnorodnych badaniach naukowych

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne Progi punktowe

  STUDIA I STOPNIA

  Podstawą kwalifikacji na studia jest wynik sprawdzianu kwalifikacyjnego.

  Informacje mogą ulec zmianie, szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

  STUDIA II STOPNIA

  Podstawą kwalifikacji na studia jest wynik sprawdzianu kwalifikacyjnego.

  Informacje mogą ulec zmianie, szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (3)

Kizia Mizia. Ocena odpowiedz

Wydział bardzo biedny. Jednego dnia dowiadujesz się że zostałeś przyjęty a następnego ,że z powodu pomyłki systemu jednak nie. Jak dla mnie argument słaby . Odnoszę wrażenie że nie o system tu chodzi tylko o odpowiedni załącznik.

as Ocena odpowiedz

polecam

student Ocena odpowiedz

studia fajne, wydział biedny na nic nie ma kasy