Uniwersytet Zielonogórski

Wydział Lekarski i Nauk o Zdrowiu UZ

Al. Wojska Polskiego 69, pokój 101 R (I piętro) 

65-762 Zielona Góra 

tel.: 68 328 32 70; 68 328 29 36; 68 328 29 37 

e-mail: rekrutacja@uz.zgora.pl

Wydział Lekarski i Nauk o Zdrowiu UZ

Uniwersytet Zielonogórski

Al. Wojska Polskiego 69, pokój 101 R (I piętro) 

65-762 Zielona Góra 

tel.: 68 328 32 70; 68 328 29 36; 68 328 29 37 

e-mail: rekrutacja@uz.zgora.pl

 • LOGOPEDIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów podyplomowych Logopedia jest wyposażenie absolwenta w kompetencje niezbędne do diagnozy, terapii i rehabilitacji osób z zaburzoną mową, a także do podejmowania działań zapobiegających ich powstawaniu. Absolwenci przygotowani są do realizacji zadań zawodowych logopedy i nauczyciela logopedy.
  - do kogo adresowane: studia są adresowane do absolwentów studiów I lub II stopnia lub jednolitych magisterskich posiadających nienaganną wymowę oraz poprawnie posługujących się językiem polskim
  - kwalifikacje po ukończeniu studiów: przygotowanie w zakresie logopedii.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Zielonogórski.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (4)

E.coli Ocena odpowiedz

Na kierunku lekarskim CM UZ studiuję już kilka lat. Kadra nauczycielska jest naprawdę na dobrym poziomie, ludzie na większości przedmiotów chętnie przekazują swoją wiedzę. Jednak nie na wszystkich przedmiotach jesteśmy mile widziani na oddziale i zdąża się, że po prostu nie robimy nic produktywnego. Największym minusem uczelni jest niestety dziekanat. Chaos jaki tam panuje jest nie do opisania. Regulamin studiów jest tylko wtedy ważny kiedy są wymagania wobec studentów, w drugą stronę - zapomnijcie. Sylabusy zmieniają się miesiąca na miesiąc wraz z formą zaliczeń przedmiotów. Plany zajęć wysyłane studentom nie dość, że wysyłane kilka dni przed rozpoczęciem zajęć, to są niekompletne i z nieprawidłową ilością godzin z przedmiotów... Niestety z roku na rok kontakt studentów z władzami uczelni uległ drastycznemu pogorszeniu. Zarówno starsze jak młodsze roczniki podzielają zdanie na ten temat naszego dziekanatu. A co gorsza podzielają je także prowadzący.

kuba Ocena odpowiedz

Na lekarskim jest bardzo dobry poziom. Polecam z całego serca!

Amanda Ocena odpowiedz

Uniwersytet Zielonogórski pomaga mi zdobyć niezbędną wiedzę, której potrzebuję, by w przyszłości jak najlepiej ratować życie i zdrowie innych ludzi. Jestem na kierunku lekarskim, który wiąże się z ogromną ilością nauki i praktyki. Ale już teraz wiem, że jestem na właściwym miejscu...

Zosia Ocena odpowiedz

Nie pamiętam kiedy po raz pierwszy przyszło mi do głowy, aby zostać lekarzem; zapewne jeszcze w szkole podstawowej. Dlaczego wybrałam sobie taki zawód? Bo jest szlachetny. Pomagać ludziom to przecież cudowna sprawa. Tego uczę się tutaj, na Uniwersytecie Zielonogórskim.