Lubelska Akademia WSEI

Wydział Transportu i Informatyki

ul. Projektowa 4

20-209 Lublin

tel./fax: 81 749-17-70

e-mail: kancelaria@wsei.lublin.pl

Wydział Transportu i Informatyki

Lubelska Akademia WSEI

ul. Projektowa 4

20-209 Lublin

tel./fax: 81 749-17-70

e-mail: kancelaria@wsei.lublin.pl

  • GRAFIKA KOMPUTEROWA - STUDIA PODYPLOMOWE

    Rekrutacja

    Celem studiów podyplomowych „Grafika komputerowa” jest przekazanie słuchaczom wiedzy w zakresie: tworzenia i przetwarzania zaawansowanej grafiki, przygotowania do druku materiałów poligraficznych, przygotowania grafiki do druku i do publikacji w postaci cyfrowej, obróbki cyfrowej i montażu filmów, tworzenia stron www, wyposażenia słuchaczy w umiejętności praktycznego wykorzystania popularnych narzędzi informatycznych wspomagających prace graficzne.

    Dowiedz się więcej

    Wyświetl więcejZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Lubelska Akademia WSEI.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (4)

patryk Ocena odpowiedz

Moja przygoda z Mechaniką i budową maszyn zaczęła się jeszcze w dzieciństwie od zabawy z klockami. Okazało się, że nie była to jednak dziecinna rozrywka, ale ciekawy sposób na życie. Bardzo zależało mi na otrzymaniu dobrego wykształcenia w tym kierunku, dlatego przeniosłem się do Lublina z niedalekich Puław

emma Ocena odpowiedz

Na Informatyce stoi cały świat. I pewnie stać będzie. Studia na tym kierunku to najlepsza inwestycja. A dlaczego wybrałem Wyższą Szkołę Ekonomii i Innowacji? To proste, przez innowację

zeman Ocena odpowiedz

Ogólnie w porządku, tylko mogliby częściej otwierać laboratoria.

wiecznystudent Ocena odpowiedz

Polecam