Staże JUMP Staż w Dziale Księgowości Stary Gostków k. Łodzi, łódzkie

Staże JUMP Staż w Dziale Księgowości Stary Gostków k. Łodzi, łódzkie

JTI profil

JTI Polska należy do Grupy Japan Tobacco International. Siedziba i fabryka firmy mieści się w Starym Gostkowie w powiecie poddębickim. Biuro zarządu wraz z licznymi działami wspierającymi zlokalizowane jest w Warszawie. W całej Polsce Firma zatrudnia ponad 1300 pracowników, z czego ponad 1000 pracuje w nowoczesnej fabryce w Starym Gostkowie, skąd 80% produkcji eksportowane jest do ponad 60 krajów na całym świecie. Główne marki w ofercie JTI Polska to Camel, Winston i LD.

W 2017 r., w ramach certyfikacji Top Employers, JTI Polska została uznana za najlepszego pracodawcę w Polsce. W uznaniu rozwoju biznesu, zaangażowania społecznego oraz nadzwyczajnej troski o pracowników, Business Center Club przyznało też firmie tytuł Lidera Polskiego Biznesu 2017.

Firma: JTI | JUMP Staż w Dziale Księgowości

Miejsce: Stary Gostków k. Łodzi, łódzkie

Nr ref. PL000553

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:
· wsparcie w procesie księgowania faktur oraz weryfikacji płatności,
· współpracę z zagranicznym centrum rozliczeniowym, a lokalnie kontakt z wewnętrznymi działami w celu zapewnienia ciągłości procesu P2P,
· uczestnictwo w przygotowaniu rocznego audytu wstępnego,
· komunikację z dostawcami,
· realizację wyznaczonych obszarów w wewnętrznych projektach działu.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
· wiedzy z zakresu rachunkowości (studia o profilu finansowym lub ekonomicznym),
· dobrej znajomości języka angielskiego,
· otwartości na zdobywanie nowych doświadczeń i realizacji własnych pomysłów,
· umiejętności organizacyjnych oraz komunikacyjnych,
· dobrej znajomości pakietu MS Office, zwłaszcza Excel oraz Power Point.

Oferujemy

Weź udział w programie, który umożliwi Ci wykorzystanie Twojego potencjału w rozwiązywaniu rzeczywistych zagadnień biznesowych i dostarczy wszystkiego, czego potrzebujesz, aby kształtować swoją ścieżkę kariery.

Oferujemy płatny, sześciomiesięczny staż oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie. JUMP to gwarancja ciekawej, pełnej wyzwań pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole, otwartość na świeże spojrzenie i innowacyjne pomysły oraz możliwość wykorzystania wiedzy w praktyce.

Komentarze (0)