Studia Podyplomowe

Studia Podyplomowe

studia podyplomowe

Studia Podyplomowe

Jak większość młodych ludzi podjąłeś naukę na uczelni wyższej. Każdy kolejny semestr nauki przybliżał Cię do upragnionego tytułu. Oto i on dyplom ukończenia uczelni wyższej. Daje Ci ogromne spektrum możliwości, a jedną z nich jest podjęcie nauki na studiach podyplomowych.

Jak to umówią: „Nauki nigdy za wiele” i studia podyplomowe są tego przykładem. Szereg kierunków oferowanych na uczelniach humanistycznych, ekonomicznych, technicznych czy też pedagogicznych, umożliwia zdobycie dodatkowego fakultetu w czasie krótszym niż standardowe studia pierwszego stopnia. Wiedza przekazywana podczas zajęć prowadzonych na studiach podyplomowych nie różni się od normalnego toku studiów. Wykłady, ćwiczenia, warsztaty, spotkania z praktykami i ekspertami to wszystko czeka na Ciebie podczas kolejnego etapu edukacji wyższej.

Studia podyplomowe to również szansa dla osób, które życie studenckie mają dawno za sobą i od dłuższego czasu zajmują się pracą zawodową. To właśnie one dają możliwość rozwoju, niemal tak szybkiego jak rozwój gospodarki w dzisiejszych czasach. To one stają się Naszym walorem podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Aby wybrać najbardziej Nam pasujące studia należy dokonać precyzyjnej analizy, czego tak naprawdę potrzebujemy. Czy mamy już wiedzę teoretyczną z danego tematu, ale potrzebujemy więcej informacji praktycznych, spotkań z praktykami, odpowiednich kontaktów? Czy jest to nasze pierwsze zetknięcie się z daną dziedziną i potrzeba gruntownego przestudiowania tematu od podstaw. A może chcemy tylko zainwestować w siebie i planujemy podjąć studia podyplomowe by pożytecznie spędzać weekendy, spotykając się ciekawymi ludźmi i dyskutując na interesujące tematy?

Rekrutacja na studia podyplomowe opiera się na dyplomie ukończenia studiów wyższych. Odpis takiego dyplomu lub jego kserokopię należy dostarczyć do odpowiedniego organu uczelni. 

GDZIE NA STUDIA PODYPLOMOWE?

 

 

Podyplomowe kierunki studiów

 Administracja – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Administracja skierowane są do absolwentów…

Administracja – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Administracja skierowane są do absolwentów studiów I i II stopnia ze szczególnym uwzględnieniem kierunków administracja, politologia, bezpieczeństwo oraz zarządzanie przedsiębiorstwem oraz do osób, które pragną zdobyć wiedzę w zakresie funkcjonowania administracji państwowej oraz samorządów terytorialnych . Oferta adresowana jest również do pracowników organów władzy i administracji publicznej, oraz samorządowej, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w tym zakresie. Jeśli wpisujesz się w powyższy opis to ten kierunek jest właśnie dla Ciebie!

Czytaj więcej: Administracja – studia podyplomowe

Administrowanie bezpieczeństwem wewnętrznym – studia podyplomowe

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym jak funkcjonują systemy zarządzania bezpieczeństwem…

Administrowanie bezpieczeństwem wewnętrznym – studia podyplomowe

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym jak funkcjonują systemy zarządzania bezpieczeństwem w organach publicznych? Jeśli swoją przyszłość zawodową wiążesz z pracą w jednostkach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo wewnętrzne to ten kierunek jest dla Ciebie!Studia podyplomowe Administrowanie bezpieczeństwem wewnętrznym są skierowane do osób posiadających dyplom ukończenia studiów licencjackich lub magisterskich wszystkich kierunków. Oferta skierowana jest szczególnie do osób pełniących lub chcących rozpocząć pracę w instytucjach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo wewnętrzne. Studia realizowane są przez 2 semestry.

Czytaj więcej: Administrowanie bezpieczeństwem wewnętrznym – studia podyplomowe

Aerologia górnicza - studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Aerologia górnicza skierowane są do osób…

Aerologia górnicza - studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Aerologia górnicza skierowane są do osób posiadających wykształcenie górnicze i chcieliby pogłębić swoją wiedzę w obszarze wentylacji kopalń węgla kamiennego oraz rud metali kolorowych. Studia trwają dwa lata i kończą się uzyskaniem świadectwa studiów podyplomowych. Jeżeli zatem chciałbyś podnieść swoje kompetencje w tym zakresie to Aerologia górnicza może być świetnym kierunkiem dla Ciebie! Czego nauczysz się w ramach studiów na kierunku Aerologia górnicza? Aerologia górnicza skupia się na przekazaniu specjalistycznej wiedzy o wentylacji wyrobisk górnicznych.

Czytaj więcej: Aerologia górnicza - studia podyplomowe

Akademia trenera biznesu - studia podyplomowe

Obecny rynek wyraża duże zapotrzebowanie na trenerów oraz coachów przygotowujących…

Akademia trenera biznesu - studia podyplomowe

Obecny rynek wyraża duże zapotrzebowanie na trenerów oraz coachów przygotowujących do pracy w szeroko pojętym biznesie. Studia PODYPLOMOWE na kierunku Akademia trenera biznesu dadzą Ci możliwość zdobycia kompleksowej edukacji w tym zakresie i są skierowane do osób, które chciałyby w sposób profesjnalny wykonywać zawód trenera. Jeżeli zatem masz właściwe kompetencje społeczne to Akademia trenera biznesu może być świetnym kierunkiem dla Ciebie! Czego nauczysz się w ramach studiów podyplomowych na kierunku Akademia trenera biznesu? Te studia podyplomowe oferują prefesjonalny rozwój umiejętności przygotowujących do pracy trenera lub coacha.

Czytaj więcej: Akademia trenera biznesu - studia podyplomowe

Analiza danych i Data mining – studia podyplomowe

Marzy Ci się praca jako infobroker? A może jako konsultant w obszarze analizy i eksploracji…

Analiza danych i Data mining – studia podyplomowe

Marzy Ci się praca jako infobroker? A może jako konsultant w obszarze analizy i eksploracji danych? Chciałbyś wykonywać zawód analityka informacji? Jeśli tak to koniecznie przeczytaj co oferują studia podyplomowe na kierunku Analiza danych i data mining. Studia są przeznaczone dla osób posiadających tytuł licencjata lub magistra oraz pragnących poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe kompetencje w zakresie przetwarzania informacji. Studia podyplomowe na kierunku Analiza danych i data mining trwają 2 semestry.

Czytaj więcej: Analiza danych i Data mining – studia podyplomowe

Andragogika – studia podyplomowe

Spotkałeś się już z pojęciem andragogika? Wiesz czym zajmuje się ta nauka? Jeśli nie…

Andragogika – studia podyplomowe

Spotkałeś się już z pojęciem andragogika? Wiesz czym zajmuje się ta nauka? Jeśli nie i obcy jest Ci ten termin, andragogika zajmuje się procesami kształcenia dorosłych i starszych osób. Pozwala na zdobywanie przez nich nowych kompetencji oraz uaktualnia ich wiedzę. Obecnie w wielu krajach społeczeństwo starzeje się co powoduje, że aktywność zawodowa stale się wydłuża . Dlatego w dzisiejszych czasach tak ważne staje się posiadanie wykwalifikowanych pracowników, którzy nadążają za dynamicznym rozwojem technologii i wzrastającymi wymaganiami pracodawców.

Czytaj więcej: Andragogika – studia podyplomowe

Architektura i budownictwo zrównoważone – studia podyplomowe

Interesujesz się architekturą lub budownictwem? Pragniesz rozwijać swoje kompetencje? Chcesz…

Architektura i budownictwo zrównoważone – studia podyplomowe

Interesujesz się architekturą lub budownictwem? Pragniesz rozwijać swoje kompetencje? Chcesz poznać najnowsze metody projektowania? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z poniższą ofertą studiów podyplomowych na kierunku Architektura i budownictwo zrównoważone.Studia obejmują 2 semestry nauki. Oferta skierowana jest do osób posiadających co najmniej tytuł inżyniera na kierunku architektura, inżynieria środowiskowa, budownictwo oraz energetyka. Absolwent uzyskuje dyplom ukończenia studiów podyplomowych oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia przygotowującego do sporządzania świadectwa charakterystyki energetycznej pozwalające na uzyskanie uprawnień do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków.

Czytaj więcej: Architektura i budownictwo zrównoważone – studia podyplomowe

Archiwistyka i zarządzanie dokumentacją - studia podyplomowe

Szukasz ciekawych studiów podyplomowych w zakresie nowoczesnych metod archiwizacji?…

Archiwistyka i zarządzanie dokumentacją - studia podyplomowe

Szukasz ciekawych studiów podyplomowych w zakresie nowoczesnych metod archiwizacji? Studia na kierunku Archiwistyka i zarządzanie dokumentacją skierowane są do osób pracujących, które chciałby podnieść swoje kwalifikacje w tym zakresie lub tych, które chcą wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom na obecnym runku pracy. Jeżeli zatem wpisujesz się w powyższy opis to Archiwistyka i zarządzanie dokumentacją może być świetnym kierunkiem dla Ciebie! Czego nauczysz się w ramach studiów na kierunku Archiwistyka i zarządzanie dokumentacją? Studia kładą nacisk na umiejętności praktyczne, a oprócz tego zdobędziesz wiedzę z zakresu obiegu informacji, współczesnej kancelarii oraz elektronicznej archiwizacji danych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Czytaj więcej: Archiwistyka i zarządzanie dokumentacją - studia podyplomowe

Audyt energetyczny, ocena energetyczna budynków oraz efektywne użytkowanie energii studia podyplomowe

Zastanawiasz się czym zajmuje się audytor energetyczny? Do jego zadań należy dokonywanie…

Audyt energetyczny, ocena energetyczna budynków oraz efektywne użytkowanie energii studia podyplomowe

Zastanawiasz się czym zajmuje się audytor energetyczny? Do jego zadań należy dokonywanie oceny eksploatacji energii i przygotowanie planu zmian tak by jej użytkowanie stało się bardziej ekonomiczne.Kto zatem będzie idealnym kandydatem? Studia podyplomowe są skierowane do osób, które posiadają tytuł inżyniera lub magistra na następujących kierunkach: architektura, inżynieria środowiskowa, budownictwo, energetyka, inżynieria materiałowa, mechanizacja rolnictwa. Absolwent kierunku Audyt energetyczny, ocena energetyczna budynków oraz efektywne użytkowanie energii uzyska dyplom ukończenia studiów.

Czytaj więcej: Audyt energetyczny, ocena energetyczna budynków oraz efektywne użytkowanie energii studia podyplomowe

Audyt wewnętrzny i kontrola finansowa – studia podyplomowe

Jesteś pracownikiem jednostek administracyjnych lub instytucji sektora finansowego? Lubisz…

Audyt wewnętrzny i kontrola finansowa – studia podyplomowe

Jesteś pracownikiem jednostek administracyjnych lub instytucji sektora finansowego? Lubisz stale podnosić swoje kompetencje zawodowe? A może chciałbyś w przyszłości zająć się zawodowo przeprowadzaniem kontroli i audytów? Jeśli choć raz odpowiedziałeś twierdząco na pytanie to prawdopodobnie ten kierunek jest dla Ciebie!Studia podyplomowe na kierunku Audyt wewnętrzny i kontrola finansowa trwają 2 semestry. Skierowane są do osób zajmujących się zawodowo audytem oraz do pracowników sektorów finansowych i administracyjnych, które spotykają się z tą problematyką na co dzień i pragną poszerzyć swoje kompetencje. Absolwent studiów podyplomowych otrzyma dyplom ukończenia studiów.

Czytaj więcej: Audyt wewnętrzny i kontrola finansowa – studia podyplomowe

Audyt wewnętrzny w administracji i gospodarce – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Audyt wewnętrzny w administracji i gospodarce obejmują 2…

Audyt wewnętrzny w administracji i gospodarce – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Audyt wewnętrzny w administracji i gospodarce obejmują 2 semestry nauki i przeznaczone są dla osób posiadających tytuł licencjata lub magistra. Absolwenci uzyskują dyplom ukończenia studiów. Dodatkowo otrzymują certyfikat potwierdzający kompetencje w zakresie „Audytor Wewnętrzny II Stopnia PIKW” wystawiany przez Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej (PIKW) oraz zostają wpisani na Krajową Listę Profesjonalnych Audytorów i Kontrolerów Wewnętrznych prowadzoną przez PIKW. Możliwości jakie oferuje Ci ten kierunek studiów sprawiają, że możesz stać się rozchwytywanym specjalistą na rynku pracy!Program studiów składa się zarówno z wykładów jak i ćwiczeń.

Czytaj więcej: Audyt wewnętrzny w administracji i gospodarce – studia podyplomowe

Audyt wewnętrzny, rachunkowość i kontrola zarządcza – studia podyplomowe

Charakteryzujesz się skłonnością do nieustannego rozwoju swoich umiejętności i wiedzy?…

Audyt wewnętrzny, rachunkowość i kontrola zarządcza – studia podyplomowe

Charakteryzujesz się skłonnością do nieustannego rozwoju swoich umiejętności i wiedzy? Nie straszna Ci praca w zespole? Posiadasz kompetencje organizatorskie? Posiadasz dyplom ukończenia studiów z tytułem licencjata lub magistra? Jeśli tak, to koniecznie się zapoznaj z ofertą studiów podyplomowych na kierunku Audyt wewnętrzny, rachunkowość i kontrola zarządcza bo oczekują właśnie takich kandydatów jak Ty!Oferta studiów skierowana jest do wszystkich absolwentów szkół wyższych ze szczególnym uwzględnieniem osób, które chciałyby rozpocząć pracę jako audytor wewnętrzny oraz pracowników sektora finansów publicznych odpowiedzialnych za kontrolę i proces przeprowadzania audytów.

Czytaj więcej: Audyt wewnętrzny, rachunkowość i kontrola zarządcza – studia podyplomowe

Audyting energetyczny w budownictwie na potrzeby termomodernizacji oraz certyfikacji energetycznej budynków – studia podyplomowe

esteś absolwentem technicznych kierunków? Swoją przyszłość zawodową łączysz…

Audyting energetyczny w budownictwie na potrzeby termomodernizacji oraz certyfikacji energetycznej budynków – studia podyplomowe

esteś absolwentem technicznych kierunków? Swoją przyszłość zawodową łączysz z budownictwem? Matematyczne zawiłości i skomplikowane obliczenia nie są Ci obce? Lubisz się sprawdzać w nowych sytuacjach? W takim razie koniecznie przeczytaj jakie możliwości oferują Ci studia podyplomowe na kierunku Audyting energetyczny w budownictwie na potrzeby termomodernizacji oraz certyfikacji energetycznej budynków.W ramach programu uwzględniono zajęcia zarówno teoretyczne jak i praktyczne. A czego dokładnie nauczysz się uczęszczając na te studia? Przede wszystkim możesz oczekiwać wiedzy z takich obszarów jak odnawialne źródła energii, alternatywne technologie energetyczne, oszczędności energii w budownictwie oraz ochrona środowiska w zrównoważonym budownictwie.

Czytaj więcej: Audyting energetyczny w budownictwie na potrzeby termomodernizacji oraz certyfikacji energetycznej budynków – studia podyplomowe

Badanie przyczyn pożarów i okoliczności ich powstania – studia podyplomowe

Jesteś pracownikiem organów ścigania? A może pracujesz w przedsiębiorstwie ubezpieczeniowym…

Badanie przyczyn pożarów i okoliczności ich powstania – studia podyplomowe

Jesteś pracownikiem organów ścigania? A może pracujesz w przedsiębiorstwie ubezpieczeniowym lub zajmujesz się likwidacją szkód? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę o nowe, przydatne zagadnienia? Wobec tego zdecydowanie powinieneś się zapoznać z przygotowaną ofertą studiów podyplomowych!Studia podyplomowe na kierunku Badanie przyczyn pożarów i okoliczności ich powstania przeznaczone są dla absolwentów studiów licencjackich lub magisterskich ze szczególnym uwzględnieniem osób, które na co dzień w swojej pracy dokonują likwidacji szkód wywołanych przez pożary.

Czytaj więcej: Badanie przyczyn pożarów i okoliczności ich powstania – studia podyplomowe

Bezpieczeństwo i higiena pracy – studia podyplomowe

Praca w odpowiednich warunkach, które nie zagrażają naszemu zdrowiu jest niezwykle…

Bezpieczeństwo i higiena pracy – studia podyplomowe

Praca w odpowiednich warunkach, które nie zagrażają naszemu zdrowiu jest niezwykle ważna. W związku z tym duży nacisk kładzie się na przeprowadzanie szkoleń i uświadamianie ludzi jakie niebezpieczeństwa mogą pojawić się na ich stanowiskach pracy. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów w tym obszarze powstały studia podyplomowe na kierunku Bezpieczeństwo i higiena pracy. Zatem jeśli chciałbyś zdobyć nową specjalność zawodową lub poszerzyć swoje kompetencje to koniecznie przeczytaj jakie możliwości oferuje Ci ten kierunek.

Czytaj więcej: Bezpieczeństwo i higiena pracy – studia podyplomowe

Bibliotekoznawstwo i informacja naukowa – studia podyplomowe

Jesteś pracownikiem biblioteki szkolnej, uniwersyteckiej lub publicznej? Chciałbyś zdobyć…

Bibliotekoznawstwo i informacja naukowa – studia podyplomowe

Jesteś pracownikiem biblioteki szkolnej, uniwersyteckiej lub publicznej? Chciałbyś zdobyć nowe umiejętności przydatne w codziennej pracy? Posiadasz dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia? Jeśli tak to z pomocą przychodzą Ci studia podyplomowe na kierunku Bibliotekoznawstwo i informacja naukowa!Studia mają charakter interdyscyplinarny, ponieważ łączą w sobie wiedzę z bibliotekoznawstwa, informatologii i literaturoznawstwa. Zajęcia odbywają się przez 3 semestry, w trakcie których zrealizujesz takie zagadnienia jak gromadzenie, ochrona i przechowywanie zbiorów piśmienniczych

Czytaj więcej: Bibliotekoznawstwo i informacja naukowa – studia podyplomowe

BIM – technologie cyfrowe w architekturze i budownictwie – studia podyplomowe

Zastanawiasz się co kryje się pod skrótem BIM? Building Information Modeling to tworzenie…

BIM – technologie cyfrowe w architekturze i budownictwie – studia podyplomowe

Zastanawiasz się co kryje się pod skrótem BIM? Building Information Modeling to tworzenie projektu budynku w 3D, dzięki czemu planowanie zmian czy wychwytywanie błędów staje się dużo prostsze. Jest to narzędzie, które zdobywa coraz większą popularność w branży budowlanej, dlatego firmy poszukują wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają wiedzę z tego zakresu. Zatem jeśli chciałbyś zdobyć nowe, przydatne kompetencje zawodowe, dzięki którym staniesz się jeszcze bardziej atrakcyjnym pracownikiem to zdecyduj się na studia podyplomowe na kierunku BIM – technologie cyfrowe w architekturze i budownictwie!

Czytaj więcej: BIM – technologie cyfrowe w architekturze i budownictwie – studia podyplomowe

Biologia molekularna – studia podyplomowe

Ukończyłeś studia wyższe na kierunku przyrodniczym? Zależy Ci na poszerzeniu wiedzy z…

Biologia molekularna – studia podyplomowe

Ukończyłeś studia wyższe na kierunku przyrodniczym? Zależy Ci na poszerzeniu wiedzy z zakresu biologii, szczególnie na poziomie molekularnym? Chcesz zdobyć nowe kompetencje i być jeszcze lepszym specjalistą w swojej dziedzinie? Jeśli tak, to studia podyplomowe na kierunku Biologia molekularna są właśnie dla Ciebie!Czas nauki obejmuje 2 semestry zajęć, zarówno teoretycznych jak i praktycznych. Po ich pozytywnym zaliczeniu otrzymasz dyplom ukończenia studiów podyplomowych. Zastanawiasz się czego nauczysz się uczęszczając na zajęcia? W ramach studiów zostaną poruszone zagadnienia z takich obszarów jak genetyka i diagnostyka molekularna, mikrobiologia, immunologia czy analiza DNA w kryminalistyce

Czytaj więcej: Biologia molekularna – studia podyplomowe

Biznes w biotechnologii – studia podyplomowe

Biotechnologia to dziedzina, która cały czas się rozwija, a co za tym idzie na rynku…

Biznes w biotechnologii – studia podyplomowe

Biotechnologia to dziedzina, która cały czas się rozwija, a co za tym idzie na rynku pracy utrzymuje się zapotrzebowanie na specjalistów z tego obszaru. Ale również coraz częściej poszukiwane są osoby, które wiedzą w jaki sposób komercjalizować osiągnięcia biotechnologiczne i sprzedawać je innym firmom. W związku z tym powstały interdyscyplinarne studia podyplomowe na kierunku Biznes w biotechnologii kształcące wykwalifikowanym menadżerów. Jeżeli zależy Ci na dalszym rozwoju swoich kompetencji, zawodowo jesteś związany z naukami ścisłymi oraz uważasz, że odnajdziesz się na stanowisku kierowniczym to zdecydowanie powinieneś się zapoznać z ofertą studiów podyplomowych na kierunku Biznes w biotechnologii!

Czytaj więcej: Biznes w biotechnologii – studia podyplomowe

Broker informacji – studia podyplomowe

Jeśli wydaje Ci się, że zawód infobrokera to nowa profesja to nic bardziej mylnego.…

Broker informacji – studia podyplomowe

Jeśli wydaje Ci się, że zawód infobrokera to nowa profesja to nic bardziej mylnego. Zawód ten istenieje od wielu lat i zdobył już silną pozycję na rynku pracy, a usługi brokerskie są obecnie bardzo często wykorzystywane przez firmy. Czym dokładnie zajmuje się infobroker? Do jego zadań należy wyszukiwanie potrzebnych wiadomości z rzetelnych źródeł, opracowywanie tych danych oraz tworzenie skutecznych strategii wyszukiwania informacji. Jeśli uważasz, że cechujesz się kreatywnością, jesteś skrupulatny w swoich działaniach i potrafisz sprawnie realizowania powierzone Ci zadania to studia podyplomowe na kierunku Broker informacji są właśnie dla Ciebie!

Czytaj więcej: Broker informacji – studia podyplomowe

Budowa i eksploatacja pojazdów szynowych – studia podyplomowe

Transport szynowy to gałąź gospodarki, która w obecnej chwili doświadcza intensywnych…

Budowa i eksploatacja pojazdów szynowych – studia podyplomowe

Transport szynowy to gałąź gospodarki, która w obecnej chwili doświadcza intensywnych przemian. W związku z tym rośnie na rynku pracy zapotrzebowanie na specjalistów, którzy będą wstanie sprostać wyzwaniom, jakie w najbliższym czasie czekają tę branżę. Dlatego też utworzono studia podyplomowe na kierunku Budowa i eksploatacja pojazdów szynowych, które mają na celu kształcenie specjalistów w tej dziedzinie. Zatem, jeśli interesujesz się naukami ścisłymi i technicznymi oraz chciałbyś poszerzyć swoje kompetencje zawodowe to koniecznie zapoznaj się z możliwościami, jakie dają Ci te studia! Studia podyplomowe na kierunku Budowa i eksploatacja pojazdów szynowych są skierowane do absolwentów studiów wyższych, posiadających co najmniej tytuł inżyniera na kierunkach technicznych.

Czytaj więcej: Budowa i eksploatacja pojazdów szynowych – studia podyplomowe

Budownictwo energooszczędne, audyting i ocena energetyczna budynków – studia podyplomowe

Obecnie ekologiczne budownictwo, wykorzystujące dostępne i znane źródła energii…

Budownictwo energooszczędne, audyting i ocena energetyczna budynków – studia podyplomowe

Obecnie ekologiczne budownictwo, wykorzystujące dostępne i znane źródła energii odnawialnej, zdobywa coraz większą popularność. Również zmieniające się przepisy budowlane wymuszają na przedsiębiorstwach wprowadzanie technologii oszczędzających energię. W związku z tym na rynku pracy wzrasta zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów, którzy potrafią dokonać oceny energetycznej budynków, a w razie takiej potrzeby, zaproponować odpowiednie zmiany. Zatem jeśli zależy Ci na zdobyciu nowych umiejętności zawodowych to koniecznie zapoznaj się z możliwościami jakie dają studia podyplomowe na kierunku Budownictwo energooszczędne, audyting i ocena energetyczna budynków!

 

Czytaj więcej: Budownictwo energooszczędne, audyting i ocena energetyczna budynków – studia podyplomowe

Budownictwo i bezpieczeństwo tunelowe – studia podyplomowe

Jeśli jesteś absolwentem studiów wyższych na kierunkach technicznych, ze szczególnym…

Budownictwo i bezpieczeństwo tunelowe – studia podyplomowe

Jeśli jesteś absolwentem studiów wyższych na kierunkach technicznych, ze szczególnym uwzględnieniem budownictwa, inżynierii środowiskowej, górnictwa i geologii inżynierskiej i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności, to koniecznie zapoznaj się z ofertą studiów podyplomowych na kierunku Budownictwo i bezpieczeństwo tunelowe. Zostały utworzone w odpowiedzi na ciągły rozwój budownictwa podziemnego w Polsce i brak wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie. Jeśli chcesz się stać pożądanym pracownikiem przez przyszłych pracodawców, to te studia są właśnie dla Ciebie!

Czytaj więcej: Budownictwo i bezpieczeństwo tunelowe – studia podyplomowe

Chemia z elementami ochrony środowiska – studia podyplomowe

Czas trwania nauki obejmuje 3 semestry. Jakie zagadnienia obejmuje program studiów…

Chemia z elementami ochrony środowiska – studia podyplomowe

Czas trwania nauki obejmuje 3 semestry. Jakie zagadnienia obejmuje program studiów podyplomowych? W ramach zajęć zarówno teoretycznych jak i praktycznych zdobędziesz kompleksową wiedzę z zakresu chemii ogólnej, organicznej oraz nieorganicznej, jak również nauczysz się przeprowadzać chemiczne obliczenia. Będziesz miał możliwość uczestniczenia w doświadczeniach w laboratoriach pod okiem kompetentnych wykładowców. Oprócz wiadomości z obszaru chemii i matematyki, na zajęciach zostanie poruszona problematyka nauczania w polskiej oświacie oraz zapoznasz się z współczesnymi trudnościami z jakimi boryka się system edukacji. Z takim przygotowaniem, wyzwania czekające na Ciebie w przyszłej pracy pedagoga nie będą stanowić problemu, a nabytą wiedzą i umiejętnościami będziesz mógł się dzielić z innymi!

Czytaj więcej: Chemia z elementami ochrony środowiska – studia podyplomowe

Coaching w edukacji – studia podyplomowe

Program studiów podyplomowych składa się z trzech głównych modułów…

Coaching w edukacji – studia podyplomowe

Program studiów podyplomowych składa się z trzech głównych modułów nauczania tzn. podstawy teoretyczne procesu wychowywania, kompetencje nauczycielskie w procesie wychowywania i edukacji oraz podstawy coachingu w edukacji. W ramach tych bloków rozwiniesz swoje umiejętności w obszarze komunikacji na płaszczyźnie nauczyciel – dziecko oraz nauczyciel – rodzic. Oprócz tego zdobędziesz wiedzę i poznasz metody wspierania swoich podopiecznych w osobistym rozwoju, jak również dowiesz się w jaki sposób należy postępować z dziećmi, które wymagają większego zainteresowania i pomocy ze strony dorosłych.

Czytaj więcej: Coaching w edukacji – studia podyplomowe

Coaching w organizacji – studia podyplomowe

W ramach programu zostaną poruszone zagadnienia z obszaru psychologii ogólnej i społecznej,…

Coaching w organizacji – studia podyplomowe

W ramach programu zostaną poruszone zagadnienia z obszaru psychologii ogólnej i społecznej, dzięki czemu łatwiej będzie Ci zrozumieć relacje międzyludzkie, możliwe podłoże konfliktów interpersonalnych czy zjawiska typowe dla pracy w grupie. Duży nacisk został położony na problematykę coachingu w organizacji oraz na metody pracy w indywidualnym procesie. Dzięki zajęciom o charakterze warsztatowym, zdobędziesz przydatne umiejętności motywowania swoich współpracowników, wdrażania skutecznych zmian w strukturach organizacji oraz nauczysz się rozwiązywać konflikty w kreatywny i efektywny sposób.

Czytaj więcej: Coaching w organizacji – studia podyplomowe

Coaching w życiu i biznesie – studia podyplomowe

Czego nauczysz się uczęszczając na zajęcia? Program studiów podyplomowych kładzie…

Coaching w życiu i biznesie – studia podyplomowe

Czego nauczysz się uczęszczając na zajęcia? Program studiów podyplomowych kładzie duży nacisk na zdobycie praktycznego doświadczenia w temacie prowadzenia sesji coachingowych, zatem możesz się spodziewać ogromnej ilości warsztatów i zajęć praktycznych. Oprócz tego cały plan został podzielony na trzy główne moduły: Coaching zespołowy, Coaching prowokatywny oraz Coaching metodą Norman Benett. W ramach tych bloków tematycznych, poznasz przebieg procesu coachingu oraz wykorzystywane w nim techniki i narzędzia. Dodatkowo poznasz pułapki i zagrożenia mogące pojawić się w codziennej pracy, jak również nauczysz się definiować cele i dążyć do nich.

Czytaj więcej: Coaching w życiu i biznesie – studia podyplomowe

Controlling i inżynieria finansowa w zarządzaniu przedsiębiorstwem – studia podyplomowe

Czas nauki obejmuje dwa semestry a zajęcia prowadzone są przez wykładowców posiadających…

Controlling i inżynieria finansowa w zarządzaniu przedsiębiorstwem – studia podyplomowe

Czas nauki obejmuje dwa semestry a zajęcia prowadzone są przez wykładowców posiadających praktyczne doświadczenie, co gwarantuje poznanie świata finansowego „od kuchni”. Jaka tematyka zostanie poruszona w ramach studiów? Uczęszczając na zajęcia zdobędziesz wiedzę z zakresu strategii inwestowania, dokonywania analiz finansowych oraz projektów inwestycyjnych. Rozwiniesz umiejętności nawiązywania i podtrzymywania trwałych kontaktów z klientami, jak również dopasowywania odpowiednich narzędzi do konkretnego zadania. Co jeszcze? Program studiów podyplomowych posiada w swojej ofercie takie przedmioty jak Planowanie w controllingu, Budżetowanie operacyjne i analiza odchyleń, Controlling zasobów niematerialnych oraz wiele innych, dzięki którym podniesiesz poziom swoich wiadomości i staniesz się specjalistą w swojej dziedzinie!

Czytaj więcej: Controlling i inżynieria finansowa w zarządzaniu przedsiębiorstwem – studia podyplomowe

Corporate wellness i holistyczne przywództwo – studia podyplomowe

Corporate wellness można opisać jako działania prowadzące do zmaksymalizowania osiągnięć…

Corporate wellness i holistyczne przywództwo – studia podyplomowe

Corporate wellness można opisać jako działania prowadzące do zmaksymalizowania osiągnięć firmy przy jednoczesnym dbaniu o kondycję pracowników, zarówno tę fizyczną jak i psychiczną. Nie od dziś wiadomo, że stan naszego zdrowia emocjonalnego wpływa na nasze codzienne funkcjonowanie, również na to zawodowe. Dlatego też firmy coraz częściej zatrudniają osoby, których zadaniem jest dbanie o dobre samopoczucie pracowników i motywowanie ich do osiągania coraz większych celów. Jeśli lubisz pracować z ludźmi, potrafisz nawiązywać z nimi dobry kontakt i zależy Ci na zapobieganiu takim zjawiskom jak wypalenie zawodowe to studia podyplomowe na kierunku Corporate wellness i holistyczne przywództwo są idealne dla Ciebie!

Czytaj więcej: Corporate wellness i holistyczne przywództwo – studia podyplomowe

Cywilne użytkowanie bezzałogowych statków powietrznych – studia podyplomowe

Studia podyplomowe trwają dwa semestry, a po ich ukończeniu otrzymujesz dyplom oraz certyfikat…

Cywilne użytkowanie bezzałogowych statków powietrznych – studia podyplomowe

Studia podyplomowe trwają dwa semestry, a po ich ukończeniu otrzymujesz dyplom oraz certyfikat potwierdzający Twoje uczestnictwo w kursie teoretycznym oraz praktycznym, dzięki któremu możesz się starać o kwalifikacje pilota operatora UAVO. Posiadając takie uprawnienia możesz wykorzystywać bezzałogowe statki powietrzne do celów usługowych, takich jak fotografowanie, nagrywanie filmów czy dokonywanie pomiarów dla firm budowanych czy architektonicznych.

Czytaj więcej: Cywilne użytkowanie bezzałogowych statków powietrznych – studia podyplomowe

Diagnoza kliniczna dziecka i jego rodziny – studia podyplomowe

Jakie zatem możliwości oferują te studia podyplomowe? Przede wszystkim należy wspomnieć,…

Diagnoza kliniczna dziecka i jego rodziny – studia podyplomowe

Jakie zatem możliwości oferują te studia podyplomowe? Przede wszystkim należy wspomnieć, że czas nauki obejmuje trzy semestry, co pozwoli na zdobycie kompleksowej wiedzy z tego zakresu. Oprócz tego zostanie poruszona problematyka prowadzenia rozmowy klinicznej i obserwacji psychologicznej, czyli niezbędnych elementów w procesie stawiania prawidłowej diagnozy. Dodatkowo zapoznasz się z metodami rozpoznawania coraz częściej występujących zaburzeń wśród dzieci i młodzieży czyli zaburzeń lękowych, depresji, całościowych zaburzeń rozwojowych, nadpobudliwości psychoruchowej czy różnych trudności w procesie nauki. Duży nacisk został również położony na tematy związane z charakterystyką środowiska rodzinnego, które w procesie diagnozy dzieci odgrywa znaczącą rolę.

Czytaj więcej: Diagnoza kliniczna dziecka i jego rodziny – studia podyplomowe

Doradztwo podatkowe

Szukasz interesującego kierunku na pograniczu dziedziny prawa i administracji, który…

Doradztwo podatkowe

Szukasz interesującego kierunku na pograniczu dziedziny prawa i administracji, który przygotuje Cię do konkretnego zawodu? Chcesz zdobyć wiedzę konieczną do zajmowania się prawem podatkowym? Jeśli tak, to doradztwo podatkowe prawdopodobnie będzie świetnym kierunkiem dla Ciebie! Jak będzie wyglądać Twoja ścieżka kariery? Jako absolwent tych studiów jesteś przygotowany do objęcia stanowiska doradcy podatkowego. Jest to zawód regulowany przez ustawę o doradztwie podatkowym, wedle której po zdaniu egzaminu państwowego oraz odbyciu praktyk zdobywasz uprawnienia do pełnienia tego zawodu.

Czytaj więcej: Doradztwo podatkowe

Drilling engineering – studia podyplomowe

Zajęcia odbywają się przez okres 2 semestrów. W ramach studiów zdobędziesz…

Drilling engineering – studia podyplomowe

Zajęcia odbywają się przez okres 2 semestrów. W ramach studiów zdobędziesz wiedzę z zakresu geofizyki, produkcji oleju, ekonomii czy zasad bezpieczeństwa oraz ochrony zdrowia i środowiska. Uczęszczając na zajęcia poznasz szczegółową problematykę metod prowadzenia odwiertów, stosowanych narzędzi w tym celu czy przygotowywania planu pracy w formacie 3D w specjalistycznych programach komputerowych. Nauczysz się przeprowadzać analizę wydobytych surowców oraz oceniać ich parametry. Dodatkowo zdobędziesz specjalistyczną wiedzę na temat zbiorników gazowych i naftowych i sposobów szacowania rezerw surowców. Dzięki zdobytym wiadomościom oraz umiejętnościom praktycznym, będziesz przygotowany do wyzwań jakie czekają na Ciebie w przyszłej pracy!

Czytaj więcej: Drilling engineering – studia podyplomowe

Dziennikarstwo – studia podyplomowe

Czas nauki obejmuje dwa semestry. Na zajęciach teoretycznych i praktycznych zdobędziesz…

Dziennikarstwo – studia podyplomowe

Czas nauki obejmuje dwa semestry. Na zajęciach teoretycznych i praktycznych zdobędziesz niezbędną wiedzę z zakresu historii i gatunków dziennikarstwa, jak również zapoznasz się z tematyką prawa autorskiego i ochrony własności intelektualnej. Dodatkowo uczęszczając na zajęcia zostaną Ci zaprezentowane metody wyszukiwania, opracowywania i analizowania informacji potrzebnych do pracy oraz nauczysz się prawidłowo redagować teksty. Czego jeszcze możesz oczekiwać? W ramach studiów podyplomowych poznasz najważniejsze zagadnienia z zakresu Public Relations oraz zasady etyki dziennikarskiej. Szeroki obszar kształcenia umożliwi Ci zdobycie niezbędnych umiejętności potrzebnych w codziennej pracy reportera, dzięki czemu wyzwania czekające na Ciebie w przyszłości nie będą sprawiać żadnych trudności!

Czytaj więcej: Dziennikarstwo – studia podyplomowe

E-publikacje – studia podyplomowe

Jakie przedmioty obejmuje plan studiów? W ramach zajęć zdobędziesz wiedzę w obszarze…

E-publikacje – studia podyplomowe

Jakie przedmioty obejmuje plan studiów? W ramach zajęć zdobędziesz wiedzę w obszarze systemów operacyjnych i programów, jak również nauczysz się projektować strony internetowe. Jako uczestnik studiów podyplomowych na kierunku E-publikacje, poznasz na jakich zasadach funkcjonuje współczesny rynek mediów. Oprócz tego zostaną zaprezentowane zagadnienia dotyczące PR, edytorstwa, zarządzania firmą wydawniczą oraz bazami danych. Czego jeszcze możesz się spodziewać? Uczęszczając na zajęcia poznasz i nauczysz się także korzystać ze specjalistycznych programów komputerowych.

Czytaj więcej: E-publikacje – studia podyplomowe

Edukacja dla bezpieczeństwa – studia podyplomowe

Czas nauki obejmuje aż 3 semestry, w trakcie których zapoznasz się ze strategiami…

Edukacja dla bezpieczeństwa – studia podyplomowe

Czas nauki obejmuje aż 3 semestry, w trakcie których zapoznasz się ze strategiami zapewniającymi bezpieczeństwo w Polsce, jak również nauczysz się rozpoznawać czynniki zagrażające i zapobiegać im. Uczęszczając na zajęcia dowiesz się jak wyglądają procedury udzielania pomocy w różnego rodzaju sytuacjach kryzysowych, jak również zdobędziesz wiedzę na temat struktury i zasad działania instytucji odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa. Czego jeszcze możesz się spodziewać? W planie przewidziano także przedmioty poświęcone problematyce terroryzmu, dbania o bezpieczeństwo ekologiczne, które często odkładane jest na drugi plan. Istotnym punktem programu tych studiów podyplomowych jest uzyskanie kompetencji, pozwalających na prowadzenie edukacji w zakresie kształcenia postaw i zachowań zapewniających nie tylko nam samym, ale również innym ludziom, bezpieczeństwo.

 

Czytaj więcej: Edukacja dla bezpieczeństwa – studia podyplomowe

Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną - oligofrenopedagogika – studia podyplomowe

Jakie zagadnienia są proponowane przyszłym uczestnikom? Program studiów obejmuje…

Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną - oligofrenopedagogika – studia podyplomowe

Jakie zagadnienia są proponowane przyszłym uczestnikom? Program studiów obejmuje przedmioty, które skupiają się na rozwijaniu umiejętności prowadzenia diagnozy potrzeb osób niepełnosprawnych w zakresie kształcenia, jak również dopasowywania odpowiednich metod pracy. Dodatkowo poznasz różne modele nauczania osób z niepełnosprawnością intelektualną, a zdobyta wiedza w tym temacie pomoże Ci w planowaniu programów edukacyjnych. Co jeszcze? Na pewno możesz spodziewać się tematów, dotyczących skutecznych sposobów wspierania rozwoju swoich podopiecznych.

 

Czytaj więcej: Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną - oligofrenopedagogika – studia podyplomowe

Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną – studia podyplomowe

W ramach programu zdobędziesz niezbędną wiedzę dotyczącą pedagogicznej pracy z osobami…

Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną – studia podyplomowe

W ramach programu zdobędziesz niezbędną wiedzę dotyczącą pedagogicznej pracy z osobami niepełnosprawnymi, logopedii oraz wybranych zagadnień z psychiatrii. Oprócz tego zrozumiesz jak ważne jest wczesne wspomaganie rozwoju i redukowanie powstałych deficytów. Uczestnicząc w zajęciach poznasz metody pracy z osobami, które posiadają różne stopnie niepełnosprawności intelektualnej. Jest to bardzo ważny obszar kształcenia, ponieważ absolwenci tego kierunku muszą umieć dopasowywać program edukacji do potrzeb uczniów. Co jeszcze zawiera plan studiów? Wykładowcy zaprezentują metodę ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne oraz inne cenne techniki pracy.

 

Czytaj więcej: Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną – studia podyplomowe

Edukacja medialna – studia podyplomowe

Program studiów podzielony jest na 3 duże bloki tematyczne. Pierwszy z nich obejmuje…

Edukacja medialna – studia podyplomowe

Program studiów podzielony jest na 3 duże bloki tematyczne. Pierwszy z nich obejmuje wyłącznie zajęcia teoretyczne. W ramach tych zajęć zostaną zaprezentowane zagadnienia dotyczące współczesnych mediów, jak również nie zabraknie czasu na przybliżenie tematów poruszających dzisiejszą literaturę czy film. Następny moduł skupia się na oddziaływaniu nowoczesnej technologii na procesy wychowawcze i kształcenie młodych ludzi. Ostatni blok tematyczny ma formę warsztatów, w trakcie których rozwiniesz praktyczne umiejętności w obszarze wykorzystania zalet Internetu i współczesnej techniki w nauce. Są to niezwykle przydatne kompetencje , ponieważ technologia coraz częściej gości na zajęciach w szkole, a dodatkowo może to być atrakcyjna forma edukacji dla uczniów.

 

Czytaj więcej: Edukacja medialna – studia podyplomowe

Edukacja medialna i kulturalna (film, teatr, nowe media, sztuki plastyczne) – studia podyplomowe

Na wstępie trzeba wspomnieć o formie prowadzonych zajęć, która jest niewątpliwie…

Edukacja medialna i kulturalna (film, teatr, nowe media, sztuki plastyczne) – studia podyplomowe

Na wstępie trzeba wspomnieć o formie prowadzonych zajęć, która jest niewątpliwie dużą zaletą tego kierunku. Głównie są to warsztaty oraz laboratoria, a jakich dokładnie przedmiotów możesz się spodziewać? W ramach programu zrealizujesz zajęcia poruszające tematykę roli sztuki we współczesnym świecie, wykorzystaniu mediów do celów promocyjnych oraz edukacyjnych. Oprócz tego możesz oczekiwać zagadnień dotyczących skutecznych sposobów przekazywania wiedzy o kulturze, prasie, telewizji i innych środków masowego przekazu. Interesujące mogą być także zajęcia, w trakcie których zdobędziesz umiejętności projektowania graficznego.

 

Czytaj więcej: Edukacja medialna i kulturalna (film, teatr, nowe media, sztuki plastyczne) – studia podyplomowe

Edukacja przedszkolna z diagnozą i terapią psychopedagogiczną – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Edukacja przedszkolna z diagnozą i terapią psychopedagogiczną trwają…

Edukacja przedszkolna z diagnozą i terapią psychopedagogiczną – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Edukacja przedszkolna z diagnozą i terapią psychopedagogiczną trwają 3 semestry. Każdy z nich przeznaczony jest na inny obszar tematyczny. Pierwszy skupia się na zdobyciu ogólnej wiedzy z pedagogiki, psychologii, dietetyki oraz pediatrii. W związku z tym zapoznasz się z rozwojem psychofizycznym dziecka, metodami pracy oraz wczesnej edukacji. Drugi semestr poświęcony jest zgłębianiu szczegółów dotyczących nauczania dzieci na etapie przedszkola. Natomiast w ostatnim będziesz miał szansę poszerzyć swoją wiedzę w obszarze logopedii oraz dokładnie zapoznać się z procesem diagnozy i prowadzenia działań terapeutycznych.

 

Czytaj więcej: Edukacja przedszkolna z diagnozą i terapią psychopedagogiczną – studia podyplomowe

Edukacja, diagnoza, terapia dzieci i młodzieży z autyzmem - studia podyplomowe

Czas nauki obejmuje 3 semestry, w trakcie których będziesz mógł zdobywać…

Edukacja, diagnoza, terapia dzieci i młodzieży z autyzmem - studia podyplomowe

Czas nauki obejmuje 3 semestry, w trakcie których będziesz mógł zdobywać zarówno teoretyczną wiedzę, jak również praktyczne doświadczenie. Program zajęć dostarczy Ci niezbędnych wiadomości w zakresie powstawania i przebiegu całościowych zaburzeń rozwoju. Co jeszcze Cię czeka? Dowiesz się jak wygląda proces diagnozy i nauczysz się współpracować z innymi specjalistami, co jest niezwykle istotne przy stawianiu rozpoznania lub wspomagania rozwoju. Jako student tego kierunku zapoznasz się metodyką pracy z różnymi zaburzeniami rozwoju.

 

Czytaj więcej: Edukacja, diagnoza, terapia dzieci i młodzieży z autyzmem - studia podyplomowe

Edytorstwo – studia podyplomowe

Czas trwania nauki przypadku tych studiów wynosi 3 semestry, ale to dowodzi tylko tego,…

Edytorstwo – studia podyplomowe

Czas trwania nauki przypadku tych studiów wynosi 3 semestry, ale to dowodzi tylko tego, że zostaniesz wyposażony w niezbędne umiejętności i wiedzę potrzebną do pracy na stanowisku edytora. A jakich dokładnie zagadnień możesz oczekiwać od przygotowanego programu studiów? Na początku zapoznasz się z podstawowymi treściami dotyczącymi redagowania tekstów. Następnie nauczysz się wykorzystywać rozwiązania technologiczne w swojej pracy, jak również zdobędziesz wiedzę ekonomiczno-prawniczą dotyczącą funkcjonowania wydawnictw i całego rynku książek. Co jeszcze zawiera plan zajęć? Uczęszczając na przedmiot grafika komputerowa, rozwiniesz umiejętności tworzenia ikonografik i wykonywania prostych projektów. Oprócz tego będziesz miał szansę zapoznać się z zasadami redagowania tekstów naukowych.

Czytaj więcej: Edytorstwo – studia podyplomowe

Efektywne użytkowanie energii elektrycznej – studia podyplomowe

Czas nauki obejmuje dwa semestry zajęć, a czego możesz się spodziewać uczęszczając…

Efektywne użytkowanie energii elektrycznej – studia podyplomowe

Czas nauki obejmuje dwa semestry zajęć, a czego możesz się spodziewać uczęszczając na wykłady? W ramach programu zostaną przedstawione tematy dotyczące różnych form oszczędzania energii oraz narzędzi elektrotermicznych wykorzystywanych w takich branżach jak np. budownictwo. Zdobędziesz także umiejętności robienia specjalistycznych pomiarów oraz przeprowadzania audytów elektrycznych. Oprócz tego, jako student tego kierunku poszerzysz swoje wiadomości w obszarze systemów gromadzenia czy sterowania energią. Co jeszcze obejmuje program studiów? Nie zabraknie zajęć, które skupiają się na poznaniu funkcjonowania inteligentnych budynków i sposobów wykorzystywania niekonwencjonalnych źródeł energii.

 

Czytaj więcej: Efektywne użytkowanie energii elektrycznej – studia podyplomowe

Ekonomiczno-prawne podstawy małego i średniego przedsiębiorstwa – studia podyplomowe

Zajęcia odbywają się przez okres dwóch semestrów, w trakcie których…

Ekonomiczno-prawne podstawy małego i średniego przedsiębiorstwa – studia podyplomowe

Zajęcia odbywają się przez okres dwóch semestrów, w trakcie których będziesz miał szansę zapoznać się z takimi tematami jak finanse i rachunkowość, zasady prowadzenia księgowości oraz prawne uwarunkowania prowadzenia firmy. Dowiesz się także, w jaki sposób możesz pozyskać dodatkowe fundusze na rozwój własnego przedsiębiorstwa, jak również na różnego rodzaju projekty, które pomogły by Ci zdobyć uznanie na rynku. Co jeszcze zostanie zrealizowane w ramach programu? Na pewno możesz się spodziewać poznania praktycznych możliwość podniesienia konkurencyjności własnego biznesu w swojej branży oraz przeprowadzania analiz finansowych. Dzięki temu łatwiej będzie Ci zaplanować budżet lub podjąć decyzje odnośnie realizacji różnych projektów.

 

Czytaj więcej: Ekonomiczno-prawne podstawy małego i średniego przedsiębiorstwa – studia podyplomowe

Ekspertyza wypadku drogowego – studia podyplomowe

Czas nauki obejmuje dwa semestry, w trakcie których zapoznasz się z różnymi…

Ekspertyza wypadku drogowego – studia podyplomowe

Czas nauki obejmuje dwa semestry, w trakcie których zapoznasz się z różnymi rodzajami wypadków drogowych, jak również zdobędziesz wiedzę w zakresie klasyfikacji dróg ze względu na ich parametry. Uczestnicząc w zajęciach nauczysz się tworzyć opinie uwzględniając wszystkie niezbędne elementy. W ramach studiów podyplomowych zostaną także przedstawione zagadnienia skupiające się na obszarze mechaniki zdarzeń oraz budowie pojazdów mechanicznych. Oprócz tego zdobędziesz kompleksową wiedzę prawną, pozwalającą na swobodne wykonywanie powierzonych obowiązków zawodowych.

 

Czytaj więcej: Ekspertyza wypadku drogowego – studia podyplomowe

Eksploatacja elektrowni i elektrociepłowni parowych, gazowych i gazowo-parowych – studia podyplomowe

Jesteś ciekaw jakie zagadnienia będą realizowane w trakcie studiów? Na zajęciach…

Eksploatacja elektrowni i elektrociepłowni parowych, gazowych i gazowo-parowych – studia podyplomowe

Jesteś ciekaw jakie zagadnienia będą realizowane w trakcie studiów? Na zajęciach zostaną przedstawione treści dotyczące takich obszarów jak dbanie o bezpieczeństwo w trakcie pracy, planowanie prac modernizacyjnych oraz przeprowadzanie oceny stanu zużycia poszczególnych materiałów. Oprócz tego zapoznasz się z systemami awaryjnego zasilania energią oraz sterowania, jak również otrzymasz niezbędną wiedzę z zakresu prawnych przepisów dotyczących ochrony środowiska. Co jeszcze zostało przygotowane dla studentów tego kierunku? W planie znalazły się także przedmioty poruszające problematykę ekonomiczności pracy zakładów energetycznych oraz wykorzystywania współczesnych technologii w tym obszarze.

 

Czytaj więcej: Eksploatacja elektrowni i elektrociepłowni parowych, gazowych i gazowo-parowych – studia podyplomowe

Eksploatacja i utrzymanie dróg – studia podyplomowe

Czas nauki obejmuje dwa semestry. Jako uczestnik studiów podyplomowych na kierunku…

Eksploatacja i utrzymanie dróg – studia podyplomowe

Czas nauki obejmuje dwa semestry. Jako uczestnik studiów podyplomowych na kierunku Eksploatacja i utrzymanie dróg zdobędziesz wiedzę w zakresie projektowania i budowania dróg oraz najnowszych technik wzmacniających nawierzchnie drogowe. Oprócz tego możesz się spodziewać tematów poruszających prawne regulacje przeprowadzania inwestycji, jak również w ramach zajęć nauczysz się przeprowadzać ocenę stanu mostów i dróg. Zapoznasz się z metodami sprawdzającymi efektywność i ekonomiczność planowanych przedsięwzięć budowlanych oraz zdobędziesz wiedzę z zakresu systemów zarządzanie drogami. Treści kształcenia ukierunkowane są na zdobycie specjalistycznej wiedzy z tej dziedziny, zatem bez problemu dołączysz do grona ekspertów!

 

Czytaj więcej: Eksploatacja i utrzymanie dróg – studia podyplomowe

Eksploatacja ujęć wód podziemnych – studia podyplomowe

Jakie zagadnienia obejmuje program studiów podyplomowych? Uczęszczając na zajęcia…

Eksploatacja ujęć wód podziemnych – studia podyplomowe

Jakie zagadnienia obejmuje program studiów podyplomowych? Uczęszczając na zajęcia zapoznasz się z prawnymi regulacjami eksploatacji ujęć wodnych, zasadami przeprowadzania remontów oraz z wykorzystywanymi materiałami do tego celu. Oprócz tego nauczysz się tworzyć systemy monitorujące środowisko wodne oraz interpretować uzyskane wyniki z przeprowadzonych badań. Czego jeszcze możesz się spodziewać podejmując naukę na tym kierunku? Na zajęciach zostaną zaprezentowane także treści dotyczące geotechniki, wiertnictwa i technik uzdatniania wody. Warto wspomnieć, że oprócz zajęć teoretycznych, odbędą się także zajęcia praktyczne realizowane w wybranych ujęciach wodnych.

 

Czytaj więcej: Eksploatacja ujęć wód podziemnych – studia podyplomowe

Elektronika stosowana – projektowanie, programowanie, aplikacje – studia podyplomowe

W ramach studiów podyplomowych na kierunku Elektronika stosowana – projektowanie,…

Elektronika stosowana – projektowanie, programowanie, aplikacje – studia podyplomowe

W ramach studiów podyplomowych na kierunku Elektronika stosowana – projektowanie, programowanie, aplikacje realizowane są dwie specjalności. Pierwsza z nich to nauczycielska i jeśli zdecydujesz się na nią to nauka będzie obejmować aż trzy semestry. Druga możliwość to specjalność przemysłowa, a zajęcia w tym wypadku odbywają się przez dwa semestry. Dlaczego pojawia się taka rozbieżność w długości trwania studiów? Wybierając specjalność nauczycielską, na ostatnim semestrze będziesz realizować treści związane z metodyką nauczania i odbywać praktyki zawodowe. A jakie przedmioty znajdują się w programie nauczania?

Czytaj więcej: Elektronika stosowana – projektowanie, programowanie, aplikacje – studia podyplomowe

Elementy metodologii badań empirycznych w medycynie i zastosowania statystyki w badaniach biomedycznych – studia podyplomowe

Jakich zagadnień możesz oczekiwać? W ramach zajęć poznasz proces planowania badań w…

Elementy metodologii badań empirycznych w medycynie i zastosowania statystyki w badaniach biomedycznych – studia podyplomowe

Jakich zagadnień możesz oczekiwać? W ramach zajęć poznasz proces planowania badań w naukach medycznych oraz przedstawiania ich w postaci publikacji. Dodatkowo zdobędziesz kompleksową wiedzę w zakresie metod ilościowych, jakościowych, jak również przeprowadzania metaanalizy oraz metaregresji. Oprócz wiedzy przekazywanej w tradycyjny sposób, będziesz miał możliwość zobaczyć dobrze i źle przeprowadzonych badań na przykładach omówionych krok po korku. Dzięki temu łatwiej będzie Ci zrozumieć zdobytą wiedzę teoretyczną oraz uniknąć błędów we własnych projektach.

 

Czytaj więcej: Elementy metodologii badań empirycznych w medycynie i zastosowania statystyki w badaniach biomedycznych – studia podyplomowe

Employer branding – studia podyplomowe

W ramach zajęć, które zostały podzielone na cztery główne moduły kształcenia,…

Employer branding – studia podyplomowe

W ramach zajęć, które zostały podzielone na cztery główne moduły kształcenia, zdobędziesz wiedzę z takich obszarów jak projektowanie strategii employer branding, tworzenie wizerunku przedsiębiorstw czy skuteczna komunikacja między pracownikami. Poszerzysz także swoje wiadomości dotyczące prawa pracy, zapoznasz się z najnowszymi technikami wykorzystywanymi w procesach rekrutacji oraz selekcji pracowników. Oprócz tego możesz się spodziewać zajęć poruszających tematykę wykorzystywania nowych technologii w opracowywaniu kampanii promocyjnych firmy. Nie zabraknie również czasu na niezwykle ważny obszar, jakim jest komunikacja i panująca w firmie atmosfera.

 

Czytaj więcej: Employer branding – studia podyplomowe

Energetyka cieplna – studia podyplomowe

Czas trwania nauki obejmuje dwa semestry, w trakcie których uzupełnisz już posiadaną…

Energetyka cieplna – studia podyplomowe

Czas trwania nauki obejmuje dwa semestry, w trakcie których uzupełnisz już posiadaną wiedzę, jak również zdobędziesz specjalistyczne wiadomości dotyczące energetyki cieplnej. Jakie dokładnie zagadnienia obejmuje program studiów? W ramach zajęć zostaną przedstawione tematy związane z konstrukcją maszyn energetycznych oraz prawidłowego ich użytkowania. Oprócz tego poznasz systemy wentylacyjne, klimatyzacyjne oraz grzewcze, jak również sieci cieplne i alternatywne źródła energii. Podejmując naukę na kierunku Energetyka cieplna, uzyskasz niezbędne wiedzę dotyczącą mechanizmów funkcjonowania rynku energii oraz nowoczesnych technologii, które są wykorzystywane zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Czytaj więcej: Energetyka cieplna – studia podyplomowe

Energetyka jądrowa – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Energetyka jądrowa trwają 2 semestry i obejmują zarówno…

Energetyka jądrowa – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Energetyka jądrowa trwają 2 semestry i obejmują zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. W ramach programu zostaną zaprezentowane zagadnienia poruszające problematykę zapewnienia bezpieczeństwa w elektrowniach jądrowych, co wiąże się z dokładnym poznaniem budowy takich miejsc. Jako student uaktualnisz wiadomości dotyczące fizyki jądrowej oraz poszerzysz swoją wiedzę w zakresie ochrony radiologicznej i różnych rodzajów reaktorów. Oprócz tego możesz się spodziewać tematów dotyczących prawnych oraz ekonomicznych kwestii działalności elektrowni jądrowych.

 

Czytaj więcej: Energetyka jądrowa – studia podyplomowe

Energetyka odnawialna – studia podyplomowe

Jeśli mowa o edukacji , to co zostało dokładnie przygotowane dla studentów kierunku Energetyka…

Energetyka odnawialna – studia podyplomowe

Jeśli mowa o edukacji , to co zostało dokładnie przygotowane dla studentów kierunku Energetyka odnawialna? W ramach programu studiów podyplomowych zostaną zaprezentowane tematy poruszające problematykę energii odnawialnej i sposobów jej wykorzystania w dzisiejszym budownictwie. Zdobędziesz także niezbędne wiadomości dotyczące gromadzenia i przechowywania energii elektrycznej oraz wykorzystywania energię uzyskanej z biomasy. Oprócz tego na zajęciach dowiesz się jak funkcjonują inteligentne budynki oraz jak wygląda proces przeprowadzania audytów energetycznych.

 

Czytaj więcej: Energetyka odnawialna – studia podyplomowe

Ergonomia, bezpieczeństwo i higiena pracy – studia podyplomowe

Czas nauki obejmuje dwa semestry, a o przyjęcie mogą ubiegać się wszystkie osoby, które…

Ergonomia, bezpieczeństwo i higiena pracy – studia podyplomowe

Czas nauki obejmuje dwa semestry, a o przyjęcie mogą ubiegać się wszystkie osoby, które posiadają dyplom ukończenia studiów wyższych i są zainteresowane poszerzeniem swoich umiejętności. Jakich zagadnień możesz się spodziewać uczęszczając na zajęcia? W ramach przygotowanego programu, studenci zdobędą niezbędne wiadomości dotyczące prawa pracy, ergonomii, jak również systemów bezpieczeństwa. Oprócz tego zapoznają się z wybranymi zagadnieniami z psychologii oraz fizjologii pracy. Będą mieli również szansę nauczyć się udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej. Ta umiejętność przyda Ci się nie tylko w trakcie pracy, ale także w codziennym życiu.

Czytaj więcej: Ergonomia, bezpieczeństwo i higiena pracy – studia podyplomowe

Etnomuzykologia – studia podyplomowe

Nauka na podyplomowych studiach etnomuzykologicznych trwa dwa semestry, w trakcie których…

Etnomuzykologia – studia podyplomowe

Nauka na podyplomowych studiach etnomuzykologicznych trwa dwa semestry, w trakcie których uczestnicy poszerzają swoje wiadomości z zakresu polskiego folkloru muzycznego oraz antropologii muzyki. Oprócz treści wprowadzających w problematykę tych studiów podyplomowych, studenci będą mieli szansę poznać tradycyjne tańce ludowe, ze szczególnym naciskiem położonym na te, pochodzące z Polski. Program studiów obejmuje także zajęcia, dzięki którym otrzymasz niezbędną wiedzę z obszaru metodologii, a zatem nie będziesz miał trudności w przeprowadzeniu własnych badań. Co jeszcze? Możesz spodziewać się zagadnień dotyczących przeprowadzania analizy muzycznej ludowych utworów oraz będziesz uczestniczyć w zajęciach wokalnych.

 

Czytaj więcej: Etnomuzykologia – studia podyplomowe

Etyka i filozofia (specjalizacja nauczycielska) – studia podyplomowe

Na początku należy wspomnieć, że studia podyplomowe na kierunku Etyka i filozofia…

Etyka i filozofia (specjalizacja nauczycielska) – studia podyplomowe

Na początku należy wspomnieć, że studia podyplomowe na kierunku Etyka i filozofia (specjalizacja nauczycielska) obejmują 3 semestry nauki. W trakcie pierwszych dwóch, na zajęciach głównie będziesz się koncentrował na poznaniu i zrozumieniu historycznych myśli filozoficznych największych przedstawicieli tej nauki. Oprócz tego, w trakcie zajęć poznasz współczesne nurty filozofii, jak również podstawowe zagadnienia dotyczące antropologii oraz aksjologii. Nauczysz się także prawidłowo analizować teksty filozoficzne. W ramach studiów otrzymasz niezbędną wiedzę dotyczącą etycznych aspektów prowadzenia badań naukowych. Ostatni semestr przeznaczony jest przede wszystkim na zdobycie kompetencji pedagogicznych, zatem otrzymasz cenne wskazówki odnośnie opracowywania konspektów zajęć zgodnie z obowiązującymi wymaganiami, jak również dopasowywania technik nauczania do potrzeb swoich uczniów.

 

Czytaj więcej: Etyka i filozofia (specjalizacja nauczycielska) – studia podyplomowe

Europejskie i polskie prawo rolne oraz system ochrony bezpieczeństwa żywności - studia podyplomowe

W ramach zajęć zdobędziesz niezbędną wiedzę z zakresu prawa rolnego, żywnościowego,…

Europejskie i polskie prawo rolne oraz system ochrony bezpieczeństwa żywności - studia podyplomowe

W ramach zajęć zdobędziesz niezbędną wiedzę z zakresu prawa rolnego, żywnościowego, jak również systemów dbających o bezpieczeństwo żywności. Będziesz miał także szansę zapoznać się z problematyką pozyskiwania dofinansowań unijnych dla sektora rolniczego oraz nauczysz się prawidłowo sporządzać urzędniczą dokumentację. Co jeszcze zostało przygotowane dla studentów? W planie zajęć znalazły się też przedmioty prezentujące przebieg różnych procedur administracyjnych oraz koncentrujące się na zagadnieniach dotyczących lobbingu.

 

Czytaj więcej: Europejskie i polskie prawo rolne oraz system ochrony bezpieczeństwa żywności - studia podyplomowe

Ewaluacja skierowana na rozwój – studia podyplomowe

Czym jest ewaluacja? To sprawdzanie, czy poprzez nasze działania osiągnęliśmy zamierzony…

Ewaluacja skierowana na rozwój – studia podyplomowe

Czym jest ewaluacja? To sprawdzanie, czy poprzez nasze działania osiągnęliśmy zamierzony cel, dlatego też jest ona ważną częścią procesu całego przedsięwzięcia. Uzyskane informacje pomagają niejednokrotnie usprawnić działania różnych projektów, programów czy systemów. Dlatego jeśli w swojej pracy zawodowej zajmujesz się prowadzeniem m.in. badań czy szkoleń i chciałbyś, żeby Twoja praca była jak najbardziej dokładna i pomocna, koniecznie rozważ podjęcie studiów podyplomowych na kierunku Ewaluacja skierowana na rozwój. Jest to niepowtarzalna okazja zdobycia umiejętności, które wzbogacą Twój warsztat pracy!

 

Czytaj więcej: Ewaluacja skierowana na rozwój – studia podyplomowe

Facility Management – zarządzanie inteligentnym budynkiem – studia podyplomowe

Obszar Facility Management zdobywa z każdym rokiem coraz większe zainteresowanie…

Facility Management – zarządzanie inteligentnym budynkiem – studia podyplomowe

Obszar Facility Management zdobywa z każdym rokiem coraz większe zainteresowanie świata biznesu, szczególnie w zakresie zarządzania budynkami. A czym jest w ogóle Facility Managment? Jest to dziedzina, której zadaniem jest usprawniać funkcjonowanie nieruchomości, wprowadzać udogodnienia dla użytkowników tak, by w jak największym stopniu odpowiadały ich potrzebom i oczekiwaniom.W związku z rosnącym zainteresowaniem tą tematyką, powstały studia podyplomowe na kierunku Facility Management – zarządzanie inteligentnym budynkiem.

Czytaj więcej: Facility Management – zarządzanie inteligentnym budynkiem – studia podyplomowe

Farmacja medyczna – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Farmacja medyczna dedykowane są dla osób,…

Farmacja medyczna – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Farmacja medyczna dedykowane są dla osób, które ukończyły studia na kierunku takim jak farmacja, lekarski, analityka medyczna oraz pokrewnych. Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę w obszarze badań farmakologicznych, prawnych regulacji oraz ekonomii i marketingu to właśnie znalazłeś interesującą propozycję kształcenia. Zapoznaj się z bliższymi szczegółami i sam zadecyduj, czy studia podyplomowe na kierunku Farmacja medyczna spełniają Twoje oczekiwania!

Czytaj więcej: Farmacja medyczna – studia podyplomowe

Filologia angielska z technologią informacyjną – specjalizacja nauczycielska

Kierunki studiów, które kształcą absolwentów w wielu obszarach, zdobywają…

Filologia angielska z technologią informacyjną – specjalizacja nauczycielska

Kierunki studiów, które kształcą absolwentów w wielu obszarach, zdobywają coraz szersze grono zwolenników. Nie ma co się dziwić takiej sytuacji, ponieważ rozległa wiedza i umiejętności są nie tylko cenne dla pracodawców, ale przede wszystkim dla samych absolwentów. Dzięki temu nie muszą ograniczać się do jednej ścieżki rozwoju zawodowego oraz osobistego. Jeżeli posiadasz podobne zdanie w kwestii kształcenia, na pewno zainteresuje Cię poniższa propozycja studiów na kierunku Filologia angielska z technologią informacyjną – specjalizacja nauczycielska!

Czytaj więcej: Filologia angielska z technologią informacyjną – specjalizacja nauczycielska

Filozofia – studia podyplomowe

Uważasz, że absolwenci studiów filozoficznych mają trudności ze znalezieniem zatrudnienia?…

Filozofia – studia podyplomowe

Uważasz, że absolwenci studiów filozoficznych mają trudności ze znalezieniem zatrudnienia? Nic bardziej mylnego! Jak pokazują badania rynku pracy z ostatnich lat, osoby, które posiadają wykształcenie filozoficzne nie narzekają na problemy z podjęciem pracy. Wiedza i umiejętności zdobyte w trakcie tych studiów są na tyle uniwersalne, że mogą zostać wykorzystane w wielu branżach. Jeśli w najbliższym czasie planowałeś zmienić kierunek swojej ścieżki zawodowej, ale nie posiadasz jeszcze sprecyzowanych planów to jest to dobry moment na zapoznanie się z możliwościami, jakie dają swoich absolwentom studia podyplomowe na kierunku Filozofia!

Czytaj więcej: Filozofia – studia podyplomowe

Filozofia i etyka – studia podyplomowe

Jeśli myślisz o podjęciu nauki na studiach podyplomowych, ale nie możesz zdecydować się…

Filozofia i etyka – studia podyplomowe

Jeśli myślisz o podjęciu nauki na studiach podyplomowych, ale nie możesz zdecydować się w jakim obszarze chciałbyś się dokształcić, może zainteresuje Cię kierunek Filozofia i etyka. Czemu powinieneś zdecydować się akurat na tę propozycję? Zgodnie z definicją terminu filozofia, będziesz mógł dążyć do całkowitego poznania świata, a tym samym doświadczać różnych poglądów na najważniejsze kwestie dotyczące otaczającej Cię rzeczywistości i ludzkiego życia. Zapoznaj się z bliższymi szczegółami na temat treści kształcenia oraz perspektywami, jakie daje ukończenie studiów podyplomowych na kierunku Filozofia i etyka!

Czytaj więcej: Filozofia i etyka – studia podyplomowe

Finanse i strategia spółek – studia podyplomowe

Czy jesteś właścicielem przedsiębiorstwa? A może znajdujesz się w kadrze kierowniczej,…

Finanse i strategia spółek – studia podyplomowe

Czy jesteś właścicielem przedsiębiorstwa? A może znajdujesz się w kadrze kierowniczej, bądź rezerwowej w spółkach prawa handlowego? Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, możesz być pewien, że studia na kierunku Finanse i strategia spółek - studia podyplomowe są właśnie dla Ciebie! Musisz wiedzieć, że studia podyplomowe nie są dla każdego. W zależności od uczelni, aby podjąć naukę na danym kierunku podyplomowym musisz mieć ukończony co najmniej pierwszy stopień kształcenia wyższego, a więc dyplom studiów licencjackich, inżynierskich bądź nawet magisterskich. Studia te trwają dwa semestry, a zajęcia odbywają się co dwa tygodnie.

Czytaj więcej: Finanse i strategia spółek – studia podyplomowe

Finanse międzynarodowe w biznesie – studia podyplomowe

Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe kompetencje? Pracujesz w przedsiębiorstwach,…

Finanse międzynarodowe w biznesie – studia podyplomowe

Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe kompetencje? Pracujesz w przedsiębiorstwach, które współpracują z zagranicznymi firmami? A może sam prowadzisz własną działalność gospodarczą i chciałbyś rozszerzyć swoją aktywność na inne kraje? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco chociaż raz na pytanie, to być może zainteresuje Cię propozycja studiów podyplomowych na kierunku Finanse międzynarodowe w biznesie. Jest to innowacyjne podejście do tematyki rynków finansowych na arenie międzynarodowej.

Czytaj więcej: Finanse międzynarodowe w biznesie – studia podyplomowe

Finanse w praktyce – studia podyplomowe

Nie masz doświadczenia w prowadzeniu własnej firmy? Twoja wiedza w zakresie finansów…

Finanse w praktyce – studia podyplomowe

Nie masz doświadczenia w prowadzeniu własnej firmy? Twoja wiedza w zakresie finansów nie pozwala Ci na swobodne zarządzanie przedsiębiorstwem? Czujesz, że chciałbyś dalej się rozwijać, ale nie wiesz, który kierunek studiów pomoże Ci zdobyć przydatne kompetencje? W takim razie jedynym, słusznym wyjściem z tej sytuacji jest podjęcie nauki na kierunku Finanse w praktyce. Studia te, powstały z myślą o osobach, które zamierzają założyć własną firmę jednak nie dysponują odpowiednią wiedzą oraz umiejętnościami. Jeśli chcesz zdobyć wiedzę w tym obszarze, ale w praktycznym wymiarze to ta propozycja jest dla Ciebie idealna!

Czytaj więcej: Finanse w praktyce – studia podyplomowe

Fizyka z elementami informatyki – studia podyplomowe

Jesteś nauczycielem fizyki i astronomii w szkole gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej? Czy…

Fizyka z elementami informatyki – studia podyplomowe

Jesteś nauczycielem fizyki i astronomii w szkole gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej? Czy chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje oraz usprawnić i uatrakcyjnić lekcje, które przeprowadzasz dla uczniów? Żyjemy w czasach, w których nieuniknione staje się łączenie ze sobą dyscyplin nauki w celu osiągania lepszych efektów i wyników badań. Mamy do czynienia z połączeniem technologii i nauki, więc uczelnie wyższe starają się wychodzić temu naprzeciw, zapewniając studentom dostęp do zaktualizowanych źródeł wiedzy. Studia na kierunku Fizyka z elementami informatyki – studia podyplomowe mają na celu przygotowanie nauczycieli do przekazywania wiedzy z zakresu fizyki i astronomii uczniom gimnazjów bądź liceów, techników.

Czytaj więcej: Fizyka z elementami informatyki – studia podyplomowe

Florystyka – studia podyplomowe

Jesteś kreatywny i masz nieograniczoną wyobraźnię? Interesujesz się tematyką związaną…

Florystyka – studia podyplomowe

Jesteś kreatywny i masz nieograniczoną wyobraźnię? Interesujesz się tematyką związaną z roślinami i ich pielęgnacją? Zależy Ci na tym, żeby Twoja pasja stałą się częścią Twojej pracy? A może zamierzasz zmienić dotychczasową ścieżkę kariery zawodowej i poszukujesz całkowicie odmiennego zajęcia? W takim razie dobrze trafiłeś, ponieważ studia podyplomowe na kierunku Florystyka to połączenie wiedzy z zakresu prowadzenia własnego biznesu z możliwością realizowania swoich pomysłów, w postaci różnorodnych kompozycji kwiatowych. Koniecznie zapoznaj się z dalszym opisem, ponieważ jest to niecodzienna propozycja kształcenia!

Czytaj więcej: Florystyka – studia podyplomowe

Florystyka – sztuka układania kwiatów – studia podyplomowe

Florystyka to nie tylko ułożenie kwiatów w zgrabny bukiet, który zachwyci…

Florystyka – sztuka układania kwiatów – studia podyplomowe

Florystyka to nie tylko ułożenie kwiatów w zgrabny bukiet, który zachwyci osobę nim obdarowywaną. To znajomość najnowszych trendów panujących na rynku kwiatowym, to tworzenie z roślin niesamowitych kompozycji, które uzupełnią wystrój wnętrz czy staną się główną ozdobą na wszelkiego rodzaju uroczystościach. Jeśli uważasz, że masz manualne zdolności, głowę pełną pomysłów oraz uwielbiasz rośliny i praca z nimi daje Ci satysfakcję to zdecydowanie powinieneś podjąć naukę na studiach podyplomowych na kierunku Florystyka – sztuka układania kwiatów!

Czytaj więcej: Florystyka – sztuka układania kwiatów – studia podyplomowe

Food design – studia podyplomowe

Food design. Brzmi ciekawie, ale nie jesteś do końca pewien, co dokładnie kryje się pod…

Food design – studia podyplomowe

Food design. Brzmi ciekawie, ale nie jesteś do końca pewien, co dokładnie kryje się pod tą nazwą? Jest to innowacyjne podejście do branży kulinarnej. Poprzez znajomość zmieniających się trendów w żywieniu, co niewątpliwie można zauważyć na przestrzeni ostatnich lat, można budować i wzmacniać markę poprzez uwzględnianie potrzeb coraz bardziej świadomych i wymagających konsumentów. Dla kogo studia podyplomowe w zakresie projektowania kulinariów są świetną propozycją? Zarówno dla osób związanych z branżą gastronomiczną m.in. blogerów, menedżerów restauracji, jak również dla pasjonatów, którzy chcieliby spróbować swoich sił w nowym dla siebie obszarze zawodowym.

Czytaj więcej: Food design – studia podyplomowe

Formacja biblijna – studia podyplomowe

Dla kogo dedykowane są studia podyplomowe na kierunku Formacja biblijna? Propozycja…

Formacja biblijna – studia podyplomowe

Dla kogo dedykowane są studia podyplomowe na kierunku Formacja biblijna? Propozycja ta jest szczególnie przeznaczona dla nauczycieli katechezy, księży oraz osób, które związane są z życiem kościelnym. Zatem jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę w zakresie duszpasterstwa biblijnego, zdecydowanie zapoznaj się z bliższymi szczegółami!

Czytaj więcej: Formacja biblijna – studia podyplomowe

Geoenergetyka i geoinżynieria – studia podyplomowe

Pozyskiwanie energii z wnętrza ziemi, sposoby jej przechowywania i wykorzystywania to tylko…

Geoenergetyka i geoinżynieria – studia podyplomowe

Pozyskiwanie energii z wnętrza ziemi, sposoby jej przechowywania i wykorzystywania to tylko niewielki fragment zakresu tematycznego studiów podyplomowych na kierunku Geoenergetyka i geoinżynieria. Jeśli jesteś absolwentem kierunków technicznych lub zawodowo związany jesteś z branżą wydobywczą, to zapoznaj się z poniższymi szczegółami tej propozycji. Uzyskanie dodatkowych kwalifikacji zawsze jest dobrym pomysłem, szczególnie jeśli nowe wiadomości dotyczącą obszaru, który cały czas się rozwija!

Czytaj więcej: Geoenergetyka i geoinżynieria – studia podyplomowe

Geofizyka stosowana – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Geofizyka stosowana (specjalność: geofizyka naftowa,…

Geofizyka stosowana – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Geofizyka stosowana (specjalność: geofizyka naftowa, geofizyka górnicza i geofizyka środowiskowa) są skierowane głównie do osób, które ukończyły studia wyższe w zakresie nauk o górnictwie, nauk ścisłych lub nauk o Ziemi. Dlaczego powinieneś zainteresować się tą propozycją? Przede wszystkim dlatego, że obszar związany z poszukiwaniem nowych złóż i ich eksploatacji prężnie się rozwija. W związku z tym wzrasta zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie. Jeśli problematyka studiów leży w kręgu Twoich zainteresowań, zdecydowanie powinieneś zapoznać się z dalszymi szczegółami tego kierunku!

Czytaj więcej: Geofizyka stosowana – studia podyplomowe

Geoinformacja – systemy informacji geograficznej w praktyce – studia podyplomowe

W jakich obszarów będziesz zdobywał wiedzę? Uczęszczając na zajęcia otrzymasz…

Geoinformacja – systemy informacji geograficznej w praktyce – studia podyplomowe

W jakich obszarów będziesz zdobywał wiedzę? Uczęszczając na zajęcia otrzymasz kompleksową wiedzę na temat Systemu Informacji Geograficznej, zatem nauczysz się go obsługiwać oraz poznasz możliwości wykorzystania go na różnych płaszczyznach m.in. w środowisku przyrodniczym lub na terenach miejskich. Oprócz tego nie zostaną pominięte kwestie prawne, w związku z czym zdobędziesz aktualne wiadomości z tej dziedziny, ze szczególnym uwzględnieniem dyrektywy INSPIRE. Część planowanych zajęć koncentruje się na poszerzeniu wiedzy matematycznej oraz rozwinięciu umiejętności pracy z bazami danych, jak również na opracowywaniu cyfrowych obrazów.

Czytaj więcej: Geoinformacja – systemy informacji geograficznej w praktyce – studia podyplomowe

Geologia górnicza – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Geologia górnicza powinny zwrócić…

Geologia górnicza – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Geologia górnicza powinny zwrócić uwagę przede wszystkim osób, które pracują w jednostkach administracyjnych oraz w różnego rodzaju przedsiębiorstwach geologicznych. Jest to świetna okazja na uporządkowanie dotychczasowej wiedzy oraz poznanie najnowszych osiągnięć z tego obszaru. Zatem jeśli posiadasz dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunkach przyrodniczych i chciałbyś poszerzyć swoje kompetencje to studia podyplomowe na kierunku Geologia górnicza są właśnie dla Ciebie!

Czytaj więcej: Geologia górnicza – studia podyplomowe

Gerontologia i opieka nad starszymi osobami – studia podyplomowe

Czym zajmuje się gerontologia? Jest to nauka koncentrująca się na poznaniu procesów…

Gerontologia i opieka nad starszymi osobami – studia podyplomowe

Czym zajmuje się gerontologia? Jest to nauka koncentrująca się na poznaniu procesów starzenia się oraz ich skutkach. Nie da się zaprzeczyć, że demograficzne starzenie się społeczeństwa jest niezwykle dominującym zjawiskiem, a to wymaga od wielu dziedzin nauk zwrócenia uwagi na wzrastające potrzeby osób starszych w wielu aspektach ich funkcjonowania. W związku z tym powstały studia podyplomowe na kierunku Gerontologia i opieka nad starszymi osobami, które kształcą wykwalifikowanych absolwentów do pracy w domach opieki. Jeśli poszukujesz możliwości uzupełnienia swoich dotychczasowych kompetencji o nowe, przydatne umiejętności to zdecydowanie powinieneś rozważyć tę propozycję!

Czytaj więcej: Gerontologia i opieka nad starszymi osobami – studia podyplomowe

Gimnastyka korekcyjna w wychowaniu fizycznym i zdrowotnym – studia podyplomowe

Nie trzeba nikogo przekonywać, że gimnastyka korekcyjna jest niezwykle ważnym elementem…

Gimnastyka korekcyjna w wychowaniu fizycznym i zdrowotnym – studia podyplomowe

Nie trzeba nikogo przekonywać, że gimnastyka korekcyjna jest niezwykle ważnym elementem zajęć fizycznych, szczególnie na wczesnych etapach rozwoju dziecka. Dzięki niej można wyeliminować pewne wady postawy, a co ważniejsze zapobiegać ich pojawianiu się. Jeśli jesteś nauczycielem wychowania fizycznego lub prowadzisz zajęcia ruchowe w przedszkolu, być może zainteresuje Cię możliwość podjęcia nauki na studiach podyplomowych na kierunku Gimnastyka korekcyjna w wychowaniu fizycznym i zdrowotnym!

Czytaj więcej: Gimnastyka korekcyjna w wychowaniu fizycznym i zdrowotnym – studia podyplomowe

GIS, fotogrametria i teledetekcja w gospodarce narodowej, obronie kraju i ochronie środowiska – studia podyplomowe

Kto odnajdzie na się na studiach podyplomowych na kierunku GIS, fotogrametria i teledetekcja…

GIS, fotogrametria i teledetekcja w gospodarce narodowej, obronie kraju i ochronie środowiska – studia podyplomowe

Kto odnajdzie na się na studiach podyplomowych na kierunku GIS, fotogrametria i teledetekcja w gospodarce narodowej, obronie kraju i ochronie środowiska? Na pewno osoby, które w swojej codziennej pracy stykają się z systemem GIS, jak również osoby, które planują zmienić swoją dotychczasową ścieżkę zawodową i potrzebują specjalistycznego wykształcenia z tego zakresu. Jeśli zaliczasz się do którejś z powyższych grup, przeczytaj koniecznie dalszy opis!

Czytaj więcej: GIS, fotogrametria i teledetekcja w gospodarce narodowej, obronie kraju i ochronie środowiska – studia podyplomowe

Glottodydaktyka polonistyczna - nauczanie języka polskiego jako obcego – studia podyplomowe

Ukończyłeś studia na kierunku filologia polska? Czujesz, że znalezienie zatrudnienia w…

Glottodydaktyka polonistyczna - nauczanie języka polskiego jako obcego – studia podyplomowe

Ukończyłeś studia na kierunku filologia polska? Czujesz, że znalezienie zatrudnienia w wydawnictwach czy redakcjach prasowych nie jest dla Ciebie najlepszym pomysłem? Preferujesz pracę, która stawia przed Tobą wyzwania i pozwala Ci na obcowanie z ludźmi i różnymi kulturami? W takim razie z pewnością zaciekawi Cię możliwość podjęcia nauki na studiach podyplomowych na kierunku Glottodydaktyka polonistyczna- nauczanie języka polskiego jako obcego! Przeczytaj poniższy opis by dowiedzieć się dalszych szczegółów na temat tej niezwykłej propozycji kształcenia!

Czytaj więcej: Glottodydaktyka polonistyczna - nauczanie języka polskiego jako obcego – studia podyplomowe

Glottodydaktyka. Nauczanie języka polskiego jako obcego – studia podyplomowe

Szukasz sposobu na podniesienie swoich kompetencji i stanie się tym samym bardziej atrakcyjnym…

Glottodydaktyka. Nauczanie języka polskiego jako obcego – studia podyplomowe

Szukasz sposobu na podniesienie swoich kompetencji i stanie się tym samym bardziej atrakcyjnym absolwentem? Lubisz pracę z ludźmi i obcowanie z różnymi kulturami? Ukończyłeś studia na kierunku filologicznym? W takim razie studia podyplomowe na kierunku Glottodydaktyka, nauczanie języka polskiego jako obcego muszą trafić na Twoją listę rzeczy do zrealizowania. Czemu akurat na tę propozycję powinieneś zwrócić uwagę? Jeśli chcesz się tego dowiedzieć, zapoznaj się z poniższym opisem, a sam zrozumiesz!

Czytaj więcej: Glottodydaktyka. Nauczanie języka polskiego jako obcego – studia podyplomowe

Górnictwo odkrywkowe – studia podyplomowe

Kto może się ubiegać o przyjęcie na studia podyplomowe na kierunku Górnictwo…

Górnictwo odkrywkowe – studia podyplomowe

Kto może się ubiegać o przyjęcie na studia podyplomowe na kierunku Górnictwo odkrywkowe? Ta propozycja kształcenia skierowana jest do osób, które posiadają tytuł licencjata, inżyniera lub magistra i zależy im na podniesieniu poziomu własnych kompetencji. Jeśli planowałeś poszerzyć zakres wiadomości dotyczących problematyki górnictwa odkrywkowego, to ten kierunek jest dla Ciebie idealny. W takim razie przeczytaj o proponowanych możliwościach kształcenia dla przyszłych studentów!

Czytaj więcej: Górnictwo odkrywkowe – studia podyplomowe

Górnictwo otworowe złóż węglowodorów – studia podyplomowe

Program realizowany w ramach studiów podyplomowych na kierunku Górnictwo…

Górnictwo otworowe złóż węglowodorów – studia podyplomowe

Program realizowany w ramach studiów podyplomowych na kierunku Górnictwo otworowe złóż węglowodorów jest pełen fachowych przedmiotów, dzięki którym Twoje kompetencje znacznie się podniosą. A zatem jakich zagadnień przyjdzie Ci się uczyć? Na początku na pewno uporządkujesz swoją wiedzę z takich przedmiotów jak geologia i hydrogeologia naftowa, geoinżynieria czy wiertnictwo naftowe. Jako student zapoznasz się z obowiązującymi przepisami prawnymi dotyczącymi geologii i górnictwa. Oprócz tego zostaniesz przygotowany do takich zadań jak opracowywanie projektów budowy rurociągów oraz otworów naftowych. Nie będzie Ci obca także wiedza z zakresu transportowania, przechowywania oraz zabezpieczenia złóż węglowodorów.

Czytaj więcej: Górnictwo otworowe złóż węglowodorów – studia podyplomowe

Górnictwo podziemne – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Górnictwo podziemne dedykowane są przede…

Górnictwo podziemne – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Górnictwo podziemne dedykowane są przede wszystkim do absolwentów uczelni wyższych, posiadających tytuł inżyniera lub magistra inżyniera. Jeśli ukończyłeś techniczny kierunek, a w swojej pracy zawodowej zajmujesz się problematyką górnictwa podziemnego to ta propozycja będzie świetnym uzupełnieniem dotychczasowej wiedzy. Zatem poznaj bliższe szczegóły kierunku Górnictwo podziemne i sam podejmij decyzję o możliwości podjęcia nauki na tych studiach podyplomowych!

Czytaj więcej: Górnictwo podziemne – studia podyplomowe

Gospodarka przestrzenna w praktyce – studia podyplomowe

Zajęcia w ramach studiów podyplomowych odbywają się przez dwa semestry. Warto także…

Gospodarka przestrzenna w praktyce – studia podyplomowe

Zajęcia w ramach studiów podyplomowych odbywają się przez dwa semestry. Warto także wspomnieć, że bardzo duży nacisk został położony na zajęcia praktyczne. W planie znalazły się przedmioty koncentrujące się na poznaniu problematyki uwarunkowań gospodarki przestrzennej, dzięki czemu nauczysz się uwzględniać perspektywę psychologiczną, socjologiczną oraz aspekty związane z ochroną środowiska przy podejmowaniu działań inwestycyjnych. Oprócz tego będziesz miał szansę poznać System Informacji Geograficznej oraz pozostałe programy pomocne w procesie planowania przestrzennego. Na zajęciach zostaną przedstawione również obowiązujące przepisy prawne, a dodatkowo dowiesz się w jaki sposób przeprowadzać działania o charakterze rewitalizacyjnym. 

Czytaj więcej: Gospodarka przestrzenna w praktyce – studia podyplomowe

Graduate programme in teaching English to young learners

Kształcenie dwujęzyczne to obecnie metoda nauczania, która zyskuje na popularności.…

Graduate programme in teaching English to young learners

Kształcenie dwujęzyczne to obecnie metoda nauczania, która zyskuje na popularności. Dlatego też wzrasta zapotrzebowanie na wykształcenie nauczycieli, którzy nie tylko posługują się biegle językiem obcym, ale także maja przygotowanie pedagogiczne w tej dziedzinie. Jeżeli jesteś zainteresowany tym kierunkiem, przeczytaj nasz opis, żeby dowiedzieć się co czeka na Ciebie w trakcie studiów Graduate programme in teaching English to young learners.

Czytaj więcej: Graduate programme in teaching English to young learners

Grafika komputerowa – metody i narzędzia – studia podyplomowe

Posiadasz tytuł inżyniera, licencjata lub magistra? W swojej pracy stykasz się z tematyką…

Grafika komputerowa – metody i narzędzia – studia podyplomowe

Posiadasz tytuł inżyniera, licencjata lub magistra? W swojej pracy stykasz się z tematyką grafiki komputerowej i chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę w tym obszarze? A możesz szukasz dla siebie nowej drogi zawodowej? Stawiasz na zdobywanie praktycznych umiejętności? Jeśli zgadzasz się z wcześniejszymi pytaniami, zdecydowanie powinieneś przeczytać o studiach podyplomowych na kierunku Grafika komputerowa – metody i narzędzia, bo prawdopodobnie to najlepsza z możliwych propozycji dla Ciebie!

Czytaj więcej: Grafika komputerowa – metody i narzędzia – studia podyplomowe

Grafika komputerowa Adobe – studia podyplomowe

Na jakie perspektywy zawodowe możesz liczyć, jako absolwent tego kierunku? Prawdopodobnie…

Grafika komputerowa Adobe – studia podyplomowe

Na jakie perspektywy zawodowe możesz liczyć, jako absolwent tego kierunku? Prawdopodobnie praca w dynamicznych miejscach, takich jak agencje reklamowe czy redakcje prasowe będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, szczególnie jeśli lubisz wyzwania. Gdzie możesz jeszcze szukać zatrudnienia po zdobyciu dodatkowego wykształcenia? Twoje nowe umiejętności przydadzą się także w pracy w wydawnictwach oraz drukarniach. Jeśli jesteś osobą otwartą i cenisz sobie rozwijanie swoich kompetencji to studia podyplomowe na kierunku Grafika komputerowa Adobe są właśnie dla Ciebie!

Czytaj więcej: Grafika komputerowa Adobe – studia podyplomowe

Grafika komputerowa i multimedialna – studia podyplomowe

Lubisz sztukę, ale jej klasyczne rozumienie nie trafia do końca w Twoje zainteresowania?…

Grafika komputerowa i multimedialna – studia podyplomowe

Lubisz sztukę, ale jej klasyczne rozumienie nie trafia do końca w Twoje zainteresowania? Preferujesz łączenie tradycji z nowoczesnym spojrzeniem na zagadnienia związane z twórczością artystyczną? Chciałbyś mieć możliwość rozwinięcia swoich kwalifikacji w tym obszarze? To dobrze, ponieważ studia na kierunku Grafika komputerowa i multimedialna idealnie wpisują się w Twoje potrzeby. Dzięki zdobytym umiejętnościom, będziesz mógł w innowacyjny sposób realizować swoje artystyczne potrzeby, a co ważniejsze – Twoja pasja może stać się jednocześnie Twoja pracą!

Czytaj więcej: Grafika komputerowa i multimedialna – studia podyplomowe

Grafika komputerowa i podstawy technik poligraficznych – studia podyplomowe

Lubisz dynamiczną, kreatywną pracę? Zawsze interesowałeś się grafiką komputerową?…

Grafika komputerowa i podstawy technik poligraficznych – studia podyplomowe

Lubisz dynamiczną, kreatywną pracę? Zawsze interesowałeś się grafiką komputerową? Uważasz, że kreatywność i nieograniczona wyobraźnia to Twoje największe atuty? Masz już doświadczenie w tym obszarze, ale chciałbyś uporządkować swoją wiedzę i podnieść jakość swojego warsztatu pracy? To dobrze! Bo studia podyplomowe na kierunku Grafika komputerowa i podstawy technik poligraficznych idealnie spełnią wszystkie Twoje potrzeby. Zatem nie zwlekaj i zapoznaj się z poniższą charakterystyką!

Czytaj więcej: Grafika komputerowa i podstawy technik poligraficznych – studia podyplomowe

Grafika komputerowa i techniki multimedialne – studia podyplomowe

Chcesz zapoznać się z najnowszymi programami i aplikacjami graficznymi? Zależy Ci na poszerzaniu…

Grafika komputerowa i techniki multimedialne – studia podyplomowe

Chcesz zapoznać się z najnowszymi programami i aplikacjami graficznymi? Zależy Ci na poszerzaniu swojego warsztatu o nowe umiejętności? A może zamierzasz zmienić swoją dotychczasową pracę i zająć się rozwijaniem zainteresowań? Tak naprawdę powodów możesz mieć wiele, jednak wyjście z tej sytuacji jest tylko jedno - studia podyplomowe na kierunku Grafika komputerowa i techniki multimedialne. Przeczytaj poniższą charakterystykę, bo być może to jest to czego szukasz!

Czytaj więcej: Grafika komputerowa i techniki multimedialne – studia podyplomowe

Handel zagraniczny w praktyce – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Handel zagraniczny w praktyce trwają dwa semestry…

Handel zagraniczny w praktyce – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Handel zagraniczny w praktyce trwają dwa semestry i mają charakter praktyczny. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że jako student tego kierunku będziesz zdobywał wiedzę i umiejętności na zajęciach warsztatowych m.in. analizując studia przypadków. A jakie tematy zostaną poruszone w ramach programu? Plan zajęć kładzie duży nacisk na poszerzenie dotychczasowej wiedzy z obszaru ekonomii oraz marketingu międzynarodowego, prawa handlowego oraz przeprowadzania transakcji handlowych.

Czytaj więcej: Handel zagraniczny w praktyce – studia podyplomowe

Higiena zwierząt rzeźnych i żywności pochodzenia zwierzęcego – studia podyplomowe

Na początku należy wspomnieć, że studia podyplomowe na kierunku Higiena zwierząt…

Higiena zwierząt rzeźnych i żywności pochodzenia zwierzęcego – studia podyplomowe

Na początku należy wspomnieć, że studia podyplomowe na kierunku Higiena zwierząt rzeźnych i żywności pochodzenia zwierzęcego obejmują 2 lata nauki, w trakcie których zapoznasz się z zasadami higieniczno-sanitarnymi obowiązujących przy prowadzeniu hodowli zwierząt rzeźnych. Oprócz tego uzyskasz kompleksową wiedzę w zakresie systemów jakości i bezpieczeństwa żywności oraz procedur prowadzania monitoringu pasz. Czego jeszcze możesz się spodziewać? Uczęszczając na zajęcia nauczysz się identyfikować czynniki zagrażające, jak również zapoznasz się z obowiązującymi przepisami sanitarnymi oraz dowiesz się jak wygląda proces kontroli przeprowadzanej przez różne urzędy.

Czytaj więcej: Higiena zwierząt rzeźnych i żywności pochodzenia zwierzęcego – studia podyplomowe

Historia – studia podyplomowe

Znajomość dziejów historycznych jest niezwykle cenną wiedzą, ponieważ dzięki…

Historia – studia podyplomowe

Znajomość dziejów historycznych jest niezwykle cenną wiedzą, ponieważ dzięki niej łatwiej jest zrozumieć współczesne wydarzenia, które mają miejsce na świecie. Studia podyplomowe na kierunku Historia skierowane są głównie osób, które zamierzają zdobyć dodatkowe umiejętności w zakresie pracy dydaktycznej w szkole oraz do pasjonatów tej dziedziny. Jeśli należysz do tego grona lub posiadasz wykształcenie pedagogiczne i chciałbyś uzyskać kwalifikacje uprawniające Cię do nauczania drugiego przedmiotu, zapoznaj się z poniższymi możliwościami edukacyjnymi, jakimi mogą się cieszyć studenci tego kierunku!

Czytaj więcej: Historia – studia podyplomowe

Hodowla koni i jeździectwo - studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Hodowla koni i jeździectwo mają za zadanie wyposażyć…

Hodowla koni i jeździectwo - studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Hodowla koni i jeździectwo mają za zadanie wyposażyć swoich studentów w niezbędną wiedzę zakresu hodowli, żywienia oraz dbania o zdrowie zwierząt. Jeśli posiadasz wyższe wykształcenie i chcesz poszerzyć swoją wiedzę w tym obszarze tematycznym to koniecznie przeczytaj, jakie możliwości oferowane są dla studentów tego kierunku!

Czytaj więcej: Hodowla koni i jeździectwo - studia podyplomowe

Home staging – zarządzanie powierzchnią i aranżacją wnętrz – studia podyplomowe

Określenie home staging jest  Ci obce? To nic innego jak przygotowanie mieszkania w…

Home staging – zarządzanie powierzchnią i aranżacją wnętrz – studia podyplomowe

Określenie home staging jest  Ci obce? To nic innego jak przygotowanie mieszkania w taki sposób by uwidocznić wszystkie jego zalety i przyspieszyć jego proces sprzedaży lub wynajmu. Jeśli zawodowo jesteś związany z branżą nieruchomości to zdecydowanie powinieneś rozważyć możliwość podjęcia nauki na studiach podyplomowych na kierunku Home staging – zarządzanie powierzchnią i aranżacją wnętrz. Jest to obszar, który zdobywa coraz większą popularność, zatem zapoznaj się z poniższym opisem!

Czytaj więcej: Home staging – zarządzanie powierzchnią i aranżacją wnętrz – studia podyplomowe

Identyfikacja hałasowo-wibracyjnych zagrożeń środowiska – studia podyplomowe

W ramach studiów będziesz miał szansę nauczyć się przeprowadzać specjalistyczne…

Identyfikacja hałasowo-wibracyjnych zagrożeń środowiska – studia podyplomowe

W ramach studiów będziesz miał szansę nauczyć się przeprowadzać specjalistyczne pomiary pojazdów oraz prognozować na podstawie uzyskanych wyników poziomu hałasu. Uczęszczając na zajęcia poznasz także obowiązujące prawo dotyczące ochrony środowiska oraz różne metody wykorzystywane do oceny stanu akustycznego. Czego jeszcze możesz się spodziewać? Po ukończeniu tego kierunku, nie będzie Ci obca wiedza związana z zagrożeniami wynikającymi ze zbyt dużego natężenia hałasu oraz drgań, jak również bez trudu będziesz wstanie zaproponować odpowiednie działania, które zapobiegną negatywnym konsekwencjom wynikającym z ruchu drogowego. Dodatkowo uzyskasz cenne wskazówki jak przygotowywać różnego rodzaju raporty i dokumenty oraz dowiesz się jak przebiega proces monitoringu środowiska.

Czytaj więcej: Identyfikacja hałasowo-wibracyjnych zagrożeń środowiska – studia podyplomowe

Ilustracja i komiks z elementami preprodukcji gier i filmów – studia podyplomowe

Od dziecka fascynował Cię rysunkowy świat prezentowany w komiksach? Chciałbyś dołączyć…

Ilustracja i komiks z elementami preprodukcji gier i filmów – studia podyplomowe

Od dziecka fascynował Cię rysunkowy świat prezentowany w komiksach? Chciałbyś dołączyć do grona autorów najpopularniejszych dzieł? A może chcesz rozwijać swój talent artystyczny w nowym dla siebie obszarze? W takim razie poznaj bliżej studia podyplomowe na kierunku Ilustracja i komiks z elementami preprodukcji gier i filmów, ponieważ są wstanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania!

Czytaj więcej: Ilustracja i komiks z elementami preprodukcji gier i filmów – studia podyplomowe

Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo to dwa semestry…

Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo to dwa semestry nauki, dzięki którym zdobędziesz nowe umiejętności i poszerzysz swoją wiedzę z zakresu nauk humanistycznych. Jeśli od dawna zastanawiałeś się nad podjęciem jakiś zdecydowanych kroków w stronę dalszego rozwoju zawodowego, to ta propozycja kształcenia będzie doskonałym początkiem! Zatem przeczytaj poniższy opis, by dowiedzieć się szczegółów na temat studiowania na kierunku Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo.

Czytaj więcej: Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo – studia podyplomowe

Informacja w edukacji i kulturze – studia podyplomowe

Zastanawiasz się jakie treści kształcenia obejmuje program studiów? Na zajęciach…

Informacja w edukacji i kulturze – studia podyplomowe

Zastanawiasz się jakie treści kształcenia obejmuje program studiów? Na zajęciach zostaną przedstawione zagadnienia dotyczące bibliotek, zasad ich funkcjonowania oraz roli jaką odgrywają w społeczeństwie, kulturze oraz w procesie edukacji. Oprócz tego możesz spodziewać się przedmiotów koncentrujących się wokół tematyki marketingu, PR w różnego rodzaju instytucjach kulturalnych, jak również przepisów prawnych związanych z działaniami o charakterze informacyjnym. Co jeszcze? Studenci tego kierunku zapoznają się z arteterapią, animacją kultury oraz zagadnieniami związanymi z kulturoznawstwem. Będziesz miał także szansę nauczyć się obsługiwać graficzne programy.

Czytaj więcej: Informacja w edukacji i kulturze – studia podyplomowe

Informatyka – projektowanie, programowanie i eksploatacja systemów – studia podyplomowe

Podjęcie studiów podyplomowych nie wiąże się jedynie z poszerzeniem swojej wiedzy,…

Informatyka – projektowanie, programowanie i eksploatacja systemów – studia podyplomowe

Podjęcie studiów podyplomowych nie wiąże się jedynie z poszerzeniem swojej wiedzy, ale również ze zdobyciem nowych perspektyw zawodowych. Twoje umiejętności pozwolą Ci na znalezienie zatrudnienia w firmach z branży IT oraz przedsiębiorstwach oferujących usługi doradcze. Inną alternatywą jest podjęcie pracy na stanowisku administratora systemów i sieci komputerowych, jak również będziesz mógł zajmować się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych oraz aplikacji. Jeśli nie lubisz stać w miejscu, dążysz do ciągłego rozwoju lub planujesz zmienić drogę zawodową, to studia podyplomowe na kierunku Informatyka – projektowanie, programowanie i eksploatacja systemów będą w tym niezwykle pomocne!

Czytaj więcej: Informatyka – projektowanie, programowanie i eksploatacja systemów – studia podyplomowe

Informatyka – studia podyplomowe

Informatyka to obszar, który cały czas się rozwija i chyba nie będzie przesadą…

Informatyka – studia podyplomowe

Informatyka to obszar, który cały czas się rozwija i chyba nie będzie przesadą powiedzieć, że wykształcenie w tym obszarze jest gwarancją sukcesu zawodowego. Jeżeli ukończyłeś studia wyższe na poziomie licencjatu lub magistra i chcesz pogłębić swoją wiedzę z tego zakresu, to studia podyplomowe na kierunku Informatyka będą świetnym pomysłem, ponieważ zyskasz nie tylko nowe, przydatne umiejętności, ale także otworzą się przed Toba nowe perspektywy zawodowe!

Czytaj więcej: Informatyka – studia podyplomowe

Informatyka i techniki Internetu – studia podyplomowe

Chciałbyś podjąć naukę na podyplomowych studiach, ale brakuje Ci czasu? Lubisz pracować…

Informatyka i techniki Internetu – studia podyplomowe

Chciałbyś podjąć naukę na podyplomowych studiach, ale brakuje Ci czasu? Lubisz pracować w swoim własnym tempie? Informatyka i tematy z nią związane zawsze Cię interesowały? Chcesz podnieść poziom swoich kompetencji, bo starasz się o awans w pracy? Niezależnie od motywów, dla których szukasz jakieś ciekawej propozycji, powinieneś zapoznać się z możliwością zdobycia dodatkowego wykształcenia na podyplomowych studiach na kierunku Informatyka i techniki Internetu!

Czytaj więcej: Informatyka i techniki Internetu – studia podyplomowe

Informatyka i technologia informacyjna – zastosowania – studia podyplomowe

Jeśli istnieją metody, które mogą usprawnić codzienną pracę z komputerem oraz…

Informatyka i technologia informacyjna – zastosowania – studia podyplomowe

Jeśli istnieją metody, które mogą usprawnić codzienną pracę z komputerem oraz innymi urządzeniami to dlaczego by nie nauczyć się z nich korzystać? Między innymi na takim założeniu opierają się studia podyplomowe na kierunku Informatyka i technologia informacyjna – zastosowania, których głównym celem jest wyposażyć swoich uczestników w kompetencje, które będą mogli wykorzystać praktycznie w każdej branży oraz na każdym stanowisku pracy. Jeśli uważasz, że Twoja wiedza odnośnie użytkowania komputera nie jest wystarczająca, ta propozycja kształcenia jest właśnie dla Ciebie!

Czytaj więcej: Informatyka i technologia informacyjna – zastosowania – studia podyplomowe

Informatyka i technologie informacyjne – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Informatyka i technologie informacyjne przeznaczone…

Informatyka i technologie informacyjne – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Informatyka i technologie informacyjne przeznaczone dla osób, które chciałyby podnieść poziom swoich umiejętności w zakresie pracy z komputerem, jak również dla absolwentów szkół wyższych posiadających pedagogiczne wykształcenie, którzy zamierzają spróbować swoich sił na stanowisku nauczyciela informatyki. Jeśli należysz, do którejś z powyższych grup to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie!

Czytaj więcej: Informatyka i technologie informacyjne – studia podyplomowe

Informatyka i technologie informacyjne dla nauczycieli – studia podyplomowe

Ukończyłeś studia na takich kierunkach jak informatyka, matematyka lub chemia? Posiadasz…

Informatyka i technologie informacyjne dla nauczycieli – studia podyplomowe

Ukończyłeś studia na takich kierunkach jak informatyka, matematyka lub chemia? Posiadasz przygotowanie pedagogiczne? Zastanawiasz się nad podjęciem pracy jako nauczyciel? Odpowiedziałeś twierdząco przynajmniej na jedno pytanie? W takim razie studia podyplomowe na kierunku Informatyka i technologie informacyjne dla nauczycieli są właśnie dla Ciebie! Zapoznaj się z możliwościami jakie zyskują absolwenci po ukończeniu nauki!

Czytaj więcej: Informatyka i technologie informacyjne dla nauczycieli – studia podyplomowe

Informatyka i zarządzanie – studia podyplomowe

Pracujesz w placówkach  oświatowych? Starasz się o awans? Potrzebujesz dodatkowej…

Informatyka i zarządzanie – studia podyplomowe

Pracujesz w placówkach  oświatowych? Starasz się o awans? Potrzebujesz dodatkowej dawki wiedzy z zakresu obsługi komputera? A może chciałbyś nabyć nowe umiejętności? W takim razie powinieneś przyjrzeć się bliżej studiom podyplomowym na kierunku Informatyka i zarządzanie! Dlaczego ta propozycja kształcenia jest wyjątkowa? W ramach studiów podyplomowych są realizowane 3 różne moduły, dzięki czemu będziesz mógł idealnie dopasować tematykę zajęć do swoich potrzeb i oczekiwań!

Czytaj więcej: Informatyka i zarządzanie – studia podyplomowe

Informatyka przemysłowa – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Informatyka przemysłowa przeznaczone są dla osób,…

Informatyka przemysłowa – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Informatyka przemysłowa przeznaczone są dla osób, które posiadają wiedzę w obszarze automatyki i robotyki, elektrotechniki, elektroniki, mechaniki lub informatyki. Zastanawiałeś się w ostatnim czasie nad zdobyciem dodatkowego wykształcenia? W takim razie powinna zaciekawić Cię poniższa propozycja, ponieważ kompetencje, które uzyskasz w ramach nauki na tym kierunku są poszukiwane na rynku pracy!

Czytaj więcej: Informatyka przemysłowa – studia podyplomowe

Informatyka stosowana – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Informatyka stosowana to doskonała okazja na uporządkowanie…

Informatyka stosowana – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Informatyka stosowana to doskonała okazja na uporządkowanie swojej wiedzy z tego zakresu i zdobycie nowych wiadomości, które pozytywnie wpłyną na poziom Twoich kompetencji. To także świetna szansa, dla tych wszystkich, którzy od dawna zastanawiają się nad zmianą branży i spróbowania swoich sił w całkowicie nowym obszarze. Jeśli ukończyłeś studia wyższe, posiadasz podstawową wiedzę dotyczącą komputerów i chcesz poświęcić swój czas na zdobycie dodatkowych kwalifikacji, to koniecznie przyjrzyj się uważnie temu opisowi!

Czytaj więcej: Informatyka stosowana – studia podyplomowe

Informatyka w biznesie – studia podyplomowe

Na początku należy wspomnieć, że kierunek ten został podzielony na trzy różne…

Informatyka w biznesie – studia podyplomowe

Na początku należy wspomnieć, że kierunek ten został podzielony na trzy różne specjalności: grafika użytkowa, baza danych i portale oraz aplikacje w środowisku Oracle. Każda z nich posiada inny program kształcenia oraz przygotowuje do innego typu zawodu. Pierwsza specjalność z przedstawionych, skupia się przede wszystkim na zapoznaniu studentów z projektowaniem szaty graficznej stron internetowych przy pomocy różnych technik. Druga specjalizacja wprowadzi Cię w świat baz danych, zasad ich tworzenia oraz zarządzania nimi. Poznasz także języki programowania. Ostatnia możliwość kształcenia związana jest z projektowaniem aplikacji oraz działaniami administracyjnymi prowadzonymi na serwerze Oracle.

Czytaj więcej: Informatyka w biznesie – studia podyplomowe

Informatyka w systemach kontrolno-pomiarowych – studia podyplomowe

Branża informatyczna to dynamiczny obszar, w którym zmiany zachodzą niezwykle szybko.…

Informatyka w systemach kontrolno-pomiarowych – studia podyplomowe

Branża informatyczna to dynamiczny obszar, w którym zmiany zachodzą niezwykle szybko. Trzeba cały czas nadążać za nowymi technologiami, systemami oraz programami. Ich możliwości wykorzystania stale się poszerzają, a to wiążę się m.in. z rosnącym zapotrzebowaniem na wykształconych specjalistów z określonych dziedzin, którzy będą wstanie sprostać aktualnym wymaganiom. Zmiany nie ominęły także obszaru zajmującego się projektowaniem systemów kontrolno-pomiarowych. Jeśli zastanawiałeś się w ostatnim czasie nad podniesieniem poziomu swoich kompetencji, to studia podyplomowe na kierunku Informatyka w systemach kontrolno-pomiarowych są propozycją, która należy rozważyć!

Czytaj więcej: Informatyka w systemach kontrolno-pomiarowych – studia podyplomowe

Informatyka w szkole – studia podyplomowe

Posiadasz przygotowanie pedagogiczne? Pracujesz na stanowisku nauczyciela? Chciałbyś poszerzyć…

Informatyka w szkole – studia podyplomowe

Posiadasz przygotowanie pedagogiczne? Pracujesz na stanowisku nauczyciela? Chciałbyś poszerzyć swoje kompetencje? W takim razie jesteś idealnym kandydatem, żeby podjąć naukę na podyplomowych studiach na kierunku Informatyka w szkolePrzygotowany program kształcenia zawiera treści, które z pewnością będą pomocne w codziennej pracy i wyzwania czekające na Ciebie w nowej roli zawodowej nie będą stanowiły żadnych trudności. Zatem jeśli chcesz zdobyć kwalifikacje uprawniające Cię do nauczania drugiego przedmiotu, zdecydowanie powinieneś wybrać studia podyplomowe na kierunku Informatyka w szkole, ponieważ jest to propozycja właśnie dla Ciebie!

Czytaj więcej: Informatyka w szkole – studia podyplomowe

Informatyzacja administracji publicznej i sądów – studia podyplomowe

Posiadasz wiedzę z obszaru informatyki, prawa lub administracji? Zastanawiasz się nad podjęciem…

Informatyzacja administracji publicznej i sądów – studia podyplomowe

Posiadasz wiedzę z obszaru informatyki, prawa lub administracji? Zastanawiasz się nad podjęciem nauki na studiach podyplomowych, żeby podnieść poziom swoich umiejętności? A może pracujesz w firmie, która często współpracuje z publicznymi instytucjami? Jeśli Twoje odpowiedzi były twierdzące to znaczy, że studia podyplomowe na kierunku Informatyzacja administracji publicznej i sądów mogą spełnić Twoje oczekiwania. Zatem zapoznaj się z ich ofertą i możliwościami, jakie dają swoim uczestnikom!

Czytaj więcej: Informatyzacja administracji publicznej i sądów – studia podyplomowe

Infrastruktura drogowa w lasach – studia podyplomowe

Czego będziesz się uczył przez cały czas trwania zajęć? W ramach programu zrealizujesz…

Infrastruktura drogowa w lasach – studia podyplomowe

Czego będziesz się uczył przez cały czas trwania zajęć? W ramach programu zrealizujesz zajęcia, na których zostaniesz wprowadzony w świat prawnych przepisów dotyczących infrastruktury drogowej, zapoznasz się z przebiegiem procesu inwestycji, dowiesz się kto w nim uczestniczy, jak również nie będzie Ci obca umiejętność opracowywania dokumentacji oraz weryfikowania jej poprawności. Co jeszcze? Na zajęciach zdobędziesz kompleksową wiedzę w zakresie obowiązków, jakie posiada zarządca infrastruktury, zapoznasz się z materiałami wykorzystywanymi przy budowaniu dróg oraz stosowane technologie.

Czytaj więcej: Infrastruktura drogowa w lasach – studia podyplomowe

Innowacyjne metody i narzędzia wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem produkcyjnym – studia podyplomowe

Jeśli jesteś absolwentem studiów wyższych na kierunkach zarządzanie, ekonomika…

Innowacyjne metody i narzędzia wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem produkcyjnym – studia podyplomowe

Jeśli jesteś absolwentem studiów wyższych na kierunkach zarządzanie, ekonomika czy inżynieria produkcji, chcesz poznać najnowsze osiągnięcia wspomagające proces produkcyjny, zależy Ci na uzyskaniu dodatkowych kwalifikacji, powinieneś przyjrzeć się uważniej możliwościom jakie oferują studia podyplomowe na kierunku Innowacyjne metody i narzędzia wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem produkcyjnym!

Czytaj więcej: Innowacyjne metody i narzędzia wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem produkcyjnym – studia podyplomowe

Innowacyjne przywództwo – doskonalenie kompetencji liderów – studia podyplomowe

Kto będzie idealnym kandydatem na podyplomowe studia na kierunku Innowacyjne przywództwo…

Innowacyjne przywództwo – doskonalenie kompetencji liderów – studia podyplomowe

Kto będzie idealnym kandydatem na podyplomowe studia na kierunku Innowacyjne przywództwo – doskonalenie kompetencji liderów? Na pewno osoby, które planują objąć stanowisko lidera zespołu czy koordynatora projektu, jak również osoby zajmujące się prowadzeniem szkoleń z zakresu kierowania ludźmi. Jeśli wpisujesz się w powyższe kryteria, interesuje Cię ta tematyka, koniecznie przeczytaj poniższy opis! Studia podyplomowe na kierunku Innowacyjne przywództwo – doskonalenie kompetencji liderów to świetna okazja na rozwinięcie miękkich kompetencji oraz zdobycie wiedzy z zakresu socjologii, psychologii i ekonomiki, zatem nie zastanawiaj się dłużej, ponieważ obok takiej możliwości kształcenia nie można przejść obojętnie!

Czytaj więcej: Innowacyjne przywództwo – doskonalenie kompetencji liderów – studia podyplomowe

Instalacje i urządzenia elektryczne – projektowanie i eksploatacja – studia podyplomowe

Ukończyłeś studia wyższe? Posiadasz wiedzę w zakresie elektryki, ale chciałbyś ją…

Instalacje i urządzenia elektryczne – projektowanie i eksploatacja – studia podyplomowe

Ukończyłeś studia wyższe? Posiadasz wiedzę w zakresie elektryki, ale chciałbyś ją poszerzyć o kolejne zagadnienia? Zależy Ci na zdobywaniu nowych wiadomości w praktyczny sposób? Jeśli tak, to studia podyplomowe na kierunku Instalacje i urządzenia elektryczne – projektowanie i eksploatacja są właśnie dla Ciebie! Dla kogo jest to doskonała propozycja kształcenia? Przede wszystkim dla osób, które pracują w przedsiębiorstwach budowlanych, biurach projektowych lub firmach elektrycznych i chcą podnieść poziom swojego warsztatu pracy

Czytaj więcej: Instalacje i urządzenia elektryczne – projektowanie i eksploatacja – studia podyplomowe

Instalacje telekomunikacyjne i teletechniczne w budownictwie – studia podyplomowe

Dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku budownictwo, architektura, elektronika.…

Instalacje telekomunikacyjne i teletechniczne w budownictwie – studia podyplomowe

Dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku budownictwo, architektura, elektronika. Chęć dalszego rozwijania się w sferze zawodowej. Trochę czasu, motywacji i ciekawości. Tylko tyle potrzeba, by stać się idealnym kandydatem na podyplomowe studia na kierunku Instalacje telekomunikacyjne i teletechniczne w budownictwieNowe kompetencje będą mile widziane we wszelkiego rodzaju biurach projektowych oraz firmach budowlanych, dlatego też jeśli starasz się o awans lub prowadzisz własne przedsiębiorstwo i chciałbyś poszerzyć zakres usług, to nie możesz lepiej wybrać, niż studia podyplomowe na kierunku Instalacje telekomunikacyjne i teletechniczne w budownictwie!

Czytaj więcej: Instalacje telekomunikacyjne i teletechniczne w budownictwie – studia podyplomowe

Instrumentalne metody badań minerałów i skał – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Instrumentalne metody badań minerałów i…

Instrumentalne metody badań minerałów i skał – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Instrumentalne metody badań minerałów i skał dedykowane są dla magistrów z zakresu nauk przyrodniczych oraz technicznych. Tematyka zajęć w całości poświęcona jest różnorodnym metodom badawczych, zatem możesz oczekiwać solidnej dawki konkretnych informacji z tego obszaru. Jeśli minerały oraz skały, ich właściwości i struktura budowy pozostają w obrębie Twoich zainteresowań naukowych, to studia podyplomowe na kierunku Instrumentalne metody badań minerałów i skał są zdecydowanie dla Ciebie!

Czytaj więcej: Instrumentalne metody badań minerałów i skał – studia podyplomowe

Interdyscyplinarne podyplomowe studium kształcenia tłumaczy – studia podyplomowe

Ukończyłeś studia filologiczne i chciałbyś poszerzyć swoje perspektywy zawodowe? A może…

Interdyscyplinarne podyplomowe studium kształcenia tłumaczy – studia podyplomowe

Ukończyłeś studia filologiczne i chciałbyś poszerzyć swoje perspektywy zawodowe? A może Twoje kompetencje językowe są na imponującym poziomie i zastanawiasz się nad uzyskaniem dodatkowej profesji? Jeśli chcesz poświęcić trochę czasu na swój rozwój, powinieneś przyjrzeć się uważniej Interdyscyplinarnym podyplomowym studiom kształcenia tłumaczy! Dzięki zdobytej wiedzy będziesz mógł uzyskać kwalifikacje tłumacza przysięgłego oraz rozwiniesz kompetencje w zakresie tłumaczenia prawniczego i sądowniczego!

Czytaj więcej: Interdyscyplinarne podyplomowe studium kształcenia tłumaczy – studia podyplomowe

Interlingwistyka – studia podyplomowe

Posiadasz niezwykle otwarty umysł i nie straszne Ci wyzwania? Lubisz zdobywać unikatowe…

Interlingwistyka – studia podyplomowe

Posiadasz niezwykle otwarty umysł i nie straszne Ci wyzwania? Lubisz zdobywać unikatowe umiejętności? Cenisz sobie możliwość spędzania czasu w międzynarodowym towarzystwie? Jeśli tak, studia podyplomowe na kierunku Interlingwistyka to propozycja właśnie dla Ciebie! Z jakiego powodu powinieneś zwrócić uwagę akurat na tę propozycję kształcenia? Przede wszystkim dlatego, że jest to świetna okazja do opanowania języka esperanto. Zapoznaj się z poniższym opisem, by uzyskać bardziej szczegółowe informacje!

Czytaj więcej: Interlingwistyka – studia podyplomowe

Internetowe technologie informacyjno-komunikacyjne – studia podyplomowe

Jeśli chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób maksymalnie wykorzystać możliwości,…

Internetowe technologie informacyjno-komunikacyjne – studia podyplomowe

Jeśli chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób maksymalnie wykorzystać możliwości, które dają technologie internetowe i nie tylko, koniecznie zapoznaj się z opisem studiów podyplomowych na kierunku Internetowe technologie informacyjno-komunikacyjne. Uzyskana wiedza pozwoli Ci na samodzielne rozwiązywanie pojawiających się problemów. Nie musisz także posiadać szerokiej wiedzy w tym temacie, by podjąć naukę na tym kierunku, zatem jeśli od dawna szukałeś dla siebie atrakcyjnej propozycji kształcenia, to właśnie ją znalazłeś!

Czytaj więcej: Internetowe technologie informacyjno-komunikacyjne – studia podyplomowe

Inżynieria chemiczna – klucz do nowoczesnych technologii – studia podyplomowe

Jesteś absolwentem studiów chemicznych, ale nie posiadasz wiadomości zgodnych z kompetencjami…

Inżynieria chemiczna – klucz do nowoczesnych technologii – studia podyplomowe

Jesteś absolwentem studiów chemicznych, ale nie posiadasz wiadomości zgodnych z kompetencjami inżyniera? Chciałbyś zdobyć nowe umiejętności i poszerzyć swoją wiedzę? W takim razie być może zainteresuje Cię propozycja kształcenia na studiach podyplomowych na kierunku Inżynieria chemiczna – klucz do nowoczesnych technologii. Jest to szansa na uzyskanie solidnej dawki informacji związanych z najnowocześniejszymi technologiami stosowanymi w branży chemicznej, zatem nie pomiń tego kierunku przy dokonywaniu decyzji odnośnie dalszego rozwoju zawodowego!

Czytaj więcej: Inżynieria chemiczna – klucz do nowoczesnych technologii – studia podyplomowe

Inżynieria chemiczna i procesowa – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Inżynieria chemiczna i procesowa umożliwiają swoim…

Inżynieria chemiczna i procesowa – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Inżynieria chemiczna i procesowa umożliwiają swoim studentom zdobycie praktycznych umiejętności w zakresie prowadzenia obliczeń projektowych w tym obszarze. Jeśli Twoja praca wymaga kompleksowej wiedzy chemicznej i chciałbyś podnieść poziom swoich kompetencji zawodowych, to ta propozycja kształcenia jest właśnie dla Ciebie! Rozwój technologii pociąga za sobą wzrost zapotrzebowania na specjalistów z tego obszaru, zatem wybierz tę propozycję kształcenia i ciesz się perspektywami, jakie zdobędziesz po ukończeniu tego kierunku!

Czytaj więcej: Inżynieria chemiczna i procesowa – studia podyplomowe

Inżynieria gazownictwa – studia podyplomowe

Kto będzie idealnym kandydatem na studia podyplomowe na kierunku Inżynieria gazownictwa?…

Inżynieria gazownictwa – studia podyplomowe

Kto będzie idealnym kandydatem na studia podyplomowe na kierunku Inżynieria gazownictwa? Na pewno wymagane jest świadectwo ukończenia uczelni wyższej na kierunku technicznym, prawniczym lub ekonomicznym. Oprócz tego kandydaci powinni być zainteresowani poznaniem współczesnych metod wykorzystywanych w przemyśle gazowniczym, jak również zdobyciem wszechstronnej wiedzy w obszarze zarządzania. Jeśli należysz do tego grona osób, to studia podyplomowe na kierunku Inżynieria gazownictwa są właśnie dla Ciebie!

Czytaj więcej: Inżynieria gazownictwa – studia podyplomowe

Inżynieria gazownicza – sieci i instalacje gazowe, wodne i kanalizacyjne – studia podyplomowe

Jeśli ukończyłeś studia I lub II stopnia, które w swojej problematyce poruszały…

Inżynieria gazownicza – sieci i instalacje gazowe, wodne i kanalizacyjne – studia podyplomowe

Jeśli ukończyłeś studia I lub II stopnia, które w swojej problematyce poruszały się głównie po zagadnieniach dotyczących projektowania sieci gazowych, wodnych, kanalizacyjnych oraz sposobów eksploatacji paliw gazowych to zdecydowanie powinieneś zwrócić swoją uwagę na poniższą propozycję kształcenia. Jest to szansa na uaktualnienie dotychczasowej wiedzy z tego obszaru oraz poznanie najnowszych osiągnieć. Zatem nie zapomnij wziąć pod uwagę studiów podyplomowych na kierunku Inżynieria gazownicza – sieci i instalacje gazowe, wodne i kanalizacyjne przy wyborze dalszej drogi edukacyjnej!

Czytaj więcej: Inżynieria gazownicza – sieci i instalacje gazowe, wodne i kanalizacyjne – studia podyplomowe

Inżynieria kosztów w przedsiębiorstwie produkcyjnym – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Inżynieria kosztów w przedsiębiorstwie produkcyjnym trwają…

Inżynieria kosztów w przedsiębiorstwie produkcyjnym – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Inżynieria kosztów w przedsiębiorstwie produkcyjnym trwają dwa semestry. W programie znalazły się przedmioty, dzięki którym poszerzysz swoją wiedzę z zakresu zaawansowanych metod opracowywania danych, kierowania projektami oraz przeprowadzania analiz dotyczących efektywności planowanych projektów. Uczęszczając na zajęcia zapoznasz się z różnymi systemami baz danych, modelami decyzyjnymi i ekonometrycznymi. Czego jeszcze możesz się spodziewać? Studenci tego kierunku otrzymają niezbędne wiadomości z zakresu kontrolowania kosztów wytwarzanych produktów oraz prognozowania potrzebnego nakładu finansowego.

Czytaj więcej: Inżynieria kosztów w przedsiębiorstwie produkcyjnym – studia podyplomowe

Inżynieria oprogramowania – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Inżynieria oprogramowania skierowane są przede…

Inżynieria oprogramowania – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Inżynieria oprogramowania skierowane są przede wszystkim do osób, które ukończyły studia I lub II stopnia w obszarze informatyki lub nauk technicznych. Jeśli potrzebujesz dodatkowej wiedzy z zakresu języków programowania, chciałbyś poszerzyć swoje umiejętności tworzenia baz danych, to ta propozycja kształcenia jest dla Ciebie idealna! Przygotowany program studiów podyplomowych ma na celu wyposażenie swoich słuchaczy w kompetencje, które ułatwią wykonywanie zadań czekających na Ciebie na stanowisku m.in. kierownika zespołu projektowego czy pracownika firmy informatycznej. Zatem jeśli poruszana problematyka zajęć spełnia Twoje oczekiwania, nie zwlekaj i podejmij naukę na studiach podyplomowych na kierunku Inżynieria oprogramowania!

Czytaj więcej: Inżynieria oprogramowania – studia podyplomowe

Inżynieria pożarowa budynków – studia podyplomowe

Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę w zakresie ochrony przeciwpożarowej? Jesteś absolwentem…

Inżynieria pożarowa budynków – studia podyplomowe

Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę w zakresie ochrony przeciwpożarowej? Jesteś absolwentem studiów I lub II stopnia? Zależy ci na zdobyciu przydatnych umiejętności pozwalających na jeszcze dokładniejszą ocenę zabezpieczeń przeciwpożarowych w budynku? W takim razie nic stoi na przeszkodzie byś podjął naukę na studia podyplomowych na kierunku Inżynieria pożarowa budynków. Jeśli jesteś ciekawy, jakie treści kształcenia zostały przygotowane dla przyszłych studentów, koniecznie zapoznaj się z poniższym opisem!

Czytaj więcej: Inżynieria pożarowa budynków – studia podyplomowe

Inżynieria procesów biznesowych. Business intelligence – studia podyplomowe

Co wyróżnia studia podyplomowe na kierunku Inżynieria procesów biznesowych.…

Inżynieria procesów biznesowych. Business intelligence – studia podyplomowe

Co wyróżnia studia podyplomowe na kierunku Inżynieria procesów biznesowych. Business intelligence spośród innych propozycji? Przede wszystkim ich forma, ponieważ duży nacisk został położony na zdobywanie praktycznych umiejętności. Zatem nikogo nie powinien zdziwić fakt, że w planie znajdują się głównie warsztaty. Inną zaletą tego kierunku jest możliwość uczestniczenia w niektórych zajęć za pomocą specjalnej platformy edukacyjnej, dzięki czemu z łatwością dopasujesz tempo nauki i będziesz mógł zdobywać wiedzę w dogodnym dla siebie czasie.

Czytaj więcej: Inżynieria procesów biznesowych. Business intelligence – studia podyplomowe

Inżynieria procesów odlewniczych – studia podyplomowe

Podejmując naukę na podyplomowych studiach na kierunku Inżynieria procesów…

Inżynieria procesów odlewniczych – studia podyplomowe

Podejmując naukę na podyplomowych studiach na kierunku Inżynieria procesów odlewniczych możesz zdecydować się na kształcenie w obszarze odlewnictwa stopów żelaza lub odlewnictwa stopów metali niezależnych. Jeśli chciałbyś poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę i podnieść tym samym poziom kompetencji zawodowych, zapoznaj się z bliższymi szczegółami na temat studiowania na powyższym kierunku! Czego możesz się spodziewać? Na początku zostaniesz wprowadzony w historię odlewnictwa, poznasz systemy zarządzania, technologie produkcji rdzeni oraz dowiesz się w jakim stopniu wpływa na stan środowiska przemysł odlewniczy.

Czytaj więcej: Inżynieria procesów odlewniczych – studia podyplomowe

Inżynieria produkcji w poligrafii – studia podyplomowe

Studia podyplomowe Inżynieria produkcji w poligrafii mają za zadanie wyposażyć…

Inżynieria produkcji w poligrafii – studia podyplomowe

Studia podyplomowe Inżynieria produkcji w poligrafii mają za zadanie wyposażyć swoich studentów w wiedzę na temat najnowszych rozwiązań technologicznych oraz uporządkować dotychczasowe wiadomości. Jeśli pracujesz w tym obszarze i chciałbyś podnieść poziom swoich kompetencji, zapoznaj się z możliwościami, jakie oferuje ten kierunek studiów! Uczestnicząc w zajęciach zdobędziesz niezbędne umiejętności w zakresie przygotowywania materiałów do druku, wykorzystując do tego celu technologie komputerowe. Oprócz tego zapoznasz się z najważniejszymi zagadnieniami z zakresu kolorymetrii oraz farb drukowych.

Czytaj więcej: Inżynieria produkcji w poligrafii – studia podyplomowe

Inżynieria ruchu drogowego – studia podyplomowe

Ukończyłeś studia z zakresu transportu? Chciałbyś podnieść poziom swoich zawodowych…

Inżynieria ruchu drogowego – studia podyplomowe

Ukończyłeś studia z zakresu transportu? Chciałbyś podnieść poziom swoich zawodowych kompetencji? A może chcesz poznać najnowsze techniki związane z badaniem i sterowaniem ruchem drogowym? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, to tematyka studiów podyplomowych na kierunku Inżynieria ruchu drogowego powinna Cię zainteresować. Jako student będziesz miał okazję nauczyć się projektować różnorodne rozwiązania drogowe, uwzględniając jednocześnie ich wpływ na otaczające środowisko. W związku z tym, dowiesz się jak identyfikować czynniki zagrażające oraz w jaki sposób oceniać poziom hałasu.

Czytaj więcej: Inżynieria ruchu drogowego – studia podyplomowe

Inżynieria spajania – kompetencje międzynarodowego inżyniera spawalnika – studia podyplomowe

Prowadzisz własną firmę i chciałbyś poszerzyć ofertę o nowe usługi? A może planujesz…

Inżynieria spajania – kompetencje międzynarodowego inżyniera spawalnika – studia podyplomowe

Prowadzisz własną firmę i chciałbyś poszerzyć ofertę o nowe usługi? A może planujesz zmienić dotychczasowe stanowisko pracy? Potrzebujesz odświeżyć swoją wiedzę? To dobrze, ponieważ poniższa propozycja idealnie wpasowuje się w Twoje potrzeby. Podyplomowe studia na kierunku Inżynieria spajania – kompetencje międzynarodowego inżyniera spawalnika, to możliwość kształcenia dedykowana szczególnie dla absolwentów posiadających tytuł inżyniera na takich kierunkach jak budownictwo, elektrotechnika, mechanika i budowa maszyn. Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem kompetencji Międzynarodowego Inżyniera Spawalnika, to przekazywana wiedza z pewnością pomoże Ci w zdobyciu tego tytułu. Zatem zapoznaj się z poniższym opisem by uzyskać bardziej szczegółowe informacje na ten temat!

Czytaj więcej: Inżynieria spajania – kompetencje międzynarodowego inżyniera spawalnika – studia podyplomowe

Inżynieria zarządzania portami lotniczymi – studia podyplomowe

Z roku na rok wzrasta liczba osób korzystających z samolotów jako sposobu podróżowania…

Inżynieria zarządzania portami lotniczymi – studia podyplomowe

Z roku na rok wzrasta liczba osób korzystających z samolotów jako sposobu podróżowania w najróżniejsze miejsca na świecie. Nie ma co się temu dziwić, ponieważ jest to stosunkowo szybki i wygodny sposób przemieszczania się. Zwiększający się ruch lotniczy wymusza wprowadzanie zmian w dotychczasowe standardy zarządzania portami lotniczymi. Proponowane studia podyplomowe mają na celu wykształcenie osób, które z łatwością podołają nowym wymaganiom. Zatem jeśli jesteś ciekawy, co w swojej ofercie posiada kierunek Inżynieria zarządzania portami lotniczymi, koniecznie przeczytaj poniższy opis!

Czytaj więcej: Inżynieria zarządzania portami lotniczymi – studia podyplomowe

Inżynieria złóż ropy i gazu – konwencjonalnych i niekonwencjonalnych – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Inżynieria złóż ropy i gazu – konwencjonalnych…

Inżynieria złóż ropy i gazu – konwencjonalnych i niekonwencjonalnych – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Inżynieria złóż ropy i gazu – konwencjonalnych i niekonwencjonalnych obejmują dwa semestry nauki oraz przeznaczone są dla osób, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu procesu wydobywczego płynnych surowców. W programie studiów znalazły się przedmioty skupiające się na wprowadzeniu słuchaczy w świat geologii, hydrogeologii oraz geofizyki wiertniczej. Oprócz tego na zajęciach będziesz miał możliwość zapoznać się z obowiązującym prawem geologicznym oraz górniczym, jak również z przepisami związanymi z ochroną środowiska.

Czytaj więcej: Inżynieria złóż ropy i gazu – konwencjonalnych i niekonwencjonalnych – studia podyplomowe

Islam w świecie współczesnym – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Islam w świecie współczesnym mają za zadanie…

Islam w świecie współczesnym – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Islam w świecie współczesnym mają za zadanie dostarczyć niezbędnej wiedzy z zakresu kultury, języka oraz aktualnych zmian zachodzących w tym społeczeństwie. Kto będzie idealnym kandydatem? Tak naprawdę każdy, kto posiada dyplom ukończenia studiów wyższych. Zatem jeśli interesujesz się tą tematyką i chcesz poszerzyć swoją wiedzę lub na co dzień współpracujesz z firmami z Bliskiego Wschodu, przeczytaj poniższy opis, a sam zrozumiesz, że jest to propozycja właśnie dla Ciebie!

Czytaj więcej: Islam w świecie współczesnym – studia podyplomowe

Jakość energii elektrycznej – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Jakość energii elektrycznej przeznaczone są dla…

Jakość energii elektrycznej – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Jakość energii elektrycznej przeznaczone są dla osób, które zawodowo zajmują się problematyką z zakresu elektroenergetyki oraz instalacji sieci elektrycznych. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu najnowszej wiedzy z tego obszaru tematycznego, dzięki czemu jakość Twojej pracy wzrośnie, zdecydowanie powinieneś rozważyć możliwość podjęcia nauki na tym kierunku studiów. żeby Ci ułatwić podjęcie tej decyzji, poniżej znajduje się zarys programu studiów i zagadnień, których będziesz miał okazję poznać!

Czytaj więcej: Jakość energii elektrycznej – studia podyplomowe

Jakość i bezpieczeństwo produktów kosmetycznych – studia podyplomowe

Do kogo skierowana jest przede wszystkim propozycja studiów podyplomowych na kierunku Jakość…

Jakość i bezpieczeństwo produktów kosmetycznych – studia podyplomowe

Do kogo skierowana jest przede wszystkim propozycja studiów podyplomowych na kierunku Jakość i bezpieczeństwo produktów kosmetycznych? Idealnym kandydatem będzie osoba, która pracuje już w branży kosmetycznej i chciałaby dalej rozwijać swoje kompetencje, jak również absolwent takich kierunków jak chemia, farmacja czy chemia kosmetyczna, który chciałby związać swoją przyszłość zawodową z tym obszarem. Jeśli należysz do tego grona, koniecznie zapoznaj się z dalszymi szczegółami, które przybliżą Ci perspektywy zawodowe oraz edukacyjne!

Czytaj więcej: Jakość i bezpieczeństwo produktów kosmetycznych – studia podyplomowe

Jakość żywności i systemów jej gwarantowania – studia podyplomowe

Wszelkiego rodzaju systemy gwarantujące wysoką jakość produktów spożywczych są…

Jakość żywności i systemów jej gwarantowania – studia podyplomowe

Wszelkiego rodzaju systemy gwarantujące wysoką jakość produktów spożywczych są niezwykle istotne, ponieważ zapewniają bezpieczeństwo konsumentom oraz są niezbędnym elementem pracy dla wszystkich zakładów produkujących żywność. Dodatkowo im wyższa jakość danego produktu, tym staje się on bardziej konkurencyjny. Jeśli ukończyłeś studia wyższe w obszarze nauk rolniczych, biologicznych lub chemicznych oraz chciałbyś zdobyć nowe kompetencje zawodowe, to studia podyplomowe na kierunku Jakość żywności i systemów jej gwarantowania są właśnie dla Ciebie!

Czytaj więcej: Jakość żywności i systemów jej gwarantowania – studia podyplomowe

Java EE – produkcja oprogramowania – studia podyplomowe

Zajęcia odbywają się przez 2 semestry. Program studiów jest oparty przede wszystkim…

Java EE – produkcja oprogramowania – studia podyplomowe

Zajęcia odbywają się przez 2 semestry. Program studiów jest oparty przede wszystkim na zajęciach praktycznych, dlatego też możesz spodziewać się również prac, które będziesz musiał wykonać samodzielnie w domu. A co dokładnie zawiera plan? Na początku zostaniesz wprowadzony w tematykę programowania w Javie. Następnie poznasz zasady programowania obiektowego oraz zdarzeń, jak również nauczysz się tworzyć interfejsy użytkownika. Oprócz tego dowiesz się w jaki sposób testować oprogramowania, by wykryć wszystkie istniejące usterki. Nie będzie Ci obca również wiedza z zakresu tworzenia i administrowania bazami danych. Uczęszczając na zajęcia rozwiniesz umiejętność projektowania aplikacji w Java EE.

Czytaj więcej: Java EE – produkcja oprogramowania – studia podyplomowe

Język angielski w biznesie – studia podyplomowe

Chciałbyś podnieść poziom swoich kompetencji językowych? Marzy Ci się praca w międzynarodowym…

Język angielski w biznesie – studia podyplomowe

Chciałbyś podnieść poziom swoich kompetencji językowych? Marzy Ci się praca w międzynarodowym środowisku? Czujesz, że brakuje Ci specjalistycznego słownictwa? Jeśli zgodziłeś się z co najmniej jednym z powyższych pytań, to studia podyplomowe na kierunku Język angielski w biznesie są zdecydowanie dla Ciebie, zatem zapoznaj się z możliwościami kształcenia, jakie oferują swoim słuchaczom! Jeśli Twoim następnym celem na zawodowej drodze jest znalezienie zatrudnienia w międzynarodowym przedsiębiorstwie, to studia podyplomowe na kierunku Język angielski w biznesie z całą pewnością ułatwią Ci to zadanie, zatem uwzględnij je przy dokonywaniu wyboru odnośnie dalszego rozwijania swoich kompetencji!

Czytaj więcej: Język angielski w biznesie – studia podyplomowe

Język angielski w przedszkolu i szkole podstawowej – studia podyplomowe

Posiadasz przygotowanie pedagogiczne? Ukończyłeś studia wyższe i szukasz propozycji kształcenia,…

Język angielski w przedszkolu i szkole podstawowej – studia podyplomowe

Posiadasz przygotowanie pedagogiczne? Ukończyłeś studia wyższe i szukasz propozycji kształcenia, dzięki której będziesz mógł uzyskać uprawnienia do nauczania języka angielskiego? W takim razie zapoznaj się z ofertą studiów podyplomowych na kierunku Język angielski w przedszkolu i szkole podstawowej, dzięki którym zrealizujesz swoje plany!

Czytaj więcej: Język angielski w przedszkolu i szkole podstawowej – studia podyplomowe

Język angielski w wychowaniu wczesnoszkolnym i edukacji przedszkolnej – studia podyplomowe

Znajomość języków obcych jest niezwykle ważną umiejętnością w dzisiejszych…

Język angielski w wychowaniu wczesnoszkolnym i edukacji przedszkolnej – studia podyplomowe

Znajomość języków obcych jest niezwykle ważną umiejętnością w dzisiejszych czasach. Nic nie zapowiada, żeby ta sytuacja miała się zmienić, dlatego ważne jest, żeby od najmłodszych lat kształcić w sobie te kompetencje. Jeśli zamierzasz związać swoją przyszłość zawodową z obszarem edukacji i chciałbyś rozwinąć w swoich uczniach ciekawość świata to koniecznie zapoznaj się z poniższą propozycją, ponieważ dzięki studiom podyplomowym na kierunku Język angielski w wychowaniu wczesnoszkolnym i edukacji przedszkolnej uzyskasz kompetencje, które umożliwią Ci podjęcie pracy na stanowisku nauczyciela!

Czytaj więcej: Język angielski w wychowaniu wczesnoszkolnym i edukacji przedszkolnej – studia podyplomowe

Joga i zarządzanie emocjami w biznesie – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Joga i zarządzanie emocjami w biznesie dedykowane…

Joga i zarządzanie emocjami w biznesie – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Joga i zarządzanie emocjami w biznesie dedykowane są dla osób, które są zainteresowane poznaniem niekonwencjonalnych sposobów zarządzania zasobami ludzkimi, zatem jeśli pracujesz na stanowisku lidera projektu lub w kadrze kierowniczej, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Od kandydatów wymaga się również dobrego stanu zdrowia, ponieważ zajęcia oparte są na ćwiczeniach fizycznych. Jeżeli zainteresowała Cię możliwość kształcenia, koniecznie przeczytaj poniższy opis studiów!

Czytaj więcej: Joga i zarządzanie emocjami w biznesie – studia podyplomowe

Kadry i płace – studia podyplomowe

Ukończyłeś studia wyższe? Szukasz możliwości dodatkowego kształcenia? Chciałbyś pogłębić…

Kadry i płace – studia podyplomowe

Ukończyłeś studia wyższe? Szukasz możliwości dodatkowego kształcenia? Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę z zakresu pracy w działach kadrowo-płacowych? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, to prawdopodobnie znalazłeś dla siebie idealną propozycję kształcenia, a są nią studia podyplomowe na kierunku Kadry i płace. Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem bliższych szczegółów, koniecznie przeczytaj poniższy opis!

Czytaj więcej: Kadry i płace – studia podyplomowe

Klimatyzacja i chłodnictwo – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Klimatyzacja i chłodnictwo są skierowane do osób,…

Klimatyzacja i chłodnictwo – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Klimatyzacja i chłodnictwo są skierowane do osób, które chciałyby rozpocząć pracę w biurach projektowych w przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją urządzeń klimatyzacyjnych oraz chłodniczych. To także propozycja kształcenia dla pracowników działów eksploatacyjnych różnego typu obiektów, którzy pragną podnieść poziom swoich kompetencji zawodowych. Jeśli należysz do grona tych osób, zapoznaj się z możliwościami oferowanymi uczestnikom studiów podyplomowych na kierunku Klimatyzacja i chłodnictwo!

Czytaj więcej: Klimatyzacja i chłodnictwo – studia podyplomowe

Klimatyzacja kopalń – studia podyplomowe

Podjęcie nauki na podyplomowych studiach na kierunku Klimatyzacja kopalń umożliwi…

Klimatyzacja kopalń – studia podyplomowe

Podjęcie nauki na podyplomowych studiach na kierunku Klimatyzacja kopalń umożliwi Ci realizację zadań związanych z projektowaniem systemów klimatyzacyjnych w kopalniach, jak również z ich prawidłowym użytkowaniem. Jeśli chciałbyś podnieść poziom swoich kwalifikacji i szukasz obszaru, który jest związany z branżą górniczą, zdecydowanie powinieneś zwrócić uwagę na powyższą propozycję kształcenia. Przeczytaj poniższy opis, by uzyskać bliższe szczegóły dotyczące studiów podyplomowych na kierunku Klimatyzacja kopalń!

Czytaj więcej: Klimatyzacja kopalń – studia podyplomowe

Komercjalizacja nauki i technologii – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Komercjalizacja nauki i technologii mają za zadanie…

Komercjalizacja nauki i technologii – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Komercjalizacja nauki i technologii mają za zadanie przygotować swoich absolwentów do wyzwań, które wiążą się z procesem wdrażania nowoczesnych technologii, w taki sposób by zakończył się on pełnym sukcesem. Jeśli chciałbyś zdobyć odpowiednie kwalifikacje w tym obszarze, koniecznie przeczytaj poniższy opis!

Czytaj więcej: Komercjalizacja nauki i technologii – studia podyplomowe

Komputerowe systemy sterowania i sterowanie cyfrowe - studia podyplomowe

Twoim celem jest zdobycie nowych, przydatnych umiejętności? Chciałbyś poszerzyć kompetencje,…

Komputerowe systemy sterowania i sterowanie cyfrowe - studia podyplomowe

Twoim celem jest zdobycie nowych, przydatnych umiejętności? Chciałbyś poszerzyć kompetencje, ponieważ zamierzasz zmienić swoje dotychczasowe stanowisko pracy? A może ukończyłeś jakiś czas temu studia i potrzebujesz zaktualizować i uporządkować posiadaną wiedzę? Niezależnie od powodów, dla których poszukujesz ciekawych studiów podyplomowych, to jeśli posiadasz wykształcenie z zakresu automatyki i robotyki, kierunek Komputerowe systemy sterowania i sterowanie cyfrowe jest dla Ciebie idealny!

Czytaj więcej: Komputerowe systemy sterowania i sterowanie cyfrowe - studia podyplomowe

Komputerowe systemy zarządzania energią w obiektach budowlanych – studia podyplomowe

Ukończyłeś studia techniczne i posiadasz tytuł inżyniera? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę…

Komputerowe systemy zarządzania energią w obiektach budowlanych – studia podyplomowe

Ukończyłeś studia techniczne i posiadasz tytuł inżyniera? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę o nowe wiadomości dotyczące technik pracy z różnego typu instalacjami? W swojej codziennej pracy stykasz się z zadaniami, które wymagają od Ciebie specjalistycznego wykształcenia w zakresie gospodarowania zasobami cieplnymi w budynkach? W takim razie powinieneś zapoznać się z propozycją studiów podyplomowych na kierunku Komputerowe systemy zarządzania energią w obiektach budowlanych! Przeczytaj poniższy opis, by dowiedzieć się więcej na ten temat.

Czytaj więcej: Komputerowe systemy zarządzania energią w obiektach budowlanych – studia podyplomowe

Komunikacja w biznesie – studia podyplomowe

Czym się zajmuje komunikacja w biznesie? Jej głównym celem jest utrzymywanie efektywnej…

Komunikacja w biznesie – studia podyplomowe

Czym się zajmuje komunikacja w biznesie? Jej głównym celem jest utrzymywanie efektywnej komunikacji między organizacją a otoczeniem, jak również podejmowaniem działań promocyjnych nowych produktów oraz projektów. Jeśli jesteś absolwentem studiów I lub II stopnia i chciałbyś podnieść poziom swoich kwalifikacji, przeczytaj o możliwościach jakie dają studia podyplomowe na kierunku Komunikacja w biznesie! Nauka obejmuje 2 semestry nauki, a umiejętności, które zdobędziesz będziesz mógł wykorzystać w wielu obszarach zawodowych.

Czytaj więcej: Komunikacja w biznesie – studia podyplomowe

Konserwacja zabytków architektury i urbanizacji – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Konserwacja zabytków architektury i urbanizacji przeznaczone…

Konserwacja zabytków architektury i urbanizacji – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Konserwacja zabytków architektury i urbanizacji przeznaczone są dla osób, które chcą podnieść poziom swoich kwalifikacji oraz poszerzyć swój warsztat pracy o nowe umiejętności. Zdobyte wykształcenie umożliwi Ci podjęcie pracy w różnego rodzaju instytucjach związanych z ochroną zabytków, jak również w pracowniach konserwatorskich. Jeśli zainteresowała Cię tematyka zajęć i uważasz, że ta propozycja kształcenia to jest właśnie to czego szukałeś, koniecznie aplikuj na studia podyplomowe na kierunku Konserwacja zabytków architektury i urbanizacji! 

Czytaj więcej: Konserwacja zabytków architektury i urbanizacji – studia podyplomowe

Konserwacja, kształtowanie architektury i aranżacji wnętrz obiektów sakralnych – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Konserwacja, kształtowanie architektury i aranżacji…

Konserwacja, kształtowanie architektury i aranżacji wnętrz obiektów sakralnych – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Konserwacja, kształtowanie architektury i aranżacji wnętrz obiektów sakralnych przeznaczone są dla absolwentów architektury oraz kierunków artystycznych, jak również dla osób, które są odpowiedzialne za prowadzenie prac konserwatorskich w tego typu budynkach. Jeśli interesuje Cię ten obszar, to ta propozycja kształcenia jest dla Ciebie idealna. Zatem zapoznaj się z poniższym opisem by uzyskać dalsze szczegóły!

Czytaj więcej: Konserwacja, kształtowanie architektury i aranżacji wnętrz obiektów sakralnych – studia podyplomowe

Konstrukcja ubioru – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Konstrukcja ubioru przeznaczone są dla osób,…

Konstrukcja ubioru – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Konstrukcja ubioru przeznaczone są dla osób, które ukończyły studia I lub II stopnia na kierunkach artystycznych oraz z zakresu wzornictwa i włókiennictwa. Dzięki zdobytemu wykształceniu będziesz mógł dołączyć do grona profesjonalnych konstruktorów. Zatem jeśli uważasz, że nadszedł czas na zmianę ścieżki zawodowej lub chciałbyś poszerzyć swój warsztat pracy, koniecznie zapoznaj się z poniższym opisem!

Czytaj więcej: Konstrukcja ubioru – studia podyplomowe

Kontrola zarządcza w administracji publicznej – studia podyplomowe

Do kogo skierowane są studia podyplomowe na kierunku Kontrola zarządcza w administracji…

Kontrola zarządcza w administracji publicznej – studia podyplomowe

Do kogo skierowane są studia podyplomowe na kierunku Kontrola zarządcza w administracji publicznej? Tą propozycją kształcenia powinny zainteresować się przede wszystkim osoby, które zawodowo związane są z administracją publiczną, jak również audytorzy wewnętrzni. Jeśli należysz do tego grona i chcesz zdobyć dodatkowe wykształcenie i umiejętności to koniecznie przeczytaj poniższy opis!

Czytaj więcej: Kontrola zarządcza w administracji publicznej – studia podyplomowe

Koordynator bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia – studia podyplomowe

Chciałbyś poszerzyć swoje możliwości zawodowe? Pracujesz w służbach bhp i chciałbyś…

Koordynator bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia – studia podyplomowe

Chciałbyś poszerzyć swoje możliwości zawodowe? Pracujesz w służbach bhp i chciałbyś podnieść poziom swoich kompetencji? W takim razie zapoznaj się z możliwościami edukacyjnymi, jakie posiadają uczestnicy studiów podyplomowych na kierunku Koordynator bezpieczeństwa pracy i ochrony i zdrowiaJeśli poszukujesz propozycji kształcenia, która umożliwi Ci uzyskanie niezbędnej wiedzy z obszaru bezpieczeństwa i higieny pracy i pozwoli na podjęcie pracy w służbach bhp lub firmach prowadzących szkolenia to studia podyplomowe na kierunku Koordynator bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia są właśnie dla Ciebie!

Czytaj więcej: Koordynator bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia – studia podyplomowe

Kosmetologia – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Kosmetologia to idealna propozycja kształcenia dla…

Kosmetologia – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Kosmetologia to idealna propozycja kształcenia dla osób, które pragną podnieść poziom swoich kompetencji oraz dla absolwentów szkół wyższych, którzy planują związać swoją przyszłość zawodową z branżą perfumeryjną lub kosmetyczną. Jeśli należysz do tego grona i chciałbyś stać się specjalistą w zakresie kosmetologii, koniecznie przeczytaj poniższy opis, by uzyskać bliższe szczegóły!

Czytaj więcej: Kosmetologia – studia podyplomowe

Kształcenie blokowe w zakresie przyrody – studia podyplomowe

Ukończyłeś studia I lub II stopnia? Posiadasz przygotowanie pedagogiczne? Chcesz się rozwijać…

Kształcenie blokowe w zakresie przyrody – studia podyplomowe

Ukończyłeś studia I lub II stopnia? Posiadasz przygotowanie pedagogiczne? Chcesz się rozwijać i szukasz propozycji kształcenia, która poszerzy Twoje możliwości zawodowe? A może pracujesz już na stanowisku nauczyciela i chcesz zdobyć uprawnienia pozwalające na prowadzenie zajęć z drugiego przedmiotu? Jeśli w Twojej głowie pojawiła się, chociaż raz twierdząca odpowiedź, to zdecydowanie powinieneś przyjrzeć się studiom podyplomowym na kierunku Kształcenie blokowe w zakresie przyrody. Jeśli chcesz uzyskać bliższe informacje, zapoznaj się z poniższym opisem!

Czytaj więcej: Kształcenie blokowe w zakresie przyrody – studia podyplomowe

Kształcenie kwalifikacyjne nauczycieli chemii – studia podyplomowe

Podyplomowe studia Kształcenie kwalifikacyjne nauczycieli chemii są przeznaczone…

Kształcenie kwalifikacyjne nauczycieli chemii – studia podyplomowe

Podyplomowe studia Kształcenie kwalifikacyjne nauczycieli chemii są przeznaczone dla absolwentów studiów magisterskich na kierunkach ścisłych oraz przyrodniczych. Dodatkowo od kandydatów wymaga się przygotowania pedagogicznego. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy jako nauczyciel chemii i poszukujesz studiów podyplomowych, które wyposażą Cię w niezbędną wiedzę oraz umiejętności to właśnie znalazłeś idealną propozycję kształcenia!

Czytaj więcej: Kształcenie kwalifikacyjne nauczycieli chemii – studia podyplomowe

Kształcenie muzyczno-ruchowe – studia podyplomowe

Posiadasz dyplom ukończenia studiów pedagogicznych? Szukasz możliwości zdobycia…

Kształcenie muzyczno-ruchowe – studia podyplomowe

Posiadasz dyplom ukończenia studiów pedagogicznych? Szukasz możliwości zdobycia nowych kwalifikacji? Muzyka, ruch i taniec są bliskie Twoim zainteresowaniom? W takim razie studia podyplomowe na kierunku Kształcenie muzyczno-ruchowe powinny zwrócić Twoją uwagę! Jeśli jesteś absolwentem innego kierunku, ale posiadasz przygotowanie pedagogiczne również możesz podjąć naukę na powyższym kierunku. Zatem przeczytaj poniższy opis, by uzyskać dalsze informacje!

Czytaj więcej: Kształcenie muzyczno-ruchowe – studia podyplomowe

Kształcenie tłumaczy języka rosyjskiego – studia podyplomowe

Ukończyłeś studia licencjackie lub magisterskie na kierunku filologia rosyjska? Poszukujesz…

Kształcenie tłumaczy języka rosyjskiego – studia podyplomowe

Ukończyłeś studia licencjackie lub magisterskie na kierunku filologia rosyjska? Poszukujesz obszaru, w którym mógłbyś się rozwijać zawodowo? W takim razie być może zainteresuje Cię możliwość podjęcia nauki na studiach podyplomowych na kierunku Kształcenie tłumaczy języka rosyjskiego. Czemu powinieneś uważnie przyjrzeć się tej propozycji? Jeśli chcesz się tego dowiedzieć, przeczytaj koniecznie poniższy opis!

Czytaj więcej: Kształcenie tłumaczy języka rosyjskiego – studia podyplomowe

Kształcenie tłumaczy języka włoskiego –studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Kształcenie tłumaczy języka włoskiego to doskonała…

Kształcenie tłumaczy języka włoskiego –studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Kształcenie tłumaczy języka włoskiego to doskonała okazja na podniesienie poziomu swoich kompetencji oraz zdobycie nowych, ciekawych perspektyw zawodowych. Zatem jeśli jesteś absolwentem filologii włoskiej, praca nauczyciela nie jest spełnieniem Twoich marzeń, być może zainteresuje Cię propozycja studiów podyplomowych na kierunku Kształcenie tłumaczy języka włoskiego. Zapoznaj się koniecznie z poniższym tekstem i sam zadecyduj, czy ta ścieżka rozwoju zawodowego spełni Twoje oczekiwania!

Czytaj więcej: Kształcenie tłumaczy języka włoskiego –studia podyplomowe

Kształcenie uczniów z niepełnosprawnością – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Kształcenie uczniów z niepełnosprawnością to…

Kształcenie uczniów z niepełnosprawnością – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Kształcenie uczniów z niepełnosprawnością to możliwość uzyskania kwalifikacji, które poszerzą Twoje perspektywy zawodowe. To także szansa na poszerzenie swojej wiedzy i dołączenia do grona specjalistów. Jeśli chciałbyś swoją przyszłość zawodową związać z tym obszarem, koniecznie przeczytaj poniższy opis! Kształcenie w ramach powyższych studiów podyplomowych obejmuje 3 semestry. A czego się dowiesz podejmując naukę na kierunku Kształcenie uczniów z niepełnosprawnością? W planie studiów znalazły się przedmioty skupiające się na problematyce diagnozowania potrzeb dzieci z różnymi formami niepełnosprawności, możesz spodziewać się także zajęć z zakresu metodyki pracy.

Czytaj więcej: Kształcenie uczniów z niepełnosprawnością – studia podyplomowe

Kształcenie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi – studia podyplomowe

Posiadasz przygotowanie pedagogiczne? Ukończyłeś studia I lub II stopnia z zakresu pedagogiki,…

Kształcenie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi – studia podyplomowe

Posiadasz przygotowanie pedagogiczne? Ukończyłeś studia I lub II stopnia z zakresu pedagogiki, psychologii lub socjologii? A może pracujesz na stanowisku nauczyciela lub prowadzisz zajęcia edukacyjne dla dzieci? Chciałbyś uzyskać dodatkowe kompetencje? W takim razie przeczytaj opis studiów podyplomowych na kierunku Kształcenie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi! Dzięki tej propozycji rozwiniesz kompetencje, które poszerzą Twoje możliwości zatrudnienia oraz będziesz mógł podjąć nowe wyzwania zawodowe!

Czytaj więcej: Kształcenie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi – studia podyplomowe

Kształcenie w zakresie przygotowania pedagogicznego – studia podyplomowe

Jesteś absolwentem studiów I lub II stopnia? Uzyskanie przygotowania pedagogicznego…

Kształcenie w zakresie przygotowania pedagogicznego – studia podyplomowe

Jesteś absolwentem studiów I lub II stopnia? Uzyskanie przygotowania pedagogicznego jest jednym z Twoich następnych celów na drodze rozwoju zawodowego? Jeśli tak, w takim razie zdecydowanie ta propozycja kształcenia jest dla Ciebie! Zatem przeczytaj poniższy opis, by uzyskać bliższe informacje na temat studiowania na kierunku Kształcenie w zakresie przygotowania pedagogicznego!

Czytaj więcej: Kształcenie w zakresie przygotowania pedagogicznego – studia podyplomowe

Kształtowanie i projektowanie terenów zieleni – studia podyplomowe

Jeśli czujesz, że nadszedł czas na podniesienie poziomu swoich kwalifikacji i chcesz uaktualnić…

Kształtowanie i projektowanie terenów zieleni – studia podyplomowe

Jeśli czujesz, że nadszedł czas na podniesienie poziomu swoich kwalifikacji i chcesz uaktualnić swoją wiedzę, przyjrzyj się koniecznie studiom podyplomowym na kierunku Kształtowanie i projektowanie terenów zieleni. Jest to propozycja, dzięki której zdobędziesz dodatkową specjalizację, a co za tym idzie staniesz się jeszcze bardziej atrakcyjnym pracownikiem dla przyszłych pracodawców. Jeśli jesteś zainteresowany bliższymi szczegółami, zapoznaj się z poniższym opisem!

Czytaj więcej: Kształtowanie i projektowanie terenów zieleni – studia podyplomowe

Kształtowanie umiejętności menedżerskich i kompetencji w zakresie negocjacji – studia podyplomowe

Kim jest menedżer? Najprościej można go opisać jako osobę, która jest odpowiedzialna…

Kształtowanie umiejętności menedżerskich i kompetencji w zakresie negocjacji – studia podyplomowe

Kim jest menedżer? Najprościej można go opisać jako osobę, która jest odpowiedzialna za realizację powierzonego mu zadania. Natomiast współczesny świat wymaga od tego stanowiska dysponowania dużo szerszymi umiejętnościami. Specjalistyczna wiedza, efektywne zarządzanie czasem czy wysoka skuteczność działania to tylko początek listy kompetencji, którymi cechuje się w dzisiejszych czasach dobry kierownik. Jeśli chciałbyś poszerzyć zakres swoich kompetencji i dołączyć do grona najlepszych menedżerów to zdecydowanie powinieneś zainteresować się studiami podyplomowymi na kierunku Kształtowanie umiejętności menedżerskich i kompetencji w zakresie negocjacji!

 

Czytaj więcej: Kształtowanie umiejętności menedżerskich i kompetencji w zakresie negocjacji – studia podyplomowe

Kształtowanie wizerunku publicznego – studia podyplomowe

Umiejętność kształtowania własnego wizerunku, przygotowanie profesjonalnego wystąpienia,…

Kształtowanie wizerunku publicznego – studia podyplomowe

Umiejętność kształtowania własnego wizerunku, przygotowanie profesjonalnego wystąpienia, skuteczne radzenie sobie ze stresem oraz krytyką to cenne kompetencje, które każda osoba pełniąca funkcje publiczne czy związana zawodowo ze światem biznesu powinna dysponować. Wyżej wymienione umiejętności są na tyle uniwersalne, że przydadzą się również w innych branżach oraz sferach życia. Jeśli przedkładasz praktyczne kompetencje nad zdobywanie wiedzy teoretycznej, Twoją uwagę powinna przykuć możliwość podjęcia nauki na studiach podyplomowych na kierunku Kształtowanie wizerunku publicznego. Przeczytaj poniższy opis, by uzyskać bliższe informacje na ten temat!

Czytaj więcej: Kształtowanie wizerunku publicznego – studia podyplomowe

Kuźnictwo – studia podyplomowe

Pracujesz w przemyśle kuźniczym lub metalurgicznym? Chciałbyś uaktualnić swoją dotychczasową…

Kuźnictwo – studia podyplomowe

Pracujesz w przemyśle kuźniczym lub metalurgicznym? Chciałbyś uaktualnić swoją dotychczasową wiedzę z tego obszaru? A może zależy Ci na zdobyci nowych umiejętności, które podniosą poziom twoich zawodowych kompetencji? W takim razie przyjrzyj się uważniej możliwości podjęcia nauki na studiach podyplomowych na kierunku Kuźnictwo. Poniżej znajdziesz informacje na temat proponowanego programu kształcenia.

Czytaj więcej: Kuźnictwo – studia podyplomowe

Kwalifikacyjne studium z fizyki – studia podyplomowe

Od kandydatów na podyplomowe studia z zakresu fizyki wymaga się ukończeniu studiów…

Kwalifikacyjne studium z fizyki – studia podyplomowe

Od kandydatów na podyplomowe studia z zakresu fizyki wymaga się ukończeniu studiów I lub II stopnia w zakresie nauk przyrodniczych, ścisłych lub technicznych. Oprócz tego powinieneś posiadać przygotowanie pedagogiczne. Ostatnim wymaganiem jest chęć zdobycia dodatkowego wykształcenia i kompetencji umożliwiających Ci podjęcie pracy na stanowisku nauczyciela fizyki. Jeśli spełniasz powyższe kryteria, koniecznie przyjrzyj się poniższej propozycji kształcenia!

Czytaj więcej: Kwalifikacyjne studium z fizyki – studia podyplomowe

Literatura i książka dla dzieci i młodzieży wobec wyzwań nowoczesności – studia podyplomowe

Interesujesz się światem książki? Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę o zagadnienia…

Literatura i książka dla dzieci i młodzieży wobec wyzwań nowoczesności – studia podyplomowe

Interesujesz się światem książki? Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę o zagadnienia dotyczące literatury dziecięcej i młodzieżowej? Jeśli tak, to podyplomowe studia na kierunku Literatura i książka dla dzieci i młodzieży wobec wyzwań nowoczesności są właśnie dla Ciebie! Jest to doskonała możliwość zdobycia umiejętności, dzięki którym będziesz mógł wpływać na zainteresowania młodych czytelników oraz kształtować ich postawy wobec świata literatury!

Czytaj więcej: Literatura i książka dla dzieci i młodzieży wobec wyzwań nowoczesności – studia podyplomowe

Literaturoznawstwo – studia doktoranckie

Studia doktoranckie na kierunku Literaturoznawstwo przeznaczone są dla absolwentów…

Literaturoznawstwo – studia doktoranckie

Studia doktoranckie na kierunku Literaturoznawstwo przeznaczone są dla absolwentów studiów magisterskich, którzy chcieliby uzyskać tytuł doktora nauk humanistycznych. Jeśli należysz do tego grona osób i jednocześnie zagadnienia z zakresu literaturoznawstwa są Twoją pasją to koniecznie powinieneś rozważyć możliwość podjęcia kształcenia na studiach III stopnia!

Czytaj więcej: Literaturoznawstwo – studia doktoranckie

Logistyka – studia podyplomowe

Podyplomowe studia z zakresu logistyki dedykowane są osobom, które zawodowo stykają…

Logistyka – studia podyplomowe

Podyplomowe studia z zakresu logistyki dedykowane są osobom, które zawodowo stykają się z tą tematyką i chciałyby poszerzyć swoją wiedzę jak również dla osób, które zamierzają zmienić swoje dotychczasowe miejsce pracy, w związku z czym poszukują dla siebie ciekawego obszaru rozwoju. Jeśli należysz do tego grona, koniecznie przeczytaj poniższy opis, by uzyskać bliższe informacje na ten temat!

Czytaj więcej: Logistyka – studia podyplomowe

Logistyka transportu – studia podyplomowe

Logistyka transportu skupia się na zagadnieniach związanych z efektywnym planowaniem…

Logistyka transportu – studia podyplomowe

Logistyka transportu skupia się na zagadnieniach związanych z efektywnym planowaniem oraz dostarczaniem produktów w określone miejsce. Jeśli jesteś absolwentem studiów wyższych i chciałbyś poszerzyć swoje zawodowe kompetencje, a jednocześnie zyskać przydatną wiedzę, to studia podyplomowe na kierunku Logistyka transportu idealnie się do tego nadają. Zatem przeczytaj poniższy opis, by uzyskać dalsze informacje na ten temat!

Czytaj więcej: Logistyka transportu – studia podyplomowe

Logistyka w bezpieczeństwie kraju – studia podyplomowe

Podyplomowe studia na kierunku Logistyka w bezpieczeństwie kraju przeznaczone są…

Logistyka w bezpieczeństwie kraju – studia podyplomowe

Podyplomowe studia na kierunku Logistyka w bezpieczeństwie kraju przeznaczone są dla absolwentów studiów wyższych oraz dla osób, które chciałyby pracować w instytucjach zapewniających bezpieczeństwo innym ludziom. Jeśli należysz do tego grona i szukasz możliwości kształcenia, dzięki której zyskasz merytoryczne przygotowanie do pełnienia kierowniczych zadań to koniecznie zapoznaj się z poniższym opisem!

Czytaj więcej: Logistyka w bezpieczeństwie kraju – studia podyplomowe

Logopedia – studia podyplomowe

Ciekawią Cię wszelkiego rodzaju zaburzenia mowy? Chciałbyś w przyszłości pracować z…

Logopedia – studia podyplomowe

Ciekawią Cię wszelkiego rodzaju zaburzenia mowy? Chciałbyś w przyszłości pracować z osobami, które potrzebują pomocy w tym obszarze? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, to studia podyplomowe na kierunku Logopedia są dla Ciebie doskonałą propozycją kształcenia! Zastanawiasz się gdzie możesz pracować po uzyskaniu wykształcenia logopedycznego? Po ukończeniu studiów nie powinieneś mieć trudności z podjęciem zatrudnienia w placówkach oświatowych. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś pracował w specjalistycznych poradniach lub ośrodkach rehabilitacyjnych. Zatem jeśli chciałbyś uzyskać nowe umiejętności, zdecydowanie weź pod uwagę podyplomowe studia logopedyczne przy dokonywaniu wyboru!

Czytaj więcej: Logopedia – studia podyplomowe

Logopedia medialna z logopedią ogólną – studia podyplomowe

Interesuje Cię praca z dziećmi oraz młodzieżą? Chciałbyś zdobyć specjalistyczną wiedzę…

Logopedia medialna z logopedią ogólną – studia podyplomowe

Interesuje Cię praca z dziećmi oraz młodzieżą? Chciałbyś zdobyć specjalistyczną wiedzę z zakresu zaburzeń mowy? Ukończyłeś studia na takich kierunkach jak kulturoznawstwo, dziennikarstwo, pedagogika czy psychologia? Jeśli tak, koniecznie przyjrzyj się propozycji kształcenia na studiach podyplomowych na kierunku Logopedia medialna z logopedią ogólną!

Czytaj więcej: Logopedia medialna z logopedią ogólną – studia podyplomowe

Logopedia ogólna – studia podyplomowe

Ukończyłeś studia licencjackie lub magisterskie z zakresu filologii, pedagogiki lub psychologii?…

Logopedia ogólna – studia podyplomowe

Ukończyłeś studia licencjackie lub magisterskie z zakresu filologii, pedagogiki lub psychologii? Chciałbyś pomagać ludziom z różnego rodzaju wadami wymowy? W takim razie zdecydowanie powinieneś przeczytać o podyplomowych studiach na kierunku Logopedia ogólna, dzięki którym będziesz mógł podjąć pracę w tym obszarze!

Czytaj więcej: Logopedia ogólna – studia podyplomowe

Lotniczy i naziemny skaning laserowy – studia podyplomowe

Do czego służy metoda skaningu laserowego? Technika ta pomaga uzyskać jak najdokładniejsze…

Lotniczy i naziemny skaning laserowy – studia podyplomowe

Do czego służy metoda skaningu laserowego? Technika ta pomaga uzyskać jak najdokładniejsze dane, zatem bardzo często jest wykorzystywana przy projektach, inwentaryzacjach oraz pracach realizacyjnych. W Polsce metoda skaningu nie jest jeszcze powszechnie znana, więc jeśli szukasz studiów podyplomowych, dzięki którym uzyskasz unikatowe umiejętności to koniecznie rozważ podjęcie nauki na kierunku Lotniczy i naziemny skaning laserowy!

Czytaj więcej: Lotniczy i naziemny skaning laserowy – studia podyplomowe

Podyplomowe Studium Administracji kierunek: Kontrola, nadzór i audyt w administracji publicznej

Jesteś pracownikiem administracji publicznej? Chcesz zdobyć wiedzę w zakresie funkcjonowania…

Podyplomowe Studium Administracji kierunek: Kontrola, nadzór i audyt w administracji publicznej

Jesteś pracownikiem administracji publicznej? Chcesz zdobyć wiedzę w zakresie funkcjonowania kontroli wewnętrznej i audytu w kadrze kierowniczej i pracowników w urzędach administracji rządowej oraz tworzonych przez samorządy terytorialne? Jesteś absolwentem studiów wyższych I lub II stopnia i swoją przyszłość zawodową chciałbyś się związać z pracą w organach administracji ? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco chociaż na jedno z powyższych pytań, ten kierunek jest idealny dla Ciebie! Czas trwania studiów obejmuje 2 semestry nauki a po ich zakończeniu absolwent uzyskuje świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.

Czytaj więcej: Podyplomowe Studium Administracji kierunek: Kontrola, nadzór i audyt w administracji publicznej

Prawo medyczne

Problematyka prawa medycznego w Polsce to temat niezwykle ciekawy poszerzony o aspekt…

Prawo medyczne

Problematyka prawa medycznego w Polsce to temat niezwykle ciekawy poszerzony o aspekt prawa obowiązującego w Unii Europejskiej. Podyplomowe studia na kierunku Prawo medyczne skierowane są do osób wykonujących zawody medyczne, co oznacza nie tylko lekarzy czy pielęgniarki, ale także organizatorów oraz managerów opieki zdrowotnej, pracowników administracji publicznej czy absolwentów studiów medycznych. Jeżeli zatem wpisujesz się w opis to Prawo medyczne może być świetnym kierunkiem podnoszącym Twoje kompetencje w dziedzinie medycyny. Czego nauczysz się w ramach studiów na kierunku prawo medyczne? Studia kształcą w zakresie analizy sytuacji medycznych oraz przedsięwzięcia właściwych kroków pod względem prawa medycznego.

Czytaj więcej: Prawo medyczne

Środowisko mieszkaniowe w obszarach zurbanizowanych: rozwój, przekształcenia, rewitalizacja – studia podyplomowe

Program studiów obejmuje cztery moduły. W ramach pierwszego bloku tematycznego każdy…

Środowisko mieszkaniowe w obszarach zurbanizowanych: rozwój, przekształcenia, rewitalizacja – studia podyplomowe

Program studiów obejmuje cztery moduły. W ramach pierwszego bloku tematycznego każdy z uczestników zdobędzie wiedzę w zakresie obszaru mieszkaniowego w dużych miastach oraz zapozna się z dynamiką procesów urbanizacyjnych. Następny moduł skupia się na wprowadzaniu zrównoważonego systemu mieszkaniowego, badaniu i określaniu potrzeb ludzi oraz koncentruje się na tematach poruszających kwestie prośrodowiskowych działań w tym obszarze. Trzeci blok tematyczny obejmuje zagadnienia dotyczące systemów komunikacyjnych, roli terenów zielonych czy przeprowadzania czynności rewitalizacyjnych. Ostatni moduł można opisać jako czas na rozwijanie umiejętności projektowania powierzchni mieszkaniowych uwzględniając jednocześnie najnowsze rozwiązania architektoniczne.

 

Czytaj więcej: Środowisko mieszkaniowe w obszarach zurbanizowanych: rozwój, przekształcenia, rewitalizacja – studia podyplomowe

Wentylacja i klimatyzacja obiektów – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Wentylacja i klimatyzacja obiektów dedykowane…

Wentylacja i klimatyzacja obiektów – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Wentylacja i klimatyzacja obiektów dedykowane są pracownikom branży grzewczej oraz klimatyzacyjnej, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę teoretyczną z tego obszaru, jak również zdobyć nowe praktyczne kompetencje. Jeśli jesteś absolwentem studiów technicznych i zamierzasz w przyszłości pracować w tym sektorze, to ta propozycja kształcenia pomoże spełnić Twoje cele. Zatem przeczytaj poniższy opis, żeby uzyskać bliższe szczegóły!

Czytaj więcej: Wentylacja i klimatyzacja obiektów – studia podyplomowe

Zagadnienia legislacyjne – studia podyplomowe

Program zajęć obejmuje 3 semestry nauki. W ramach studiów zostanie poruszona problematyka…

Zagadnienia legislacyjne – studia podyplomowe

Program zajęć obejmuje 3 semestry nauki. W ramach studiów zostanie poruszona problematyka procesu legislacyjnego zarówno w Polsce, jak i Unii Europejskiej, ustawodawstwa w zakresie orzecznictwa Sądów Najwyższych oraz Naczelnego Sądu Administracyjnego. Oprócz tego będziesz miał możliwość zdobycia wiedzy związanej z teorią i filozofią prawa i nauczysz się prawidłowo korygować teksty prawne. Dzięki zajęciom teoretycznym i praktycznym poszerzysz zakres swoich wiadomości z tej dziedziny i podniesiesz poziom swoich umiejętności, dzięki czemu staniesz się jeszcze bardziej atrakcyjnym pracownikiem dla przyszłych pracodawców!

Czytaj więcej: Zagadnienia legislacyjne – studia podyplomowe

Zakres badań i analiza architektury historycznej – studia podyplomowe

Jakich zagadnień możesz się spodziewać uczęszczając na zajęcia? Program studiów…

Zakres badań i analiza architektury historycznej – studia podyplomowe

Jakich zagadnień możesz się spodziewać uczęszczając na zajęcia? Program studiów podyplomowych obejmuje pięć modułów: ideowe i naukowe podstawy badań architektonicznych, zagadnienia historyczne niezbędne do prowadzenia badań architektonicznych, metody badań architektonicznych, zasady związane z przygotowaniami do sporządzania dokumentacji dla badań architektonicznych oraz zasady sporządzania dokumentacji z badań architektonicznych. W ramach tych bloków nauczysz się dopasowywać narzędzia do wymagań zaplanowanych działań, zdobędziesz wiedzę historyczną pomocną w codziennej pracy oraz będziesz potrafił prawidłowo przygotowywać i sporządzać dokumentację z badań.

Czytaj więcej: Zakres badań i analiza architektury historycznej – studia podyplomowe

Zamówienia publiczne – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Zamówienia publiczne trwają 2 semestry. Program studiów…

Zamówienia publiczne – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Zamówienia publiczne trwają 2 semestry. Program studiów może różnić się w niewielkim stopniu w zależności od uczelni na którą się zdecydujesz. Mimo to, uczęszczając na zajęcia zdobędziesz specjalistyczną wiedzę z zakresu zamówień publicznych oraz poznasz prawne regulacje obowiązujące w Polsce i w Unii Europejskiej. Oprócz tego problematyka finansów publicznych nie będzie dłużej dla Ciebie tajemnicą. Czego jeszcze możesz oczekiwać od studiów podyplomowych na kierunku Zamówienia publiczne? W ramach programu uwzględniono również czas, by zagłębić się w tematy związane z praktycznymi aspektami wydatkowania środków publicznych. Dzięki temu będziesz przygotowany na wyzwania jakie czekają na Ciebie w codziennej pracy!

Czytaj więcej: Zamówienia publiczne – studia podyplomowe

Zapobieganie pożarom i awariom – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Zapobieganie pożarom i awariom trwają 2 semestry. Program…

Zapobieganie pożarom i awariom – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Zapobieganie pożarom i awariom trwają 2 semestry. Program obejmuje zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne. Został również podzielony na bloki tematyczne, które poruszają problematykę zagadnień formalno – prawnych, prowadzenia działań kontrolnych, interpretowania czynników stanowiących potencjalne zagrożenie, wykorzystywanych narzędzi i metod w obszarze zapewnienia bezpieczeństwa. Oprócz tego w ramach zajęć zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu planowania działań ratowniczych oraz opracowywania dokumentacji. Dzięki temu będziesz mógł stać się ekspertem w swojej dziedzinie!

Czytaj więcej: Zapobieganie pożarom i awariom – studia podyplomowe

Zapobieganie przestępczości gospodarczej, skarbowej i przeciwko mieniu– studia podyplomowe

Czego nauczysz się uczęszczając na zajęcia? Na początku należy wspomnieć, że studia…

Zapobieganie przestępczości gospodarczej, skarbowej i przeciwko mieniu– studia podyplomowe

Czego nauczysz się uczęszczając na zajęcia? Na początku należy wspomnieć, że studia podyplomowe zostały podzielone na bloki tematyczne, które poruszają zagadnienia z obszaru ochrony mienia, obrotu gospodarczego, odpowiedzialności podmiotów zbiorowych, jak również prawa antymonopolowego, skarbowego oraz przestępczości gospodarczej. W ramach tych modułów zdobędziesz pogłębioną wiedzę dotyczącą odpowiedzialności karnej za popełnione przestępstwa, będziesz potrafił prawidłowo analizować dane i dokonać oceny przestępstwa, jeżeli jednoznacznie nie można przypasować go do konkretnej kategorii w świetle prawa. Dodatkowo nabędziesz umiejętności przydatne w ochronie praw konsumenckich. Czego jeszcze możesz się spodziewać? 

Czytaj więcej: Zapobieganie przestępczości gospodarczej, skarbowej i przeciwko mieniu– studia podyplomowe

Zarządzanie apteką – studia podyplomowe

Studia dedykowane są dla osób, które posiadają tytuł licencjata, inżyniera…

Zarządzanie apteką – studia podyplomowe

Studia dedykowane są dla osób, które posiadają tytuł licencjata, inżyniera lub magistra. Program obejmuje pięć bloków tematycznych: zarządzanie personelem w aptece, strategiczne i marketingowe zarządzanie apteką, relacje z otoczeniem, rachunkowość i narzędzia informatyczne w zarządzaniu oraz aspekty prawne zarządzania apteką. W ramach tych modułów poznasz programy komputerowe stosowane w prowadzeniu aptek, nauczysz się prawidłowo komunikować z pracownikami przyczyniając się tym samym do usprawnienia współpracy oraz z klientami. Uczęszczając na zajęcia dowiesz się jakie strategie stosować w procesie kierowania apteką oraz uaktualnisz wiedzę z zakresu prawa pracy i prawa farmaceutycznego.

Czytaj więcej: Zarządzanie apteką – studia podyplomowe

Zarządzanie bezpieczeństwem i higiena pracy – studia podyplomowe

Jakich zagadnień możesz się spodziewać uczęszczając na zajęcia? Program studiów…

Zarządzanie bezpieczeństwem i higiena pracy – studia podyplomowe

Jakich zagadnień możesz się spodziewać uczęszczając na zajęcia? Program studiów podyplomowych może nieznacznie różnić się w zależności od uczelni, którą wybierzesz, jednak na pewno zapoznasz się z problematyką ergonomii miejsca pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz obowiązującego prawa w tym obszarze. Dodatkowo nabędziesz umiejętności udzielania pierwszej pomocy oraz zapoznasz się z efektywnymi metodami organizowania bezpiecznego miejsca pracy. W ramach programu zostaniesz wyposażony w niezbędne wiadomości i kompetencje do przeprowadzania szkoleń z zakresu bhp, jak również na zajęciach będą prezentowane psychologiczne aspekty pracy.

Czytaj więcej: Zarządzanie bezpieczeństwem i higiena pracy – studia podyplomowe

Zarządzanie bezpieczeństwem informacji – studia podyplomowe

Jesteś ciekaw jakie możliwości oferuje kierunek Zarządzanie bezpieczeństwem informacji?…

Zarządzanie bezpieczeństwem informacji – studia podyplomowe

Jesteś ciekaw jakie możliwości oferuje kierunek Zarządzanie bezpieczeństwem informacji? Program obejmuje zajęcia z zakresu polityki bezpieczeństwa informacji oraz jej prawnych aspektów, bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych czy zarządzaniem bezpieczeństwem informacji. Oprócz tego, uczęszczając na wykłady dowiesz się w jaki sposób przetwarzać dane osobowe, by zminimalizować wpływ czynników zagrażających ich bezpieczeństwu oraz zapoznasz się z metodami tworzenia planu ochrony danych przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej: Zarządzanie bezpieczeństwem informacji – studia podyplomowe

Zarządzanie bezpieczeństwem wewnętrznym w organizacjach publicznych - studia podyplomowe

Czas trwania nauki obejmuje dwa semestry, w trakcie których zostaną zaprezentowane…

Zarządzanie bezpieczeństwem wewnętrznym w organizacjach publicznych - studia podyplomowe

Czas trwania nauki obejmuje dwa semestry, w trakcie których zostaną zaprezentowane wyniki najnowszych badań i będziesz miał możliwość uaktualnienia swojej wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa wewnętrznego. Jakich zagadnień możesz się jeszcze spodziewać uczęszczając na zajęcia? Program studiów obejmuje przedmioty poruszające tematykę ochrony tajnych informacji, prawa karnego czy konstytucyjnego oraz metod efektywnego organizowania pracy w instytucjach administracji publicznej. Oprócz tego zostaniesz wyposażony w umiejętności pozwalające na podjęcie skutecznych działań w sytuacji kryzysu czy pojawienia się niebezpieczeństwa.

Czytaj więcej: Zarządzanie bezpieczeństwem wewnętrznym w organizacjach publicznych - studia podyplomowe

Zarządzanie funduszami Unii Europejskiej – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie funduszami Unii Europejskiej trwają dwa…

Zarządzanie funduszami Unii Europejskiej – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie funduszami Unii Europejskiej trwają dwa semestry. W ramach programu zdobędziesz kompleksową wiedzę z zakresu struktury i funkcjonowania Unii Europejskiej, dzięki czemu będziesz lepiej rozumiał mechanizmy jej działań. Na zajęciach zostaną zaprezentowane różne rodzaje funduszy oraz nauczysz się skutecznie pozyskiwać środki finansowe na planowane przedsięwzięcia. Dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej staje się możliwe przeprowadzenie wiele ciekawych projektów, zatem jest to niezwykle przydatna umiejętność w pracy niezależnie od zajmowanego stanowiska i branży, z którą zawodowo jesteś związany.

Czytaj więcej: Zarządzanie funduszami Unii Europejskiej – studia podyplomowe

Zarządzanie i audyting w ochronie środowiska – studia podyplomowe

Jakie możliwości oferuje program studiów? Uczęszczając na zajęcia zapoznasz się…

Zarządzanie i audyting w ochronie środowiska – studia podyplomowe

Jakie możliwości oferuje program studiów? Uczęszczając na zajęcia zapoznasz się z obowiązującym prawem polskim i unijnym w zakresie ochrony środowiska. Nauczysz się oceniać stopień zagrożenia planowanych lub aktualnie przeprowadzanych inwestycji na stan przyrody. Czego jeszcze możesz oczekiwać w ramach programu? Plan studiów obejmuje również tematykę wpływu różnych form transportu na środowisko oraz minimalizowania czynników przyczyniających się do katastrof ekologicznych. Prezentowane treści są skonkretyzowane co gwarantuje zdobycie kompleksowej wiedzy z tej dziedziny i stanie się specjalistą w tym obszarze! 

Czytaj więcej: Zarządzanie i audyting w ochronie środowiska – studia podyplomowe

Zarządzanie i ekonomika w gospodarce surowcami mineralnymi – studia podyplomowe

Czas nauki obejmuje dwa semestry. W ramach programu będą realizowane zajęcia teoretyczne…

Zarządzanie i ekonomika w gospodarce surowcami mineralnymi – studia podyplomowe

Czas nauki obejmuje dwa semestry. W ramach programu będą realizowane zajęcia teoretyczne oraz praktyczne. Doświadczeni wykładowcy przedstawią treści dotyczące procesów inwestycyjnych i wydobywczych surowców mineralnych. Zostaniesz wyposażony w umiejętności prawidłowej oceny planowanych inwestycji oraz efektywnej organizacji pracy w przedsiębiorstwie. Uczęszczając na zajęcia zdobędziesz wiedzę o mechanizmach marketingowych i zagranicznych rynkach zbytu. Co jeszcze oferują program studiów? 

Czytaj więcej: Zarządzanie i ekonomika w gospodarce surowcami mineralnymi – studia podyplomowe

Zarządzanie infrastrukturą lotniskową – studia podyplomowe

Czego nauczysz się w trakcie studiów, które trwają dwa semestry? Plan zajęć…

Zarządzanie infrastrukturą lotniskową – studia podyplomowe

Czego nauczysz się w trakcie studiów, które trwają dwa semestry? Plan zajęć został podzielony na cztery główne bloki tematyczne. W ramach tych modułów będziesz zdobywał wiedzę z zakresu prawnych zagadnień dotyczących pracy i funkcjonowania portów lotniczych. Oprócz tego zostaną zaprezentowane treści dotyczące systemów bezpieczeństwa i zarządzania w lotnictwie oraz poznasz różne formy struktury nawigacyjnej i nauczysz się z nich korzystać. Co jeszcze Cię czeka? Uczęszczając na zajęcia zdobędziesz kompleksową wiedzę w temacie projektowania i korzystania z infrastruktury lotniskowej, jednocześnie uwzględniając w tym procesie prawne wymagania oraz zagrażające czynniki.

Czytaj więcej: Zarządzanie infrastrukturą lotniskową – studia podyplomowe

Zarządzanie jakością i bezpieczeństwem w przemyśle spożywczym – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie jakością i bezpieczeństwem w przemyśle spożywczym trwają…

Zarządzanie jakością i bezpieczeństwem w przemyśle spożywczym – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie jakością i bezpieczeństwem w przemyśle spożywczym trwają dwa semestry. W ramach programu przewidziano zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Jakich zagadnień możesz się spodziewać? Na zajęciach zostaną przedstawione techniki stosowane przy prowadzeniu analizy jakości produktów spożywczych oraz w procesie przetwórstwa. Oprócz tego zapoznasz się z tematyką zdrowego odżywiania się, istniejących standardów oceny jakości żywienia oraz obowiązującego prawa w przemyśle spożywczym. Co jeszcze posiada w swojej ofercie ten kierunek studiów?

Czytaj więcej: Zarządzanie jakością i bezpieczeństwem w przemyśle spożywczym – studia podyplomowe

Zarządzanie jakością w przedsiębiorstwie – studia podyplomowe

Zajęcia na studiach podyplomowych trwają dwa semestry. Program może nieznacznie różnić…

Zarządzanie jakością w przedsiębiorstwie – studia podyplomowe

Zajęcia na studiach podyplomowych trwają dwa semestry. Program może nieznacznie różnić się w zależności od uczelni, którą ostatecznie wybierzesz, jednak główne założenia kształcenia są jednakowe. O czym dokładnie mowa? W ramach zajęć zostaną przedstawione treści związane z systemami zarządzania jakością, planowaniem procesów produkcyjnych oraz dbaniem o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Po pozytywnym zdaniu wszystkich egzaminów, oprócz uzyskania dyplomu ukończenia studiów podyplomowych, otrzymasz również certyfikaty uprawniające Cię do pracy na stanowisku pełnomocnika jakości.

Czytaj więcej: Zarządzanie jakością w przedsiębiorstwie – studia podyplomowe

Zarządzanie kompetencjami menedżerów sprzedaży – studia podyplomowe

Czas nauki obejmuje dwa semestry, w trakcie których nauczysz się dokonywać oceny…

Zarządzanie kompetencjami menedżerów sprzedaży – studia podyplomowe

Czas nauki obejmuje dwa semestry, w trakcie których nauczysz się dokonywać oceny kompetencji osób starających się o pracę, jak również poznasz techniki motywacyjne, które poprawią wyniki obecnych pracowników. Oprócz tego w ramach zajęć zostanie poruszona problematyka prowadzenia negocjacji oraz skutecznej autoprezentacji. Czego jeszcze możesz oczekiwać? Plan studiów przewiduje także tematy związane z zasadami obsługi klienta, która odgrywa niezwykle ważną rolę w sprzedaży, jak również wpływa na całościowy wizerunek firmy.

Czytaj więcej: Zarządzanie kompetencjami menedżerów sprzedaży – studia podyplomowe

Zarządzanie kosztami przedsięwzięcia budowlanego – studia podyplomowe

Czas trwania nauki obejmuje dwa semestry. W ramach programu zostaną zrealizowane takie przedmioty…

Zarządzanie kosztami przedsięwzięcia budowlanego – studia podyplomowe

Czas trwania nauki obejmuje dwa semestry. W ramach programu zostaną zrealizowane takie przedmioty jak kosztorysowanie robót budowlanych, rozliczanie inwestycji czy monitorowanie kosztów tych przedsięwzięć. Uczęszczając na zajęcia zdobędziesz umiejętności skutecznego planowania budżetu oraz wykorzystywania programów komputerowych w procesie tworzenia kosztorysów. Czego jeszcze możesz się spodziewać? Dowiesz się w jaki sposób starać się o dofinansowanie unijne dla planowanych przedsięwzięć oraz uaktualnisz wiadomości z zakresu prawa budowlanego. Oprócz tego tematyka zawierania umów nie będzie miała przed Tobą żadnych tajemnic!

Czytaj więcej: Zarządzanie kosztami przedsięwzięcia budowlanego – studia podyplomowe

Zarządzanie kryzysowe w świetle regulacji Unii Europejskiej – studia podyplomowe

Program jest bardzo zróżnicowany tematycznie, dzięki czemu już na samym początku…

Zarządzanie kryzysowe w świetle regulacji Unii Europejskiej – studia podyplomowe

Program jest bardzo zróżnicowany tematycznie, dzięki czemu już na samym początku możesz spodziewać się interesujących zajęć. Co dokładnie zostanie zrealizowane w trakcie dwóch semestrów, które obejmują studia podyplomowe? W ramach zajęć zostanie poruszona problematyka systemów zarządzania kryzysowego i na podstawie kilku przykładów zostanie dokładnie przeanalizowana. Poznasz również strukturę instytucji Unii Europejskiej, które są odpowiedzialne za prowadzenie działań w sytuacji kryzysu. Co jeszcze? Uczęszczając na zajęcia możesz się spodziewać tematów związanych z prawnymi aspektami współpracy międzynarodowej, nauczysz się przeprowadzać analizę czynników ryzyka oraz planować pracę centrum kryzysowego.

Czytaj więcej: Zarządzanie kryzysowe w świetle regulacji Unii Europejskiej – studia podyplomowe

Zarządzanie nieruchomościami – studia podyplomowe

Na wstępie należy wspomnieć, że wybierając te studia, masz niepowtarzalną okazję otrzymać…

Zarządzanie nieruchomościami – studia podyplomowe

Na wstępie należy wspomnieć, że wybierając te studia, masz niepowtarzalną okazję otrzymać dwa dyplomy! Pierwszy z nich potwierdza kompetencje umożliwiające Ci pośredniczenie w obrocie nieruchomościami, natomiast drugi pozwala Ci na zarządzanie nimi. Jednak to nie koniec zalet tego kierunku. Plan zajęć obejmuje wiele różnych tematów, dzięki którym zdobędziesz niezbędną wiedzę z tego obszaru. Zatem czego możesz się spodziewać? Program studiów porusza problematykę prawnych regulacji oraz zasad zarządzania różnego typu nieruchomości. Nauczysz się również oceniać koszty planowanych działań i wykonywać proste kosztorysy.

Czytaj więcej: Zarządzanie nieruchomościami – studia podyplomowe

Zarządzanie oświatą – studia podyplomowe

Czas trwania nauki obejmuje dwa semestry, a program posiada różnorodną tematykę…

Zarządzanie oświatą – studia podyplomowe

Czas trwania nauki obejmuje dwa semestry, a program posiada różnorodną tematykę zajęć. Jakich dokładnie zagadnień możesz się spodziewać? W ramach planu zostaną przedstawione prawne aspekty funkcjonowania i kierowania placówkami oświatowymi. Oprócz tego zapoznasz się z podstawową wiedzą w zakresie marketingu, finansów oraz sposobów skutecznej promocji. Możesz również oczekiwać treści związanej z organizowaniem działań personelu oraz metodami ich oceniania. Co jeszcze ma w swojej ofercie kierunek Zarządzanie oświatą? Uczęszczając na zajęcia dowiesz się jak pracować z dziećmi, które potrzebują specjalistycznego kształcenia oraz jak ważne jest realizowanie programów profilaktycznych w oświacie.

Czytaj więcej: Zarządzanie oświatą – studia podyplomowe

Zarządzanie oświatą w praktyce – studia podyplomowe

Program studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie oświatą w praktyce został…

Zarządzanie oświatą w praktyce – studia podyplomowe

Program studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie oświatą w praktyce został stworzony tak, by w jak największym stopniu był dopasowany do aktualnych wyzwań z jakimi boryka się obecnie oświata. Zatem z czym dokładnie zetkniesz się w trakcie tych dwóch semestrów nauki? Uczęszczając na zajęcia zdobędziesz niezbędne wiadomości dotyczące prawa gospodarczego, oświatowego, a także finansowego. Pozostając przy tematach związanych z jurystycznymi kwestiami, opanujesz także niezbędną wiedzę w zakresie finansów publicznych oraz pozyskiwania funduszy europejskich. Oprócz tego możesz się spodziewać psychologicznych zagadnień poruszających m.in. kwestie zarządzania personelem czy często spotykanego problemu w oświacie, jakim jest wypalenie zawodowe.

 

Czytaj więcej: Zarządzanie oświatą w praktyce – studia podyplomowe

Zarządzanie personelem – studia podyplomowe

Program studiów obejmuje dwa semestry nauki. Należy również wspomnieć o formie…

Zarządzanie personelem – studia podyplomowe

Program studiów obejmuje dwa semestry nauki. Należy również wspomnieć o formie zajęć, które mają przede wszystkim praktyczny charakter. W planie znajdziesz ćwiczenia oraz warsztaty poruszające tematykę prawa pracy, sposobów kierowania personelem czy specyfikę funkcjonowania i pracy w organizacjach. Oprócz tego nauczysz się planować w skuteczny sposób pracę różnych zespołów oraz zapoznasz się z technikami motywacyjnymi i rozwojowymi, po to byś w przyszłej pracy potrafił odkryć w swoich pracownikach ich skrywane talenty!

Czytaj więcej: Zarządzanie personelem – studia podyplomowe

Zarządzanie placówką oświatową – studia podyplomowe

Czas trwania nauki obejmuje dwa semestry, w trakcie których zostaną zaprezentowane…

Zarządzanie placówką oświatową – studia podyplomowe

Czas trwania nauki obejmuje dwa semestry, w trakcie których zostaną zaprezentowane wszystkie niezbędne wiadomości potrzebne Ci do skutecznego realizowania przyszłych zadań. Co dokładnie znajduje się w programie kształcenia? W ramach zajęć zapoznasz się z zagadnieniami prawnymi obowiązującymi w oświacie, jak również zostaną przedstawione treści poruszające tematykę finansów publicznych w tego typu placówkach. Dodatkowo nauczysz się skutecznie zarządzać personelem wykorzystując do tego zdobytą wiedzę psychologiczną w obszarze prawidłowej komunikacji, budowania poprawnych relacji interpersonalnych oraz rozwiązywania pojawiających się konfliktów. Jakie jeszcze możliwości oferuje dla swoich studentów kierunek Zarządzanie placówką oświatową?

Czytaj więcej: Zarządzanie placówką oświatową – studia podyplomowe

Zarządzanie procesami logistycznymi – studia podyplomowe

Program studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie procesami logistycznymi został…

Zarządzanie procesami logistycznymi – studia podyplomowe

Program studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie procesami logistycznymi został podzielony na 6 modułów. W ramach tych bloków zrealizujesz zagadnienia związane z różnymi rodzajami logistyki oraz transportu. Poznasz zasady tworzenia łańcuchów dostaw tak by cały proces odbywał się bez zakłóceń i był efektywny. Czego jeszcze możesz się spodziewać? Uczęszczając na zajęcia zdobędziesz niezbędną wiedzę z zakresu systemów bezpieczeństwa oraz wykorzystywanej technologii w zarządzaniu procesami logistycznymi. Plan przewiduje również moduł poświęcony zagadnieniom dotyczących prowadzeniu negocjacji biznesowych, budowaniu optymalnych kontaktów z klientami oraz badaniu ich potrzeb. Jak sam widzisz program studiów porusza wiele ważnych kwestii związanych z obszarem logistyki i nie tylko.

Czytaj więcej: Zarządzanie procesami logistycznymi – studia podyplomowe

Zarządzanie produkcją – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie produkcją trwają dwa semestry. W zależności…

Zarządzanie produkcją – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie produkcją trwają dwa semestry. W zależności od uczelni, którą wybierzesz, program zajęć będzie się nieznacznie różnić. Jednak głównym celem tego kierunku jest wykształcenie specjalistów w tym obszarze, zatem czego możesz się spodziewać? W ramach programu zdobędziesz na pewno niezbędną wiedzę dotyczącą systemów produkcji, planowania czasu pracy oraz dbania o bezpieczeństwo na stanowiskach pracy. Uczęszczając na zajęcia nauczysz się wykorzystywać nowoczesną technologię w procesach zarządzania produkcją oraz zostaną przedstawione także tematy dotyczące zasad kierowania procesami logistycznymi i optymalizacji kosztów produkcji.

Czytaj więcej: Zarządzanie produkcją – studia podyplomowe

Zarządzanie projektami finansowymi ze środków Unii Europejskiej – studia podyplomowe

Jesteś ciekaw jakie zagadnienia zostaną zaprezentowane w trakcie zajęć? W ramach studiów…

Zarządzanie projektami finansowymi ze środków Unii Europejskiej – studia podyplomowe

Jesteś ciekaw jakie zagadnienia zostaną zaprezentowane w trakcie zajęć? W ramach studiów dowiesz, które instytucje Unii Europejskiej są odpowiedzialne za udzielanie dofinansowań oraz na jakich zasadach opiera się ich funkcjonowanie. Oprócz tego zostanie poruszona problematyka kwestii prawno-podatkowych korzystania z środków finansowych w Polsce - zapoznasz się z procedurami przeprowadzania zamówień publicznych czy audytów mających za zadanie sprawdzić w jaki sposób fundusze są wykorzystywane. Czego jeszcze możesz się spodziewać? Uczęszczając na zajęcia nabędziesz praktycznych umiejętności związanych z zarządzaniem projektem, a dokładnie poznasz procedurę składania wniosków, metody oceniania planowanych przedsięwzięć czy dokonywania analiz finansowych. Jak sam widzisz tematyka zajęć jest rozbudowana, a co za tym idzie zdobędziesz niezbędną wiedzę w tym obszarze!

Czytaj więcej: Zarządzanie projektami finansowymi ze środków Unii Europejskiej – studia podyplomowe

Zarządzanie projektami informatycznymi – studia podyplomowe

Zastanawiasz się jakie treści programowe zostaną zrealizowane w ramach studiów podyplomowych?…

Zarządzanie projektami informatycznymi – studia podyplomowe

Zastanawiasz się jakie treści programowe zostaną zrealizowane w ramach studiów podyplomowych? Uczęszczając na zajęcia zdobędziesz wiedzę dotyczącą prawnych kwestii funkcjonowania firmy, zapoznasz się dokładnie z systemami bezpieczeństwa oprogramowań komputerowych i nauczysz się je tworzyć zgodnie z obowiązującymi zasadami. Oprócz tego będziesz miał możliwość rozwinięcia umiejętności w zakresie testowania programów informatycznych. Czego jeszcze możesz się spodziewać? W ramach programu zostaną zaprezentowane tematy poruszające problematykę zarządzania projektami opartą na metodzie PMBOK oraz SCRUM oraz wiele innych, które przygotują Cię bez wątpienia do nowych wyzwań zawodowych!

Czytaj więcej: Zarządzanie projektami informatycznymi – studia podyplomowe

Zarządzanie projektami w przedsiębiorstwie – studia podyplomowe

Studia podyplomowe realizowane są przez dwa semestry. W ramach programu zdobędziesz podstawowe…

Zarządzanie projektami w przedsiębiorstwie – studia podyplomowe

Studia podyplomowe realizowane są przez dwa semestry. W ramach programu zdobędziesz podstawowe wiadomości z zakresu zarządzania projektami oraz kierowania organizacjami. Nauczysz się również przy pomocy różnych metod podejmować strategiczne decyzje, a także dowiesz się na czym polega przywództwo w grupie i w jaki sposób skutecznie kierować zespołami. Czego jeszcze możesz się spodziewać? Uczęszczając na zajęcia poznasz proces tworzenia strategii finansowej firmy oraz będziesz miał możliwość przeanalizowania projektów i sposobów zarządzania nim na podstawie przykładu. Dzięki temu lepiej zrozumiesz przedstawiane treści na wykładach i ćwiczeniach. Oprócz tego zapoznasz się z programami komputerowymi, które ułatwią prowadzenie niezbędnej dokumentacji.

Czytaj więcej: Zarządzanie projektami w przedsiębiorstwie – studia podyplomowe

Zarządzanie projektami– studia podyplomowe

Program może się nieznacznie różnić w zależności od uczelni, na którą…

Zarządzanie projektami– studia podyplomowe

Program może się nieznacznie różnić w zależności od uczelni, na którą się zdecydujesz. Jednak uczęszczając na zajęcia zapoznasz się z programami komputerowymi wykorzystywanymi w procesie zarządzania projektami. Oprócz tego zdobędziesz niezbędną wiedzę z obszaru portfeli projektowych oraz rozwiniesz umiejętności tworzenia optymalnego zespołu dopasowanego do wymagań planowanego przedsięwzięcia. Co jeszcze? Poznasz zasady kontrolowania postępów i realizacji wyznaczonych zadań oraz nauczysz się oceniać efekty pracy zespołu. Dzięki zdobytym kompetencjom wyzwania zawodowe związane z nowym stanowiskiem pracy nie będą sprawiać Ci trudności!

Czytaj więcej: Zarządzanie projektami– studia podyplomowe

Zarządzanie projektem inwestycyjno-budowlanym – studia podyplomowe

Uczęszczając na zajęcia będziesz miał okazję zapoznać się podstawowymi zagadnieniami…

Zarządzanie projektem inwestycyjno-budowlanym – studia podyplomowe

Uczęszczając na zajęcia będziesz miał okazję zapoznać się podstawowymi zagadnieniami związanymi z zarządzaniem organizacjami oraz zasadami budowania efektywnego zespołu projektowego. Oprócz tego w ramach programu zostaną zaprezentowane tematy dotyczące prawa budowlanego, zamówień publicznych i ochrony środowiska. Co jeszcze Cię czeka? Na zajęciach zdobędziesz umiejętności przeprowadzania kontroli finansowej projektów inwestycyjno-budowlanych oraz poznasz stosowane systemy komputerowe, dzięki którym realizacja przedsięwzięć stanie się jeszcze łatwiejsza. Kompleksowe kształcenie, które oferuje ten kierunek studiów pozwoli Ci na zostanie wykwalifikowanym specjalistą w tej dziedzinie!

Czytaj więcej: Zarządzanie projektem inwestycyjno-budowlanym – studia podyplomowe

Zarządzanie przedsiębiorstwem – studia podyplomowe

Jakich zagadnień możesz się spodziewać uczęszczając na zajęcia? Zanim dowiesz się…

Zarządzanie przedsiębiorstwem – studia podyplomowe

Jakich zagadnień możesz się spodziewać uczęszczając na zajęcia? Zanim dowiesz się bliższych szczegółów na ten temat, należy wspomnieć o tym, że plan zawiera obowiązkowe przedmioty oraz takie, które sam możesz wybrać, dopasowując tym samym program kształcenie do swoich potrzeb i zainteresowań. W ramach zajęć zostaną przedstawione treści związane z takimi obszarami jak finanse, marketing oraz rachunkowość. Oprócz tego zdobędziesz niezbędną wiedzę dotyczącą prawa gospodarczego, zarządzania jakością oraz zasobami ludzkimi. Wśród proponowanych przedmiotów znajdują się zajęcia poruszające problematykę dokonywania oceny przedsięwzięć, prowadzenia negocjacji, wykorzystywania systemów motywacyjnych w codziennej pracy oraz wiele innych!

Czytaj więcej: Zarządzanie przedsiębiorstwem – studia podyplomowe

Zarządzanie ryzykiem finansowym – studia podyplomowe

Jesteś ciekaw jakie zagadnienia zostaną poruszone w ramach programu? Plan studiów…

Zarządzanie ryzykiem finansowym – studia podyplomowe

Jesteś ciekaw jakie zagadnienia zostaną poruszone w ramach programu? Plan studiów obejmuje tematy związane z analizą finansową, rachunkowością i prawem gospodarczym. Oprócz tego uczęszczając na zajęcia zdobędziesz wiedzę w zakresie różnych form ryzyka i ich charakterystyk oraz wzajemnych relacji ekonomii i zarządzania ryzykiem. Czego jeszcze możesz oczekiwać od programu studiów? Nauczysz się rozpoznawać czynniki ryzyka oraz prawidłowo ocenić ich rozmiar i skutki przy pomocy najnowszych metod. Dodatkowo na zajęciach zapoznasz się z mechanizmami działania rynków finansowych, jak również z zasadami przeprowadzania audytów i kontroli finansowej w przedsiębiorstwie.

Czytaj więcej: Zarządzanie ryzykiem finansowym – studia podyplomowe

Zarządzanie służbą zdrowia i elementy techniki medycznej – studia podyplomowe

Czego możesz się spodziewać po programie studiów? Uczęszczając na zajęcia uzyskasz…

Zarządzanie służbą zdrowia i elementy techniki medycznej – studia podyplomowe

Czego możesz się spodziewać po programie studiów? Uczęszczając na zajęcia uzyskasz wiedzę z takich przedmiotów jak ekonomia, finanse czy prawo. Dodatkowo zostaną zaprezentowane treści poruszające kwestie kierowania pracownikami oraz zarządzania strategicznego placówkami służby zdrowia. W ramach przygotowanych dla uczestników zajęć, rozwiniesz umiejętności prowadzenia negocjacji, które są niezwykle przydatne na stanowiskach kierowniczych. Oprócz tego będziesz zdobywać nową wiedzę w obszarze diagnostyki medycznej, biomechaniki oraz inżynierii biomedycznej.

 

Czytaj więcej: Zarządzanie służbą zdrowia i elementy techniki medycznej – studia podyplomowe

Zarządzanie sprzedażą – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie sprzedażą trwają dwa semestry. W ramach programu…

Zarządzanie sprzedażą – studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie sprzedażą trwają dwa semestry. W ramach programu zdobędziesz wiedzę z zakresu marketingu, prawa konsumenckiego, autorskiego oraz zasad przeprowadzania przetargów. Oprócz tego uczęszczając na zajęcia rozwiniesz umiejętności prowadzenia negocjacji, które są niezwykle przydatne w biznesie, jak również poznasz skuteczne techniki tworzenia profesjonalnego wizerunku firmy. Czego jeszcze możesz się spodziewać? Plan studiów obejmuje także zagadnienia związane z najnowszymi metodami stosowanymi w zarządzaniu oraz budowaniem i podtrzymywanie optymalnych relacji z klientami. Jak sam zdążyłeś zauważyć, tematyka zajęć jest bogata, a co za tym idzie, będziesz przygotowany do każdego wyzwania zawodowego!

Czytaj więcej: Zarządzanie sprzedażą – studia podyplomowe

Zarządzanie systemami logistycznymi – studia podyplomowe

Program studiów podyplomowych jest bardzo obszerny i różnorodny. Czego możesz…

Zarządzanie systemami logistycznymi – studia podyplomowe

Program studiów podyplomowych jest bardzo obszerny i różnorodny. Czego możesz się spodziewać? Uczęszczając na zajęcia zdobędziesz niezbędną wiedzę z obszaru logistyki produkcji, systemów transportowych oraz zarządzania zapasami. Oprócz tego nauczysz się przewidywać kierunek kształtującego się popytu, jak również przygotowywać plan zintegrowanych dostaw. Co jeszcze? W ramach studiów zrealizujesz przedmioty poruszające problematykę wykorzystywania nowych technologii w systemach logistycznych.

Czytaj więcej: Zarządzanie systemami logistycznymi – studia podyplomowe

Zarządzanie techniczne nieruchomościami – zarządzanie zielonym budynkiem – studia podyplomowe

Co dokładnie zawiera program studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie techniczne…

Zarządzanie techniczne nieruchomościami – zarządzanie zielonym budynkiem – studia podyplomowe

Co dokładnie zawiera program studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie techniczne nieruchomościami – zarządzanie zielonym budynkiem? Uczestnicząc w zajęciach zapoznasz się z współczesnymi zasadami i sposobami kierowania budynkami zarówno komercyjnymi, jak i przemysłowymi oraz publicznymi. Oprócz tego doświadczeni wykładowcy przekażą Ci swoją wiedzę dotyczącą zarządzania Facility Management oraz praktyczne wskazówki pomocne przy zajmowaniu się sprawami finansowymi nieruchomości. W ramach programu przygotowano także zajęcia skupiające się wyłącznie na tematyce przeprowadzania kontroli w zakresie dokumentacji.

Czytaj więcej: Zarządzanie techniczne nieruchomościami – zarządzanie zielonym budynkiem – studia podyplomowe

Zarządzanie w administracji publicznej – studia podyplomowe

W ramach programu zdobędziesz wiadomości dotyczące struktury i mechanizmów funkcjonowania…

Zarządzanie w administracji publicznej – studia podyplomowe

W ramach programu zdobędziesz wiadomości dotyczące struktury i mechanizmów funkcjonowania instytucji administracji publicznej, jak również poszerzysz swoją wiedzę w obszarze zarządzania placówkami tego typu. Czego jeszcze możesz oczekiwać? Poznasz metody prowadzenia negocjacji oraz nauczysz się wykorzystywać je w praktyce. Oprócz tego, plan studiów uwzględnia także zajęcia skupiające się na wykorzystywaniu technik marketingowych w administracji publicznej. Uczęszczając na zajęcia zapoznasz się z procedurami przeprowadzania zamówień publicznych oraz zawierania umów. Dodatkowo zdobędziesz niezbędną wiedzę z zakresu finansów publicznych, przebiegu audytów oraz pozyskiwania i zarządzania funduszami z Unii Europejskiej.

Czytaj więcej: Zarządzanie w administracji publicznej – studia podyplomowe

Zarządzanie w jednostkach publicznych i samorządowych – studia podyplomowe

Czego się nauczysz uczęszczając na zajęcia? Program studiów kładzie duży nacisk…

Zarządzanie w jednostkach publicznych i samorządowych – studia podyplomowe

Czego się nauczysz uczęszczając na zajęcia? Program studiów kładzie duży nacisk na zagadnienia związane z prawem administracyjnym, zarządzaniem strategicznym oraz poznanie zasad funkcjonowania sektora finansów publicznych. Oprócz tego możesz oczekiwać zajęć poruszających tematykę wykorzystywania dotychczasowych osiągnięć marketingu w jednostkach administracji publicznej, jak również kierowania personelem. Dodatkowo poznasz skuteczne techniki motywacyjne oraz nauczysz się analizować i oceniać planowane przedsięwzięcia inwestycyjne.

Czytaj więcej: Zarządzanie w jednostkach publicznych i samorządowych – studia podyplomowe

Zarządzanie w ochronie zdrowia – studia podyplomowe

Czego nauczysz się w ramach studiów podyplomowych? Na zajęciach zapoznasz się systemem…

Zarządzanie w ochronie zdrowia – studia podyplomowe

Czego nauczysz się w ramach studiów podyplomowych? Na zajęciach zapoznasz się systemem ochrony zdrowia w Polsce oraz pozostałych krajach Unii Europejskiej. Rozwiniesz umiejętności w obszarze kierowania placówkami służby zdrowia oraz zatrudnionym w nich personelem. Oprócz tego program studiów obejmuje tematy związane z finansami i rachunkowością, marketingiem oraz finansowaniem tego typu placówek z funduszy Unii Europejskiej i innych źródeł. Czego jeszcze możesz oczekiwać? Uczęszczając na zajęcia zdobędziesz również niezbędną wiedzę z prawa, jak również poznasz zasady przeprowadzania zamówień publicznych. Dzięki różnorodności tematyki zajęć otrzymasz kompleksowe wykształcenie związane z ochroną zdrowia!

Czytaj więcej: Zarządzanie w ochronie zdrowia – studia podyplomowe

Zarządzanie w przemyśle naftowym i gazowniczym – studia podyplomowe

Czego się nauczysz w ramach studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie w…

Zarządzanie w przemyśle naftowym i gazowniczym – studia podyplomowe

Czego się nauczysz w ramach studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie w przemyśle naftowym i gazowniczym? Program obejmuje zagadnienia dotyczące marketingu i możliwości wykorzystywania jego dotychczasowych osiągnięć, ekonometrii oraz prawa gospodarczego. Uczęszczając na zajęcia zdobędziesz także umiejętności związane z podejmowaniem strategicznych decyzji, prowadzenia negocjacji biznesowych oraz szeroko rozumianym zarządzaniem personelem. Czego jeszcze możesz się spodziewać? W ramach studiów zostanie przedstawiona problematyka zarządzania finansami w firmach z sektora naftowego i gazowniczego.

Czytaj więcej: Zarządzanie w przemyśle naftowym i gazowniczym – studia podyplomowe

Zarządzanie zasobami IT: architektura, procesy, standardy, jakość – studia podyplomowe

Program studiów obejmuje przedmioty poruszające zagadnienia związane z architekturą…

Zarządzanie zasobami IT: architektura, procesy, standardy, jakość – studia podyplomowe

Program studiów obejmuje przedmioty poruszające zagadnienia związane z architekturą IT, dbaniem o bezpieczeństwo systemów komputerowych oraz zarządzaniem projektami informatycznymi. Oprócz tego będziesz miał możliwość rozwinięcia umiejętności prowadzenia negocjacji oraz skutecznej autoprezentacji. Są to kompetencje przydatne we wszystkich obszarach życia, zatem oprócz specjalistycznej wiedzy, uzyskasz także uniwersalne umiejętności. Co jeszcze oferują studia na kierunku Zarządzanie zasobami IT: architektura, procesy, standardy, jakość? Na zajęciach zostaną zaprezentowane aktualne technologie IT oraz zapoznasz się z zasadami przeprowadzania audytów.

 

Czytaj więcej: Zarządzanie zasobami IT: architektura, procesy, standardy, jakość – studia podyplomowe

Zarządzanie zasobami ludzkimi – studia podyplomowe

Program studiów kładzie duży nacisk na przedmioty rozwijające umiejętności prowadzenia…

Zarządzanie zasobami ludzkimi – studia podyplomowe

Program studiów kładzie duży nacisk na przedmioty rozwijające umiejętności prowadzenia negocjacji, przygotowywania i przeprowadzania rekrutacji i selekcji nowych pracowników oraz dokonywania oceny efektywności pracy personelu. W ramach studiów podyplomowych zostaną również zaprezentowane wiadomości dotyczące technik motywacyjnych, zasad funkcjonowania organizacji oraz planowania kariery zawodowej. Uczęszczając na zajęcia zdobędziesz kompleksową wiedzę, która pozwoli Ci na swobodne poruszanie się w świecie rekrutacji, zarządzania oraz nieustannego rozwoju!

Czytaj więcej: Zarządzanie zasobami ludzkimi – studia podyplomowe

Zarządzanie zasobami ludzkimi z elementami prawa pracy – studia podyplomowe

Dla przyszłych uczestników zostały przygotowane dwa główne bloki tematyczne.…

Zarządzanie zasobami ludzkimi z elementami prawa pracy – studia podyplomowe

Dla przyszłych uczestników zostały przygotowane dwa główne bloki tematyczne. Pierwszy z nich skupia się na tematach związanych z prawem pracy, zatem zdobędziesz wiadomości dotyczące zawierania umów, urlopów, zakazie konkurencji, wynagrodzeń czy ochrony danych osobowych. Natomiast drugi moduł porusza zagadnienia związane z problematyką zarządzania zasobami ludzkimi. W ramach tego bloku dowiesz się w jaki sposób skutecznie motywować pracowników do osiągania wyznaczonych celów oraz na jakich zasadach przeprowadza się ocenę jakości pracy personelu. Oprócz tego na zajęciach nie zabraknie czasu na poznanie metod wykorzystywanych w procesie rekrutacji, jak również na opanowanie umiejętności z zakresu coachingu.

 

Czytaj więcej: Zarządzanie zasobami ludzkimi z elementami prawa pracy – studia podyplomowe

Zasady prowadzenia ruchu kolejowego i systemów sterowania ruchem kolejowym – studia podyplomowe

Program zajęć skupia się na zagadnieniach związanych z drogami kolejowymi i trakcjami.…

Zasady prowadzenia ruchu kolejowego i systemów sterowania ruchem kolejowym – studia podyplomowe

Program zajęć skupia się na zagadnieniach związanych z drogami kolejowymi i trakcjami. Oprócz tego zdobędziesz wiedzę i umiejętności odnoszące się do zasad kierowania ruchem kolejowym. Jest to najobszerniejszy moduł, więc możesz być pewny, że zostaną zaprezentowane wszystkie najważniejsze kwestie z tym związane. Następne duże bloki tematyczne dotyczą tworzenia systemów sterowania ruchem kolejowym oraz zapewnienia bezpieczeństwa i płynności transportu kolejowego. Czego jeszcze możesz się jeszcze spodziewać? W planie zajęć znalazły się przedmioty poruszające tematykę eksploatacji urządzeń, jak również telekomunikacji na sieci PKP.

 

Czytaj więcej: Zasady prowadzenia ruchu kolejowego i systemów sterowania ruchem kolejowym – studia podyplomowe

Zieleń w układach historycznych - studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Zieleń w układach historycznych jest dedykowana, oprócz…

Zieleń w układach historycznych - studia podyplomowe

Studia podyplomowe na kierunku Zieleń w układach historycznych jest dedykowana, oprócz wcześniej wspomnianych obszarów zawodowych, również dla osób, które ukończyły artystyczne kierunki lub pracujących jako historycy sztuki. Program obfituje w zróżnicowane przedmioty, dzięki czemu możesz być pewny, że zdobędziesz niezbędną wiedzę w tym temacie. A co dokładnie zawiera plan zajęć? Przede wszystkim obejmuje przedmioty skupiające się na tematach związanych konserwacją i przeprowadzaniem badań zabytkowych terenów. W programie znalazły się także moduły koncentrujące się na historycznych aspektach sztuki ogrodniczej oraz architektury. Oprócz tego posiądziesz wiedzę dotyczącą ochrony zielonych terenów oraz prowadzenia niezbędnej dokumentacji.

 

Czytaj więcej: Zieleń w układach historycznych - studia podyplomowe

Zintegrowane systemy automatyzacji, sterowania, zarządzania i bezpieczeństwa budynków – studia podyplomowe

Program studiów skupia się na przekazaniu wiedzy swoim uczestnikom, która dotyczy…

Zintegrowane systemy automatyzacji, sterowania, zarządzania i bezpieczeństwa budynków – studia podyplomowe

Program studiów skupia się na przekazaniu wiedzy swoim uczestnikom, która dotyczy różnych form technologii oraz systemów bezpieczeństwa budynków. Uczęszczając na zajęcia zapoznasz się również ze współczesnymi technologiami oraz obowiązującymi standardami branżowymi. Dodatkowo rozwiniesz umiejętności w obszarze projektowania systemów automatyzacji, sterowania oraz zarządzania budynkami. W ramach programu zostaną także zaprezentowane zagadnienia poruszające problematykę wpływu powyższych systemów na poziom energetyczności obiektów. Jak sam widzisz plan zajęć zawiera wiele specjalistycznych przedmiotów co tylko potwierdza, że wybór tych studiów podyplomowych to doskonała decyzja!

 

Czytaj więcej: Zintegrowane systemy automatyzacji, sterowania, zarządzania i bezpieczeństwa budynków – studia podyplomowe

Żywienie człowieka i dietetyka – studia podyplomowe

Na początku należy wspomnieć, że studia podyplomowe na kierunku Żywienie człowieka…

Żywienie człowieka i dietetyka – studia podyplomowe

Na początku należy wspomnieć, że studia podyplomowe na kierunku Żywienie człowieka i dietetyka trwają 3 semestry i jest to spowodowane bogatą ofertą zajęć. A co dokładnie oferuje program? Jako uczestnik tych studiów będziesz miał szansę na zdobycie wiedzy w jaki sposób należy badać żywność i jej skład oraz poznasz metody przeprowadzania oceny jakości produktów spożywczych. Uczęszczając na zajęcia zapoznasz się z prawidłowymi zasadami współpracy z klientem, budowania z nim kontaktu, jak również wykorzystaniem różnych ziół w dietetyce. Oprócz tego zostaną zaprezentowane treści dotyczące utrwalania żywności, fizjologii żywienia i patofizjologii.

 

Czytaj więcej: Żywienie człowieka i dietetyka – studia podyplomowe

Żywienie człowieka i dietoterapia – studia podyplomowe

Program studiów obejmuje zagadnienia dotyczące prawa żywnościowego, toksykologii…

Żywienie człowieka i dietoterapia – studia podyplomowe

Program studiów obejmuje zagadnienia dotyczące prawa żywnościowego, toksykologii oraz chemii żywności. Oprócz tego na zajęciach nabędziesz umiejętności w zakresie badania i oceniania produktów spożywczych pod kątem ich jakości. Czego jeszcze możesz się spodziewać jako uczestników tych studiów? Wykładowcy w ramach swoich przedmiotów przedstawią tematy związane z zasadami tworzenia programów żywieniowych zarówno dla osób zdrowych jak i chorych. W związku z tym możesz także spodziewać się zajęć, których celem jest poznanie chorób dietozależnych.

 

Czytaj więcej: Żywienie człowieka i dietoterapia – studia podyplomowe

{matura_kierunki}

Komentarze (0)