studia podyplomowe

Studia Podyplomowe

Jak większość młodych ludzi podjąłeś naukę na uczelni wyższej. Każdy kolejny semestr nauki przybliżał Cię do upragnionego tytułu. Oto i on dyplom ukończenia uczelni wyższej. Daje Ci ogromne spektrum możliwości, a jedną z nich jest podjęcie nauki na studiach podyplomowych.

Jak to umówią: „Nauki nigdy za wiele” i studia podyplomowe są tego przykładem. Szereg kierunków oferowanych na uczelniach humanistycznych, ekonomicznych, technicznych czy też pedagogicznych, umożliwia zdobycie dodatkowego fakultetu w czasie krótszym niż standardowe studia pierwszego stopnia. Wiedza przekazywana podczas zajęć prowadzonych na studiach podyplomowych nie różni się od normalnego toku studiów. Wykłady, ćwiczenia, warsztaty, spotkania z praktykami i ekspertami to wszystko czeka na Ciebie podczas kolejnego etapu edukacji wyższej.

Studia podyplomowe to również szansa dla osób, które życie studenckie mają dawno za sobą i od dłuższego czasu zajmują się pracą zawodową. To właśnie one dają możliwość rozwoju, niemal tak szybkiego jak rozwój gospodarki w dzisiejszych czasach. To one stają się Naszym walorem podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Aby wybrać najbardziej Nam pasujące studia należy dokonać precyzyjnej analizy, czego tak naprawdę potrzebujemy. Czy mamy już wiedzę teoretyczną z danego tematu, ale potrzebujemy więcej informacji praktycznych, spotkań z praktykami, odpowiednich kontaktów? Czy jest to nasze pierwsze zetknięcie się z daną dziedziną i potrzeba gruntownego przestudiowania tematu od podstaw. A może chcemy tylko zainwestować w siebie i planujemy podjąć studia podyplomowe by pożytecznie spędzać weekendy, spotykając się ciekawymi ludźmi i dyskutując na interesujące tematy?

Rekrutacja na studia podyplomowe opiera się na dyplomie ukończenia studiów wyższych. Odpis takiego dyplomu lub jego kserokopię należy dostarczyć do odpowiedniego organu uczelni. 

GDZIE NA STUDIA PODYPLOMOWE?

 

 

Podyplomowe kierunki studiów

 
Administracja – studia podyplomowe studia Administracja – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Studia podyplomowe na kierunku Administracja skierowane są do absolwentów studiów I i II stopnia ze szczególnym uwzględnieniem kierunków administracja, politologia, bezpieczeństwo oraz zarządzanie przedsiębiorstwem oraz do osób, które pragną zdobyć wiedzę w zakresie funkcjonowania administracji państwowej oraz samorządów terytorialnych . Oferta adresowana jest również do pracowników organów władzy i administracji publicznej, oraz samorządowej, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w tym zakresie. Jeśli wpisujesz się w powyższy opis to ten kierunek jest właśnie dla Ciebie!


Czytaj więcej: Administracja – studia podyplomowe studia - kierunek studiów


Administrowanie bezpieczeństwem wewnętrznym – studia podyplomowe studia Administrowanie bezpieczeństwem wewnętrznym – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym jak funkcjonują systemy zarządzania bezpieczeństwem w organach publicznych? Jeśli swoją przyszłość zawodową wiążesz z pracą w jednostkach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo wewnętrzne to ten kierunek jest dla Ciebie!Studia podyplomowe Administrowanie bezpieczeństwem wewnętrznym są skierowane do osób posiadających dyplom ukończenia studiów licencjackich lub magisterskich wszystkich kierunków. Oferta skierowana jest szczególnie do osób pełniących lub chcących rozpocząć pracę w instytucjach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo wewnętrzne. Studia realizowane są przez 2 semestry.


Czytaj więcej: Administrowanie bezpieczeństwem wewnętrznym – studia podyplomowe studia - kierunek studiów


Aerologia górnicza - studia podyplomowe studia Aerologia górnicza - studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Studia podyplomowe na kierunku Aerologia górnicza skierowane są do osób posiadających wykształcenie górnicze i chcieliby pogłębić swoją wiedzę w obszarze wentylacji kopalń węgla kamiennego oraz rud metali kolorowych. Studia trwają dwa lata i kończą się uzyskaniem świadectwa studiów podyplomowych. Jeżeli zatem chciałbyś podnieść swoje kompetencje w tym zakresie to Aerologia górnicza może być świetnym kierunkiem dla Ciebie! Czego nauczysz się w ramach studiów na kierunku Aerologia górnicza? Aerologia górnicza skupia się na przekazaniu specjalistycznej wiedzy o wentylacji wyrobisk górnicznych.


Czytaj więcej: Aerologia górnicza - studia podyplomowe studia - kierunek studiów


Akademia trenera biznesu - studia podyplomowe studia Akademia trenera biznesu - studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Obecny rynek wyraża duże zapotrzebowanie na trenerów oraz coachów przygotowujących do pracy w szeroko pojętym biznesie. Studia PODYPLOMOWE na kierunku Akademia trenera biznesu dadzą Ci możliwość zdobycia kompleksowej edukacji w tym zakresie i są skierowane do osób, które chciałyby w sposób profesjnalny wykonywać zawód trenera. Jeżeli zatem masz właściwe kompetencje społeczne to Akademia trenera biznesu może być świetnym kierunkiem dla Ciebie! Czego nauczysz się w ramach studiów podyplomowych na kierunku Akademia trenera biznesu? Te studia podyplomowe oferują prefesjonalny rozwój umiejętności przygotowujących do pracy trenera lub coacha.


Czytaj więcej: Akademia trenera biznesu - studia podyplomowe studia - kierunek studiów


Analiza danych i Data mining – studia podyplomowe studia Analiza danych i Data mining – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Marzy Ci się praca jako infobroker? A może jako konsultant w obszarze analizy i eksploracji danych? Chciałbyś wykonywać zawód analityka informacji? Jeśli tak to koniecznie przeczytaj co oferują studia podyplomowe na kierunku Analiza danych i data mining. Studia są przeznaczone dla osób posiadających tytuł licencjata lub magistra oraz pragnących poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe kompetencje w zakresie przetwarzania informacji. Studia podyplomowe na kierunku Analiza danych i data mining trwają 2 semestry.


Czytaj więcej: Analiza danych i Data mining – studia podyplomowe studia - kierunek studiów


Andragogika – studia podyplomowe studia Andragogika – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Spotkałeś się już z pojęciem andragogika? Wiesz czym zajmuje się ta nauka? Jeśli nie i obcy jest Ci ten termin, andragogika zajmuje się procesami kształcenia dorosłych i starszych osób. Pozwala na zdobywanie przez nich nowych kompetencji oraz uaktualnia ich wiedzę. Obecnie w wielu krajach społeczeństwo starzeje się co powoduje, że aktywność zawodowa stale się wydłuża . Dlatego w dzisiejszych czasach tak ważne staje się posiadanie wykwalifikowanych pracowników, którzy nadążają za dynamicznym rozwojem technologii i wzrastającymi wymaganiami pracodawców.


Czytaj więcej: Andragogika – studia podyplomowe studia - kierunek studiów


Architektura i budownictwo zrównoważone – studia podyplomowe studia Architektura i budownictwo zrównoważone – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Interesujesz się architekturą lub budownictwem? Pragniesz rozwijać swoje kompetencje? Chcesz poznać najnowsze metody projektowania? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z poniższą ofertą studiów podyplomowych na kierunku Architektura i budownictwo zrównoważone.Studia obejmują 2 semestry nauki. Oferta skierowana jest do osób posiadających co najmniej tytuł inżyniera na kierunku architektura, inżynieria środowiskowa, budownictwo oraz energetyka. Absolwent uzyskuje dyplom ukończenia studiów podyplomowych oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia przygotowującego do sporządzania świadectwa charakterystyki energetycznej pozwalające na uzyskanie uprawnień do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków.


Czytaj więcej: Architektura i budownictwo zrównoważone – studia podyplomowe studia - kierunek studiów


Archiwistyka i zarządzanie dokumentacją - studia podyplomowe studia Archiwistyka i zarządzanie dokumentacją - studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Szukasz ciekawych studiów podyplomowych w zakresie nowoczesnych metod archiwizacji? Studia na kierunku Archiwistyka i zarządzanie dokumentacją skierowane są do osób pracujących, które chciałby podnieść swoje kwalifikacje w tym zakresie lub tych, które chcą wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom na obecnym runku pracy. Jeżeli zatem wpisujesz się w powyższy opis to Archiwistyka i zarządzanie dokumentacją może być świetnym kierunkiem dla Ciebie! Czego nauczysz się w ramach studiów na kierunku Archiwistyka i zarządzanie dokumentacją? Studia kładą nacisk na umiejętności praktyczne, a oprócz tego zdobędziesz wiedzę z zakresu obiegu informacji, współczesnej kancelarii oraz elektronicznej archiwizacji danych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.


Czytaj więcej: Archiwistyka i zarządzanie dokumentacją - studia podyplomowe studia - kierunek studiów


Audyt energetyczny, ocena energetyczna budynków oraz efektywne użytkowanie energii  studia podyplomowe studia Audyt energetyczny, ocena energetyczna budynków oraz efektywne użytkowanie energii studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Zastanawiasz się czym zajmuje się audytor energetyczny? Do jego zadań należy dokonywanie oceny eksploatacji energii i przygotowanie planu zmian tak by jej użytkowanie stało się bardziej ekonomiczne.Kto zatem będzie idealnym kandydatem? Studia podyplomowe są skierowane do osób, które posiadają tytuł inżyniera lub magistra na następujących kierunkach: architektura, inżynieria środowiskowa, budownictwo, energetyka, inżynieria materiałowa, mechanizacja rolnictwa. Absolwent kierunku Audyt energetyczny, ocena energetyczna budynków oraz efektywne użytkowanie energii uzyska dyplom ukończenia studiów.


Czytaj więcej: Audyt energetyczny, ocena energetyczna budynków oraz efektywne użytkowanie energii studia podyplomowe studia - kierunek studiów


Audyt wewnętrzny i kontrola finansowa – studia podyplomowe studia Audyt wewnętrzny i kontrola finansowa – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Jesteś pracownikiem jednostek administracyjnych lub instytucji sektora finansowego? Lubisz stale podnosić swoje kompetencje zawodowe? A może chciałbyś w przyszłości zająć się zawodowo przeprowadzaniem kontroli i audytów? Jeśli choć raz odpowiedziałeś twierdząco na pytanie to prawdopodobnie ten kierunek jest dla Ciebie!Studia podyplomowe na kierunku Audyt wewnętrzny i kontrola finansowa trwają 2 semestry. Skierowane są do osób zajmujących się zawodowo audytem oraz do pracowników sektorów finansowych i administracyjnych, które spotykają się z tą problematyką na co dzień i pragną poszerzyć swoje kompetencje. Absolwent studiów podyplomowych otrzyma dyplom ukończenia studiów.


Czytaj więcej: Audyt wewnętrzny i kontrola finansowa – studia podyplomowe studia - kierunek studiów


Audyt wewnętrzny w administracji i gospodarce – studia podyplomowe studia Audyt wewnętrzny w administracji i gospodarce – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Studia podyplomowe na kierunku Audyt wewnętrzny w administracji i gospodarce obejmują 2 semestry nauki i przeznaczone są dla osób posiadających tytuł licencjata lub magistra. Absolwenci uzyskują dyplom ukończenia studiów. Dodatkowo otrzymują certyfikat potwierdzający kompetencje w zakresie „Audytor Wewnętrzny II Stopnia PIKW” wystawiany przez Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej (PIKW) oraz zostają wpisani na Krajową Listę Profesjonalnych Audytorów i Kontrolerów Wewnętrznych prowadzoną przez PIKW. Możliwości jakie oferuje Ci ten kierunek studiów sprawiają, że możesz stać się rozchwytywanym specjalistą na rynku pracy!Program studiów składa się zarówno z wykładów jak i ćwiczeń.


Czytaj więcej: Audyt wewnętrzny w administracji i gospodarce – studia podyplomowe studia - kierunek studiów


Audyt wewnętrzny, rachunkowość i kontrola zarządcza – studia podyplomowe studia Audyt wewnętrzny, rachunkowość i kontrola zarządcza – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Charakteryzujesz się skłonnością do nieustannego rozwoju swoich umiejętności i wiedzy? Nie straszna Ci praca w zespole? Posiadasz kompetencje organizatorskie? Posiadasz dyplom ukończenia studiów z tytułem licencjata lub magistra? Jeśli tak, to koniecznie się zapoznaj z ofertą studiów podyplomowych na kierunku Audyt wewnętrzny, rachunkowość i kontrola zarządcza bo oczekują właśnie takich kandydatów jak Ty!Oferta studiów skierowana jest do wszystkich absolwentów szkół wyższych ze szczególnym uwzględnieniem osób, które chciałyby rozpocząć pracę jako audytor wewnętrzny oraz pracowników sektora finansów publicznych odpowiedzialnych za kontrolę i proces przeprowadzania audytów.


Czytaj więcej: Audyt wewnętrzny, rachunkowość i kontrola zarządcza – studia podyplomowe studia - kierunek studiów


Audyting energetyczny w budownictwie na potrzeby termomodernizacji oraz certyfikacji energetycznej budynków – studia podyplomowe studia Audyting energetyczny w budownictwie na potrzeby termomodernizacji oraz certyfikacji energetycznej budynków – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

esteś absolwentem technicznych kierunków? Swoją przyszłość zawodową łączysz z budownictwem? Matematyczne zawiłości i skomplikowane obliczenia nie są Ci obce? Lubisz się sprawdzać w nowych sytuacjach? W takim razie koniecznie przeczytaj jakie możliwości oferują Ci studia podyplomowe na kierunku Audyting energetyczny w budownictwie na potrzeby termomodernizacji oraz certyfikacji energetycznej budynków.W ramach programu uwzględniono zajęcia zarówno teoretyczne jak i praktyczne. A czego dokładnie nauczysz się uczęszczając na te studia? Przede wszystkim możesz oczekiwać wiedzy z takich obszarów jak odnawialne źródła energii, alternatywne technologie energetyczne, oszczędności energii w budownictwie oraz ochrona środowiska w zrównoważonym budownictwie.


Czytaj więcej: Audyting energetyczny w budownictwie na potrzeby termomodernizacji oraz certyfikacji energetycznej budynków – studia podyplomowe studia - kierunek studiów


Badanie przyczyn pożarów i okoliczności ich powstania – studia podyplomowe studia Badanie przyczyn pożarów i okoliczności ich powstania – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Jesteś pracownikiem organów ścigania? A może pracujesz w przedsiębiorstwie ubezpieczeniowym lub zajmujesz się likwidacją szkód? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę o nowe, przydatne zagadnienia? Wobec tego zdecydowanie powinieneś się zapoznać z przygotowaną ofertą studiów podyplomowych!Studia podyplomowe na kierunku Badanie przyczyn pożarów i okoliczności ich powstania przeznaczone są dla absolwentów studiów licencjackich lub magisterskich ze szczególnym uwzględnieniem osób, które na co dzień w swojej pracy dokonują likwidacji szkód wywołanych przez pożary.


Czytaj więcej: Badanie przyczyn pożarów i okoliczności ich powstania – studia podyplomowe studia - kierunek studiów


Bezpieczeństwo i higiena pracy – studia podyplomowe studia Bezpieczeństwo i higiena pracy – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Praca w odpowiednich warunkach, które nie zagrażają naszemu zdrowiu jest niezwykle ważna. W związku z tym duży nacisk kładzie się na przeprowadzanie szkoleń i uświadamianie ludzi jakie niebezpieczeństwa mogą pojawić się na ich stanowiskach pracy. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów w tym obszarze powstały studia podyplomowe na kierunku Bezpieczeństwo i higiena pracy. Zatem jeśli chciałbyś zdobyć nową specjalność zawodową lub poszerzyć swoje kompetencje to koniecznie przeczytaj jakie możliwości oferuje Ci ten kierunek.


Czytaj więcej: Bezpieczeństwo i higiena pracy – studia podyplomowe studia - kierunek studiów


Bibliotekoznawstwo i informacja naukowa – studia podyplomowe studia Bibliotekoznawstwo i informacja naukowa – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Jesteś pracownikiem biblioteki szkolnej, uniwersyteckiej lub publicznej? Chciałbyś zdobyć nowe umiejętności przydatne w codziennej pracy? Posiadasz dyplom ukończenia studiów drugiego stopnia? Jeśli tak to z pomocą przychodzą Ci studia podyplomowe na kierunku Bibliotekoznawstwo i informacja naukowa!Studia mają charakter interdyscyplinarny, ponieważ łączą w sobie wiedzę z bibliotekoznawstwa, informatologii i literaturoznawstwa. Zajęcia odbywają się przez 3 semestry, w trakcie których zrealizujesz takie zagadnienia jak gromadzenie, ochrona i przechowywanie zbiorów piśmienniczych


Czytaj więcej: Bibliotekoznawstwo i informacja naukowa – studia podyplomowe studia - kierunek studiów


BIM – technologie cyfrowe w architekturze i budownictwie – studia podyplomowe studia BIM – technologie cyfrowe w architekturze i budownictwie – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Zastanawiasz się co kryje się pod skrótem BIM? Building Information Modeling to tworzenie projektu budynku w 3D, dzięki czemu planowanie zmian czy wychwytywanie błędów staje się dużo prostsze. Jest to narzędzie, które zdobywa coraz większą popularność w branży budowlanej, dlatego firmy poszukują wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają wiedzę z tego zakresu. Zatem jeśli chciałbyś zdobyć nowe, przydatne kompetencje zawodowe, dzięki którym staniesz się jeszcze bardziej atrakcyjnym pracownikiem to zdecyduj się na studia podyplomowe na kierunku BIM – technologie cyfrowe w architekturze i budownictwie!


Czytaj więcej: BIM – technologie cyfrowe w architekturze i budownictwie – studia podyplomowe studia - kierunek studiów


Biologia molekularna – studia podyplomowe studia Biologia molekularna – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Ukończyłeś studia wyższe na kierunku przyrodniczym? Zależy Ci na poszerzeniu wiedzy z zakresu biologii, szczególnie na poziomie molekularnym? Chcesz zdobyć nowe kompetencje i być jeszcze lepszym specjalistą w swojej dziedzinie? Jeśli tak, to studia podyplomowe na kierunku Biologia molekularna są właśnie dla Ciebie!Czas nauki obejmuje 2 semestry zajęć, zarówno teoretycznych jak i praktycznych. Po ich pozytywnym zaliczeniu otrzymasz dyplom ukończenia studiów podyplomowych. Zastanawiasz się czego nauczysz się uczęszczając na zajęcia? W ramach studiów zostaną poruszone zagadnienia z takich obszarów jak genetyka i diagnostyka molekularna, mikrobiologia, immunologia czy analiza DNA w kryminalistyce


Czytaj więcej: Biologia molekularna – studia podyplomowe studia - kierunek studiów


Biznes w biotechnologii – studia podyplomowe studia Biznes w biotechnologii – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Biotechnologia to dziedzina, która cały czas się rozwija, a co za tym idzie na rynku pracy utrzymuje się zapotrzebowanie na specjalistów z tego obszaru. Ale również coraz częściej poszukiwane są osoby, które wiedzą w jaki sposób komercjalizować osiągnięcia biotechnologiczne i sprzedawać je innym firmom. W związku z tym powstały interdyscyplinarne studia podyplomowe na kierunku Biznes w biotechnologii kształcące wykwalifikowanym menadżerów. Jeżeli zależy Ci na dalszym rozwoju swoich kompetencji, zawodowo jesteś związany z naukami ścisłymi oraz uważasz, że odnajdziesz się na stanowisku kierowniczym to zdecydowanie powinieneś się zapoznać z ofertą studiów podyplomowych na kierunku Biznes w biotechnologii!


Czytaj więcej: Biznes w biotechnologii – studia podyplomowe studia - kierunek studiów


Broker informacji – studia podyplomowe studia Broker informacji – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Jeśli wydaje Ci się, że zawód infobrokera to nowa profesja to nic bardziej mylnego. Zawód ten istenieje od wielu lat i zdobył już silną pozycję na rynku pracy, a usługi brokerskie są obecnie bardzo często wykorzystywane przez firmy. Czym dokładnie zajmuje się infobroker? Do jego zadań należy wyszukiwanie potrzebnych wiadomości z rzetelnych źródeł, opracowywanie tych danych oraz tworzenie skutecznych strategii wyszukiwania informacji. Jeśli uważasz, że cechujesz się kreatywnością, jesteś skrupulatny w swoich działaniach i potrafisz sprawnie realizowania powierzone Ci zadania to studia podyplomowe na kierunku Broker informacji są właśnie dla Ciebie!


Czytaj więcej: Broker informacji – studia podyplomowe studia - kierunek studiów


Budowa i eksploatacja pojazdów szynowych – studia podyplomowe studia Budowa i eksploatacja pojazdów szynowych – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Transport szynowy to gałąź gospodarki, która w obecnej chwili doświadcza intensywnych przemian. W związku z tym rośnie na rynku pracy zapotrzebowanie na specjalistów, którzy będą wstanie sprostać wyzwaniom, jakie w najbliższym czasie czekają tę branżę. Dlatego też utworzono studia podyplomowe na kierunku Budowa i eksploatacja pojazdów szynowych, które mają na celu kształcenie specjalistów w tej dziedzinie. Zatem, jeśli interesujesz się naukami ścisłymi i technicznymi oraz chciałbyś poszerzyć swoje kompetencje zawodowe to koniecznie zapoznaj się z możliwościami, jakie dają Ci te studia! Studia podyplomowe na kierunku Budowa i eksploatacja pojazdów szynowych są skierowane do absolwentów studiów wyższych, posiadających co najmniej tytuł inżyniera na kierunkach technicznych.


Czytaj więcej: Budowa i eksploatacja pojazdów szynowych – studia podyplomowe studia - kierunek studiów


Budownictwo energooszczędne, audyting i ocena energetyczna budynków – studia podyplomowe studia Budownictwo energooszczędne, audyting i ocena energetyczna budynków – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Obecnie ekologiczne budownictwo, wykorzystujące dostępne i znane źródła energii odnawialnej, zdobywa coraz większą popularność. Również zmieniające się przepisy budowlane wymuszają na przedsiębiorstwach wprowadzanie technologii oszczędzających energię. W związku z tym na rynku pracy wzrasta zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów, którzy potrafią dokonać oceny energetycznej budynków, a w razie takiej potrzeby, zaproponować odpowiednie zmiany. Zatem jeśli zależy Ci na zdobyciu nowych umiejętności zawodowych to koniecznie zapoznaj się z możliwościami jakie dają studia podyplomowe na kierunku Budownictwo energooszczędne, audyting i ocena energetyczna budynków!

 


Czytaj więcej: Budownictwo energooszczędne, audyting i ocena energetyczna budynków – studia podyplomowe studia - kierunek studiów


Budownictwo i bezpieczeństwo tunelowe – studia podyplomowe studia Budownictwo i bezpieczeństwo tunelowe – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Jeśli jesteś absolwentem studiów wyższych na kierunkach technicznych, ze szczególnym uwzględnieniem budownictwa, inżynierii środowiskowej, górnictwa i geologii inżynierskiej i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności, to koniecznie zapoznaj się z ofertą studiów podyplomowych na kierunku Budownictwo i bezpieczeństwo tunelowe. Zostały utworzone w odpowiedzi na ciągły rozwój budownictwa podziemnego w Polsce i brak wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie. Jeśli chcesz się stać pożądanym pracownikiem przez przyszłych pracodawców, to te studia są właśnie dla Ciebie!


Czytaj więcej: Budownictwo i bezpieczeństwo tunelowe – studia podyplomowe studia - kierunek studiów


Podyplomowe Studium Administracji kierunek: Kontrola, nadzór i audyt w administracji publicznej studia Podyplomowe Studium Administracji kierunek: Kontrola, nadzór i audyt w administracji publicznej studia - kierunek studiów

Jesteś pracownikiem administracji publicznej? Chcesz zdobyć wiedzę w zakresie funkcjonowania kontroli wewnętrznej i audytu w kadrze kierowniczej i pracowników w urzędach administracji rządowej oraz tworzonych przez samorządy terytorialne? Jesteś absolwentem studiów wyższych I lub II stopnia i swoją przyszłość zawodową chciałbyś się związać z pracą w organach administracji ? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco chociaż na jedno z powyższych pytań, ten kierunek jest idealny dla Ciebie! Czas trwania studiów obejmuje 2 semestry nauki a po ich zakończeniu absolwent uzyskuje świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.


Czytaj więcej: Podyplomowe Studium Administracji kierunek: Kontrola, nadzór i audyt w administracji publicznej studia - kierunek studiów


Prawo medyczne studia Prawo medyczne studia - kierunek studiów

Problematyka prawa medycznego w Polsce to temat niezwykle ciekawy poszerzony o aspekt prawa obowiązującego w Unii Europejskiej. Podyplomowe studia na kierunku Prawo medyczne skierowane są do osób wykonujących zawody medyczne, co oznacza nie tylko lekarzy czy pielęgniarki, ale także organizatorów oraz managerów opieki zdrowotnej, pracowników administracji publicznej czy absolwentów studiów medycznych. Jeżeli zatem wpisujesz się w opis to Prawo medyczne może być świetnym kierunkiem podnoszącym Twoje kompetencje w dziedzinie medycyny. Czego nauczysz się w ramach studiów na kierunku prawo medyczne? Studia kształcą w zakresie analizy sytuacji medycznych oraz przedsięwzięcia właściwych kroków pod względem prawa medycznego.


Czytaj więcej: Prawo medyczne studia - kierunek studiów

Komentarze (0)


KARIERA


KIERUNKI STUDIÓW


STUDIA

studia biologicznestudia biologiczne

UCZELNIE