Studia Podyplomowe

Studia Podyplomowe

studia podyplomowe

Studia Podyplomowe

Jak większość młodych ludzi podjąłeś naukę na uczelni wyższej. Każdy kolejny semestr nauki przybliżał Cię do upragnionego tytułu. Oto i on dyplom ukończenia uczelni wyższej. Daje Ci ogromne spektrum możliwości, a jedną z nich jest podjęcie nauki na studiach podyplomowych.

Jak to umówią: „Nauki nigdy za wiele” i studia podyplomowe są tego przykładem. Szereg kierunków oferowanych na uczelniach humanistycznych, ekonomicznych, technicznych czy też pedagogicznych, umożliwia zdobycie dodatkowego fakultetu w czasie krótszym niż standardowe studia pierwszego stopnia. Wiedza przekazywana podczas zajęć prowadzonych na studiach podyplomowych nie różni się od normalnego toku studiów. Wykłady, ćwiczenia, warsztaty, spotkania z praktykami i ekspertami to wszystko czeka na Ciebie podczas kolejnego etapu edukacji wyższej.

Studia podyplomowe to również szansa dla osób, które życie studenckie mają dawno za sobą i od dłuższego czasu zajmują się pracą zawodową. To właśnie one dają możliwość rozwoju, niemal tak szybkiego jak rozwój gospodarki w dzisiejszych czasach. To one stają się Naszym walorem podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Aby wybrać najbardziej Nam pasujące studia należy dokonać precyzyjnej analizy, czego tak naprawdę potrzebujemy. Czy mamy już wiedzę teoretyczną z danego tematu, ale potrzebujemy więcej informacji praktycznych, spotkań z praktykami, odpowiednich kontaktów? Czy jest to nasze pierwsze zetknięcie się z daną dziedziną i potrzeba gruntownego przestudiowania tematu od podstaw. A może chcemy tylko zainwestować w siebie i planujemy podjąć studia podyplomowe by pożytecznie spędzać weekendy, spotykając się ciekawymi ludźmi i dyskutując na interesujące tematy?

Rekrutacja na studia podyplomowe opiera się na dyplomie ukończenia studiów wyższych. Odpis takiego dyplomu lub jego kserokopię należy dostarczyć do odpowiedniego organu uczelni. 

GDZIE NA STUDIA PODYPLOMOWE?

 

 

Podyplomowe kierunki studiów

 

STUDIA PODYPLOMOWE - KIERUNKI

Miasto
Grupa kierunków
Rozwiń

ZOBACZ, NA JAKICH UCZELNIACH SĄ STUDIA PODYPLOMOWE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Kierunki podyplomowe
accounting and financial management
analiza finansowa i zarządzanie wynikami
analiza i sprawozdawczość finansowa

POKAŻ WIĘCEJ

Uniwersytet Jagielloński

Kierunki podyplomowe
administracja publiczna
analityka biznesowa
badanie kliniczne produktów leczniczych

POKAŻ WIĘCEJ

Uniwersytet Łódzki

Kierunki podyplomowe
administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej
administrowanie systemami operacyjnymi i serwerami bez danych
akademia technologii sieciowych

POKAŻ WIĘCEJ

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Kierunki podyplomowe
administracja
administracja publiczna
administracja samorządowa w państwach unii europejskiej - studia w języku ukraińskim

POKAŻ WIĘCEJ

Uniwersytet Warszawski

Kierunki podyplomowe
andragogika
archawistyka i zarządzanie dokumentacją. kurs teorii i metodyki archiwalnej
archeologia podwodna

POKAŻ WIĘCEJ

ODKRYJ STUDIA PODYPLOMOWE

Miasto
Grupa kierunków

Administracja – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Studia podyplomowe na kierunku Administracja skierowane są do absolwentów…

Administracja – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Studia podyplomowe na kierunku Administracja skierowane są do absolwentów studiów I i II stopnia ze szczególnym uwzględnieniem kierunków administracja, politologia, bezpieczeństwo oraz zarządzanie przedsiębiorstwem oraz do osób, które pragną zdobyć wiedzę w zakresie funkcjonowania administracji państwowej oraz samorządów terytorialnych . Oferta adresowana jest również do pracowników organów władzy i administracji publicznej, oraz samorządowej, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w tym zakresie. Jeśli wpisujesz się w powyższy opis to ten kierunek jest właśnie dla Ciebie!

Czytaj więcej: Administracja – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Administracja i bezpieczeństwo systemów sieciowych – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Jesteś absolwentem studiów inżynierskich, licencjackich lub magisterskich i chcesz…

Administracja i bezpieczeństwo systemów sieciowych – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Jesteś absolwentem studiów inżynierskich, licencjackich lub magisterskich i chcesz podnieść swoje kwalifikacje oraz umiejętności w zakresie obsługi komputera oraz pracy w środowisku sieciowych? Niezależnie od tego czy ukończyłeś studia na uniwersytecie czy politechnice Administracja i bezpieczeństwo systemów sieciowych może być świetną okazją do uzyskania cenionych na rynku pracy kwalifikacji! Jeżeli zatem szukasz ciekawych studiów podyplomowych w zakresie informatyki to Administracja i bezpieczeństwo systemów sieciowych może być kierunkiem, który otworzy Ci świetną ścieżkę kariery.

Czytaj więcej: Administracja i bezpieczeństwo systemów sieciowych – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Administracja i finanse publiczne – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Jesteś zainteresowany pracą w administracji rządowej, organach kontroli państwowej i ochrony…

Administracja i finanse publiczne – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Jesteś zainteresowany pracą w administracji rządowej, organach kontroli państwowej i ochrony prawa? Szukasz ciekawych studiów podyplomowych w tym zakresie? Administracja i finanse publiczne to studia, które mogą być dla Ciebie świetną opcją rozwoju kariery zawodowej i okazją do podniesienia swoich umiejętności oraz wiedzy w dziedzinie gospodarki finansowej oraz przepisów prawa finansowego. To szansa dla osób, które już pracują lub chciałyby pracować w administracji państwowej. Jeżeli zatem jesteś absolwentem studiów licencjackich lub magisterskich i szukasz ciekawej perspektywy na przyszłość to Administracja i finanse publiczne mogą być studiami podyplomowymi, które otworzą Ci furtkę do kariery!

Czytaj więcej: Administracja i finanse publiczne – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Administracja i rozwój lokalny – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Studia podyplomowe na kierunku Administracja i rozwój lokalny to świetna…

Administracja i rozwój lokalny – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Studia podyplomowe na kierunku Administracja i rozwój lokalny to świetna okazja do podwyższenia swoich kompetencji w dziedzinie administracji państwowej i służbie cywilnej. Jest to opcja dla osób, które mają już doświadczenie w tym sektorze, jednak chcą podnieść swoje kwalifikacje konieczne do rozwoju kariery zawodowej. Jeżeli zatem szukasz ciekawych studiów podyplomowych w zakresie systemu prawnego w Polsce i Unii Europejskiej to Administracja i rozwój lokalny może być kierunkiem, który otworzy Ci furtkę do kariery.

Czytaj więcej: Administracja i rozwój lokalny – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Jeżeli jesteś absolwentem studiów co najmniej pierwszego stopnia i chciałabyś podnieść…

Administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Jeżeli jesteś absolwentem studiów co najmniej pierwszego stopnia i chciałabyś podnieść swoje kwalifikacje w zakresie administracji publicznej by w przyszłości pełnić stanowisko kierownicze w tym sektorze. To okazja do zapoznania się z nowoczesnymi formami zarządzania i szansa do zdobycia dodatkowej wiedzy oraz umiejętności dzięki doświadczonej kadrze, która świetnie przygotuje Cię do kolejnego kroku w Twojej karierze.

Czytaj więcej: Administracja i zarządzanie dla kadry kierowniczej administracji publicznej – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Administracja publiczna – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Nauki administracyjne to szeroki zakres wiedzy dający wiele możliwości pracy po ukończeniu…

Administracja publiczna – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Nauki administracyjne to szeroki zakres wiedzy dający wiele możliwości pracy po ukończeniu studiów w tym zakresie. Często bywa jednak, że studia licencjackie lub magisterskie wymagają uzupełnienia lub specjalizacji. Dlatego też warto pomyśleć o studiach podyplomowych. Jedna z opcją może być Administracja publiczna, która uzupełni Twoje wykształcenie administracyjne i prawnicze.

Czytaj więcej: Administracja publiczna – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Administracja systemami GNU/Linux – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Administracja systemami operacyjnymi jest na obecnym rynku niezwykle pożądaną umiejętnością.…

Administracja systemami GNU/Linux – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Administracja systemami operacyjnymi jest na obecnym rynku niezwykle pożądaną umiejętnością. Z tego powodu studia podyplomowe na kierunku Administracja systemami GNU/Linux są świetną opcją uzupełnienia i podniesienia swoich kwalifikacji. Co więcej, znajomość systemu Linux nie jest wymagana, a przez rok studiów nauczysz się zaawansowanych opcji tego systemu. Jeżeli zatem potrzebujesz dodatkowej wiedzy w tym zakresie to Administracja systemami GNU/Linux jest odpowiednim kierunkiem, który otworzy Ci ścieżkę kariery.

Czytaj więcej: Administracja systemami GNU/Linux – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Administracja systemami i aplikacjami – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Zacząłeś pracy w branży informatycznej, ale brakuje Ci wiedzy i umiejętności w tym zakresie,…

Administracja systemami i aplikacjami – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Zacząłeś pracy w branży informatycznej, ale brakuje Ci wiedzy i umiejętności w tym zakresie, a czujesz, że powinieneś podnieść swoje kwalifikacje? Chcesz zdobyć zaawansowaną wiedzę dotyczącą administrowania systemami operacyjnymi? Administracja systemami i aplikacjami to studia podyplomowe, które świetnie przygotują Cię do zrobienia kroku w Twojej dotychczasowej karierze.

Czytaj więcej: Administracja systemami i aplikacjami – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Administrowanie bezpieczeństwem wewnętrznym – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym jak funkcjonują systemy zarządzania bezpieczeństwem…

Administrowanie bezpieczeństwem wewnętrznym – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym jak funkcjonują systemy zarządzania bezpieczeństwem w organach publicznych? Jeśli swoją przyszłość zawodową wiążesz z pracą w jednostkach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo wewnętrzne to ten kierunek jest dla Ciebie!Studia podyplomowe Administrowanie bezpieczeństwem wewnętrznym są skierowane do osób posiadających dyplom ukończenia studiów licencjackich lub magisterskich wszystkich kierunków. Oferta skierowana jest szczególnie do osób pełniących lub chcących rozpocząć pracę w instytucjach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo wewnętrzne. Studia realizowane są przez 2 semestry.

Czytaj więcej: Administrowanie bezpieczeństwem wewnętrznym – studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Aerologia górnicza - studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Studia podyplomowe na kierunku Aerologia górnicza skierowane są do osób…

Aerologia górnicza - studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Studia podyplomowe na kierunku Aerologia górnicza skierowane są do osób posiadających wykształcenie górnicze i chcieliby pogłębić swoją wiedzę w obszarze wentylacji kopalń węgla kamiennego oraz rud metali kolorowych. Studia trwają dwa lata i kończą się uzyskaniem świadectwa studiów podyplomowych. Jeżeli zatem chciałbyś podnieść swoje kompetencje w tym zakresie to Aerologia górnicza może być świetnym kierunkiem dla Ciebie! Czego nauczysz się w ramach studiów na kierunku Aerologia górnicza? Aerologia górnicza skupia się na przekazaniu specjalistycznej wiedzy o wentylacji wyrobisk górnicznych.

Czytaj więcej: Aerologia górnicza - studia podyplomowe studia - kierunek studiów

Komentarze (0)