Administracja studia w Poznaniu - uczelnie publiczne

Komentarze (0)

Administracja studia w Poznaniu - uczelnie publiczne

Komentarze (0)
Administracja studia w Poznaniu - uczelnie publiczne

Administracja studia w Poznaniu - uczelnie publiczne

Studia w Poznaniu na kierunku administracja można podjąć na 1 uczelni publicznej: Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Studia stacjonarne są bezpłatne, z kolei cena za studia niestacjonarne wynosi 4600 zł za pierwszy rok studiów.

 

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Administracja w Poznaniu to kierunek realizowany na Wydziale Prawa i Administracji. Studia są realizowane w systemie dwustopniowym – najpierw trzyletnie studia licencjackie, a następnie dwuletnie studia magisterskie.

W rekrutacji 2022/2023 studia możesz podjąć w trybach:

  • stacjonarne (studia bezpłatne, limit miejsc: 100 osób)
  • niestacjonarne (opłata za pierwszy rok studiów wynosi 4600 zł)

 

Studia prawnicze na kierunku Administracja są dla osób systematycznych i zamiłowanych w porządku.

Przedmiotami, z którymi będą musieli zmierzyć studenci Administracji to m.in. historia administracji, administracja publiczna, prawo administracyjne, finanse publiczne, postępowanie egzekucyjne w administracji, podstawy zarządzania, prawo pracy i prawo urzędnicze,postępowanie administracyjne czy ustrój samorządu terytorialnego.

Wybierając kierunek studiów Administracja zdobędziesz wiedzę z zakresu różnych dziedzin prawa, co pozwoli ci na podjęcie pracy w administracji instytucji państwowych. W czasie studiów poznasz również podstawy prawa Europejskiego, które jest niezbędne do wykonywania zadań administracyjnych. W czasie praktyk nauczysz się samodzielnie rozwiązywać problemy, o których mówiono podczas zajęć w teorii.

Uczelnie wyższe w Poznaniu stawiają na jakość kształcenia, aby absolwenci poradzili sobie z każdym zadaniem, nawet tym najtrudniejszym.

Po ukończeniu studiów będziesz mógł podjąć pracę m.in. w administracji publicznej, Urzędzie Skarbowym, służbach mundurowych, administracji sądowej, a także w instytucjach rządowych i agencjach rządowych.

Sprawdź

Kierunki studiów w Poznaniu

Studia prawnicze w Poznaniu

WSZYSTKO O KIERUNKU ADMINISTRACJA - POZNAŃ

Komentarze (0)