Dietetyka studia prywatne we Wrocławiu - uczelnie niepubliczne

Komentarze (0)

Dietetyka studia prywatne we Wrocławiu - uczelnie niepubliczne

Komentarze (0)
Dietetyka studia prywatne we Wrocławiu - uczelnie niepubliczne

Dietetyka studia prywatne we Wrocławiu - uczelnie niepubliczne

Studia w Wrocławiu na kierunku dietetyka można podjąć na 1 uczelni prywatnej - niepublicznej: Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu. Studia stacjonarne i niestacjonarne w uczelniach prywatnych są płatne.

 

Budownictwo studia - uczelnie niepubliczne (prywante) we Wrocławiu 

  • Wyższa Szkoła Bankowa

 

1. Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Dietetykę możesz również studiować na kierunku Turystyka i rekreacja na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Turystyka i rekreacja realizowana jest w systemie dwustopniowym – są to trzyletnie studia licencjackie, a następnie dwuletnie studia magisterskie.

W rekrutacji 2023/2024 studia możesz podjąć w trybach:

  • stacjonarne (cena za pierwszy rok studiów wynosi 6300 zł)
  • niestacjonarne (cena za pierwszy rok studiów wynosi 6300 zł)

Decydując się na studia na kierunku Turystyka i rekreacja na Wyższej Szkole Bankowej możesz wybrać jedną ze specjalności: dietetyka i turystyka zdrowotna, hotelarstwo i gastronomia, turystyka międzynarodowa oraz trener personalny.

Studia na kierunku Turystyka i rekreacja o specjalności dietetyka i turystyka zdrowotna, to świetna propozycja dla każdego, kto chciałby zaznajomić się z zabiegami wykonywanymi w salonach SPA i wellness, promowaniem zdrowego stylu życia oraz jaki wpływ na organizm mają suplementy i jak powinny być stosowane przez sportowców i każdą osobę, która jest aktywna fizycznie. W czasie studiów studenci dowiedzą się jak otworzyć i pokierować własnym ośrodkiem odnowy biologicznej oraz poznają najnowsze trendy w zakresie poprawy urody, zdrowia i kondycji.

Przedmioty, jakie czekają na studentów Turystyki i rekreacji o specjalności dietetyka i turystyka to m.in. socjologia, prawo w turystyce i rekreacji, podstawy komunikacji społecznej, język obcy, ekonomia, BHP, formy aktywności turystyczno-rekreacyjnej, podstawy dietetyki oraz usługi SPA i wellness.

Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie m.in. jako menedżer w ośrodku SPA i wellness, specjalista do spraw kreowania produktów turystyki zdrowotnej, instruktor stref fitness i wellness, promotor zdrowia, doradca do spraw zdrowego żywienia oraz jako przedsiębiorca świadczący usługi takie jak anty-aging.

Dowiedz się więcej

Sprawdź

Kierunki studiów we Wrocławiu

​Studia medyczne we Wrocławiu

WSZYSTKO O KIERUNKU DIETETYKA - WROCŁAW

Komentarze (0)