COMARCH

COMARCH

comarch

COMARCH 

Comarch został założony w 1993 roku w Krakowie. Prowadzi projekty dla czołowych marek z polski i świata w najważniejszych sektorach gospodarki m.in.: telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usług, infrastruktury IT, administracji publicznej, przemyśle, ochronie zdrowia oraz w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

Comarch specjalizuje się w systemach zarządzania przedsiębiorstwem ERP, bezpieczeństwem informatycznym, systemach CRM i wsparcia sprzedaży, Internecie Rzeczy oraz business intelligence. Od blisko 30 lat tworzy rozwiązania łatwe w konfiguracji, rozwijające się wraz z biznesem klientów i odpowiadające na ich potrzeby. Z usług Comarch skorzystało kilkadziesiąt tysięcy światowych marek w ponad 60 krajach na 6 kontynentach m.in.: Heathrow Airport, BP, Carrefour, Heineken, Goodyear, Pepsi, Vodafone, T-Mobile, Telefónica, E-Plus, KPN, BNP Paribas Fortis czy Alior Bank SA.

Obecnie firma zatrudnia 7 000 ekspertów, w ponad 90 biurach w ponad 30 krajach, od Japonii i Australii, przez Europę aż po Brazylię. W 2021 roku nakłady na prace R&D wyniosły 317 mln zł. Comarch tworzy miejsca pracy nie tylko dla programistów, ale również analityków, konsultantów, handlowców, marketingowców czy pracowników działów administracyjnych.

 

 

 

 

PRACA

Comarch pomimo tego, że swoją główną siedzibę ma w Krakowie, prowadzi rekrutacje w największych polskich miastach. Aplikować mogą zarówno mieszkańcy Łodzi, Warszawy, Poznania, jak również Wrocławia, Gdańska, Białegostoku, Lublina czy Katowic. Firma może poszczycić się zdywersyfikowanym profilem. Dotyczy to zarówno samej działalności firmy, jak i ofert pracy stworzonych z myślą o kandydatach.

Do swoich zespołów poszukuje pasjonatów najnowszych technologii. Jeżeli jesteś osobą stawiającą na jakość, poszukującą nowych wyzwań, zaangażowaną i chętną do dalszego rozwoju – aplikuj!

Kandydaci nie muszą być absolwentami informatyki lub telekomunikacji, żeby pracować w IT! Do różnych zespołów firma poszukuje również specjalistów z takich obszarów jak analityka, marketing i design, administracja czy handel i konsulting.

Każdy nowy pracownik otrzymuje również wsparcie oraz dostęp do różnorodnych szkoleń – ich plan zostaje dostosowany do indywidualnych potrzeb pracownika.

Aktualne oferty pracy: kariera.comarch.pl

 

STAŻ

Zakończyliśmy przyjmowanie aplikacji na wakacyjny staż IT 2023. Rekrutacja na kolejną edycję rozpocznie się w marcu 2024 r.

 

Więcej informacji znajdziecie tutaj!

 

TECHNOLOGIE

Comarch tworzy rozwiązania z wykorzystaniem najnowszych technologii, w tym m.in. JAVA, Scala, .Net, C++, JavaScript, Oracle, SQL, HTML5, Angular, PHP, Android, iOS, Python, C#, CSS3, JEE, Unix, Linux, Ruby i inne.

 

 

FAKTY I LICZBY
 
  • 7 000 najwyższej klasy profesjonalistów
  • 59 spółek
  • 93% przychodów stanowi sprzedaż własnych produktów i usług
  • 91 biur w 33 państwach na całym świecie
  • 317 mln zł na badania i rozwój

							

 

 

Komentarze (0)