comarch

COMARCH 

Comarch specjalizuje się w systemach zarządzania przedsiębiorstwem ERP, bezpieczeństwem informatycznym, systemach CRM i wsparcia sprzedaży, komunikacji elektronicznej, Internecie Rzeczy oraz business intelligence. Od ponad 25 lat tworzy rozwiązania łatwe w konfiguracji, rozwijające się wraz z biznesem klientów i odpowiadające na ich potrzeby. Comarch zdobył doświadczenie w najważniejszych branżach dzięki projektom zrealizowanym dla największych polskich i światowych marek na 6 kontynentach w ponad 100 krajach. Jako globalny producent oprogramowania z polskimi korzeniami posiada nie tylko własne działy badawczo-rozwojowe złożone z wysokiej klasy inżynierów IT, ale także centra danych umożliwiające świadczenie usług w wielu modelach, w tym SaaS, Cloud i Managed Services.

Realizujemy projekty w obszarach:

  • telekomunikacja
  • IoT
  • administracja publiczna
  • usługi
  • małe, średnie i duże przedsiębiorstwa
  • e-Zdrowie
  • finanse, bankowość i ubezpieczenia

 

 

DLACZEGO MY?

Hot deski i open space? Nie u nas! Pracujemy w przyjaznej i kameralnej atmosferze. Wspieramy rozwój naszych pracowników, każdy może liczyć na indywidualny plan szkoleniowy. Międzynarodowe podróże? Z nami to możliwe! Dzielenie się wiedza? Zdecydowanie TAK, zawsze możesz się zwrócić o pomoc w razie potrzeby. Zdrowe ciało? Nic prostszego! Wspieramy także udział w imprezach sportowych oraz zapewniamy kompleksową opiekę medyczną. ¾ lub 3/5 etatu? Nie ma problemu, oferujemy elastyczny czas pracy.

 

JAK PRACUJEMY

W Comarch największą wartością są ludzie, dlatego stawiamy na pewne i stabilne zatrudnienie. Wspieramy również nieustanny rozwój, dlatego nasze Centrum Szkoleniowe oferuje możliwość uczestniczenia w różnego typu szkoleniach technologicznych, biznesowych, prowadzenia projektów czy umiejętności miękkich. Nasz zespół tworzą specjaliści, pełni pasji oraz kreatywnych pomysłów. Zachęcamy naszych pracowników do podejmowania własnej inicjatywy i wspieramy ich w tym.

 

KOGO SZUKAMY?

Do naszych zespołów poszukujemy pasjonatów najnowszych technologii. Jeżeli jesteś osobą stawiająca na jakość, poszukującą nowych wyzwań, zaangażowaną i chętną do dalszego rozwoju, szukamy właśnie Ciebie! Zależy nam na ludziach posiadających unikalne doświadczenie i osobowość.

Aktualne oferty pracy: kariera.comarch.pl

 

 

FAKTY I LICZBY
 
Comarch S.A.
Al. Jana Pawła II 39a
31-864 Kraków
 

Oddział w Łodzi
ul. Jaracza 78
90-243 Łódź

 

90 biur w 34 krajach na całym świecie
Ponad 6200 specjalistów pracujących w 66 miastach

 

Obserwuj nas

facebook.com/comarchpl

linkedin.com/company/comarch

instagram.com/comarch_group

 

 

 

Komentarze (0)