comarch

COMARCH 

Comarch specjalizuje się w systemach zarządzania przedsiębiorstwem ERP, bezpieczeństwem informatycznym, systemach CRM i wsparcia sprzedaży, komunikacji elektronicznej, Internecie Rzeczy oraz business intelligence. Od ponad 25 lat tworzy rozwiązania łatwe w konfiguracji, rozwijające się wraz z biznesem klientów i odpowiadające na ich potrzeby. Zdobyliśmy doświadczenie w najważniejszych branżach dzięki projektom zrealizowanym dla największych polskich i światowych marek na 6 kontynentach w ponad 100 krajach w tym mi.in. dla: Heathrow Airport, BP, Carrefour, Heineken, Pepsi, Vodafone, czy Allianz. Jako globalny producent oprogramowania z polskimi korzeniami posiadamy nie tylko własne działy R&D złożone z wysokiej klasy inżynierów IT, ale także centra danych umożliwiające świadczenie usług w wielu modelach.
Comarch zajmuje także wysokie pozycje w rankingach analityków IT m.in.: Gartnera, TOP 200 „Computerworld”, czy Polskiej Akademii Nauk. Corocznie inwestuje ok. 18 proc. przychodów w projekty innowacyjne. W 2019 roku była to kwota 230 mln złotych.
 
Dokładamy wszelkich starań, aby sprzedaż produktów i usług Comarch była zróżnicowana
w poszczególnych branżach i regionach geograficznych. Dywersyfikacja oferty jest ważna dla zapewnienia stabilnego wzrostu, dlatego realizuje projekty w obszarach: 
 
  • telekomunikacja
  • IoT
  • administracja publiczna 
  • usługi 
  • małe, średnie i duże przedsiębiorstwa
  • e-Zdrowie
  • finanse, bankowość i ubezpieczenia 

 

 

DLACZEGO MY?

Hot deski i open space? Nie u nas! Pracujemy w przyjaznej i kameralnej atmosferze. Wspieramy rozwój naszych pracowników, każdy może liczyć na indywidualny plan szkoleniowy. Międzynarodowe podróże? Z nami to możliwe! Dzielenie się wiedza? Zdecydowanie TAK, zawsze możesz się zwrócić o pomoc w razie potrzeby. Zdrowe ciało? Nic prostszego! Wspieramy także udział w imprezach sportowych oraz zapewniamy kompleksową opiekę medyczną. ¾ lub 3/5 etatu? Nie ma problemu, oferujemy elastyczny czas pracy.

 

JAK PRACUJEMY?

Największą wartością Comarch są ludzie, dlatego stawiamy na pewne i stabilne zatrudnienie. Wspieramy również nieustanny rozwój, dlatego nasze Centrum Szkoleniowe oferuje możliwość uczestniczenia w różnego typu szkoleniach technologicznych, biznesowych, prowadzenia projektów czy umiejętności miękkich. Nasz zespół tworzą specjaliści, pełni pasji oraz kreatywnych pomysłów. Zachęcamy naszych pracowników do podejmowania własnej inicjatywy i wspieramy ich w tym. Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych technologii, w tym m.in. JAVA, Scala, C/C++, Erlang, Axis, AngularJS, Oracle, jQuery, CSS3, .Net, TypeScript, JavaScript czy MS SQL.
 

KOGO SZUKAMY?

Do naszych zespołów poszukujemy pasjonatów najnowszych technologii. Jeżeli jesteś osobą stawiająca na jakość, poszukującą nowych wyzwań, zaangażowaną i chętną do dalszego rozwoju, szukamy właśnie Ciebie! Zależy nam na ludziach posiadających unikalne doświadczenie i osobowość. Nie musisz być absolwentem informatyki lub telekomunikacji, żeby pracować w IT! Do naszych zespołów w Łodzi poszukujemy również specjalistów z takich obszarów jak analityka, marketing, administracja czy konsulting.
 

 

Aktualne oferty pracy: kariera.comarch.pl

 

 

 

FAKTY I LICZBY
 
91 biur w 34 krajach na całym świecie

Ponad 6500 specjalistów pracujących w 67 miastach

 

Lokalizacja

Comarch SA

Al. Jana Pawła II 39a

31-864 Kraków

 

Oddział w Łodzi
ul. Jaracza 78
90-243 Łódź

 

Kontakt

kariera.comarch.pl

praca@comarch.pl

 

 

Komentarze (0)