COMARCH

COMARCH

comarch

COMARCH 

Firma Comarch powstała w 1993 roku w Krakowie, a jej założycielem był Profesor Janusz Filipiak. Comarch wyrósł ze środowiska akademickiego i od momentu założenia 30 lat temu rozrasta się w międzynarodową sieć spółek zależnych i partnerów na całym świecie, zatrudniając ponad 6500 specjalistów od Japonii i Australii, przez Europę aż po Brazylię.

Po 30 latach działalności Comarch to globalny lider w dziedzinie rozwiązań teleinformatycznych. Spółka dostarcza innowacyjne systemy informatyczne dla telekomunikacji, finansów i bankowości, sektora przemysłu, handlu i usług oraz dla administracji publicznej i służby zdrowia.

Dotychczas z usług Comarch skorzystało kilkadziesiąt tysięcy światowych marek w ponad 100 krajach na 6 kontynentach w najważniejszych sektorach gospodarki. Wśród największych klientów znajdują się mi.in. Heathrow Airport, BP, Carrefour, Heineken, Orange, Preudential, Telefónica, Johnson&Johnson, BNP Paribas Fortis, Allianz czy AXA.

Za swoje produkty i innowacje Comarch był wielokrotnie nagradzany w prestiżowych konkursach. W ostatnich latach został wyróżniony m.in. przez rankingi „ITwiz Best 100” i „Computerworld TOP 200” otrzymując 1 miejsce w trzech kategoriach. Ponadto otrzymał nagrodę w konkursie „Global BankTech Awards 2023” oraz Polską Nagrodę Innowacyjności.

Comarch jako dba o to, aby każdy czuł się jak najlepiej w swoim miejscu pracy, dlatego wspiera pracowników w zdrowym i aktywnym stylu życia. Wśród pracowników organizowane są liczne inicjatywy sportowe m.in. turnieju piłkarski, cykliczne akcje rowerowe i biegowe, a także działania wellbeingowe (m.in. cykl „Złap Balans”).

Firma dba także o promowanie ochrony środowiska, pomoc zwierzętom, zaangażowanie w kulturę oraz wspieranie inicjatyw lokalnych społeczności.

 

 

 

 

PRACA

Comarch pomimo tego, że swoją główną siedzibę ma w Krakowie, prowadzi rekrutacje w największych polskich miastach. Aplikować mogą mieszkańcy m.in. Łodzi, Warszawy, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Białegostoku, Lublina czy Katowic. Firma może poszczycić się zdywersyfikowanym profilem. Dotyczy to zarówno samej działalności firmy, jak i ofert pracy stworzonych z myślą o kandydatach.

Do swoich zespołów poszukuje pasjonatów najnowszych technologii. Jeżeli jesteś osobą stawiającą na jakość, poszukującą nowych wyzwań, zaangażowaną i chętną do dalszego rozwoju – aplikuj!

Kandydaci nie muszą być absolwentami informatyki lub telekomunikacji, żeby pracować w IT! Do różnych zespołów firma poszukuje również specjalistów z takich obszarów jak analityka, marketing i design, administracja czy handel i konsulting.

Każdy nowy pracownik otrzymuje również wsparcie oraz dostęp do różnorodnych szkoleń – ich plan zostaje dostosowany do indywidualnych potrzeb pracownika.

Aktualne oferty pracy: https://kariera.comarch.pl/praca/

 

STAŻ

Staże i praktyki w Comarch to możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w pracy nad realnymi projektami. Nasze programy dają możliwość współpracy z największymi światowymi markami.

Wakacyjny staż IT skierowany jest do studentów min. II roku studiów informatycznych lub pokrewnych. W tegorocznej edycji pojawi się 5 profili do wyboru: programistyczny, inżynier systemowy/DevOps, aplikacje mobilne, Cyber Security i analiza biznesowa.

Stażyści mogą liczyć nie tylko na intensywny rozwój zawodowy poprzez pracę nad zróżnicowanymi i realnymi biznesowymi projektami. Wiemy, że początki bywają trudne, dlatego oferujemy wsparcie mentora, który pomoże w pracy i odpowie na wszystkie pytania. Kultura firmy i wsparcie zespołu ułatwiają adaptację oraz sprzyjają nawiązywaniu kontaktów, które utrzymują się po zakończonym stażu i mogą być cenne w dalszej karierze zawodowej.

Wakacje to też czas odpoczynku, więc zapewnimy uczestnikom stażu 5 dni płatnego urlopu. Po ukończeniu programu stażowego wszyscy otrzymają certyfikat ukończenia, a najlepsi propozycję pracy.

Zapraszamy do aplikowania do 24 kwietnia. Więcej informacji na temat stażu: https://kariera.comarch.pl/staze-i-praktyki/staze-it

 

TECHNOLOGIE

Tworzymy rozwiązania z wykorzystaniem najnowszych technologii, w tym m.in. JavaScript, C ++, HTML5, CSS3, Java, Oracle, React.js, Scrum/Agile, Erlang, Scala, Angular, PL/SQL, bazy danych, PostgreSQL, ASP.net, .NET, Linux, Python i inne.

 

 

FAKTY I LICZBY
 
  • 6 400 najwyższej klasy profesjonalistów
  • 59 spółek
  • 82 biura w 32 państwach na całym świecie
  • 410 mln zł na badania i rozwój w 2023 roku

							

 

 

Komentarze (0)