COMARCH

COMARCH

15.12.2021

comarch

COMARCH 

Specjalizujemy się w systemach zarządzania przedsiębiorstwem ERP, bezpieczeństwem informatycznym, systemach CRM i wsparcia sprzedaży, komunikacji elektronicznej, Internecie Rzeczy oraz Business Intelligence. Od ponad 27 lat tworzymy rozwiązania łatwe w konfiguracji, rozwijające się wraz z biznesem klientów i odpowiadające na ich potrzeby. Zdobyliśmy doświadczenie w najważniejszych branżach dzięki projektom zrealizowanym dla największych polskich i światowych marek na 6 kontynentach w ponad 100 krajach, w tym mi.in. dla: Heathrow Airport, BP, Carrefour, Heineken, Pepsi, Vodafone, czy Allianz. 

 

Realizujemy projekty w obszarach takich jak: 

 • telekomunikacja
 • IoT
 • administracja publiczna 
 • usługi 
 • małe, średnie i duże przedsiębiorstwa
 • e-Zdrowie
 • finanse, bankowość i ubezpieczenia 

 

 

 

 

DLACZEGO MY?

Wspieramy rozwój naszych pracowników – u nas każdy może liczyć na szkolenia, udział w konferencjach branżowych czy webinarach. Międzynarodowe podróże? Z nami to możliwe! Dzielenie się wiedza? Zdecydowanie TAK, zawsze możesz się zwrócić o pomoc w razie potrzeby. Zdrowe ciało? Nic prostszego! Wspieramy udział w imprezach sportowych oraz zapewniamy prywatną opiekę medyczną. ¾ lub 3/5 etatu? Nie ma problemu, oferujemy elastyczny czas pracy.

 

JAK PRACUJEMY?

Największą wartością Comarch są ludzie, dlatego stawiamy na pewne i stabilne zatrudnienie. Wspieramy również nieustanny rozwój, dlatego nasze Centrum Szkoleniowe oferuje możliwość uczestniczenia w różnego typu szkoleniach technologicznych, biznesowych, prowadzenia projektów czy umiejętności miękkich. Nasz zespół tworzą specjaliści, pełni pasji oraz kreatywnych pomysłów. Zachęcamy naszych pracowników do podejmowania własnej inicjatywy i wspieramy ich w tym. Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych technologii, w tym m.in. JAVA, Scala, C/C++, Erlang, Axis, AngularJS, Oracle, jQuery, CSS3, .Net, TypeScript, JavaScript czy MS SQL.

 

KOGO SZUKAMY?

Pasjonatów najnowszych technologii! Jeżeli jesteś osobą stawiająca na jakość, poszukującą nowych wyzwań, zaangażowaną i chętną do dalszego rozwoju, czekamy właśnie na Ciebie! Zależy nam na ludziach posiadających unikalne doświadczenie i osobowość. Nie musisz być absolwentem informatyki lub telekomunikacji, żeby pracować w IT! Rekrutujemy również specjalistów z takich obszarów jak analityka, marketing, administracja czy konsulting.

Aktualne oferty pracy: kariera.comarch.pl

 

 

STAŻ W COMARCH

Każdego roku organizujemy wakacyjny staż IT oraz staż UX/UI. To największe tego typu przedsięwzięcie w Europie. Dowiedz się więcej tutaj!

 

 

FAKTY I LICZBY
 
 • 93 biura w 33 państwach na całym świecie
 • ponad 6500 specjalistów
 • 181 mln zł na badania i rozwój
 • 18 ośrodków Data Center na całym świecie

 

Lokalizacja:

Comarch SA

Al. Jana Pawła II 39a

31-864 Kraków

 

Oddziały w Polsce

Oddziały na świecie

 

Kontakt:

kariera.comarch.pl

praca@comarch.pl

 

Obserwuj nas!

 

Aplikuj już dziś! Sprawdź aktualne oferty pracy!


							

 

 

Komentarze (0)