Inżynieria i technologie nośników energii - limity

Inżynieria i technologie nośników energii - limity

Inżynieria i technologie nośników energii - limity

Co roku uczelnie lub właściwy minister (np. Minister Zdrowia dla kierunku lekarskiego i lekarsko-dentystycznego, Minister Obrony Narodowej dla kandydatów na żołnierzy zawodowych czy Minister Sprawiedliwości dla funkcjonariuszy służby więziennej) określają limity przyjęć na studia stacjonarne oraz niestacjonarne na określonym kierunku studiów uwzględniając możliwości dydaktyczne uczelni, oraz zapotrzebowanie na absolwentów tych studiów.

Orientacyjne limity miejsc na kierunku inżynieria i technologie nośników energii na poszczególnych uczelniach

Wybierz rok

Uczelnie

Filtrowanie
Województwo
Miejscowość
Status uczelni
Poziom studiów
Forma studiów
I stopnia II stopnia jednolite
Politechnika Gdańska Politechnika Gdańska stacjonarne I stopnia:
-
II stopnia:
40
jednolite:
-
Dowiedz się więcej
niestacjonarne I stopnia:
-
II stopnia:
-
jednolite:
-
Dowiedz się więcej

Szczegółowe informacje na temat limitów należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej".
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Komentarze (4)

Energetyczny odpowiedz

Czy wybór tego kierunku studiów będzie dobry dla absolwenta energetyki?

Stud odpowiedz

Bardzo atrakcyjny kierunek studiów! Duży kontakt z przemysłem. Większość studentów jeszcze podczas studiów ITNE znalazła stałe zatrudnienie w firmach, gdzie realizowali praktyki. W tym w Grupie LOTOS!

Vector odpowiedz pokaż odpowiedzi (1)

Czytając plan studiów kierunek sprawia wrażenie dobrej alternatywy czy kierunku który łączy wiele dziedzin. W praktyce na zajęciach przerabiane są podstawy a przez ilość przedmiotów utrudniane jest wgłębienie się w temat który by cię zainteresował. Jeżeli jesteś po inżynierii chemicznej i procesowej to lepiej iść na kierunek aparaturowy na mechanice i budowie maszyn, nauczysz się przynajmniej czegoś nowego i przydatnego.

Absolwentka W odpowiedzi do: Vector odpowiedz

Vector, nie zgodzę się z TOBĄ. Wykładowcy dostosowują poziom tak, aby osoby po różnych studiach inżynierskich poradziły sobie z przedmiotami. "Wgłębiać" się w temat możesz przecież sam.