Inżynieria i technologie nośników energii - progi punktowe

Inżynieria i technologie nośników energii - progi punktowe

Inżynieria i technologie nośników energii - progi punktowe

Progi punktowe na studia to forma rankingu kandydatów ubiegających się o przyjęcie na daną uczelnię wyższą. Liczba punktów uzyskanych przez kandydata zależy od różnych czynników np. wyników z egzaminu maturalnego, dodatkowego egzaminu wstępnego, rozmowy kwalifikacyjnej, czy w przypadku studiów II stopnia ocen na dyplomie ze studiów I stopnia. Każda uczelnia posiada własny przelicznik punktów, jak również zestaw przedmiotów maturalnych, które bierze pod uwagę w procesie kwalifikacyjnym na poszczególne kierunki studiów. Oznacza to, że należy zapoznać się z zasadami punktacji na konkretnej uczelni – tej, w której chcemy studiować. Należy pamiętać, że progi puntowe są zmienne, ponieważ ustalane są dla rekrutacji w danym roku.

Progi punktowe na kierunek inżynieria i technologie nośników energii na poszczególnych uczelniach

Wybierz rok

Uczelnie

Filtrowanie
Województwo
Miejscowość
Status uczelni
Poziom studiów
Forma studiów
I stopnia II stopnia jednolite
Politechnika Gdańska
Wydział Chemiczny
Politechnika Gdańska
Wydział Chemiczny
stacjonarne I stopnia:
-
II stopnia:
zapytaj uczelnię
jednolite:
-
Dowiedz się więcej
niestacjonarne I stopnia:
-
II stopnia:
-
jednolite:
-
Dowiedz się więcej

Szczegółowe informacje na temat progów należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej".
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Komentarze (4)

Energetyczny odpowiedz

Czy wybór tego kierunku studiów będzie dobry dla absolwenta energetyki?

Stud odpowiedz

Bardzo atrakcyjny kierunek studiów! Duży kontakt z przemysłem. Większość studentów jeszcze podczas studiów ITNE znalazła stałe zatrudnienie w firmach, gdzie realizowali praktyki. W tym w Grupie LOTOS!

Vector odpowiedz pokaż odpowiedzi (1)

Czytając plan studiów kierunek sprawia wrażenie dobrej alternatywy czy kierunku który łączy wiele dziedzin. W praktyce na zajęciach przerabiane są podstawy a przez ilość przedmiotów utrudniane jest wgłębienie się w temat który by cię zainteresował. Jeżeli jesteś po inżynierii chemicznej i procesowej to lepiej iść na kierunek aparaturowy na mechanice i budowie maszyn, nauczysz się przynajmniej czegoś nowego i przydatnego.

Absolwentka W odpowiedzi do: Vector odpowiedz

Vector, nie zgodzę się z TOBĄ. Wykładowcy dostosowują poziom tak, aby osoby po różnych studiach inżynierskich poradziły sobie z przedmiotami. "Wgłębiać" się w temat możesz przecież sam.