Administracja w mieście Wrocławiu - ceny

Administracja w mieście Wrocławiu - ceny

Administracja w mieście Wrocławiu - ceny

Ceny za pierwszy rok studiów na kierunku ADMINISTRACJA

Uczelnie

Filtrowanie
Status uczelni
Forma studiów
stacjonarne niestacjonarne
Uczelnia Biznesu i Nauk Stosowanych "Varsovia" (filia we Wrocławiu) Uczelnia Biznesu i Nauk Stosowanych "Varsovia" (filia we Wrocławiu) stacjonarne:
brak danych
niestacjonarne:
brak danych
Dowiedz się więcej
Uniwersytet Dolnośląski DSW we Wrocławiu Uniwersytet Dolnośląski DSW we Wrocławiu stacjonarne:
od 5580 zł
niestacjonarne:
od 5580 zł
Dowiedz się więcej
Uniwersytet Wrocławski Uniwersytet Wrocławski stacjonarne:
bezpłatne (limit: 200)
niestacjonarne:
6500 zł
Dowiedz się więcej

Źródło: Strony internetowe uczelni (11.06.2024)

Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni klikając powyższy link "Dowiedz się więcej".
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Administracja w mieście Wrocławiu - ceny

Studia niestacjonarne w formie wieczorowej lub zaocznej są studiami płatnymi. Ceny semestralne i roczne są zróżnicowane w zależności od realizowanego kierunku studiów i indywidualnie ustalane przez uczelnie we Wrocławiu. Czesne za rok studiów na kierunku administracja możesz opłacić jednorazowo, realizować w ratach miesięcznych lub w wysokości dwóch rat semestralnych. Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości czesnego, opłat ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni we Wrocławiu. Studia stacjonarne w zależności od wybranej uczelni są płatne lub bezpłatne, wymagają także uiszczenia opłaty rekrutacyjnej.

dowiedz się więcej na temat cen za studia na kierunku administracja - ceny we Wrocławiu

 

Komentarze (1)

Gaja odpowiedz

Ja właśnie myślę o magisterce z administracji, bo to taki kierunek w którym uważam, że warto się rozwijać. Jestem na macierzyńskim, więc nie mam jak dojeżdżać na zjazdy i chyba zdecyduje się na studia online na WSKZ, bo widziałam, że mają u siebie ten kierunek.