Fizjoterapia w mieście Wrocławiu - ceny

Fizjoterapia w mieście Wrocławiu - ceny

Fizjoterapia w mieście Wrocławiu - ceny

Ceny za pierwszy rok studiów na kierunku FIZJOTERAPIA

Uczelnie

Filtrowanie
Status uczelni
Forma studiów
  stacjonarne niestacjonarne
  Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu stacjonarne:
  bezpłatne (limit:)
  niestacjonarne:
  9240 zł
  Dowiedz się więcej
  Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu stacjonarne:
  bezpłatne (limit: 100)
  niestacjonarne:
  10000 zł
  Dowiedz się więcej

  Źródło: Strony internetowe uczelni (15.06.2023)

  Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni klikając powyższy link "Dowiedz się więcej".
  Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

  Fizjoterapia w mieście Wrocławiu - ceny

  Studia niestacjonarne realizowane w formie zaocznej i wieczorowej są studiami płatnymi. Warto zaznaczyć, że ceny semestralne, roczne czy te obejmujące cały zakres kształcenia są zróżnicowane i indywidualnie ustalane przez uczelnie we Wrocławiu. Czesne za rok studiów możesz opłacić jednorazowo, realizować w ratach miesięcznych lub w wysokości dwóch rat semestralnych.

  Studia medyczne są stosunkowo drogie, ale wszystko zależy od wybranego kierunku, dlatego warto zapoznać się ze szczegółowym cennikiem, który zawiera informacje odnoszące się do wysokości czesnego, opłat ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek. Wszelkie informacje znajdziesz na stronach internetowych uczelni we Wrocławiu. Pamiętaj także, że studia stacjonarne w zależności od wybranej uczelni są płatne lub bezpłatne.

  dowiedz się więcej na temat cen za studia na kierunku fizjoterapia - ceny we Wrocławiu

   

  Komentarze (0)