Elektronika i telekomunikacja - Warszawa

Elektronika i telekomunikacja - Warszawa

Elektronika i telekomunikacja - Warszawa

Studia w Warszawie

elektronika i telekomunikacja

Odkryj kierunek elektronika i telekomunikacja w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować 

Dodaj do ulubionych

30.05.2023

Elektronika i telekomunikacja studia Warszawa 2023| woj. mazowieckie

Elektronika i telekomunikacja w Warszawie to 3,5-letnie lub 4-letnie studia I stopnia (inżynierskie) oraz 1,5-letnie studia II stopnia (magisterskie), których program oferuje 11 różnych specjalności. Studia można podjąć na 2 uczelniach w formie stacjonarnej (dziennej) lub niestacjonarnej (zaocznej).

Studia na kierunku elektronika i telekomunikacja w Warszawie
Rok akademicki 2023/2024
Forma studiów stacjonarne, niestacjonarne
Poziom studiów studia I i II stopnia
Czas trwania od 3,5 do 4 lat (studia I stopnia), 1,5 roku (studia II stopnia)

Terminy rekrutacji

Rekrutacja na uczelnie, które prowadzą studia na kierunku elektronika i telekomunikacja w Warszawie rozpocznie się 1 marca 2023 r. i potrwa do 14 lipca 2023 r. | Elektronika i telekomunikacja Warszawa - terminy rekrutacji >

Opis kierunku

Elektronika i telekomunikacja to interdyscyplinarny kierunek, dzięki któremu można zdobyć wszechstronne wykształcenie ścisłe. Studenci poznają między innymi zagadnienia związane z elektroniką profesjonalną i użytkową. Uczą się również, jak powinno wyglądać projektowanie układów i systemów telekomunikacyjnych – zarówno analogowych, jak i cyfrowych.

Ukończenie kierunku elektronika i telekomunikacja daje duże perspektywy zatrudnienia. Absolwenci tych studiów znajdują zatrudnienie w sektorze przemysłowym gdzie wytwarzane są urządzenia elektroniczne i rozbudowane systemy operacyjne. Studia dają też wiedzę i umiejętności potrzebne do podjęcia pracy w centrach przekazywania danych, jednostkach badawczych czy firmach telekomunikacyjnych.

 

Uczelnie

W Warszawie elektronikę i telekomunikację możesz studiować w ramach kierunku na 2 uczelniach publicznychWojskowej Akademii Technicznej w Warszawie (Wydział Elektroniki WAT) oraz Politechnice Warszawskiej (Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych PW).
 

 

Praca po studiach

By możliwe było zdobycie tak szczegółowych kwalifikacji potrzebna jest najpierw rozległa wiedza z podstawowych nauk – matematyki, informatyki czy fizyki. Na studentów czekać będą także atrakcyjne specjalności. Po zakończeniu kształcenia absolwenci rozwiną się zawodowo w sektorze IT, a w szczególności firmach zajmujących się telekomunikacją.

 

Specjalności

Współczesne studia z elektroniki i telekomunikacji charakteryzują się tym, że bardzo często studenci tego kierunku otrzymują wybór specjalności i ścieżek kształcenia.
Popularne specjalności na kierunku elektronika i telekomunikacja w Warszawie: systemy radioelektroniczne, systemy teledetekcyjne, techniki multimedialne, teleinformatyka.
 

czytaj dalej wszystko o Elektronika i telekomunikacja - Warszawa

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest kierunek ELEKTRONIKA I TELEKOMUNIKACJA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Warszawska

Politechnika Warszawska

Elektronika i telekomunikacja stopień: (I), czas trwania: 4 lata
tryb: niestacjonarne

Specjalności na kierunku elektronika i telekomunikacja

Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie

Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek elektronika i telekomunikacja w Warszawie?

Studia w Warszawie na kierunku elektronika i telekomunikacja mają charakter ścisły – nikogo nie trzeba o tym przekonywać. W praktyce oznacza to, że od kandydatów już na poziomie rekrutacji wymaga się rozbudowanej wiedzy z zakresu przedmiotów ścisłych. Dwa najważniejsze przedmioty, którym musisz poświęcić maksymalnie dużo uwagi, to oczywiście matematyka i fizyka. Dodatkowo bardzo ważne będzie twoje bardzo dobre przygotowanie z dowolnie wybranego języka obcego nowożytnego.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Elektronika i telekomunikacja w Warszawie

Jak wyglądają studia na kierunku elektronika i telekomunikacja w Warszawie?

1. Dla kogo ten kierunek

Czy ktoś z nas wyobraża sobie dzisiaj życie bez Internetu czy telefonu komórkowe? Możliwości elektroniczne i telekomunikacyjne nieustannie rozwijają się, poprawiają jakość naszego życia i sprawiają, że możemy kontaktować się z rodziną i przyjaciółmi z dowolnie wybranego miejsca na świecie. Jeszcze kilkanaście lat temu nie było oto możliwe – nauka od tego czasu poszła tak bardzo do przodu, że dziś nikogo nie dziwią video rozmowy pomiędzy osobami chociażby w Nowym Jorku i Warszawie.

W praktyce oznacza to również, że wciąż potrzebni są specjaliści, którzy będą nieustannie czuwać nad stabilnym rozwojem telekomunikacji i związanym z nią przetwarzaniem sygnałów elektronicznych. Studia na kierunku elektronika i telekomunikacja stanowią zatem odpowiedź na wyzwania, jakie stawia przed nami rozwój współczesnej nauki. Dziś chcemy bowiem mieć pewność, że nasza komunikacja nie zostanie przez nic zaburzona. Jeżeli jesteś osobą, która chce uczestniczyć w dalszym rozwoju tych fascynujących nauk ścisłych, to studia na kierunku elektronika i telekomunikacja będą dla ciebie stworzone.

 

2. Typ i tryb studiów:

Studia na kierunku elektronika i telekomunikacja możemy podzielić na:

1. Typ:

 • Studia I stopnia (inżynierskie, jednolite)
 • Studia II stopnia (magisterskie)
2. Tryb:
 • studia stacjonarne
 • studia niestacjonarne

 

Studia na kierunku elektronika i telekomunikacja w Warszawie realizowane są zarówno w ramach pierwszego i drugiego stopnia, jak i jednolitych studiów magisterskich. Pierwszy stopień to studia inżynierskie, które trwają trzy i pół roku. Drugi stopień to natomiast studia magisterskie, trwające półtora roku. Studia jednolite magisterskie trwają pięć lat.

Uczelnie w Warszawie umożliwiają kształcenie zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. To od Ciebie zależy, w jaki sposób chcesz studiować. Studia dzienne realizowane są od poniedziałku do piątku, natomiast studia niestacjonarne w trybie zaocznym odbywają się zazwyczaj w weekendy od piątku/soboty do niedzieli, z kolei studia niestacjonarne w trybie wieczorowym odbywają się od poniedziałku do piątku.

Studia stacjonarne w uczelniach publicznych są bezpłatne natomiast w uczelniach niepublicznych tryb stacjonarny i niestacjonarny zazwyczaj jest odpłatny.

 

3. Program kształcenia i gdzie studiować

Studia w Warszawie na łączonym kierunku jakim jest elektronika i telekomunikacja możesz podjąć na Wojskowej Akademii im. Jarosława Dąbrowskiego i w Politechnice Warszawskiej. To uczelnie techniczne z bardzo długą tradycją dydaktyczną, które każdego roku kształcą nowe pokolenia inżynierów. Jeżeli wybierzesz te uczelnię, będziesz mieć pewność, że twój intelektualny rozwój został oddany w dobre ręce. Pamiętaj jedynie, że czeka cię bardzo intensywny czas, bo studia na kierunku elektronika i telekomunikacja zaliczają się do grona renomowanych kierunków inżynieryjnych.

Osoby, które wybiorą studia w Warszawie na ścieżkę swojego kształcenia wyższego, będą spotykać na swojej drodze przede wszystkim przedmioty ścisłe. Przygoda z elektroniką i telekomunikacją zaczyna się od doskonałego opanowania zagadnień związanych z matematyką oraz fizyką. Dopiero bardzo dobre zaznajomienie z tymi dwiema dziedzinami pozwoli na zrównoważoną naukę projektowania i obsługi złożonych urządzeń elektronicznych.

 

4. Praca po studiach

Kierunki studiów w Warszawie takie jak elektronika i telekomunikacja bardzo chętnie wybierane są przez absolwentów szkół średnich właśnie ze względu na perspektywy zatrudnienia w przyszłości. Osoby, które otrzymują inżynieryjne wykształcenie, są bowiem najbardziej doceniane na aktualnym rynku pracy i mają możliwość przebierania w wielu atrakcyjnych ofertach. Dziś każdy z nas ma związek z telekomunikacją. Oznacza to więc, że wciąż potrzebni są specjaliści, którzy będą nad rozwojem telekomunikacji i elektroniki pracować.

Absolwenci tego kierunku studiów mogą zatem liczyć na stabilne zatrudnienie w różnego rodzaju przedsiębiorstwach telekomunikacyjnych oraz firmach konsultingowych. Ponadto wykształcenie absolwentów elektroniki i telekomunikacji pozwala im na pracę w sektorze przemysłowym, gdzie wytwarza się urządzenia elektroniczne oraz rozbudowane systemy operacyjne, wpływające na jakość przepływu danych. Na wykwalifikowanych inżynierów z tej dziedziny czekają również wszelkiego rodzaju jednostki badawcze oraz instytucje naukowe, które zajmują się wdrażaniem oraz badaniem najnowszych możliwości telekomunikacyjnych.

Studia inżynierskie w Warszawie na kierunku elektronika i telekomunikacja możesz rozpocząć w trybie dziennym, czyli stacjonarnym jak i niestacjonarnym. Nauka ma postać studiów wojskowych lub cywilnych, więc studenci – mimo że kształcą się na uczelni wojskowej (w przypadku WAT) – otrzymują przygotowanie wyłącznie z przedmiotów politechnicznych. To otwiera ścieżki dodatkowego rozwoju dla tych osób, które swojej przyszłości zawodowej nie chciałby wiązać z karierą wojskową, a zależy im na rzetelnym, politechnicznym wykształceniu. Studia stacjonarne mają także formę regularnych spotkań w trakcie trwania tygodnia, więc wiedza przyswajana jest przez studentów w sposób zrównoważony i systematyczny.

Każdy, kto decyduje się na studia na kierunku elektronika i telekomunikacja swoją przygodę rozpoczyna od dokładnego zgłębienia dwóch najpotężniejszych dziedzin ścisłych, czyli matematyki oraz fizyki. Wśród przedmiotów podstawowych znajdą się przykładowo:

 • matematyka i analiza;
 • algorytmy obliczeniowe;
 • fizyka;
 • teoria obwodów;
 • teoria pola elektromagnetycznego itd.

 

Są to niezbędne podstawy kształcenia, które musi opanować każdy ze studentów podczas pierwszych semestrów nauki. Bez bardzo dobrego zrozumienia podstawowych zależności nie będzie bowiem możliwe przejście do dużo bardziej skomplikowanych zagadnień, które już ściśle związane są elektroniką i telekomunikacją. Uczelnie w Warszawie dążą do tego, by zapewnić swoim studentom jak najbardziej rozległe i wszechstronne wykształcenie, a Wojskowa Akademia Techniczna i Politechnika Warszawska stoją bez wątpienia na ich czele. W ofercie tego ośrodka akademickiego na kierunku elektronika i telekomunikacja znalazło się bowiem siedem niezależnych specjalizacji. Studenci mogą przykładowo wybrać:

 • inżynierię systemów bezpieczeństwa;
 • systemy cyfrowe;
 • systemy informacyjno-pomiarowe;
 • systemy teleinformatyczne itd.

 

Każdy ze studentów może rozwijać się w wybranej przez siebie dziedzinie. Jedno jest pewne – osoby, które kończą studia na kierunku elektronika i telekomunikacja posiadają nie tylko rozbudowaną wiedzę techniczną, lecz przede wszystkim potrafią wykorzystać ją w praktyce. Inżynierowie z tej dyscypliny dysponują szeregiem narzędzi, które pozwalają na projektowanie, wytwarzanie, czy eksploatację urządzeń oraz systemów elektronicznych i telekomunikacyjnych.

Ile trwają studia na kierunku elektronika i telekomunikacja w Warszawie?

Ile trwają studia na kierunku elektronika i telekomunikacja w Warszawie?

Studia na kierunku Elektronika i telekomunikacja w Warszawie, w zależności od typu studiów trwają 3,5 roku (studia I stopnia), 1,5 roku (studia II stopnia) lub 5 lat (studia jednolite).

Studia techniczne na kierunku elektronika i telekomunikacja dzielą się na dwa komplementarne cykle kształcenia oraz jednolite magisterskie w przypadku studiów wojskowych. Pierwszy z nich obejmuje trzy i pół letnie studia inżynierskie. Oznacza to, że trwają one siedem semestrów, podczas których studenci otrzymują niezbędną wiedzę oraz umiejętności z zakresu elektroniki i telekomunikacji. To również czas przygotowań do obrony pracy dyplomowej, która gwarantuje doceniany na rynku pracy tytuł inżyniera.

Osoby, które w dalszym ciągu chcą poszerzać swoją wiedzę, otrzymują taką możliwość na studiach drugiego stopnia. Obejmują one trzy semestry kształcenia, czyli półtora roku. Studia drugiego stopnia mają charakter uzupełniający oraz komplementarny. Pasjonaci elektroniki i telekomunikacji znacznie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności. Studenci na zakończenie nauki przystępują do obrony najważniejszej pracy dyplomowej, czyli pracy magisterskiej.

Studia o profilu wojskowym mają charakter jednolitych studiów magisterskich, których program kształcenia trwa pięć lat.

Elektronika i telekomunikacja w Warszawie - czas trwania

Poziom studiów czas trwania otrzymywany tytuł
studia I stopnia od 3,5 do 4 lat inżynier
studia II stopnia 1,5 roku magister inżynier
Jaka praca po studiach na kierunku elektronika i telekomunikacja w Warszawie?

Jaka praca po studiach na kierunku elektronika i telekomunikacja w Warszawie?

Studia na kierunku elektronika i telekomunikacja w Warszawie to gwarant nie tylko rzetelnego wykształcenia, lecz także perspektywa dobrej i stabilnej pracy. Współcześnie nikt nie wyobraża sobie, że mógłby przestać korzystać ze zdobyczy telekomunikacji. Dlatego też nieustannie rośnie zapotrzebowanie na specjalistów, którzy dbać będą o zrównoważony przepływ danych przy pomocy urządzeń i systemów elektronicznych.

Kierunki studiów takie jak elektronika i telekomunikacja przygotowują swoich absolwentów do rozwijania kariery zawodowej w wielu różnorodnych sektorach. To, jakie miejsce pracy będzie najbardziej dogodne dla inżynierów, zależy w dużej mierze od ukończonej specjalizacji. Osoba, która kształciła się w zakresie systemów bezpieczeństwa będzie mogła w pełni rozwijać się w firmach zajmujących się chociażby ochroną danych osobowych, czy w centrach zarządzania kryzysowego. Z kolei ukończenie specjalizacji związanej z systemami informacyjno-pomiarowymi daje możliwości zatrudnienia w różnego rodzaju jednostkach badawczych.

Niezależnie jednak od ukończonej specjalizacji absolwenci studiów na kierunku elektronika i telekomunikacja mogą znaleźć zatrudnienie w:

 • różnego rodzaju sektorach przemysłu, gdzie wykorzystywane są systemy elektroniczne i telekomunikacyjne;
 • firmach konsultingowych;
 • przedsiębiorstwach telekomunikacyjnych;
 • jednostkach produkcyjnych urządzenia elektroniczne oraz systemy telekomunikacyjne;
 • instytucjach badawczych;
 • centrach przekazywania danych np. w bankowości itd.

Uczelnie w Warszawie – a w tym Wojskowa Akademia Techniczna – oferują swoim studentom międzynarodowy profil wykształcenia, który pozwala także na podjęcie satysfakcjonujących aktywności zawodowych w dowolnym miejscu na świecie.

 

Ile zarabiają absolwenci kierunku studiów Elektronika i telekomunikacja?

Absolwenci kierunku studiów Elektronika i telekomunikacja mają przed sobą szerokie ścieżki rozwoju. Mogą oni kontynuować naukę na uczelni, a następne podjąć na niej zatrudnienie, jednak większość absolwentów decyduje się na objęcie stanowiska pracy np. w przemyśle, instytucjach badawczych, firmach konsultingowych, przedsiębiorstwach telekomunikacyjnych lub w bankowości. Jak sam widzisz, możliwości jest wiele. Do najczęściej obejmowanych stanowisk przez absolwentów Elektroniki i telekomunikacji możemy zaliczyć m.in. specjalistę do spraw telekomunikacji, elektronika oraz pracownika naukowo-badawczego. Czym zajmują się za co dzień oraz ile wynoszą ich średnie miesięczne zarobki?

 

Specjalista do spraw telekomunikacji

Po ukończeniu studiów na kierunku Elektronika i telekomunikacja możesz podjąć zatrudnienie jako specjalista do spraw telekomunikacji. Czym się zajmuje? Odpowiada on głównie za tworzenie oraz konfigurację systemów telekomunikacyjnych. Specjalista do spraw telekomunikacji zajmuje się również prowadzeniem dokumentacji, a także udzielaniem wsparcia technicznego do spraw telekomunikacji osobom, które mają problemy np. z siecią. Mediana zarobków elektronika wynosi około 5580 zł brutto miesięcznie.

 

Elektronik

Absolwenci kierunku studiów Elektronika i telekomunikacja mogą również znaleźć zatrudnienie na stanowisku elektronika. Czym on się zajmuje na co dzień? Odpowiada on, niezależnie od miejsca, w którym pracują, za tworzenie i konserwacje urządzeń elektronicznych. Elektronik może także odpowiadać za wypełnianie i prowadzenie bieżącej dokumentacji. Mediana zarobków elektronika wynosi około 6200 zł brutto miesięcznie.

 

Pracownik naukowo-badawczy 

Absolwenci kierunku studiów Elektronika i telekomunikacja decydują się również na pozostanie na uczelni i kontynuowanie ścieżki naukowej. Na co dzień zajmują kontynuowaniem podjętych badań naukowych oraz prowadzeniem zajęć dydaktycznych dla studentów. Dodatkowo mogą również brać udział w konferencjach naukowych. Mediana zarobków pracownika naukowo-badawczego wynosi około 5370 zł brutto miesięcznie.

Źródło: wynagrodzenia.pl (październik 2021)

 

*Pamiętaj, że są to tylko orientacyjne zarobki i w rzeczywistości mogą się one różnić pomiędzy sobą. Wpływ na to ma wiele czynników. Wahania pomiędzy stawkami uzależnione są m.in. od wykształcenia, stażu pracy, doświadczenia, znajomości języków lub nawet miejsca pracy. Wynagrodzenia mogą różnić się między poszczególnymi województwami, a nawet miastami.

Gdzie studiować na kierunku elektronika i telekomunikacja w Warszawie?

Studia możesz podjąć na uczelniach publicznych: Politechnice Warszawskiej oraz Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

Kierunek elektronika i telekomunikacja - uczelnie w Warszawie

czytaj dalej uczelnie w Warszawie

Uczelnie w Warszawie - kierunek elektronika i telekomunikacja:

Uczelnia Forma studiów Poziom studiów  
Politechnika Warszawska (Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych PW) niestacjonarne studia I stopnia więcej
Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie (Wydział Elektroniki) stacjonarne, niestacjonarne studia I i II stopnia więcej

Tabela uwzględnia uczelnie, które prowadzą studia w ramach kierunku lub specjalności

Co warto sprawdzić przed rekrutacją na kierunek elektronika i telekomunikacja w Warszawie?

Kierunki techniczne i inżynieryjne bardzo często wybierane są przez absolwentów szkół średnich ze względu na perspektywy zatrudnienia w przyszłości. Trzeba wziąć jednak pod uwagę, że nie są to kierunki, na których odnajdzie się każda osoba. Przyszli studenci politechnik i uczelni technicznych powinni mieć jasno sprecyzowane zainteresowania. Jeżeli poważnie myślisz o studiach na kierunku elektronika i telekomunikacja, zastanów się, czy jesteś osobą, która:

 • nie ma problemu z nauką przedmiotów ścisłych;
 • interesuje się nowymi zdobyczami techniki;
 • lubi logiczne łamigłówki;
 • nie boi się intelektualnych wyzwań i pracy w grupie.

 

Jeżeli dostrzegasz te cechy u siebie, to możesz rozważyć wzięcie udziału w rekrutacji na kierunek elektronika i telekomunikacja. Pamiętaj jednak, że decydujące znaczenie będą mieć wyniki, jakie uzyskasz podczas egzaminów maturalnych. Musisz jak najlepiej przygotować się z dwóch przedmiotów ścisłych, czyli matematyki, fizyki lub fizyki oraz astronomii. W procesie rekrutacji uwzględniany jest także wynik z egzaminu z dowolnie wybranego języka nowożytnego.

Ciekawą formą znalezienia się na listach osób przyjętych jest także wzięcie udziału w dowolnie wybranej olimpiadzie przedmiotowej. To propozycja dla najbardziej ambitnych uczniów szkół średnich, którzy uwielbiają poszerzać swoją wiedzę o ponadprogramowe wiadomości. Laureaci oraz finaliści olimpiad stopnia centralnego znajdą się na listach osób przyjętych poza kolejnością. Trzeba jedynie pamiętać, że udział w olimpiadzie nie zwalnia z obowiązku przystąpienia do podstawowych egzaminów maturalnych.

Zanim przystąpisz do procedury rekrutacyjnej, sprawdź także, jakie dokumenty dostarczyć do dziekanatu w pierwszej kolejności. Powinny się pośród nich znaleźć zdjęcia do legitymacji, skany dowodu oraz oczywiście świadectwo maturalne.

 

STUDIA W WARSZAWIE - ważne informacje

kierunki studiów w Warszawie

studia w Warszawie

 

ELEKTRONIKA I TELEKOMUNIKACJA - ważne informacje

elektronika i telekomunikacja studia

studia inżynierskie i techniczne w Warszawie

studia inżynierskie i techniczne w Polsce

zasady rekrutacji na studia

Jakie opinie mają studia na kierunku elektronika i telekomunikacja w Warszawie?

Studia na kierunku elektronika i telekomunikacja to niepodważalna inwestycja w rozwój intelektualny, który w przyszłości zaowocuje w formie bardzo dobrych perspektyw zatrudnienia.

Dominik, student drugiego roku, mówi:

Od zawsze chciałem studiować w Warszawie, a moje zainteresowania naukami ścisłymi towarzyszą mi od bardzo dawna, więc wybór studiów nie stanowił dla mnie problemu. Na uczelni mamy możliwość uczestniczenia w wielu projektach badawczych, które dodatkowo poszerzają wiedzę i które mogę wykorzystać podczas konstruowania swojego przyszłego CV. To dla mnie niezwykle ważne!

Poziom i tryb studiów


Popularne kierunki inżynierskie i techniczne w Warszawie

Pokaż wszystkie

Kierunki inżynierskie i techniczne w Warszawie

fotonika
informatyka
nanoinżynieria
Rozwiń

59 Uczelni w Warszawie

Warszawa przyciąga młodych ludzi z całego kraju. Przyjeżdżają tu na studia lub do pracy, w nadziei na zdobycie wykształcenia, doświadczenia zawodowego i wysoko płatnej pracy z perspektywami. Liczą na prestiż, sukces.

Warszawa ma wiele do zaoferowania dla studentów i kandydatów, ale także wiele od nich wymaga – progi punktowe oraz liczba chętnych na studia są tu wysokie. Również liczba studentów jest największa w Polsce: 15 uczelni publicznych i ponad 40 niepublicznych. Największą popularnością cieszą się Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

Warszawskie uczelnie są uznawane za prestiżowe nie tylko w Polsce ale i za granicą. Cenione są za profesjonalną kadrę naukową i szerokie perspektywy rozwoju.

Sprawdź uczelnie i kierunki studiów w Warszawie


#MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

 

Komentarze (0)

Teraz najważniejsze

matura 2023

zmiany na maturze 2023

arkusze maturalne

wyniki matur 2023

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

studia podyplomowe

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia