Studia inżynierskie Warszawa

Studia inżynierskie Warszawa

Studia inżynierskie Warszawa

Największy wybór studiów

inżynierskich i technicznych w Warszawie

Odkryj kierunki inżynierskie i sprawdź gdzie możesz studiować 

Dodaj do ulubionych

Studia inżynierskie i techniczne Warszawa | woj. mazowieckie

Studia inżynierskie w Warszawie to studia, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3,5 roku (studia I stopnia) lub od 1,5 roku do 2 lat (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (inżyniera lub magistra inżyniera).

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym (dziennym) lub niestacjonarnym (zaocznym)Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

POPULARNE KIERUNKI W WARSZAWIE POLECANE DLA CIEBIE

POKAŻ WSZYSTKIE

zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie są Studia inżynierskie

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Politechnika Warszawska

Politechnika Warszawska

Politechnika Warszawska

Kierunki studiów: 61

Studia podyplomowe: 79

Kierunki inżynierskie i techniczne
aerospace engineering
architektura
automatyka i robotyka

POKAŻ WIĘCEJ

SPECJALNOŚCI / ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA - KIERUNKI INŻYNIERSKIE I TECHNICZNE W WARSZAWIE

SORTOWANIE:
A
B
bhp
C
D
E
F
G
H
I
K
L
M
N
O
P
R
S
Ś
T
U
V
W
Z
Rozwiń

KIERUNKI INŻYNIERSKIE I TECHNICZNE W WARSZAWIE

fotonika
informatyka
Rozwiń

Rekrutacja i wymagania na studia inżynierskie i techniczne w Warszawie

Nie będzie to dla Was zaskoczeniem, jak napiszemy, że na studia inżynierskie obowiązuje konkurs świadectw i przeliczanie punktów, zdobytych na egzaminie maturalnym, ma kluczowe znaczenie. Na niektórych kierunkach przeprowadzany jest egzamin wstępny np. na architekturę.

Niektóre uczelnie organizują dodatkowe rozmowy kwalifikacyjne w przypadku rekrutacji na studia II stopnia. W przypadku tak dużej różnorodności kierunków możemy napisać tylko, że należy przy każdym kierunku dokładnie sprawdzić, jakie przedmioty są najważniejsze w punktacji rekrutacyjnej i jak najlepiej się ukierunkować z egzaminem maturalnym, by bezproblemowo dostać się na wymarzony kierunek.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Zobacz, co wybierają inni

POKAŻ WSZYSTKIE

Studia inżynierskie i techniczne niestacjonarne w Warszawie

Studia inżynierskie to szeroka paleta, w której zamiast gamy kolorów odnaleźć można kierunki kształcenia. Studia te z racji swojej popularności, a także przyszłościowego charakteru można podjąć nie tylko w publicznej uczelni technicznej, jaką jest Politechnika Warszawska, ale także w innych, stołecznych szkołach wyższych.

Na bazie wspomnianej popularności większość proponowanych kierunków realizowana jest w dwóch formach, zatem kandydaci chcący podjąć naukę w trybie niestacjonarnym nie będą zawiedzeni. Co łączy studia inżynierskie stacjonarne i niestacjonarne? Program. Dla każdego typu kształcenia jest on identyczny, ponieważ prowadzi do osiągnięcia tych samych efektów i uzyskania tytułu inżyniera.

Co zatem odróżnia naukę stacjonarną od niestacjonarnej? Śmiało można powiedzieć, że intensywność zajęć. Na studiach stacjonarnych proces kształcenia i omawiania materiału odbywa się stopniowo, od poniedziałku do piątku, umożliwiając powtarzanie mniej zrozumiałych zagadnień.

Na studiach niestacjonarnych jest to praktycznie niemożliwe. Studenci zaoczni uczestniczą w zajęciach w ramach tzw. zjazdów, odbywających się w weekendy, zazwyczaj co dwa tygodnie i wiąże się to z tym, że harmonogram dnia jest dość mocno zbity i zdecydowanie intensywniejszy niż w przypadku studiów dziennych.

Brak czasu na powtarzalne zagłębianie się w danych temat sprawia, że studenci niestacjonarni pewną część obowiązującego materiału muszą przyswoić we własnym zakresie i w pełni samodzielnie przygotowywać się do następnych zajęć. Ale posiada to swoje zalety. Do najważniejszych należy trening ważnych i cenionych dzisiaj umiejętności, takich jak zarządzanie czasem, czy wyszukiwanie i analizowanie informacji.

czytaj dalej studia inżynierskie niestacjonarne (zaoczne) w Warszawie

STUDIA INŻYNIERSKIE W WARSZAWIE - PODYPLOMOWE

A
B
C
D
E
I
K
M
N
O
P
Ś
S
T
U
W
Z
Rozwiń

Jak wyglądają studia inżynierskie i techniczne w Warszawie

Inżynier Kowalski? Brzmi to co najmniej fachowo – bowiem inżynier to osoba posiadająca fach w ręku – to osoba dziś bardzo pożądana!

Bycie inżynierem może kojarzyć się Wam z serialem „Czterdziestolatek”, to miłe skojarzenie, czyż nie? Ale aby zostać takim czterdziestolatkiem, najpierw trzeba ukończyć studia inżynierskie na obranym kierunku, potem przez lata zbierać doświadczenia, by móc tytułować się zasłużonym mianem inżyniera.

 

Inżynier to człowiek twórczego umysłu, wynalazca, konstruktor w rozumieniu projektant i wykonawca w jednym. Same studia dadzą Wam dyplom, Wasza postawa w życiu i w pracy pozwoli Wam zdobyć tytuł.

Możliwości realizacji studiów inżynierskich jest mnóstwo – możecie specjalizować się w elektryczności, w architekturze, w mechatronice czy automatyce.

Bycie inżynierem wcale nie jest takie łatwe, wymaga sporej wiedzy i wielu umiejętności oraz cierpliwości, hartu ducha i logicznego myślenia. Praca inżyniera to praca umysłowa i kreatywna. Studia inżynierskie mają na celu zaaplikowanie studentom odpowiedniej dawki wiedzy, jaką później już jako absolwenci, osoby te będą mogły wykorzystać.

 

 

Typ studiów

Studia inżynierskie w Warszawie możemy podzielić na:

 • studia I stopnia (inżynierskie lub jednolite magisterskie);
 • studia II stopnia (magisterskie).

 

Studia inżynierskie zostały stworzone z myślą o osobach, które posiadają prawdziwie umysły ścisłe. Maturzyści swoją przygodę z tego typu kierunkami rozpoczną od kształcenia I stopnia.

Na politechnikach i uczelniach technicznych trwa ono trzy i pół roku, choć nie dotyczy to wszystkich kierunków! Przypomnijmy, że studia inżynierskie na kierunku architektura trwają nieco dużej. Nauka na I stopniu pozwala na zdobycie niezbędnych kwalifikacji zawodowych. Po obronie pracy dyplomowej studenci otrzymują tytuł inżyniera.

Warto zadbać o uzupełnienie swojej wiedzy na studiach II stopnia, które w przypadku kierunków inżynierskich trwają najczęściej 1,5 roku. Studenci podczas nauki poszerzają kompetencje oraz przygotowują się do obrony pracy magisterskiej. Tytuł magistra pozwala na zadbanie o pełny rozwój kariery.

Część kierunków inżynierskich (np. mechatronika czy elektronika i telekomunikacja) można studiować w trybie jednolitym magisterskim. Wtedy studentów czeka pięć nieprzerwanych lat kształcenia, które kończą się również obroną pracy dyplomowej, ale od razu magisterskich. Ta jednolita propozycja kształcenia skierowana jest przede wszystkim do tych osób, które zdolności inżynierskie chciałyby połączyć z wykształceniem wojskowym.

 

 

Tryb studiów

Studia inżynierskie w Warszawie rozpoczniesz również w dwóch trybach. Możesz wybrać:

 • studia stacjonarne;
 • studia niestacjonarne.

 

Przeanalizuj, który z tych trybów lepiej spełni twoje oczekiwania! Studia stacjonarne będą miały formę regularnych spotkań najczęściej od poniedziałku do piątku, więc dostaniesz szansę, by swoją wiedzę zdobywać na bieżąco. Jeśli wybierzesz państwową uczelnię, unikniesz również opłat za czesne.

Studia niestacjonarne to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chciałyby połączyć ze sobą różnorodne aktywności i zależy im na tym, by ich nauka była bardziej elastyczna. Zajęcia w trybie niestacjonarnym odbywają się bowiem podczas weekendowych zjazdów naukowych.

Studenci muszą za to część materiału teoretycznego opanować we własnym zakresie, co i tak zostanie zweryfikowane podczas egzaminów! Studia niestacjonarne są również odpłatne – niezależnie od uczelni.

czytaj dalej studia w Warszawie

 

 

Najpopularniejsze kierunki studiów inżynierskich w Warszawie:

Uczelnie w Warszawie przygotowały bardzo bogatą ofertę studiów inżynierskich. Stołeczne ośrodki akademickie uważnie przyglądają się bowiem sytuacji na aktualnym rynku zatrudnienia i dbają o to, by ich propozycje kierunkowe zapewniały nie tylko wszechstronne wykształcenie, lecz przede wszystkim dobrą pracę.

Nie od dziś wiadomo, że to inżynierowie mają szansę na szybkie znalezienie zatrudnienia. To właśnie między innymi dlatego oferta studiów inżynierskich jest tak szeroka. Dzięki temu możesz mieć pewność, że uda znaleźć ci się coś, co spełni twoje oczekiwania. Wśród kierunków znalazły się tradycyjne kierunki takie jak: automatyka i robotyka, mechatronika czy mechanika i budowa maszyn.

Jeśli interesują cię bardziej innowacyjne gałęzie przemysłu i inżynierii, to również znajdziesz coś dla siebie w bogatej ofercie kierunkowej. Czekają na ciebie przykładowo elektromobilność, inżynieria biomedyczna czy optoelektronika.

 

Najpopularniejsze kierunki studiów inżynierskich w Warszawie:

 • architektura;
 • automatyka i robotyka;
 • mechatronika;
 • mechanika i budowa maszyn;
 • informatyka;
 • elektronika;
 • budownictwo;
 • energetyka;
 • fotonika;
 • fizyka techniczna.

czytaj dalej kierunki studiów w Warszawie

 

 

Gdzie studiować studia inżynierskie w Warszawie?

Jeżeli wybierasz studia inżynierskie, czekać będzie na ciebie nie tylko bogata oferta kierunkowa. Została ona bowiem przygotowana przez różnorodne ośrodki akademickie w Warszawie. Zorientuj się zatem odpowiednio wcześnie, którą z uczelni wybrać.

Czekają na ciebie publiczne ośrodki akademickie takie jak Politechnika Warszawska. Jeśli chciałbyś z kolei połączyć umiejętności techniczne z wykształceniem wojskowym, możesz wybrać Wojskową Akademię Techniczną. To jednak nie koniec. W Warszawie czeka na ciebie bowiem wiele różnorodnych szkół w sektorze niepublicznym.

Pamiętaj, że obecnie szkół niepublicznych nie należy deprecjonować! Posiadają one równie bogatą ofertę kierunkową i zapewnią swoim studentom doskonałe, wszechstronne wykształcenie. Zorientuj się zatem odpowiednio wcześnie, którą z warszawskich uczelni wybrać, jeśli chcesz zapewnić sobie unikalną wiedzę inżynierską.

 

Uczelnie, na których można studiować kierunki inżynierskie w Warszawie:

 • Wojskowa Akademia Techniczna;
 • Politechnika Warszawska;
 • Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej;
 • Akademia Sztuki Wojennej;
 • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego;
 • Wyższa Szkoła Bankowa;
 • Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania;
 • Wyższa Szkoła Menedżerska.

czytaj dalej uczelnie w Warszawie

 

 

Jak wybrać studia inżynierskie w Warszawie, aby mieć dobrą pracę?

Studia inżynierskie tworzy grupa kierunków, które wybierane są przez osoby o doskonale rozwiniętych kompetencjach ścisłych. W praktyce oznacza to, że nie każdy absolwent szkoły średniej może rozpocząć kształcenie o tym profilu. Szansę na naukę mają wyłącznie najlepsi abiturienci. To oni również mogą liczyć na satysfakcjonującą pracę po opuszczeniu murów uczelni. Nim jednak do tego dojdzie, będzie na ciebie czekało co najmniej pięć lat kształcenia!

Zacznij zatem od wyboru kierunku studiów, który przyniesie ci największą satysfakcję. Studia inżynierskie to bardzo szeroka kategoria obejmująca kilkadziesiąt propozycji kształcenia. Nim podejmiesz ostateczną decyzję o tym, co chcesz robić, odpowiedz sobie na kilka podstawowych pytań:

 • Jakie przedmioty ścisłe sprawiają ci najwięcej satysfakcji?
 • Czy towarzyszą ci interdyscyplinarne zainteresowania lub posiadasz szczególne uzdolnienia plastyczne?
 • Czy chciałbyś zajmować się pracą laboratoryjną czy może bardziej pociąga cię przemysł lub podejmowanie działań na budowie?
 • Jakie są twoje indywidualne predyspozycje mogące rzutować na dalszy kształt twojej kariery?

 

Spróbuj odpowiedź na te pytania. Pamiętaj, że wśród kierunków inżynierskich znajduje się zarówno architektura, jak i inżynieria biomedyczna. Na rynku pracy wciąż pojawiają się nowe oferty pracy dla inżynierów, więc możesz mieć pewność, że praca będzie dla ciebie na wyciągnięcie ręki. Najważniejsze jest jednak to, byś zajmował się czymś, co sprawia ci największą radość!

 

Możliwe ścieżki twojej przyszłej kariery zawodowej to między innymi:

 • architekt;
 • inspektor ds. nadzoru budowlanego;
 • wykonawca na budowie;
 • mechatronik;
 • programista;
 • mechanik;
 • informatyk itd.

czytaj dalej jakie studia wybrać

 

 

Jak wybrać uczelnię wyższą w Warszawie?

Jak wybrać uczelnię wyższą? Od czego uzależnić decyzję? Na co zwrócić uwagę? Okazuje się, że przyszli studenci nie mierzą się wyłącznie z pytaniami, które kłębią się w arkuszach maturalnych! Każdy, kto idzie na studia poszukuje odpowiedzi na znacznie więcej pytań. A to, na jakie odpowiedzi padnie, będzie rzutowało na co najmniej kilka kolejnych lat kształcenia.

 

Wiele wątpliwości może towarzyszyć podczas wyboru uczelni w Warszawie. Przedstawiamy zatem garść porad, które mogą choć trochę ułatwić tę decyzję:

 • porównaj programy kształcenia (znajdują się na ogół na stronach internetowych uczelni);
 • zaczerpnij porad od innych studentów – szukaj odpowiedzi w mediach społecznościowych, forach itd.
 • weź udział w dniach otwartych uczelni – to idealna okazja, by poznać wykładowców, zobaczyć, jak funkcjonuje dana uczelnia, bezpośrednio zadać nurtujące pytania.

 

Gdy wybierasz uczelnię wyższą w Warszawie, pamiętaj również o tym, by nie kierować się emocjami. Przeanalizuj wszystkie plusy i minusy i postaraj się trzeźwo spojrzeć na propozycje przygotowane przez warszawskie ośrodki akademickie!

czytaj dalej jak wybrać uczelnię

 

 

Czy warto iść na studia inżynierskie w Warszawie?

Jakie są plusy studiowania? Przede wszystkim masz szansę na świadomy rozwój intelektualny – możesz znacząco wzbogacić swoją wiedzę, zadbać o pasje oraz umiejętności. Studia powinny być dla ciebie także radosnym czasem towarzyskich spotkań i zwyczajnego korzystania z młodości. Oczywiście nie oznacza to, że studia są obowiązkiem każdego młodego człowieka. Niosą ze sobą na pewno wiele korzyści!

Tym bardziej dotyczy to studiów inżynierskich w Warszawie. Czeka na ciebie ponad kilkadziesiąt kierunków na różnorodnych uczelniach. Warto podkreślić, że standardy nauczania warszawskich ośrodków akademickich są dość wysokie. Dzięki temu każdy student otrzyma wysoko rozwinięte kwalifikacje pozwalające na szybki rozwój zawodowy.

Warszawa to miasto, które jest przyjazne studentom. To bowiem w stolicy siedziby mają firmy oraz przedsiębiorstwa produkcyjne oferujące praktyki i staże. Stają się one okazją, by odpowiednio wcześnie nauczyć się, jak nabywaną wiedzę wykorzystywać podczas praktycznych aktywności. Możesz mieć zatem pewność, że jeśli wybierasz uczelnie w Warszawie, od pierwszego dnia nauki korzystnie wpływasz nie tylko na swój rozwój intelektualny, lecz także na swoją przyszłą karierę zawodową!

czytaj dalej czy warto iść na studia

 

 

Praca po studiach inżynierskich i technicznych

Gdzie tak właściwie może szukać pracy dyplomowany inżynier? Tak naprawdę w każdej branży, zważywszy na ilość możliwych kierunków kształcenia w ramach studiów inżynierskich. Jeśli zdecydujecie się pójść stroną mechaniki, automatyki i robotyki to przemysł ciężki, jak i sektor nowych technologii z pewnością się Wami zainteresuje. Wciąż inżynierów jest za mało!

Przemysł żywieniowy czeka na absolwentów kierunków rolniczych i inżynierii żywności. A branża finansowa nie ominie absolwentów kierunków matematycznych. Niezwykle ciekawą ofertę kształcenia, zapewniającą intrygującą ścieżkę zawodową, przedstawia Wojskowa Akademia Techniczna, na której to możecie przy okazji studiów wejść do Wojska Polskiego jako żołnierz i odbyć służbę pracując w obranym zawodzie inżyniera.

Dobrze wykształcony inżynier, specjalista w swej dziedzinie, znający języki obce jest Panem i Władcą Swego Losu – taki pracownik dyktuje warunki swojemu pracodawcy. Jednak aby osiągnąć taki poziom i realnie mieć możliwość na zaistnienie na rynku w takiej wersji, to należy od początku studiów sumiennie przykładać się do przyszłego zawodu.

Inżynier inżynierowi nie równy – jeśli nie będziecie władać wiedzą, językami obcymi i nie posiądziecie wymaganych umiejętności to plan raju pracowniczego może się nie spełnić.

Warto już podczas studiów zadbać o niezbędne kwalifikacje, dodatkowe kursy i wyróżniające Wasze umiejętności certyfikaty, które pozwolą Wam pokonać konkurencję jeszcze przed startem w zawodową ścieżkę! Wszystko leży w Waszych rękach. Potrzebujemy specjalistów, więc jeśli tylko macie smykałkę do inżynierskiej wiedzy, to ją wykorzystajcie, z pewnością na tym nie stracicie!

WARTO TO WIEDZIEĆ

 


POLITECHNIKA WARSZAWSKA STUDIA INŻYNIERSKIE

Studia inżynierskie przede wszystkim możecie zrealizować na Politechnice Warszawskiej która oferuje takie kierunki jak:

 • Elektronika – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Informatyka – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Telekomunikacja – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Automatyka I Robotyka – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Inżynieria Biomedyczna – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Computer Science – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Elektronika I Telekomunikacja – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Telecommunications – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Elektrotechnika – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Electrical Engineering – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Inżynieria Chemiczna i Procesowa – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Inżynieria Materiałowa – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Budownictwo – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Global production engineering&management – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Mechanika i budowa maszyn – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Papiernictwo i poligrafia – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Zarządzanie i inżynieria produkcji – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Environmental engineering – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Inżynieria środowiska – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Power Engineering – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Inżynieria biomedyczna – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Mechatronics – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Mechatronika – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Electric and hybrid vehicles engineering – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Inżynieria pojazdów elektrycznych i hybrydowych – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne

dowiedz się więcej

 

Studia inżynierskie obejmują również wszystkie specjalizacje informatyczne, architekturę i jej pochodne oraz optykę, akustykę i specjalizacje fizyczne. Z opisem tych kierunków możecie zapoznać się na podstronach studia architektoniczne, studia fizyczne itd.

 


WOJSKOWKA AKADEMIA TECHNICZNA STUDIA INŻYNIERSKIE

Kolejną uczelnią, na którą możecie wybrać się, by zdobyć tytuł zawodowy inżyniera i rozpocząć swoją fascynującą przygodę z byciem twórczym konstruktorem, jest Wojskowa Akademia Techniczna, na której możecie zrealizować studia cywilne, jak i studia wojskowe (jednocześnie!). Kierunki inżynierskie, jakie oferuje uczelnia to:

 • Budownictwo – studia I i II stopnia stacjonarne i niestacjonarne
 • Chemia i inżynieria materiałów specjalnego przeznaczenia – studia II stopnia, interdyscyplinarne
 • Elektronika i Telekomunikacja – studia I i II stopnia stacjonarne i niestacjonarne
 • Geodezja i Kartografia – studia I i II stopnia stacjonarne i niestacjonarne
 • Informatyka – studia I i II stopnia stacjonarne i niestacjonarne
 • Inżynieria Bezpieczeństwa – studia I i II stopnia stacjonarne i niestacjonarne
 • Inżynieria Kosmiczna i Satelitarna – studia I i II stopnia stacjonarne i niestacjonarne
 • Inżynieria Materiałowa – studia I i II stopnia stacjonarne i niestacjonarne
 • Logistyka – studia I i II stopnia stacjonarne i niestacjonarne
 • Lotnictwo i Kosmonautyka – studia I i II stopnia stacjonarne i niestacjonarne
 • Mechanika i Budowa Maszyn – studia I i II stopnia stacjonarne i niestacjonarne
 • Energetyka – studia I i II stopnia stacjonarne i niestacjonarne
 • Mechatronika – studia I i II stopnia stacjonarne i niestacjonarne

dowiedz się więcej

 


SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO STUDIA INŻYNIERSKIE

Również ofertę skierowaną ku przyszłym inżynierom przygotowała uczelnia państwowa Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, gdzie studiować możecie:

 • Inżynieria ekologiczna – studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Rolnictwo - studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Biotechnologia - studia I i II stopnia, stacjonarne,
 • Ogrodnictwo - studia I i II stopnia, stacjonarne,
 • Bioinżynieria zwierząt - studia I i II stopnia, stacjonarne,
 • Hodowla i ochrona zwierząt towarzyszących i dzikich - studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Zootechnika - studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Budownictwo - studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Inżynieria i gospodarka wodna - studia I stopnia, stacjonarne
 • Inżynieria środowiska - studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Ochrona środowiska - studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Meblarstwo - studia I stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Technologia drewna - studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Bezpieczeństwo żywności - studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Technologia żywności i żywienie człowieka - studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Towaroznawstwo - studia I i II stopnia, stacjonarne
 • Gastronomia i hotelarstwo - studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Inżynieria systemów biotechnicznych - studia I stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Technologie energii odnawialnej - studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Zarządzanie i inżynieria produkcji - studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne
 • Informatyka - studia I i II stopnia, stacjonarne, niestacjonarne

dowiedz się więcej

 


UCZELNIE NIEPUBLICZNE STUDIA INŻYNIERSKIE

Oprócz PW, SGGW i WATu studia inżynierskie oferują uczelnie: Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania, Wszechnica Polska Szkoła Wyższa, Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

 

 


TEMATY POWIĄZANE

 

 

Komentarze (0)