Psychologia w mieście Wrocławiu - ceny

Psychologia w mieście Wrocławiu - ceny

Psychologia w mieście Wrocławiu - ceny

Ceny za pierwszy rok studiów na kierunku PSYCHOLOGIA

Uczelnie

Filtrowanie
Status uczelni
Forma studiów
stacjonarne niestacjonarne
Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska (filia we Wrocławiu) Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska (filia we Wrocławiu) stacjonarne:
4900 zł
niestacjonarne:
4900 zł
Dowiedz się więcej
Dolnośląski Wydział Bezpieczeństwa i Nauk Społeczno-Prawnych WSBPI „Apeiron” we Wrocławiu Dolnośląski Wydział Bezpieczeństwa i Nauk Społeczno-Prawnych WSBPI „Apeiron” we Wrocławiu stacjonarne:
od 5200 zł
niestacjonarne:
od 5000 zł
Dowiedz się więcej
Uniwersytet Dolnośląski DSW Uniwersytet Dolnośląski DSW stacjonarne:
od 7100 zł
niestacjonarne:
od 7100 zł
Dowiedz się więcej
Uniwersytet Wrocławski Uniwersytet Wrocławski stacjonarne:
bezpłatne (limit: 100)
niestacjonarne:
8600 zł
Dowiedz się więcej

Źródło: Strony internetowe uczelni (15.06.2023)

Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni klikając powyższy link "Dowiedz się więcej".
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Psychologia w mieście Wrocławiu - ceny

Należy pamiętać, że studia niestacjonarne zarówno w formie zaocznej, jak i wieczorowej są studiami płatnymi. Podobnie jest w przypadku kierunku psychologia we Wrocławiu. Warto zaznaczyć, że ceny semestralne, roczne czy te obejmujące cały zakres kształcenia są zróżnicowane i indywidualnie ustalane przez uczelnie we Wrocławiu.

Czesne za rok studiów możesz opłacić jednorazowo, realizować w ratach miesięcznych lub w wysokości dwóch rat semestralnych. Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości czesnego, opłat ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni we Wrocławiu. Studia stacjonarne w zależności od wybranej uczelni są płatne lub bezpłatne.

dowiedz się więcej na temat cen za studia na kierunku psychologia - ceny we Wrocławiu

 

Komentarze (0)