Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu - rekrutacja na studia 2024/2025

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu - rekrutacja na studia 2024/2025

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu - rekrutacja na studia 2024/2025

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu w rekrutacji 2024/2025 oferuje kształcenie na 2 kierunkach studiów w ramach studiów pierwszego (2 kierunki) i drugiego (1 kierunek) stopnia, jak również w ramach studiów podyplomowych. Osoby zainteresowane podjęciem nauki na WSL mogą aplikować na 2 kierunki studiów stacjonarnych oraz 2 kierunki studiów niestacjonarnych.

 

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu kierunki studiów - rekrutacja 2024/2025

  • Logistyka
  • Zarządzanie

Dowiedz się więcej: wsl.com.pl

 

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu jest pierwszą uczelnią w kraju o takim profilu kształcenia. Jej misją i celem jest interdyscyplinarne i profesjonalne kształcenie, jak również prowadzenie działań na rzecz rozwoju nauk o zarządzaniu w obszarze logistyki.

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu prowadzi kształcenie w ramach studiów licencjackich, studiów inżynierskich oraz studiów magisterskich. W swojej ofercie posiada również studia podyplomowe. Ponadto, dążąc do podniesienia poziomu kompetencji przyszłych i obecnych studentów oraz absolwentów Wyższa Szkoła Logistyki systematycznie wprowadza do katalogu edukacyjnego szereg szkoleń oraz programów certyfikacyjnych z dziedziny logistyki.

Z racji tego, że uczelnia kładzie nacisk na kształcenie praktyczne współpracuje z licznymi przedstawicielami branży TSL oraz otoczeniem biznesu. Na bazie współpracy najbardziej rozpoznawalni i innowacyjni uczestnicy rynku uczestniczą w życiu uczelni, obejmując patronaty nad specjalnościami, oceniając programy kształcenia, organizując spotkania i warsztaty.

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu kształcenie studentów w zakresie dwóch dyscyplin: Logistyki i Zarządzania. Każdy student może obrać specjalność, dzięki której pozyska wiedzę szczegółową i umiejętności dopasowane do zainteresowań, a także planów zawodowych. A ścieżek kształcenia jest sporo. Między innymi: Logistyka handlu i dystrybucji, Technologie cyfrowe w biznesie, czy Inżynieria systemów logistycznych.

WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Terminy rekrutacji:

stacjonarne niestacjonarne
Studia I stopnia i jednolite
Studia II stopnia

Podane terminy dotyczą większości kierunków studiów na danej uczelni, mogą zdarzać się wyjątki dla poszczególnych kierunków studiów. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnych terminów rekrutacji na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Logistyki

Wyższa Szkoła Logistyki - studia 2024

Kierunki studiów - Wyższa Szkoła Logistyki: znaleziono 2

Grupa kierunku
Poziom studiów
Forma studiów
Czas trwania
Kierunki studiów Poziom studiów Forma studiów

Logistyka

I stopnia, II stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Zarządzanie

I stopnia

stacjonarne, niestacjonarne

Aktualności rekrutacyjne

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Logistyki

Komentarze (0)