Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu nabór zimowy na studia II stopnia

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu nabór zimowy na studia II stopnia

Studia Poznań - Wyższa Szkoła Logistyki

03.03.2022

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu nabór zimowy na studia II stopnia

W Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu trwa rekrutacja na semestr letni na rok akademicki 2021/2022. Kandydaci mogą rejestrować się na studia drugiego stopnia na specjalności: zarządzanie przedsiębiorstwem transportowo-spedycyjnym, menedżer logistyki, a także logistyka przedsiębiorstw. Rekrutacja potrwa do 10 marca 2022 roku.

Menedżer logistyki to specjalności przeznaczona dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu: planowania biznesu, zarządzania produktem i sprzedażą, planowania łańcucha dostaw, a także przywództwa i komunikacji w biznesie. Absolwenci posiadają wysokie kwalifikacje umożliwiające im podjęcie pracy na wybranym stanowisku.

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu: procesów logistyki przedsiębiorstw i łańcuchów dostaw to specjalność logistyka przedsiębiorstw jest właśnie dla Ciebie. Podczas toku studiów studenci zdobędą niezbędną wiedzę i bogatą praktykę z: logistyki zaopatrzenia, transportu w logistyce, zarządzania magazynem, a także zarządzania logistycznego.

Studenci specjalności zarządzanie przedsiębiorstwem transportowo-spedycyjnym podczas toku studiów zdobędą wiedzę z zakresu: technologii cyfrowych i systemów informatycznych w transporcie, zarządzania operacjami transportowymi, flotą transportową, a także kierowcami i ich czasem pracy. Przedmioty prowadzone są przez cenionych wykładowców akademickich.

 

Studia w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu jest pierwszą w Polsce uczelnią logistyczną. Oferta edukacyjna szkoły wyższej to bardzo dobrze przygotowana odpowiedz na aktualne zapotrzebowanie pracodawców. Z uczelnią współpracuje wiele podmiotów gospodarczych z branży TSL, dzięki czemu studenci otrzymują bieżące informacje dotyczące aktualnych problemów branży i nie tylko. Kandydaci na studia w Wyższej Szkole Logistyki mają do wyboru 2 kierunki studiów w ramach studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych.

Sprawdź Wyższa Szkoła Logistyki kierunki studiów

 

Wśród najpopularniejszych kierunków studiów króluje logistyka, która w każdym roku przyciąga wielu kandydatów. Podczas toku studiów słuchacze zdobędą wiedzę z zakresu: logistyki dystrybucji, logistyki marketingowej, e-logistyki, a także ekologistyki. Absolwenci posiadają umiejętności i wiedzę związaną z zarządzaniem systemem logistycznym przedsiębiorstwa, metodami statystycznymi i ekonometrycznymi, a także procesem przepływu informacji oraz towaru (zobacz więcej: logistyka w Poznaniu).

Drugie miejsce zajmuje zarządzanie. Dla studentów został przygotowany wachlarz specjalności, dzięki czemu słuchacze mogą wybrać gałąź zarządzania, która ich interesuje. Wśród specjalności znajduje się: zarządzanie logistyką w małych i średnich przedsiębiorstwach, technologie cyfrowe w biznesie, zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy, zarządzanie sprzedażą, zarządzanie transportem i spedycją, a także zarządzanie zakupami i zaopatrzeniem (zobacz więcej: zarządzanie w Poznaniu).

Kierunek przeznaczony jest dla osób, które posiadają innowacyjne pomysły i pragną, aby ujrzały światło dzienne. Zarządzanie to idealny kierunek dla osób interesujących się naukami ekonomicznymi i społecznymi. Przedmioty prowadzone są przez znamienitych wykładowców akademickich.

Komentarze (0)