ZARZĄDZANIE⋮ |
Rekrutacja |
stopień: (I) (II) czas trwania: 3 lata • 2 lata
tryb: stacjonarne, niestacjonarne
Pokaż więcej
Absolwent kierunku Zarządzanie to osoba przygotowana do wejścia na rynek pracy oraz podjęcia i utrzymania zatrudnienia. Absolwent w zależności od wybranej specjalności otrzymuje wszechstronną i nowoczesną wiedzę w zakresie: zarządzania firmą, zarządzania zasobami ludzkimi lub zarządzania sektorem publicznym i organizacjami pozarządowymi.
W trakcie praktycznych zajęć, prowadzonych metodami aktywizującymi słuchaczy student uczy się jak efektywnie i skutecznie zarządzać projektami, projektować własny biznes, budować relacje z klientami, opracowywać i realizować strategie marketingowe, negocjować i rozwiązywać konflikty, a także rozwija swoje zdolności kreatywne.
W odpowiedzi na oczekiwania pracodawców w trakcie nauki każdy student realizuje swoją ścieżkę rozwoju zawodowego i osobistego. Dzięki takiemu podejściu nasz absolwent posiada nie tylko kompetencje zawodowe, ale również kompetencje w zakresie samoorganizacji (umiejętność organizowania pracy, motywacja, przejawianie inicjatywy) oraz interpersonalne (umiejętność inicjowania i podtrzymywania dobrych relacji z ludźmi i pracy zespołowej).
ZWIŃ
Wymagania rekrutacyjneSpecjalności
Studia I stopnia stacjonarne
Studia II stopnia stacjonarne
Studia I stopnia niestacjonarne
Studia II stopnia niestacjonarne
Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie
Zarządzanie to kierunek, który pozwolił rozwinąć cechy mojego charakteru, a wykładowcy tej uczelni bardzo mi w tym pomogli
Zarządzanie to złożony kierunek. Aby odnieść sukces w tej materii potrzeba bardzo wielu czynników; sama wiedza nie wystarczy. Dlatego w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji oprócz przekazywania wiedzy rozwija się w nas szereg umiejętności i kompetencji, bez których nie poradzimy sobie nie tylko w samym zawodzie, ale nawet podczas rozmowy o pracę.