• BUDOWNICTWO Stopień: I REKRUTACJA

  Kierunek Budownictwo w Uczelni Techniczno- Handlowej w Warszawie realizowany jest na Wydziale Inżynieryjnym. Założeniem kształcenia jest zdobycie szerokiej wiedzy z zakresu wykonawstwa obiektów budownictwa mieszkaniowego, komunalnego, przemysłowego i komunikacyjnego, projektowania podstawowych obiektów i elementów budowlanych, technologii i organizacji budownictwa. Ponadto, studenci uczą się wytwarzania, doboru i stosowania materiałów budowlanych oraz technik komputerowych i nowoczesnych technologii w praktyce inżynierskiej. Budownictwo w Uczelni Techniczno- Handlowej w Warszawie to przygotowanie do kierowania wykonawstwem wszystkich typów obiektów budowlanych, współudziału w projektowaniu obiektów użyteczności publicznej, organizowania produkcji elementów budowlanych.

  Studia na kierunku Budownictwo w Uczelni Techniczno- Handlowej w Warszawie posiadają dwie specjalności: Budownictwo ogólne, Budowa i eksploatacja dróg. Realizowane specjalności dostarczają wiedzy, dzięki której studenci kierunku zostają przygotowani do wykonywania czynności związanych z projektowaniem, wykonawstwem i remontami, wprowadzania nowoczesnych metod projektowania, czy też eksploatacji drogowych obiektów budowlanych i zarządzania drogami. Jakie przedmioty realizowane są w toku nauki? Na przykład: chemia budowlana, fizyka, oprogramowanie inżynierskie AutoCAD, geodezja, geologia, geometria wykreślna i rysunek techniczny, materiały budowlane, mechanika teoretyczna, hydraulika i hydrologia, technologia betonów i zapraw, wytrzymałość materiałów, fizyka budowli, fundamentowanie. Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci Budownictwa w Uczelni Techniczno- Handlowej w Warszawie będą mogli wykorzystać w biurach projektów, przedsiębiorstwach budowlanych, przedsiębiorstwach remontowych, administracji państwowej i samorządowej.

  Specjalności:

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Budownictwo ogólne
  • Budowa i eksploatacja dróg

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Budownictwo ogólne
  • Budowa i eksploatacja dróg

   

  Dokładne informacje na temat rekrutacji znajdziesz tutaj

Opinie (1)

jan Ocena

Budownictwo to taka dziedzina, która zawsze będzie się rozwijać i odkrywać przed nami nowe możliwości. Dlatego trzeba być specjalistą, prawdziwym fachowcem. Jak to osiągnąć? Studiować w Uczelni Techniczno- Handlowej w Warszawie


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: