POLECANE DLA CIEBIE

Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

INSTYTUT DZIENNIKARSTWA I STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH

Kierunki studiów: stosunki międzynarodowe, etyka - mediacje i negocjacje, dziennikarstwo, hr w mediach i organizacjach międzynarodowych, międzynarodowa polityka społeczna i analityka Studia: niestacjonarne, stacjonarne
Sprawdź

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

KOLEGIUM GOSPODARKI I ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ UE W KRAKOWIE

Kierunki studiów: administracja, gospodarka i administracja publiczna, gospodarka przestrzenna, studia miejskie, stosunki międzynarodowe, global business services, nauki społeczne stosowane, economic diplomacy and statecraft, gospodarka energetyczna i zrównoważona transformacja, international studies Studia: niestacjonarne, stacjonarne
Sprawdź

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ

ul. Gołębia 24

31-007 Kraków

tel. 12 663 15 65

fax. 12 663 15 64

e-mail: wsmip@adm.uj.edu.pl

www.wsmip.uj.edu.pl

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Jagielloński w Krakowie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (14)

Rafał Ocena odpowiedz

Wiedziałem, że aby poznać kulturę, obyczaje i sztukę należy studiować na Uniwersytecie Jagiellońskim. Program studiów jest bardzo bogaty i co najważniejsze, bardzo ciekawy. Polecam wszystkim

Łukasz Ocena odpowiedz

Uniwersytet Jagielloński to uczelnia inna niż wszystkie i nie są to puste słowa. Studia na UJ to ciekawa przygoda, bo nie dość że uczysz się na najlepszej i najsławniejszej uczelni, to jeszcze w najpiękniejszym mieście. Czego więcej chcieć od studiowania?

Kuba Ocena odpowiedz

Uniwersytet Jagielloński to najlepsza uczelnia w kraju i studiowanie tutaj to największy prestiż i spełnienie marzeń. Każdy chciałby się tutaj uczyć, ale niestety nie wszyscy mogą taką szansę otrzymać. Mnie się udało i jestem z tego dumny.

Szymon Ocena odpowiedz

Prestiż Uniwersytetu Jagiellońskiego nie jest dziełem przypadku, ani też najmniejszą przesadą. To świetna uczelnia. Najlepsza w Polsce i na pewno jedna z najlepszych w Europie.

Milena Ocena odpowiedz

Jeśli miałabym jeszcze raz podjąć decyzję o wyborze uczelni, to zdecydowanie wybrałabym Uniwersytet Jagiellońskim. Właśnie w tej szkole wyższej odnalazłam dziedzinę, w której chce się rozwijać.

Krzysiek Ocena odpowiedz

Studia powinny prowadzić do osiągania zamierzonych celów, albo chociaż do nich przybliżać. Ucząc się na Uniwersytecie Jagiellońskim nie mam wątpliwości co do tego, że wszystko pójdzie po mojej myśli.

Grzesiek Ocena odpowiedz

Studia na Uniwersytecie Jagiellońskim to najlepszy sposób do kariery zawodowej.

Kamil Ocena odpowiedz

Chiny to dzisiaj bardzo ważny punkt na mapie świata, stąd nauka o nich może przynieść wiele korzyści. A dlaczego wybrałem studia na Uniwersytecie Jagiellońskim? Bo to jedyna uczelnia, która zwraca uwagę na ten fakt.

Seweryn Ocena odpowiedz

Nigdzie, na żadnej uczelni nie znalazłem tylu ciekawych kierunków kształcenia. Uniwersytet Jagielloński daje możliwość zgłębianie każdej dziedziny, jaką tylko chcesz.

Patryk Ocena odpowiedz

Każdy słyszał o Uniwersytecie Jagiellońskim i jego olbrzymim wpływie na polską kulturę i naukę. To chyba najlepsza reklama i nie trzeba dodawać, że studia na tej uczelni to ogromny prestiż i powód do dumy.

Konrad Ocena odpowiedz

Uniwersytet Jagielloński to najlepsza polska uczelnia i chyba każdy się z tym zgodzi. Na tej uczelni pozyskuje się wiedzę praktyczną, szczegółową, dzięki której studenci stają się prawdziwymi ekspertami w swoich dziedzinach.

Piotrek Ocena odpowiedz

Wybrałem Uniwersytet Jagielloński, aby zdobyć szczegółową wiedzę, czyli zostać specjalistą w wybranej przez siebie dziedzinie.

Paweł Ocena odpowiedz

Nie ma lepszej uczelni niż Uniwersytet Jagielloński. Nauka tutaj to poczucie, że studia naprawdę przygotowują do życia, do pracy i osiągania sukcesów.

Sebastian Ocena odpowiedz

Politologia otwiera oczy na sytuacje, wydarzenia, a przede wszystkim przyczyny tych sytuacji. Politologia pozwala zrozumieć funkcjonowanie tego świata, który dla niektórych staje się coraz bardziej niezrozumiały. Studia na Uniwersytecie Jagiellońskim pozwalają zrozumieć wiele rzeczy.