ul. Gołębia 24

31-007 Kraków

tel. 12 663 15 65

fax. 12 663 15 64

e-mail: wsmip@adm.uj.edu.pl

www.wsmip.uj.edu.pl

Opinie (14)

Rafał Ocena

Wiedziałem, że aby poznać kulturę, obyczaje i sztukę należy studiować na Uniwersytecie Jagiellońskim. Program studiów jest bardzo bogaty i co najważniejsze, bardzo ciekawy. Polecam wszystkim

Łukasz Ocena

Uniwersytet Jagielloński to uczelnia inna niż wszystkie i nie są to puste słowa. Studia na UJ to ciekawa przygoda, bo nie dość że uczysz się na najlepszej i najsławniejszej uczelni, to jeszcze w najpiękniejszym mieście. Czego więcej chcieć od studiowania?

Kuba Ocena

Uniwersytet Jagielloński to najlepsza uczelnia w kraju i studiowanie tutaj to największy prestiż i spełnienie marzeń. Każdy chciałby się tutaj uczyć, ale niestety nie wszyscy mogą taką szansę otrzymać. Mnie się udało i jestem z tego dumny.

Szymon Ocena

Prestiż Uniwersytetu Jagiellońskiego nie jest dziełem przypadku, ani też najmniejszą przesadą. To świetna uczelnia. Najlepsza w Polsce i na pewno jedna z najlepszych w Europie.

Milena Ocena

Jeśli miałabym jeszcze raz podjąć decyzję o wyborze uczelni, to zdecydowanie wybrałabym Uniwersytet Jagiellońskim. Właśnie w tej szkole wyższej odnalazłam dziedzinę, w której chce się rozwijać.

Krzysiek Ocena

Studia powinny prowadzić do osiągania zamierzonych celów, albo chociaż do nich przybliżać. Ucząc się na Uniwersytecie Jagiellońskim nie mam wątpliwości co do tego, że wszystko pójdzie po mojej myśli.

Grzesiek Ocena

Studia na Uniwersytecie Jagiellońskim to najlepszy sposób do kariery zawodowej.

Kamil Ocena

Chiny to dzisiaj bardzo ważny punkt na mapie świata, stąd nauka o nich może przynieść wiele korzyści. A dlaczego wybrałem studia na Uniwersytecie Jagiellońskim? Bo to jedyna uczelnia, która zwraca uwagę na ten fakt.

Seweryn Ocena

Nigdzie, na żadnej uczelni nie znalazłem tylu ciekawych kierunków kształcenia. Uniwersytet Jagielloński daje możliwość zgłębianie każdej dziedziny, jaką tylko chcesz.

Patryk Ocena

Każdy słyszał o Uniwersytecie Jagiellońskim i jego olbrzymim wpływie na polską kulturę i naukę. To chyba najlepsza reklama i nie trzeba dodawać, że studia na tej uczelni to ogromny prestiż i powód do dumy.

Konrad Ocena

Uniwersytet Jagielloński to najlepsza polska uczelnia i chyba każdy się z tym zgodzi. Na tej uczelni pozyskuje się wiedzę praktyczną, szczegółową, dzięki której studenci stają się prawdziwymi ekspertami w swoich dziedzinach.

Piotrek Ocena

Wybrałem Uniwersytet Jagielloński, aby zdobyć szczegółową wiedzę, czyli zostać specjalistą w wybranej przez siebie dziedzinie.

Paweł Ocena

Nie ma lepszej uczelni niż Uniwersytet Jagielloński. Nauka tutaj to poczucie, że studia naprawdę przygotowują do życia, do pracy i osiągania sukcesów.

Sebastian Ocena

Politologia otwiera oczy na sytuacje, wydarzenia, a przede wszystkim przyczyny tych sytuacji. Politologia pozwala zrozumieć funkcjonowanie tego świata, który dla niektórych staje się coraz bardziej niezrozumiały. Studia na Uniwersytecie Jagiellońskim pozwalają zrozumieć wiele rzeczy.