ul.Łabiszyńska 25

03-204 Warszawa 

Tel.: 22 256 23 00

E-mail: rekrutacja@wsb.warszawa.pl

ul.Łabiszyńska 25

03-204 Warszawa 

Tel.: 22 256 23 00

E-mail: rekrutacja@wsb.warszawa.pl

 • ADMINISTRACJA - PRAWO, ZARZĄDZANIE I ORGANIZACJA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Cel - Celem tych studiów jest to, byś mógł, jako pracownik administracji, pogłębić wiedzę prawniczą, zwiększyć sprawność organizacyjną i doskonalić umiejętności interpersonalne. Ukończenie studiów pomoże Ci w kompetentnym, sprawnym i skutecznym zarządzaniu przedsięwzięciami publicznymi w różnych aspektach działalności administracji.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • AGILE - ZWINNE METODYKI ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W dzisiejszych czasach aby być konkurencyjnym na rynku należy szybko reagować na pojawiające się zmiany i wytwarzać produkty które zapewnią konkurencyjność i przyniosą oczekiwany zysk. Kiedy w lutym 2001 roku grupa praktyków reprezentujących nowe metodyki tworzenia oprogramowania spotkała się w Snowbird (USA) i ogłosiła „Manifest Agile”, nikt nie przypuszczał, że będzie to początek rewolucji w zarządzaniu projektami. 

  Zaczęto wypracowywać nowe podejście do realizacji zadań stanowiących alternatywę do klasycznego podejścia kaskadowego. Coraz szybsze zmiany w otaczającym świecie wymogły na organizacjach potrzebę szybkiego reagowania, bo wykorzystanie zwinnego zarządzania projektami pozwala na realizowanie wyzwań stawianych nowoczesnym organizacjom.

  “Agile - zwinne metodyki zarządzania projektami” to praktyczne studia, dzięki którym nabędziesz umiejętności tworzenia i pracy ze zmotywowanymi, odpowiedzialnymi zespołami wytwarzającymi produkty które dają klientowi jak największą wartość biznesową i konkurencyjność na rynku.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • AGILE I SCRUM. ZWINNE ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W pierwszej części programu studiów uporządkowana i usystematyzowana zostanie Twoja wiedzy i klasycznym zarządzaniu projektami. Przedmioty takie jak: Podstawy zarządzania projektami, Zarządzanie cyklem życia projektu, Zarządzanie jakością w projekcie, Budżetowanie i finansowanie projektów, MS Project oraz Komunikacja, konflikty i negocjacje w projekcie przygotują Cię do funkcjonowania w roli Project Managera w klasycznym wydaniu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • AKADEMIA COACHINGU ZESPOŁOWEGO I FACYLITACJI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Akademia coachingu zespołowego i facylitacji to mieszanka wiedzy, postaw i konkretnych umiejętności, które absolwent może wykorzystać w pracy z zespołami pracowniczymi lub grupami szkoleniowymi. Jak prowadzić spotkania, by były bardziej efektywne? Jak wykorzystać potencjał zespołu? Jak pracować z grupą, by osiągnąć zamierzony cel? O co warto wzbogacić swój warsztat trenerski? Jak wykorzystać umiejętności facylitacyjne w pracy menedżerskiej? 

  To między innymi na powyższe pytania będą mogli odpowiedzieć uczestnicy w trakcie trwania Akademii, której charakterystyczną cechą jest jej praktyczny wymiar.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • AKADEMIA MENEDŻERA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  To unikatowe w skali kraju studia podyplomowe dla doświadczonych menedżerów oraz adeptów sztuki skutecznego zarządzania ludźmi. Wyróżnia je, m.in. koncentracja na kluczowych dla menedżera umiejętnościach miękkich (np. rekrutacja, motywowanie, coaching), rozwój inteligencji emocjonalnej oraz interpersonalnej. W trakcie studiów otrzymasz także kompleksowy raport kompetencji menedżerskich Master Person Analysis oraz indywidualny personal branding (warsztat pozycjonowania swoich kompetencji na rynku pracy). 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • AKADEMIA PROJECT MANAGERA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Nie ma dziś dobrego biznesu bez profesjonalnego Project Managera. To on tworzy serce każdej firmy – jej produkt, przez który kreuje też wizerunek organizacji, nadaje ton projektom marketingowym i ma wpływ na tempo wzrostu całego przedsiębiorstwa. Aby tak faktycznie się stało, niezbędne są liczne umiejętności, szeroka wiedza, zdolności organizacyjne i kreatywne myślenie.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • AKADEMIA PRZYWÓDZTWA KOBIET - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Bycie liderem nie jest łatwe. Bycie liderką wydaje się być jeszcze trudniejsze, z powodu różnych stereotypów, przekonań, niewiary w siebie i innych. Kobiety funkcjonują w wielu rolach, a ich połącznie nie zawsze jest proste i skuteczne i niestety czasami jest to bardzo wyboista droga.

  Od wielu lat organizowane są kursy czy szkoły biznesu uczące różnych kompetencji, także psychologicznych, niewiele jest jednak propozycji skierowanych specjalnie dla kobiet. A doświadczenie kobiet-liderek pokazuje, że watro dać paniom uszyty na ich potrzeby zestaw wiedzy i umiejętności, który pomoże w byciu dobrym szefem, dobrym dla pracowników, ale też dobrym dla siebie samej. Kobiety mają naturalne predyspozycje do bycia Liderem, nie ma już potrzeby aby dostosowywały się do wizji „klasycznego” lidera, która dominowała w organizacjach do tej pory. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • AKADEMIA TRENERA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Dziś dynamiczniej niż kiedykolwiek zmienia się rynek pracy, a wraz z nim wymogi firm względem rozwoju kompetencyjnego pracowników. Wzrost kadry, wyższy poziom fluktuacji pracowników, walka na poziomie kompetencji sprawiły, że dzisiejszy biznes wysoko stawia trenerom poprzeczkę. Dziś nie wystarczy podstawowa wiedza czy klasyczne umiejętności szkoleniowe. Obecnie trenerzy mają być motorem działania, być specjalistami, którzy wprawią mechanizmy w ruch, ożywią kulturę organizacji.  

  Przygotowany przez nas program studiów nauczy Cię budowania warsztatów z uwzględnieniem potrzeb grupy, pokaże, jak wykorzystać dynamikę zespołu, skoncentrować go wokół wspólnych celów i zaangażować w ćwiczenia realnie odpowiadających na potrzeby organizacji. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ANALITYK BIZNESOWY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Analiza biznesowa jest fundamentem informacji o projekcie: o celach, priorytetach, powiązaniach z polityką firmy. Wynikiem analizy są ustalenia, jakie wymierne korzyści uzyskuje się dzięki wdrażanym rozwiązaniom. Analiza biznesowa IT jest procesem, który ma decydujące znaczenie w każdym projekcie IT.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ANALITYK FINANSOWY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Analiza finansowa jest bowiem jednym z narzędzi służących do poznania przedsiębiorstwa i zachodzących w nim procesów gospodarczych. Poprzez sformalizowany, ale i jednolity język sprawozdawczości finansowej, można ocenić zarówno aktualną, jak i projektowaną sytuację finansową jednostki gospodarczej, nadać rozwojowi firmy nowy bieg lub ustrzec ją przed upadkiem. 

  Celem studiów jest przekazanie wiedzy na temat metod i narzędzi oceny sytuacji finansowej jednostki oraz nabycie umiejętności w zakresie ich zastosowania w praktyce gospodarczej. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ARCHITEKT ROZWIĄZAŃ IT W CHMURACH OBLICZENIOWYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Rekrutacja na ten kierunek nie jest obecnie prowadzona. Chcesz otrzymać powiadomienie o starcie rekrutacji? Wypełnij formularz i daj nam znać. Skontaktujemy się z Tobą po starcie rekrutacji.

  Chmura obliczeniowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem tak przedsiębiorstw jak i użytkowników indywidualnych. Możliwości jakie zapewnia sprawiają, że działy IT coraz częściej zwracają się ku rozwiązaniom budowanym w oparciu o chmurę obliczeniową.
  Chmura obliczeniowa to wiele możliwości, ale też problemów związanych z architekturą, bezpieczeństwem, skalowaniem i niezawodnością budowanego rozwiązania czy aplikacji.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ASSESSOR PRZEMYSŁU 4.0 - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Industry 4.0 to coraz częściej pojawiające się określenie nowoczesnego podejścia do przemysłu opartego o najnowsze technologie. W swojej filozofii opiera się na czwartej rewolucji przemysłowej, w skład której wchodzą m.in Internet Rzeczy, Big Data, Sztuczna Inteligencja, Wirtualna Rzeczywistość.

  Czwarta rewolucja nierozerwalnie wiąże się z integracją świata maszyn, systemów oraz ludzi. Jej cechą charakterystyczną jest duże przyśpieszenie rozwoju organizacji w oparciu o najnowocześniejsze technologie.  

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • AUTOMATYZACJA PRACY (RPA) NA MACOS - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Te studia pozwolą studentom poznać możliwości platformy Mac pod kątem automatyzacji wykonywanych czynności z perspektywy zastosowań biznesowych. Platforma macOS wspiera podobne rozwiązania od kilkudziesięciu lat, co sprawia, że zestaw oferowanych przez nią technologii i narzędzi jest naprawdę rozbudowany. W toku studiów studenci poznają je po kolei, wykonując szereg ćwiczeń i mikro projektów.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • BIBLIOTEKOZNAWSTWO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Obraz pracy bibliotekarza jako śmiertelnie nudnej i polegającej na podawaniu i odnoszeniu książek już dawno się zdezaktualizował. Dzisiejszy bibliotekoznawca to osoba, która dogłębnie poznała takie sfery, jak: organizacja instytucji, jaką jest biblioteka, panowanie nad zbiorami, zarządzanie personelem, a współcześnie także wchodzenie w interakcje z czytelnikami poprzez organizację spotkań, warsztatów, cyklicznych zajęć.

  Nie zmieniło się jedno – bibliotekoznawca, to osoba doskonale orientująca się w literaturze i na rynku wydawniczym. Każdy z tych obszarów można zgłębić podczas studiów na kierunku „Bibliotekoznawstwo”.  

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • BIG DATA. INŻYNIERIA DANYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest dostarczenie wiedzy i praktycznych umiejętności niezbędnych do wdrażania oraz utrzymywania rozwiązań Big Data w przedsiębiorstwach, które już takie rozwiązania posiadają, bądź zamierzają zintegrować dane. Niezaprzeczalną korzyścią jest możliwość analizy danych, m.in. sprzedażowych czy marketingowych, pochodzących z różnych źródeł, co może bezpośrednio przełożyć się na rozwój firmy oraz wzrost sprzedaży. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • BIM MANAGER - NOWOCZESNE ZARZĄDZANIE INWESTYCJAMI BUDOWLANYMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Znajomość narzędzi i procesów Building Information Modeling to dziś bardzo poszukiwana na rynku pracy kompetencja. BIM Manager to specjalista w dziedzinie oprogramowania BIM, a przy tym znawca wielu branż: architektury, instalacji wentylacyjnych i sanitarnych oraz elektrycznych, a także konstrukcji.

  Na co dzień koordynuje on współpracę podwykonawców oraz prowadzi nadzór nad modelem BIM. Ponadto wspiera projektantów, poszukuje nowych funkcjonalności i kontroluje poprawność obiegu dokumentacji. Praca w budownictwie jest dziś inspirująca i stwarza wielkie możliwości rozwoju – uczestnictwo w międzynarodowych projektach, korzystanie z najnowszych technologii, a BIM Manager jest w samym sercu każdej inwestycji. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • BRANDING I CONTENT MARKETING - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Współczesny marketing to rywalizacja marek. Z każdej strony i poprzez każdy ze zmysłów docierają do nas chcące zapaść nam w pamięć marki. Budowanie pozytywnego wizerunku i utrwalenie go w świadomości konsumentów nie jest pracą „na wyczucie”, to szereg sprawdzonych metod, działania prowadzone na podstawie precyzyjnie przygotowanych strategii i planów oraz ciągłe monitorowanie wyników. Dobrze przygotowany brand menedżer i specjalista od content marketingu potrafi skutecznie wypromować markę, co pozwoli na dalsze rozwijanie przedsiębiorstwa.

  Studia na kierunku branding i content marketing przygotowują poszukiwanych na rynku pracy specjalistów dzięki ogromnemu naciskowi na praktyczny, warsztatowy charakter zajęć oraz profesjonalnemu feedbackowi ze strony praktyków brand i content marketingu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • CONTROLLING W BIZNESIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Skutecznie funkcjonujące przedsiębiorstwo to realizacja postawionych celów, dopasowywanie się do zmieniającego  się otocznia gospodarczego i ciągłe podejmowanie działań korygujących. Controlling to szereg narzędzi, które pozwalają na skuteczne monitorowanie planowanych działań rozwojowych na podstawie aktualnego stanu organizacji – jej wydajności produkcyjnej, bilansu przychodów i rozchodów, aktywów czy liczby pracowników. Jest też przydatny, gdy w firmie pojawią się nieprawidłowości i niedociągnięcia, pozwala bowiem działać zanim zdążą one stworzyć problemy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • COPYWRITING - JAKO NARZĘDZIE SPRZEDAŻY I REKLAMY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Copywriting w dzisiejszych czasach jest nieodłącznym elementem naszego życia. Wszystko, co nas otacza, zostało zaprojektowane i napisane przez copywriterów. Od billboardów, przez reklamy telewizyjne i radiowe, aż po strony internetowe, blogi oraz opisy produktów (nie tylko w Internecie!). Każdego dnia masz kontakt z pracą projektantów treści. Nawet w tym momencie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób wpływać na otaczający nas świat za pomocą klawiatury (zarabiając przy tym dobre pieniądze) – te studia są dla Ciebie!

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • CUSTOMER EXPERIENCE MANAGEMENT - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest nie tylko przygotowanie właścicieli, menedżerów i pracowników firm do  kompleksowego zastosowania takiego podejścia, wdrożenia strategii i narzędzi z zakresu Customer experience management, ale również przekazanie wiedzy, najnowszych rozwiązań i przykładów skutecznej komunikacji z klientami, zmiany myślenia i podejścia na takie, które jest oparte o empatię, szacunek i kulturę komunikacji z klientami.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • CYBERBEZPIECZEŃSTWO CHMURY OBLICZENIOWEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Kompetencje z obszarów cyberbezpieczeństwa oraz chmury obliczeniowej są jednymi z najbardziej pożądanych na rynku pracy. Studia na kierunku Cyberbezpieczeństwo chmury obliczeniowej przygotowują do objęcia roli odpowiedzialnej za projektowanie, wdrożenie i utrzymanie rozwiązań cyberbezpieczeństwa w środowiskach opartych o usługi chmury obliczeniowej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • DORADCA FINANSOWY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Program kierunku skupiony jest na przekazaniu, utrwaleniu i poszerzeniu wiedzy praktycznej w dziedzinie produktów bankowych, ubezpieczeniowych i Inwestycyjnych. Sercem pracy Doradcy finansowego jest rozmowa z klientem, dlatego też budowa odpowiednich kompetencji interpersonalnych jest niezbędna. Zdobyte na kierunku Doradcy Finansowego w ramach kształcenia: wiedza, umiejętności, a także kompetencje, absolwenci będą na pewno wykorzystywać w pracy zawodowej na rynkach finansowych, w tym na stanowiskach kierowniczych i doradczych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • DORADZTWO ZAWODOWE I COACHING KARIERY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  System profesjonalnie świadczonych usług w zakresie poradnictwa zawodowego stanowi w dzisiejszych czasach istotny element wsparcia rozwoju człowieka i radzenia sobie z wymogami współczesności. Wynikiem tych działań jest optymalizacja życia zawodowego i osobistego. 

  Interdyscyplinarna wiedza psychologiczno-pedagogiczna oraz ekonomiczna, którą zdobędzie słuchacz, pozwoli mu swobodnie poruszać się po zagadnieniach rynku pracy, tym samym dobrze przygotuje absolwenta do pełnienia roli doradcy zawodowego. Celem studiów jest przygotowanie słuchaczy do zawodu doradcy zawodowego.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • DYDAKTYKA JĘZYKÓW OBCYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia umożliwiają osobom posiadającym wykształcenie w zakresie filologii języków obcych, uzyskanie kwalifikacji pedagogicznych do nauczania języków w przedszkolu i w szkole podstawowej i ponadpodstawowej (na wszystkich etapach edukacyjnych).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • E-COMMERCE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Ostatnie lata pokazały, że e-biznes i e-commerce to naturalne ścieżki rozwoju dla firm. Celem kierunku jest wykształcenie specjalistów od e-handlu, e-usług i marketingu internetowego, którzy będą wsparciem dla działów sprzedaży i marketingu lub będą mogli samodzielnie sprzedawać i promować skutecznie swoje produkty i usługi w internecie.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EDUKACJA I REHABILITACJA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ - DLA PEDAGOGÓW SPECJALNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Każda osoba z niepełnosprawnością intelektualną ma prawo do zdobywania wiedzy i rehabilitacji. Proces ten gwarantowany jest polityką Unii Europejskiej. Wspierają go liczne instytucje społeczne, polityczne i gospodarcze. Rodzi to zapotrzebowanie na ekspertów posiadających specjalistyczną wiedzę.

  Studia kierowane do wszystkich osób pracujących na co dzień z dziećmi oraz młodzieżą: pedagogów, nauczycieli, wychowawców, dla pracowników przedszkoli, szkół, świetlic socjoterapeutycznych, poradni psychologiczno – pedagogicznych, warsztatów terapii zajęciowej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EDUKACJA I REHABILITACJA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Każda osoba z niepełnosprawnością intelektualną ma prawo do zdobywania wiedzy i rehabilitacji. Proces ten gwarantowany jest polityką Unii Europejskiej. Wspierają go liczne instytucje społeczne, polityczne i gospodarcze. Rodzi to zapotrzebowanie na ekspertów posiadających specjalistyczną wiedzę. Celem studiów jest ukazanie specyfiki procesu kształcenia i wychowania osób z niepełnosprawnością intelektualną.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EDUKACJA I REHABILITACJA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ SŁUCHOWĄ (SURDOPEDAGOGIKA) - DLA PEDAGOGÓW SPECJALNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia są kierowane do osób, które posiadają przygotowanie w zakresie pedagogiki specjalnej i chcą uzyskać przygotowanie w dodatkowym zakresie pedagogiki specjalnej.
  Celem studiów jest:

  • wyposażenie studentów w wiedzę merytoryczną i umiejętności praktyczne, niezbędne do pracy wychowawczo opiekuńczej, dydaktycznej i rewalidacyjnej z dziećmi i młodzieżą niesłyszącą i słabosłyszącą.
  • przygotowanie słuchaczy do dokonywania diagnozy psychopedagogicznej i funkcjonalnej dzieci i młodzieży niepełnosprawnych słuchowo,
  • wykształcenie umiejętności wspierania rodziny dziecka oraz inicjowania i prowadzenia działań integracyjnych w środowisku.
  • ukazanie specyfiki procesu kształcenia i wychowania osób z uszkodzonym narządem słuchu.

  W ramach studiów uczestnicy realizują praktyki pedagogiczne w placówkach kształcących uczniów z niepełnosprawnością słuchową, w szczególności w szkołach specjalnych i oddziałach specjalnych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EDUKACJA I REHABILITACJA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ SŁUCHOWĄ (SURDOPEDAGOGIKA) - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest:

  • wyposażenie uczestników w wiedzę merytoryczną i umiejętności praktyczne niezbędne do pracy wychowawczo opiekuńczej, dydaktycznej, i rewalidacyjnej z dziećmi i młodzieżą niesłyszącą i słabosłyszącą.
  • przygotowanie do dokonywania diagnozy psychopedagogicznej i funkcjonalnej dzieci i młodzieży niepełnosprawnych słuchowo,
  • wykształcenie umiejętności wspierania rodziny dziecka  oraz inicjowania i prowadzenia działań integracyjnych w środowisku.
  • ukazanie specyfiki procesu kształcenia i wychowania osób z uszkodzonym narządem słuchu.

  W ramach studiów uczestnicy realizują praktyki pedagogiczne w placówkach kształcących uczniów z niepełnosprawnością słuchową, w szczególności w szkołach specjalnych i oddziałach specjalnych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EDUKACJA I REHABILITACJA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ WZROKOWĄ (TYFLOPEDAGOGIKA) - DLA PEDAGOGÓW SPECJALNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest:

  • wyposażenie uczestników w wiedzę i umiejętności praktyczne niezbędne do pracy wychowawczej, opiekuńczej, dydaktycznej rewalidacyjnej z dziećmi i młodzieżą niewidomą i słabowidzącą,
  • przygotowanie do dokonywania diagnozy psychopedagogicznej i funkcjonalnej dzieci i młodzieży niepełnosprawnych wzrokowo,
  • wykształcenie umiejętności wspierania rodziny dziecka oraz inicjowania i prowadzenia działań integracyjnych w środowisku,
  • ukazanie specyfiki procesu kształcenia i wychowania osób z uszkodzonym narządem wzroku.

  W ramach studiów uczestnicy realizują praktyki pedagogiczne w placówkach kształcących uczniów z niepełnosprawnością wzrokową, w szczególności w szkołach specjalnych i oddziałach specjalnych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EDUKACJA I REHABILITACJA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ WZROKOWĄ (TYFLOPEDAGOGIKA) - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest:

  • wyposażenie uczestników w wiedzę i umiejętności praktyczne niezbędne do pracy wychowawczej, opiekuńczej, dydaktycznej rewalidacyjnej z dziećmi i młodzieżą niewidomą i słabowidzącą,
  • przygotowanie do dokonywania diagnozy psychopedagogicznej i funkcjonalnej dzieci i młodzieży niepełnosprawnych wzrokowo,
  • wykształcenie umiejętności wspierania rodziny dziecka oraz inicjowania i prowadzenia działań integracyjnych w środowisku,
  • ukazanie specyfiki procesu kształcenia i wychowania osób z uszkodzonym narządem wzroku.

  W ramach studiów uczestnicy realizują praktyki pedagogiczne w placówkach kształcących uczniów z niepełnosprawnością wzrokową, w szczególności w szkołach specjalnych i oddziałach specjalnych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EDUKACJA I TERAPIA OSÓB Z ZABURZENIAMI ZE SPEKTRUM AUTYZMU - DLA PEDAGOGÓW SPECJALNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia są kierowane do osób, które posiadają przygotowanie w zakresie pedagogiki specjalnej i chcą uzyskać przygotowanie w dodatkowym zakresie pedagogiki specjalnej.

  • Poszerzenie wiedzy uczestników studiów o informacje dotyczące specyfiki rozwoju dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu.
  • Wyposażenie studentów w wiedzę merytoryczną i umiejętności praktyczne niezbędne do pracy edukacyjnej i terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą ze spektrum zaburzeń autystycznych.
  • Wykształcenie umiejętności dostosowania wymagań edukacyjnych do potrzeb uczniów ze spektrum autystycznym.
  • Uwrażliwienie słuchaczy na wczesne symptomy spektrum autyzmu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EDUKACJA I TERAPIA OSÓB Z ZABURZENIAMI ZE SPEKTRUM AUTYZMU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest zapoznanie słuchaczy z nowoczesną ofertą form terapii i wsparcia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Studia skierowane są do osób pracujących lub planujących pracę z dziećmi i młodzieżą ze spektrum autyzmu. Ukończenie studiów poszerzy kompetencje pedagogów, psychologów, logopedów, nauczycieli i pracowników poradni psychologicznych. Studia poszerzą wiedzę uczestników o informacje dotyczące specyfiki rozwoju  dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu, a także wyposażą studentów w wiedzę merytoryczną   i umiejętności praktyczne  niezbędne do pracy edukacyjnej i terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą ze spektrum zaburzeń autystycznych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EDUKACJA WŁĄCZAJĄCA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem kształcenia na kierunku jest przygotowanie specjalistów z zakresu wszechstronnie ukierunkowanej pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi zgodnie z ich potencjałem rozwojowym (z niepełnosprawnością, z całościowymi zaburzeniami rozwoju, z trudnościami w uczeniu się, z zaburzeniami emocjonalnymi i niedostosowanych społecznie, zagrożonych niedostosowaniem, wybitnie zdolnych) w szkolnictwie ogólnodostępnym i integracyjnym.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • EMPLOYER BRANDING - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Rynek pracy jest tworem żywym i ciągle rozwijającym się. W obecnej dobie niskiego bezrobocia i niedoborów kadrowych koniecznością stało się wydzielenie eksperckich ścieżek w obszarze HR. Jedną z takich specjalizacji jest employer branding i rekrutacja.

  Połączyliśmy oba zagadnienia, ponieważ rekrutacja jest spójną częścią szerszej strategii employer brandingowej, a zarazem jedną z najważniejszych potrzeb „biznesu”, jedynego i najważniejszego klienta rekruterów. W centrum zainteresowania będziemy stawiać potrzeby biznesowe oraz potrzeby kandydatów, jak najlepszą jakość ich realizacji. Z tego powodu często będziemy odwoływać się do szeroko rozumianego UX.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ETYKA DLA NAUCZYCIELI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe na kierunku Etyka dla nauczycieli mają wyposażyć słuchacza nie tylko w wiedzę dotyczącą problemów etycznych, filozofii czy logiki, ale również w określone kompetencje. W procesie nauki kładziemy akcent przede wszystkim na rozwijanie refleksyjności i umiejętności dostrzegania problemów etycznych i społecznych. Słuchacz będzie mógł wiele dowiedzieć się na temat będących na czasie problemów etycznych, a także sformułować swoje stanowisko wobec nich - bazując na umiejętności krytycznej analizy, m.in. tekstów źródłowych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ETYKA I FILOZOFIA DLA NAUCZYCIELI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów Etyka i Filozofia dla nauczycieli jest podniesienie kwalifikacji zawodowych nauczycieli, umożliwienie zdobycia przygotowania merytorycznego do nauczania w szkole przedmiotu etyka i filozofia oraz wiedzę i umiejętności dotyczące przygotowania w zakresie dydaktyki przedmiotu na danym etapie edukacyjnym.

  Program na studiach podyplomowych jest zgodny z przepisami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 lipca 2019 roku w sprawie standardów kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela (Dz. U. z 2019 r., poz. 1450).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • FIZJOTERAPIA W GERIATRII - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Fizjoterapia wykorzystuje zdolność reakcji ludzkiego organizmu na określone bodźce, jedne z nich wywołują ból, inne go uśmierzają. Różne metody fizjoterapii mają na celu przywrócenie sprawności fizycznej, złagodzenie lub całkowite wyeliminowanie dolegliwości oraz zapobieganie postępom choroby.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • HEADHUNTER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Headhuntig to wyższy poziom rekrutacji. Celem studiów jest nabycie przez uczestników profesjonalnych umiejętności w prowadzeniu projektów executive search, w tym między innymi: umiejętnego doboru kandydatów do organizacji, jej zaawansowania procesów oraz kultury organizacyjnej; wyszukiwania oraz zainteresowania propozycją osób nie poszukujących aktywnie pracy;  budowania relacji z kandydatami opartych na zaufaniu i wzajemnych korzyściach; umiejętności pisania i przedstawiania ofert w zachęcający sposób, prowadzenia rozmów telefonicznych, kwalifikacyjnych dopasowanych do poziomu rekrutowanych menedżerów.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • HR BIZNES PARTNER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Jak sama nazwa stanowiska wskazuje, HR Biznes Partner odgrywa rolę partnera biznesu. Wspiera merytorycznie, inicjuje zmiany, planuje rozwój zasobów ludzkich przedsiębiorstwa. Jak na dowódcę przystało, HR Biznes Partner powinien być dobrym strategiem, dzięki czemu może wymiernie wspierać realizację celów firmy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • INSPEKTOR OCHRONY DANYCH - PRAWNE, PSYCHOLOGICZNE I TECHNICZNE ASPEKTY ZARZĄDZANIA DANYMI W ORGANIZACJI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Od 25 maja 2018 r. stosujemy nowe przepisy o ochronie danych osobowych wprowadzone Rozporządzeniem ogólnym o ochronie danych osobowych nr 2016/679. Jest to wspólny akt prawny nie tylko dla Unii Europejskiej, ale i wszystkich innych przedsiębiorców z całego świata, którzy oferują albo sprzedają swoje towary lub usługi dla osób przebywających w Unii. Wzmacniając system ochrony danych, UE wprowadziła instytucję Inspektora Ochrony Danych (Data Protection Officer), który będzie odgrywał kluczową rolę w ochronie danych osobowych. Jest to nowa profesja łącząca ze sobą prawo i nowe technologie przetwarzania danych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • INSPEKTOR OCHRONY DANYCH DLA ZAAWANSOWANYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Inspektor ochrony danych dla zaawansowanych to studia prowadzone przez praktyków dla praktyków - osób zawodowo zajmujących się ochroną danych osobowych, którzy chcą uzupełnić i poszerzyć swoje kompetencje zawodowe.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • INTEGRACJA SENSORYCZNA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wybierając studia integracja sensoryczna zyskujesz szansę, by stać się specjalistą w tej dziedzinie i zdobyć kwalifikacje do samodzielnego planowania działań praktycznych do pracy z dzieckiem z zaburzeniami rozwojowymi i ruchowymi.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • INŻYNIERIA OPROGRAMOWANIA DLA SAP ERP I PROGRAMOWANIE W ABAP - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest przygotowanie Cię do samodzielnego rozwijania oprogramowania w systemie SAP, poczynając od analizy, przez implementację po testowanie rozwiązań. Dzięki tym studiom zdobędziesz praktyczne umiejętności cenione na rynku pracy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • KADRY I PŁACE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Specjalista ds. kadr i płac zajmuje się wdrażaniem polityki personalnej przedsiębiorstwa oraz jej nadzorowaniem. Ponadto często odpowiada za prawno - administracyjną opiekę nad zatrudnieniem. Celem studiów jest doskonalenie standardów funkcjonowania profesjonalnego działu kadr i płac w strukturach organizacji lub w formie świadczonych usług zewnętrznych o tym charakterze, w oparciu o nowoczesne trendy zarządzania i obowiązujące ramy formalno-prawne w tej dziedzinie.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • KONSULTANT ROZWIĄZAŃ MICROSOFT POWER PLATFORM - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest przygotowanie wykwalifikowanych kadr, które będą posiadały  umiejętność łączenia zagadnień biznesowych realizowanych w przedsiębiorstwach z technologiami informatycznymi oraz budowanie rozwiązań IT w oparciu o „low code programinig”.

  W ramach zajęć będą przedstawiane rozwiązania informatyczne/narzędzia  dla różnych obszarów funkcjonalnych przedsiębiorstwa. Punktem wyjścia będzie analiza potrzeb biznesowych która jest niezbędnym elementem projektów IT, umożliwiającym dokładne zrozumienie sytuacji klienta oraz jego potrzeb w zakresie rozwiązań informatycznych. 

  Ważny elementem dla osób  zajmujących się prowadzeniem analiz lub realizacją innych zadań w zakresie szeroko rozumianych narzędzi IT np.: wymagania, opis procesów, integracje ect. jest zrozumienie znaczenia, wykorzystania, rozumienie ich przeznaczenia oraz poznanie narzędzi wykorzystanych w procesie dostarczania konkretnych rozwiązań.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • KONSULTANT ROZWOJU ORGANIZACJI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Konsultant CODNNECT to osoba, która odpowiada za rozwój organizacji. Tyle w teorii, a w praktyce? To ktoś, do kogo inni pracownicy przychodzą po radę, u kogo szukają rozwiązania problemów operacyjnych, ktoś, kto przeprowadza przedsiębiorstwo przez zmianę, przygotowuje i wdraża nowe plany – a nie jest to sytuacja, w której można zdać się na instynkt.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE ESTETYCZNEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Kosmetologia zajmuje się szeroko rozumianym utrzymywaniem, przywracaniem i poprawianiem wyglądu zewnętrznego ciała ludzkiego przy wykorzystaniu specjalistycznych zabiegów, aparatury, produktów kosmetycznych oraz wiedzy naukowej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • LIDER UKIERUNKOWANY NA PRZYSZŁOŚĆ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest wyposażenie menedżerów i osób planujących  ścieżkę rozwoju zawodowego w nowoczesne narzędzia kierowania ludźmi. Zajęcia skoncentrowane są na rozwijaniu kluczowych kompetencji nowoczesnego lidera: myślenia krytycznego, kompleksowego rozwiązywania problemów, kreatywności, przywództwa i wpływu społecznego, wykorzystania technologii, prężności i odporności na stres.

  Program osadzony jest w praktyce biznesowej , uwzględnia potrzeby i wyzwania rynku. Moduły tematyczne sfokusowane są wokół kompetencji przyszłości i optymalizacji zasobów ludzkich i technologicznych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • LOGOPEDIA DLA NAUCZYCIELI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Logopedia to nauka o kształtowaniu prawidłowej mowy, usuwaniu wad wymowy oraz nauczaniu mowy w przypadku jej braku lub utraty. Kluczowe jest oddziaływanie na psychikę w celu wytworzenia właściwego stosunku do wady mowy i zapobiegania jej ujemnemu wpływowi na kontakty interpersonalne oraz kształtowanie osobowości.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MACOS - ARCHITEKTURA I WSPARCIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Kierunek studiów "macOS – Architektura i wsparcie" poświęcony jest systemowi macOS. Studenci poznają podstawy architektury środowiska i uczą się, jak odnieść wiedzę teoretyczną do konkretnych technologii stosowanych przez Apple oraz ich szczegółów implementacyjnych.

  Ponadto dowiadują się jak wspierać, diagnozować oraz optymalizować macOS. Kierunek ten jest adresowany do osób chcących profesjonalnie zajmować się wsparciem użytkowników komputerów Mac, przyszłych techników, pracowników działów help desk, a także zaawansowanych użytkowników. Kierunek zawiera w sobie autoryzowany kurs Apple macOS Support Essentials – kurs z serii Apple Pro Training Series dotyczący aktualnej wersji macOS.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MARKETING KULTURY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wybierając studia Marketing Kultury masz okazję poznać najlepsze praktyki komunikacji marketingowej. Spotykać się z Tobą będą praktycy pracujący w lub dla instytucji kultury. Niezależnie od tego, czy będzie weekend, czy dzień powszedni, żaden kryzys Ciebie nie zaskoczy.

  Ponadto nauczysz się, w jaki sposób odczytywać dane wynikające z działań w Internecie oraz co dalej z tym możesz zrobić. Zobaczysz, że najciekawsze akcje promocyjne i eventy nie zawsze miały za sobą milionowe budżety - liczy się przede wszystkim pomysł. I właśnie tego Cię nauczymy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MEDIACJE SĄDOWE I POZASĄDOWE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia nadają kwalifikacje do wykonywania zawodu mediatora. Pozwalają na uzyskanie wpisu na listę stałych mediatorów sądowych na terenie całego kraju, co wymaga złożenia wniosku do Prezesa Sądu Okręgowego, jak również do wprowadzania procedur rozwiązywania konfliktów w biznesie i w organizacji (komisje antymobbingowe). Program jest zgodny z kwalifikacją rynkową z mediacji. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MEDIACJE W OŚWIACIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Mediacje jako sposób rozwiązywania konfliktów cieszą się coraz większym zainteresowaniem, a co za tym idzie wzrasta liczba szkół i placówek oświatowych, które wdrażają programy związane z mediacjami szkolnymi oraz rówieśniczymi.

  Spadek poziomu kompetencji społecznych związanych z umiejętnością komunikowania się, budowania trwałych i głębokich relacji, w tym przyjaźni, obniżony poziom relacji społecznych czy wzrost agresji i przemocy wymaga natychmiastowego podejmowania działań i niejednokrotnie wdrożenia procedur mediacyjnych na terenie szkoły.

  Łagodzenie konfliktów w szkole i w pracy z młodzieżą wymaga dobrego przygotowania nauczycieli, pedagogów oraz kadry kierowniczej placówek oświaty.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MENADŻER DS. EKSPORTU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie ekspansji zagranicznej. Studia dostarczą wiedzy potrzebnej do analizy rynków zagranicznych, opracowania strategii marketingowych na rynkach eksportowych, a także zapoznają ze sposobami realizacji transakcji w handlu zagranicznym, formami finansowania i rozliczeń. Absolwenci zdobędą także umiejętności podstaw prowadzenia negocjacji i zawierania umów handlowych oraz wypełniania dokumentów handlowych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MENEDŻER BEZPIECZEŃSTWA BIZNESU Z ELEMENTAMI WHISTLEBLOWING - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Podejmowanie ryzyka jest wpisane w naturę prowadzenia biznesu. Nie sposób go całkiem wyeliminować. To nic złego, bo nie przeszkadza w osiąganiu sukcesów! Kluczem do spokojnej i pewnej realizacji celów biznesowych jest odpowiednie zarządzanie ryzykiem poprzez świadome i umiejętne zwiększenie bezpieczeństwa prowadzonych interesów.

  Korzystając z wielu lat doświadczeń, specjalistycznej wiedzy ekspertów z różnych dziedzin oraz znajomości zagrożeń, kierunek „Menedżer bezpieczeństwa biznesu z elementami Whistleblowing” szkoli menedżerów na wielu płaszczyznach związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa w biznesie, a połączenie tych umiejętności z wiedzą z zakresu whistleblowingu pozwoli na objęcie stanowisk kierowniczych w firmach, przedsiębiorstwach czy sektorze publicznym. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MENEDŻER ZARZĄDZANIA ZAKUPAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zakupy stanowią obecnie jeden z ważniejszych procesów bezpośrednio wpływających na wyniki ekonomiczne firm oraz instytucji. W trakcie zajęć na studiach podyplomowych eksperci od zakupów podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem w tym zakresie.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • MENEDŻERSKA AKADEMIA ANALIZY TRANSAKCYJNEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Analiza Transakcyjna (AT), której twórcą jest Eric Berne odnosi się do rozwoju jednostki poprzez dostarczanie jej wiedzy i narzędzi umożliwiających analizę zachowań, wchodzenia w relacje z innymi, stylów pracy. Posiada interesujący zbiór narzędzi pozwalających opisać, ocenić i zanalizować istniejący system /organizację oraz określić kierunki i sposoby zmian.

  To spojrzenie z wyższego poziomu, z którego widać strukturę, wzorce komunikacyjne, sposoby rozwiązywania konfliktów, sposoby motywowania pracowników, style pracy i sposoby strukturyzacji czasu, ułatwia tym samym szybkie reagowanie „tu i teraz” i doskonalenie perspektywy widzenia wielości zjawisk zachodzących w firmie.

  AT pozwala rozpoznać i uruchamiać potencjał drzemiący w ludziach i w organizacji.

  Studia przygotowują menedżerów do efektywnego zarządzania nowoczesną firmą poprzez dostarczenie modeli i narzędzi do zarządzania zasobami organizacji.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • NAUCZANIE JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe umożliwiają zdobycie dodatkowych kwalifikacji i uprawnień do prowadzenia zajęć z języka polskiego jako obcego jako drugiego przedmiotu w szkołach oraz wykonywanie pracy lektora na uczelniach wyższych czy też kursach językowych.

  Studia podyplomowe zapoznają ze specyfiką nauczania języka polskiego osób pochodzących z różnych grup kulturowych i językowych. Pozwalają zdobyć narzędzia skutecznego organizowania, prowadzenia działań dydaktycznych oraz ewaluacji postępów w nauce uczniów i kursantów z uwzględnieniem potrzeb edukacyjnych grup.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • NEUROBIZNES - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wybierając studia podyplomowe Neurobiznes dołączysz do grona uczestników, którzy jako swój cel postawili sobie zdobycie najnowszej wiedzy z zakresu neuronauki i wykorzystania zdobytych umiejętności w biznesie. Podczas studiów, dowiesz się, na czym polega - pochodząca ze Szwajcarii - metodologia STRUCTOGRAM®, która wykorzystując wiedzę o genetyce mózgu, pozwala skuteczniej sprzedawać, zarządzać i radzić sobie w relacjach ze sobą i innymi.  

  Zdobędziesz wiedzę z zakresu najnowszych badań nad mózgiem oraz wykonasz swoją własną Analizę Biostrukturalną. Zadbamy o to, aby każde zajęcia, w skład których wchodzą m.in. NEURO PR, neurosprzedaż, neuromarketing oraz wiele innych, pozwoliły Ci na prowadzenie swojego biznesu na najwyższym poziomie. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • NEURODYDAKTYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Interdyscyplinarne studia podyplomowe, w czasie których uczestnicy zostaną zapoznani z najnowszymi osiągnięciami neurodydaktyki, a przede wszystkim będą uczyć się wykorzystywać zdobytą wiedzę w codziennej praktyce edukacyjnej. Uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób planować i prowadzić zajęcia aby jak najefektywniej rozwijać i wykorzystywać potencjał uczniów.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • NEUROLOGOPEDIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Język polski jest pod wieloma względami trudny i wymagający. Przeszkodą do nauki poprawnej wymowy mogą być też dorośli, którzy nie zawsze posługują się poprawną polszczyzną, co często też wynika z braku świadomości wśród rodziców. W rozwój poprawnej wymowy trzeba też włożyć odpowiedni wysiłek.

  Czasem narzędzia, którymi dysponuje na co dzień logopeda, nie wystarczają. Ich podopieczni zmagają się z różnej wielkości deficytami czy problemami okołourodzeniowymi – nierzadko pochodzenia neurologicznego. Z pomocą przyjść może dopiero neurologopeda.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • OCHRONA ŚRODOWISKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Dziś zarówno w firmach, jak i w administracji publicznej rośnie znaczenie i prestiż stanowisk związanych z ochroną środowiska. Dzieje się tak dzięki rosnącej świadomości społeczeństw na temat środowiska naturalnego i roli człowieka w jego odbudowie. Ponadto mnożą się przepisy, tak  unijne, jak i krajowe, które mają za zadanie zahamowanie wyniszczania zasobów Ziemi.

  Dlatego też, na rynku pracy liczy się obecnie nie tylko znajomość rozwiązań przyjaznych dla środowiska, ale przede wszystkim biegłość w poruszaniu się w sferze międzynarodowych rozwiązań prawnych w tym zakresie. Absolwenci kierunku Ochrona środowiska nauczą się wprowadzać w swoim środowisku pracy politykę przyjazną środowisku, oceniać działania organizacji pod kątem oddziaływania na środowisko, a ponadto tworzyć wnioski, raporty i dokumentację na bazie najnowszych rozwiązań prawnych. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ORGANIZACJA I ZARZĄDZANIE OŚWIATĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Ukończenie tego kierunku umożliwia nabycie kwalifikacji w zakresie zarządzania oświatą i uprawnień do zajmowania stanowisk kierowniczych we wszystkich typach szkół i placówek oświatowo-wychowawczych oraz w organach prowadzących i nadzorujących działalność oświatową.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PEDAGOGIKA KOREKCYJNA (TERAPIA PEDAGOGICZNA) - DLA PEDAGOGÓW SPECJALNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Praktyka pedagogiczna, wymaga od nauczycieli coraz to nowych umiejętności, nie tylko edukacyjnych ale również wychowawczych, komunikacyjnych i terapeutycznych. Współczesny nauczyciel powinien indywidualizować pracę na lekcji oraz prowadzić wsparcie terapeutyczne dla uczniów  o zaburzonym lub nieharmonijnym rozwoju.

  Studia podyplomowe w zakresie pedagogiki korekcyjnej (terapii pedagogicznej) poszerzają wiedzę i kompetencje uczestników o metody terapii zaburzeń rozwojowych dziecka. Zwiększają tym samym efektywność pracy pedagogicznej każdego nauczyciela, na każdym przedmiocie oraz przygotowują do prowadzenia zajęć korekcyjno-kompensacyjnych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PEDAGOGIKA KOREKCYJNA (TERAPIA PEDAGOGICZNA) - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Praktyka pedagogiczna, wymaga od nauczycieli coraz to nowych umiejętności, nie tylko edukacyjnych, ale również wychowawczych, komunikacyjnych i terapeutycznych. Współczesny nauczyciel winien indywidualizować pracę na lekcji oraz prowadzić wsparcie terapeutyczne dla uczniów o zaburzonym lub nieharmonijnym rozwoju.

  Studia podyplomowe w zakresie pedagogiki korekcyjnej (terapii pedagogicznej) poszerzają wiedzę i kompetencje uczestników o metody terapii zaburzeń rozwojowych dziecka. Zwiększają tym samym efektywność pracy pedagogicznej każdego nauczyciela, na każdym przedmiocie oraz przygotowują do prowadzenia zajęć korekcyjno-kompensacyjnych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PEDAGOGIKA RESOCJALIZACYJNA - DLA PEDAGOGÓW SPECJALNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest:

  • wyposażenie uczestników w wiedzę merytoryczną  i umiejętności praktyczne  niezbędne do pracy wychowawczej i resocjalizacyjnej z dziećmi i młodzieżą niedostosowaną społecznie i zagrożoną niedostosowaniem,
  • nabycie przez uczestników studiów wiedzy o prawidłowościach rozwoju społecznego i interpersonalnego dzieci i młodzieży oraz mogących wystąpić w tym procesie zaburzeń,
  • wykształcenie umiejętności dostosowania wymagań edukacyjnych do potrzeb uczniów zagrożonych niedostosowaniem i niedostosowanych społecznie,
  • uwrażliwienie uczestników na wczesne symptomy zaburzeń rozwoju społecznego i interpersonalnego,
  • przygotowanie uczestników do podejmowania efektywnych działań profilaktycznych  wobec dziecka zagrożonego niedostosowaniem społecznym i jego rodziny,
  • ukazanie najodpowiedniejszych metod i form współpracy nauczycieli i wychowawców ze służbami wspomagającymi proces wychowania i resocjalizacji nieletnich.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PEDAGOGIKA RESOCJALIZACYJNA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest: 

  • wyposażenie uczestników w wiedzę merytoryczną i umiejętności praktyczne niezbędne do pracy wychowawczej i resocjalizacyjnej z dziećmi i młodzieżą niedostosowaną społecznie i zagrożoną niedostosowaniem,
  • nabycie przez uczestników studiów wiedzy o prawidłowościach rozwoju społecznego i interpersonalnego dzieci i młodzieży oraz mogących wystąpić w tym procesie zaburzeń,
  • wykształcenie umiejętności dostosowania wymagań edukacyjnych do potrzeb uczniów zagrożonych niedostosowaniem i niedostosowanych społecznie,
  • uwrażliwienie uczestników na wczesne symptomy zaburzeń rozwoju społecznego i interpersonalnego,
  • przygotowanie uczestników do podejmowania efektywnych działań profilaktycznych wobec dziecka zagrożonego niedostosowaniem społecznym i jego rodziny,
  • ukazanie najodpowiedniejszych metod i form współpracy nauczycieli i wychowawców ze służbami wspomagającymi proces wychowania i resocjalizacji nieletnich.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PLANOWANIE PRODUKCJI - NOWOCZESNE NARZĘDZIA: SAP, SIMATIC IT PREACTOR APS - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia kładą nacisk na zdobycie umiejętności praktycznych pozwalających na efektywne tworzenie planów produkcyjnych z wykorzystaniem zaawansowanych systemów informatycznych APS. Podczas studiów zdobędziesz praktyczną wiedzę o planowaniu produkcji w systemach SAP S/4 HANA i Siemens Opcenter APS oraz zdobędziesz umiejętności niezbędne do pełnienia roli planisty. Dodatkowo nauczysz się zaawansowanej obsługi systemu SAP w zakresie planowania produkcji oraz systemu Siemens Opcenter APS w zakresie harmonogramowania produkcji.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PODATKI I DORADZTWO PODATKOWE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

   

  Podczas studiów "Podatki i doradztwo podatkowe" uczymy nie tylko aktualnych regulacji z zakresu podatków, ale także tego, jak zawsze być na bieżąco z przepisami.

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PRAKTYCZNY MARKETING INTERNETOWY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia "Praktyczny marketing internetowy" to niezwykle bogaty przewodnik po świecie marketingu online, pozwalający wejść w ten świat wszystkim, którzy wcześniej nie zajmowali się marketingiem w sieci, ale nie tylko. Szeroki program studiów, obejmujący zagadnienia z zakresu marketingu, grafiki, PR czy UX, zadowoli także słuchaczy mających już za sobą doświadczenie w marketingu internetowym.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PROGRAMISTA PYTHON DEVELOPER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Python jest jednym z najbardziej intuicyjnych i uniwersalnych języków programowania. Jest szeroko stosowany do wdrażania złożonych usług internetowych, takich jak wyszukiwarki, narzędzia w chmurze, media społecznościowe i inne usługi online. Służy również do obliczeń inżynierskich i naukowych, sieci neuronowych, zagadnień machine learning czy analizy “big data”.

   W Pythonie można napisać prosty skrypt, samodzielną aplikację, lub stworzyć potężny program z wieloma funkcjonalnościami. Jest to język, który charakteryzuje się ogromną czytelnością kodu i potężnymi możliwościami. Wykorzystywany przez tak duże firmy jak Google czy IBM. Jednym z najpopularniejszych serwisów napisanych w Pythonie to You Tube.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PROGRAMOWANIE APLIKACJI JAVA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Dzięki tym studiom podyplomowym zdobędziesz praktyczne umiejętności pozwalające na poszerzenie swoich kompetencji zawodowych w obszarze programowania w języku Java i zwiększysz swoje szanse na zdobycie dobrze płatnej pracy. Na rynku wciąż jest niedobór programistów, więc studia te z pewnością są też dobrą propozycją dla wszystkich tych osób, które myślą o przebranżowieniu.  

  Po ukończeniu studiów podyplomowych będziesz posiadać wiedzę niezbędną do samodzielnego programowania aplikacji w języku Java, również aplikacji korzystających z systemów bazodanowych. Dodatkowo nauczysz się korzystać z najpopularniejszych frameworków, co znacznie ułatwi pracę z kodem aplikacji. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PROGRAMOWANIE URZĄDZEŃ MOBILNYCH APPLE Z WYKORZYSTANIEM UIKIT - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Programowanie urządzeń mobilnych Apple z wykorzystaniem Swift i UIKit" to mocno osadzony w praktyce zawodowej kierunek studiów podyplomowych, podczas którego studenci uczą się podstawowych koncepcji programowania typowych dla języka Swift, takich jak składnia, logika, struktury, funkcje oraz wzorce.

  Program obejmuje szczegółowe omówienie składni języka Swift oraz ćwiczenia programistyczne. Ponadto studenci tworzą swoje pierwsze aplikacje dla platform iOS i iPadOS. Poznają podstawowe dostarczane przez Apple narzędzia, elementy interfejsu użytkownika oraz wzorce projektowe niezbędne do przygotowywania aplikacji dla iPhone'a i iPada przy wykorzystaniu UIKit.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PROJEKTOWANIE INTERFEJSÓW GRAFICZNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest kształcenie przyszłych grafików, chcących rozpocząć pracę jako twórcy interfejsów. Kształcenie rozpoczyna się od poziomu podstawowego, tak więc nawet osoby nie posiadające wstępnej wiedzy, nauczą się jak obsługiwać programy graficzne. Dowiedzą się, jak tworzyć prototypy interfejsów oraz jak implementować je w projektach informatycznych. Studia mają charakter praktyczny.  

  Większość zajęć to ćwiczenia prowadzone przez zawodowych grafików, posiadających duże doświadczenie w pracy w przemyśle oraz odpowiednie przygotowanie merytoryczne. Uczestnicy zdobywają również wiedzę z zakresu kompozycji obrazu, projektowania elementów graficznych oraz podstaw tworzenia stron internetowych. Dowiedzą się również, jak współpracować z klientem. Poznają także etyczne aspekty pracy projektanta. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE - DO NAUCZANIA PRZEDMIOTÓW LUB ZAJĘĆ PROWADZONYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ I PONADPODSTAWOWEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

   

  Pedagogiczne kwalifikacyjne studia podyplomowe umożliwiają absolwentom nabycie wiedzy i umiejętności  z zakresu psychologii, pedagogiki, dydaktyki przedmiotowej oraz kompetencji zawodowych, niezbędnych nauczycielom szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W trakcie praktyk pedagogicznych nabędą umiejętności zawodowe przez aktywną realizację zajęć edukacyjnych. Studia są kierowane do osób, które planują uzyskać uprawnienia do nauczania przedmiotów lub prowadzenia zajęć realizowanych w szkole podstawowej albo ponadpodstawowej.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE - DO NAUCZANIA TEORETYCZNYCH PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W ramach studiów będziesz realizować praktyki pedagogiczne. W przypadku, gdy przedmiot lub rodzaj zajęć jest nauczany zarówno w szkole podstawowej, jak i ponadpodstawowej, praktyki zawodowe odbywają się w obu typach szkół.

  W zależności od przedmiotu lub rodzaju zajęć, mogą one być realizowane w przedszkolach, szkołach podstawowych i ponadpodstawowych, poradniach psychologiczno-pedagogicznych i innych placówkach udzielających wsparcia uczniom, rodzicom i nauczycielom.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE DLA PSYCHOLOGÓW - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Pedagogiczne kwalifikacyjne studia podyplomowe umożliwiają psychologom nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu pedagogiki i metod pracy w szkołach, przedszkolach i placówkach oświatowych, a także w poradniach psychologiczno-pedagogicznych. 

  Psychologia to bardzo szeroka dziedzina nauki, a praca w szkole czy przedszkolu jest tylko jedną z możliwości rozwoju zawodowego, lecz niezwykle istotną dla współczesnych społeczeństw. W placówkach oświatowych dzieci spędzają praktycznie większość swojego dnia, więc to w nich mogą też potrzebować, a nawet szukać pomocy.

  Zespół psychologiczno-pedagogiczny ma szansę pomagać nie tylko w konkretnych problemach rodzin, ale i klas, a nawet zaplanować skuteczne działania prewencyjne. Pole do działania jest ogromne. 

  Studia na tym kierunku wyposażają absolwentów w niezbędne do pracy w szkole i przedszkolu narzędzia – poznają metodykę pracy, ćwiczą emisję głosu, uczą się technik komunikacyjnych z dziećmi i współpracownikami. Dzięki temu w pełni przygotowani mogą zmierzyć się z oczekiwaniami najmłodszych i tych dorosłych podopiecznych. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PSYCHODIETETYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest rozwój kompetencji zawodowych odpowiadających aktualnym potrzebom społecznym w zakresie edukacji żywieniowej, wspomagania leczenia zaburzeń  odżywiania, nadwagi i otyłości, żywienia oraz pomoc osobom pragnącym zmienić swoje nawyki żywieniowe. Uczestnicy  poznają także psychologiczne aspekty odżywiania się człowieka. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PSYCHOLOGIA I TERAPIA UZALEŻNIEŃ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia mają na celu, przygotowanie do pracy z osobami uzależnionymi i ich rodzinami. W programie studiów uwzględnione jest stosowanie form terapii integrujących różne podejścia teoretyczne. Uczestnicy nabędą wiedzę i umiejętności korzystania z różnych form terapii, na różnych etapach zdrowienia osoby uzależnionej i jej rodziny. Ze względu na znaczenie umiejętności i gotowości postawy terapeutycznej oraz procesu terapeutycznego na różnych etapach zdrowienia osób z problemem uzależnienia część zajęć stanowić będą warsztaty pogłębiające ważne umiejętności terapeutyczne.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PSYCHOLOGIA POZYTYWNA: BUDOWANIE DOBROSTANU I PRZEZWYCIĘŻANIE KRYZYSÓW - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Psychologia pozytywna to dziedzina psychologii zajmująca się podłożem dobrostanu, pozytywnego nastawienie oraz poczucia szczęścia. Dlaczego warto zainteresować się tym nurtem w psychologii? Psychologia w znakomitej większości skupia się na identyfikacji zaburzeń, a następnie proponuje rozwiązania, w tym terapie, pozwalające powracać ludziom do stanu równowagi, badając oczywiście i opisując czym ten stan równowagi jest.

  Psychologia pozytywna idzie w innym kierunku, bo koncentruje się na profilaktyce i dbaniu o dobrostan człowieka, zanim jeszcze wydarzy się coś złego. Interwencje psychologii pozytywnej mogę być jednocześnie pomocne, w powracaniu do stanu równowagi psychologicznej ale przede wszystkim koncentrują się na budowaniu trwałego dobrostanu i poczucia szczęścia człowieka. Tym samym mamy do czynienia z nurtem w psychologii który idąc za medyczną metaforą „zapobiega, zamiast leczyć”.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PSYCHOLOGIA REKLAMY I KOMUNIKACJI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Od początku istnienia reklamy stosujemy pewne taktyki i praktyki komunikacyjne. Część z nich nie działa, część działa, ale czy wiemy dlaczego tak się dzieje? Jakie mechanizmy sprawiają, że od produktu A wolimy produkt B? Dlaczego odbiorcy z chęcią słuchają jednej marki, a drugiej nie lubią? 

  Podstawą jest bardzo dobre poznanie współczesnego konsumenta, ponieważ to z nim rozmawia nasza marka. Jak prowadzić rozmowę, byśmy doszli w tej podróży do wspólnego celu? Nauczymy Cię tego na studiach podyplomowych Psychologia reklamy i komunikacji. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PSYCHOLOGIA RELACJI Z UCZNIEM. EDUKACYJNA ANALIZA TRANSAKCYJNA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wyższy poziom w nauczaniu dzięki wykorzystaniu najbardziej praktycznej teorii psychologicznej. Wymagania uczniów, rodziców, przełożonych wobec nauczycieli są coraz większe. Z drugiej strony wiele zjawisk zachodzących w otaczającym nas świecie nie sprzyja edukacji w tradycyjnym kształcie i wymaga od nauczycieli doskonalenia się i wprowadzania nowych, kreatywnych rozwiązań. Kluczowe dla sukcesu edukacyjnego jest dogłębne rozumienie coraz bardziej skomplikowanych procesów, zachodzących w relacji nauczyciel – uczeń, uczeń – uczeń, czy nauczyciel – rodzic.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PSYCHOLOGIA ZARZĄDZANIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Psychologia zarządzania to kierunek niezwykle praktyczny i ciekawy z uwagi na różnorodność tematyczną, warsztatowy charakter zajęć oraz możliwość pogłębienia wiedzy o sobie. Psychologia zarządzania pomaga praktykom w lepszym stopniu wykorzystać swój potencjał oraz rozwinąć kompetencje menedżerskie i interpersonalne.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PSYCHOSOMATYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Psychosomatyka to nauka opisująca wpływ czynników psychicznych na stan zdrowia organizmu człowieka. Szybie tempo życia, konieczność dostosowania do ciągłych zmian, brak poczucia stabilizacji i nawarstwiający się stres powodują zachwianie balansu ciała i umysłu.

  Rok 2020 naznaczony dodatkowo został niecodziennym stanem epidemiologicznym w skali globalnej, którego efekty możemy obserwować w obecnej chwili w postaci m.in. stresu pourazowego osób, które straciły pracę, jak i spodziewać się oddalonych w czasie skutków, które dotyczą wielu pokoleń. Choroby i zaburzenia na tle psychicznym powodują reakcje w całym organizmie - nowoczesna medycyna, rehabilitacja i profilaktyka wymaga zatem holistycznego podejścia do problematyki wpływu emocji na ciało.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • PUBLIC SPEAKER - AKADEMIA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów Public Speaker jest podniesienie praktycznych kompetencji i teoretycznej wiedzy w wystąpieniach publicznych i medialnych oraz oswojenie uczestników z kamerą i mikrofonem podczas wystąpień publicznych. Studia uczą skutecznej komunikacji werbalnej i niewerbalnej. Wyjaśniają funkcjonowanie mediów, ułatwiają kontakt z dziennikarzami zarówno osobisty jak i za pomocą social mediów.

  Umiejętności zdobyte w trakcie studiów przydają się w wielu sytuacjach zawodowych. W większości branż, z rozwojem kariery zawodowej i awansem, łączy się konieczność udziału w różnych formach wystąpień publicznych: od prezentacji biznesowych, paneli dyskusyjnych, konferencji, przemówień, po wypowiedzi przed kamerą, mikrofonem i na żywo w studiu telewizyjnym. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • RACHUNKOWOŚĆ W PRAKTYCE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Rachunkowość nie polega dziś na żmudnym zliczaniu słupków cyfr. Od tego są programy komputerowe. Prowadzenie rachunkowości przedsiębiorstwa to obecnie umiejętność poruszania po regulacjach prawnych i podatkowych, dokonywania analizy finansowej, klasyfikacji wydatków i świadomość polityki finansowej przedsiębiorstwa.

  Uczestnicy kierunku Rachunkowość poznają finanse organizacji od strony teoretycznej i praktycznej, mają okazję zrozumieć, w jaki sposób rachunkowość może ich wspomóc w codziennym funkcjonowaniu i zdobywają samodzielność w prowadzeniu rachunkowości, finansów i podatków.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • SAP - ZINTEGROWANE SYSTEMY INFORMATYCZNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Platforma SAP R3 należy do najnowocześniejszych systemów zarządzania umożliwiających centralizację i optymalizację procesów biznesowych firm i korporacji na miarę ery cyfrowej. Uzyskanie praktycznych i docenianych na rynku umiejętności zawodowych umożliwi Tobie szybki start na najbardziej dynamicznie rozwijającym się rynku usług IT. Podczas studiów zdobędziesz kluczowe kompetencje z zakresu wiedzy procesowej, funkcjonalnej i technicznej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • SAP S/4 HANA - NOWOCZESNY SYSTEM ERP - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest profesjonalne przygotowanie Cię do praktycznego wykorzystania systemu SAP S/4 HANA jako narzędzia pracy na stanowiskach użytkownika kluczowego odpowiedzialnego za SAP czy konsultanta wspierającego system SAP w firmie. Atutem będzie posiadanie wiedzy z zakresu procesów biznesowych dostępnych w systemie SAP R3 ECC.
   

  Każdy ze słuchaczy otrzyma swoje indywidualne konto do systemu SAP4/HANA z SAP Fiori z możliwością logowania 24h na dobę, aby mógł szkolić się/uczyć także w domu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • SOCIAL MEDIA I INFLUENCER MARKETING - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Czy nasza rzeczywistość jest już przesycona mediami społecznościowymi? Oczywiście – do tego stopnia, że nie wyobrażamy sobie bez nich funkcjonowania. Dlatego właśnie ten rodzaj mediów wciąż będzie – tak jak był i jest – doskonałym narzędziem promocji. Social media nie są już tylko miejscem informowania o życiu prywatnym, to pełnoprawne narzędzia dla specjalistów marketingu, którzy chcą informować o korzyściach swoich produktów lub usług.

  Tworzenie treści, które przynoszą korzyści odbiorcy, dobór mediów w zależności od oferowanych usług czy produktów, storytelling, umiejętne włączanie emocji do przekazu, dobieranie influencerów i skuteczna z nimi współpraca – tego wszystkiego dowiesz się i będziesz mieć okazję przećwiczyć pod okiem uznanych specjalistów podczas studiów na kierunku Social Media i Influencer Marketing.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • SOCJOTERAPIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Nabycie wiedzy i umiejętności związanych z pracą opiekuńczo-wychowawczą, dydaktyczną i terapeutyczną z dziećmi i młodzieżą z niedostosowaniem społecznym oraz konfrontowanie wiedzy psychologiczno-pedagogicznej z rzeczywistością – to najskuteczniejsze połączenie, dzięki któremu absolwenci naszej socjoterapii są najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie i w swojej pracy korzystają ze sprawdzonych praktyk.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • SPECJALISTA HR - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest przekazanie uczestnikom kluczowej wiedzy z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, oraz stworzenie możliwości do zdobycia praktycznych umiejętności, potrzebnych w roli specjalisty HR, w oparciu o najlepsze doświadczenia i kompetencje oraz dobre praktyki w tej dziedzinie zarządzania. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • TECHNIKI OSTEOPATII - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Osteopatia jest bardzo skuteczną, bezpieczną i łagodną formą medycyny manualnej. Stosowana jest od 140 lat w diagnostyce, leczeniu i profilaktyce prozdrowotnej. Techniki osteopatii są odpowiednie dla pacjentów w każdym wieku, zarówno dla noworodków jak i seniorów. Wyróżnikiem osteopatii spośród innych terapii manualnych, jest poszukiwanie i odpowiednie traktowanie źródła bólu, a nie tylko leczenie objawów. Ukończenie studiów podyplomowych nie jest równoznaczne ze zdobyciem „tytułu” osteopaty.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • TESTER OPROGRAMOWANIA - ONLINE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Dziś firmy nie mogą sobie pozwolić na wypuszczenie na rynek złej jakości oprogramowania. Taki błąd może kosztować więcej niż nakład poniesiony na wytworzenie samego oprogramowania. Dlatego branża IT wciąż potrzebuje inżynierów oprogramowania i testerów dla aplikacji zarówno mobilnych, jak i serwerowych.

  To oni stają się odpowiedzialni nie tylko za odnalezienie błędów, ale i za rozwój aplikacji czy ich integrację. Program studiów obejmuje poznanie najpopularniejszych obecnie narzędzi na rynku IT – programowania w języku Python, ćwiczenia w programach:  Selenium Webdriver, SQL, Jenkins i Docker, Jira oraz TestFLOW i platformy w chmurze. Zajęcia skupiają się na ćwiczeniach i warsztatach, tak aby na rynku pracy absolwent pojawił się z gotowymi umiejętnościami, a dzięki prestiżowym partnerom kierunku poznają realia rynku testów oprogramowania. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • TESTER OPROGRAMOWANIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Dynamiczny rozwój technologii informatycznych i powszechność ich zastosowania zmieniły sposób, w jaki podchodzimy do procesu zapewnienia jakości oprogramowania. Kierunek ten jest odpowiedzią na wzrastające zapotrzebowanie rynku na specjalistów w dziedzinie testowania. Celem kierunku jest przedstawienie wiedzy dotyczącej procesu zapewniania jakości oprogramowania w odniesieniu do całego procesu jego wytwarzania.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest przygotowanie uczestników do wykonywania zawodu tłumacza przysięgłego oraz kształtowanie w praktyce i w czasie rzeczywistym umiejętności tłumaczenia. Podstawą studiów będą warsztaty przekładu pisemnego i ustnego, które obejmują tłumaczenia tekstów z zakresu szeroko pojętego prawa i administracji oraz ekonomii i finansów, z języka polskiego na język angielski i z języka angielskiego na język polski, z uwzględnieniem specyfiki przygotowania dokumentu przez tłumacza przysięgłego.

  Warsztaty przekładowe ustne będą obejmowały tłumaczenia ustne, konsekutywne i a vista, prowadzone pod kątem przygotowania do zawodu tłumacza oraz w kierunku egzaminu państwowego, gdyż wymogi te różnią się. Ważnym elementem programu studiów jest analiza najczęściej popełnianych błędów w tłumaczeniach.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • TRANSFORMACJA CYFROWA Z SALESFORCE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia na kierunku „Transformacja cyfrowa z Salesforce” wyposaży Cię w umiejętności niezbędne w pracy konsultanta i analityka biznesowego:  

  • prowadzenie spotkań z klientem, analiza potrzeb
  • zbieranie i notacja wymagań, mapowanie na system, współpraca z zespołem biznesowym i wytwórczym, wiedzę produktową  z obszaru produktu Salesforce
  • poznanie  oraz procesów biznesowych z obszaru sprzedaży, obsługi po sprzedaży, marketingu i e-commerce, a także  
  • zrozumienie metodyk prowadzenia projektów. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • TRANSPORT I SPEDYCJA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest dostarczenie ich uczestnikom specjalistycznej wiedzy m.in. w zakresie problematyki prawnej, prowadzenia i organizacji transportu drogowego, konwencji i umów międzynarodowych dotyczących przewozu osób i rzeczy oraz technicznych, organizacyjnych i ekonomicznych aspektów prowadzenia działalności w sferze transportu i spedycji.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • TRESURA I BEHAWIORYSTYKA ZWIERZĄT - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Podstawowym zadaniem behawiorysty zwierząt jest doprowadzenie do porozumienia między zwierzęciem a człowiekiem. Jak w każdej relacji kluczem do porozumienia jest prawidłowe odczytanie i zrozumienie przekazywanych informacji.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • TWORZENIE APLIKACJI INTERNETOWYCH I MOBILNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Dziś przeciętny użytkownik internetu i urządzeń mobilnych spędza w sieci co najmniej kilka godzin dziennie. Aplikacje powoli zastępują nam notatniki, kalendarze i… własną pamięć. Można korzystać z aplikacji do podlewania roślin doniczkowych, ale też do dokonywania pomiarów poziomu cukru we krwi za pomocą aplikacji sprzężonej z wkłuciem w ciele, dzięki czemu pacjent unika kilkudziesięciu bolesnych zabiegów tygodniowo.

  Aplikacje bawią, ale też chronią, ułatwiają życie, usprawniają współprace zespołów, łączą rodziny w trudnych czasach… wymieniać można długo. Studia dla ich twórców mogą więc wyznaczyć nową drogę życia nie tylko samego twórcy – absolwenta, ale też jego klientów i użytkowników jego dzieł.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU - DLA PEDAGOGÓW SPECJALNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka jest formą pomocy dzieciom i ich rodzinom obejmującą kompleksowe, wielospecjalistyczne oddziaływania mające na celu pobudzanie psychoruchowego i społecznego rozwoju dziecka.

  Studia są kierowane do osób, które posiadają przygotowanie w zakresie pedagogiki specjalnej i chcą uzyskać przygotowanie w dodatkowym zakresie pedagogiki specjalnej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • WCZESNE WSPOMAGANIE ROZWOJU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka jest bardzo wymagającą formą pomocy dzieciom i ich rodzinom. Obejmuje kompleksowe, wielospecjalistyczne oddziaływania mające na celu pobudzanie psychoruchowego i społecznego rozwoju dziecka.

  Na co dzień polega na przygotowywaniu diagnozy małego pacjenta, dobieraniu metod pracy, dokumentowaniu postępów, a nade wszystko na prowadzeniu zajęć terapeutycznych z dziećmi. Ponadto praca ta wymaga umiejętności współpracy ze specjalistami w interdyscyplinarnych grupach, świetnych umiejętności komunikacyjnych nie tylko z dziećmi ze specjalnymi potrzebami, ale i z dorosłymi z ich otoczenia, i dobrej organizacji własnej pracy.

  Dzięki studiom na tym kierunku absolwenci mogą mieć pewność, że zostaną  profesjonalnie i rzetelnie przygotowani do pracy w placówkach szkolnych i wychowawczych. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • WINDYKACJA I ZARZĄDZANIE WIERZYTELNOŚCIAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W wielu firmach przywiązuje się wagę głównie do sprzedaży, produkcji czy zakupów. Wyniki biznesowe natomiast nieodłącznie powiązane są z płynnością finansową i skutecznymi działaniami windykacyjnymi. Podczas studiów zdobędziesz wiedzę i zostaniesz przygotowany do profesjonalnego, dostosowanego do obecnych realiów gospodarczych zarządzania wierzytelnościami.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • WYCENA NIERUCHOMOŚCI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Niezależnie od koniunktury, na wycenianie oraz zarządzanie nieruchomościami zawsze jest zapotrzebowanie.  Studia podyplomowe "Wycena nieruchomości" przygotują Cię do państwowego egzaminu umożliwiającego uzyskanie uprawnień zawodowych w zakresie szacowania nieruchomości i wykonywania zawodu rzeczoznawcy majątkowego.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZAAWANSOWANE KOMPETENCJE MENEDŻERSKIE W PODMIOTACH LECZNICZYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe na kierunku zaawansowane kompetencje menedżerskie w podmiotach leczniczych mają na celu pomóc słuchaczom rozwinąć kompetencje zarówno dotyczące rozwijania umiejętności miękkich, jak i efektywnego zarządzania podmiotem leczniczym.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZAMÓWIENIA PUBLICZNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zamówienia publiczne to dziedzina skomplikowana, pełna niuansów i wymagająca naprawdę biegłej znajomości prawa oraz procedur zarówno krajowych, jak i unijnych. Odpowiedzialni za nie pracownicy administracji państwowej lub przedsiębiorcy ubiegający się o zlecenia na drodze przetargów, aby osiągnąć sukces, muszą stać się prawdziwymi specjalistami. 

  Studia na tym kierunku kompleksowo przygotowują do pracy przy zamówieniach publicznych – z obu stron. Uczą przygotowywania dokumentacji przetargowej oraz oferty, analizowania prawidłowości przeprowadzania postępowań, przygotowania odwołań, skarg oraz wewnętrznych regulaminów i planów zamówień publicznych. Są też miejscem spotkania praktyków, doświadczonych specjalistów, początkujących, przedsiębiorców i urzędników.

  W programie nacisk zaś położono na warsztatowy charakter zajęć, liczne studia przypadków i rozwiązywanie realnych problemów. Absolwenci studiów są więc znakomicie przygotowani do zrobienia kolejnego kroku w swoim życiu zawodowym.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM I HIGIENA PRACY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W obecnych czasach coraz częściej kojarzymy bezpieczeństwo i higienę pracy z ergonomią, jakością pracy i stwarzaniem takich warunków, w których ryzyko wypadku sprowadzone jest do minimum. Nie jest to oczywiście dziełem przypadku, ale rzetelności wykonywania zadań powołanych do tego menedżerów zarządzających bezpieczeństwem i higieną miejsca pracy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE CYBERBEZPIECZEŃSTWEM - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest zdobycie wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych, a także doskonalenie kompetencji w zarządzaniu cyberbezpieczeństwem. Studia przygotowują kadrę i podnoszą jakość zarządzania projektami w aspektach cyberbezpieczeństwa.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE FLOTĄ SAMOCHODOWĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Kierunek ma przybliżyć słuchaczom nowoczesne metody zarządzania flotami samochodów osobowych i ciężarowych. Wprowadzić w obszar telematyki. Zarysować temat od strony finansowej i opłacalności zastosowania określonych rozwiązań. Studia prezentują nowoczesne sposoby pracy oraz zarządzania w obszarach miękkiego HR, obejmujących komunikację wewnętrzną, zatrudnianie i sposoby motywowania pracowników, zarządzania zespołami rozproszonymi. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE I INWESTOWANIE W NIERUCHOMOŚCI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Podstawowym celem studiów jest nabycie przez słuchaczy kompetencji niezbędnych do poruszania się po rynku nieruchomości w charakterze osoby zawodowo zajmującej się obrotem nieruchomościami.

  Dodatkowe cele studiów:

  • nabycie wiedzy z zakresu aktualnych przepisów prawa obowiązujących w Polsce
  • umiejętność interpretowania przepisów dotyczących obrotu nieruchomościami

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ W BRANŻY AUTOMOTIVE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Branża automotive to dziś jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi gospodarki. Stosuje się w niej najnowocześniejsze metody nie tylko produkcji, ale i organizacji pracy czy zarządzania personelem. Wszystko dla jakości, wyróżnienia się na rynku, wyprzedzenia konkurencji. 

  Osoba odpowiedzialna za zarządzanie jakością w branży automotive musi rozumieć funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa, każdej jego komórki, ponieważ jej zadaniem jest docieranie do źródeł problemu i rozwiązywanie ich. Niezbędna jest tu zintegrowana, wieloaspektowa wiedza i szereg umiejętności osobistych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE OPERACYJNE W LOGISTYCE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe Logistyka - Zarządzanie Operacyjne, mają na celu ugruntowanie i uporządkowanie wiedzy zdobytej zarówno podczas studiów inżynierskich lub magisterskich, jak i podczas dotychczasowej pracy zawodowej. Zadaniem nadrzędnym jest jednak praktyczne przygotowanie do pracy w zarządzaniu jednostkami operacyjnymi w logistyce oraz wymiana realnych doświadczeń z praktykami rynku. Słuchacze poprzez kontakt z wykładowcami - praktykami mają możliwość rozwiania swoich dotychczasowych wątpliwości, a także zdobycia unikalnych doświadczeń rynkowych w zakresie zarządzania operacyjnego procesami logistycznymi na różnych szczeblach zaawansowania rozwoju managera. Duży nacisk jest kładziony na wiedzę z zakresu zarządzania operacyjnego oraz strategicznego. Wartością dodaną jest możliwość rozbudowania swoich kontaktów biznesowych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE RELACJAMI W FIRMIE W OPARCIU O MODELE ANALIZY TRANSAKCYJNEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Analiza Transakcyjna /AT/,  której twórcą jest Eric Berne odnosi się do rozwoju jednostki poprzez dostarczanie jej wiedzy i narzędzi umożliwiających analizę zachowań, wchodzenia w relacje z innymi, stylów pracy. Posiada interesujący zbiór narzędzi pozwalających opisać, ocenić i zanalizować istniejący system / organizację / oraz określić kierunki i sposoby zmian.

  Zobacz, co o studiach zarządzanie relacjami w firmie w oparciu o modele Analizy Transakcyjnej mówi opiekun kierunku i współtwórca programu studiów - Ilona Stawczyk.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE RÓŻNORODNOŚCIĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Różnorodność i inkluzywność  to trendy, który wskazują na rosnącą potrzebę otwartości biznesu na wszystkie grupy społeczne. Wprowadzenie polityki różnorodności i otwartości w firmach wiąże się z wieloma wyzwaniami, zarówno w obszarze procedur i przepisów, jak i w kontekście organizacyjnym, komunikacyjnym, czy szkoleniowym.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE I MARKETING W CZASACH VUCA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Faktem jest, że rośnie waga planowania strategicznego, opracowania propozycji wartości atrakcyjnej dla klienta, a następnie skutecznej komunikacji z odbiorcami z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów dotarcia. Ze względu na dużą zmienność otoczenia (VUCA) na znaczeniu nabiera zadanie obserwacji trendów, często wyprzedzania ich, projektowania innowacyjnych produktów i usług, które są dopasowane do potrzeb odbiorców. Istotne jest dopasowanie procesów zmian modyfikujących organizacje do realiów dynamicznie zmieniającego się rynku, dzięki którym firma będzie generować zyski i rozwijać się.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE W ORGANIZACJACH POZARZĄDOWYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest podniesienie poziomu wiedzy osób zarządzających, pracowników oraz liderów organizacji pozarządowych. Podczas zajęć słuchacze dowiedzą się jak maksymalnie wykorzystać zasoby organizacji pozarządowej, aby mogła ona jak najefektywniej zawiadywać pozyskanymi środkami, sprawniej funkcjonować i inwestować  w swój największy kapitał - kapitał ludzki.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE W PODMIOTACH LECZNICZYCH - ONLINE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe na kierunku zarządzanie w podmiotach leczniczych mają na celu przekazanie uczestnikom aktualnej wiedzy menedżerskiej, dotyczącej funkcjonowania i organizacji podmiotów leczniczych. Program ma charakter interdyscyplinarny. Znalazły się w nim zarówno przedmioty specjalistyczne, jak i te rozwijające umiejętności miękkie. Dzięki takiemu rozplanowaniu zajęć możliwe jest uzyskanie kompleksowej wiedzy, pozwalającej efektywnie zarządzać placówką leczniczą zarówno prywatną, jak i publiczną.  

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE W PODMIOTACH LECZNICZYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zmieniające się potrzeby otoczenia wymagają od kadry zarządzającej placówkami leczniczymi szybkich, ale także przemyślanych reakcji, będących pochodną dysponowania aktualną wiedzą, znajomością trendów występujących w branży oraz umiejętnością praktycznego wykorzystania zasobów organizacji.  

  Udział w studiach dostarczy Ci wieloaspektowej wiedzy menadżerskiej, ułatwiającej wykonywanie zadań w nowoczesnych placówkach leczniczych, działających w warunkach gospodarki konkurencyjnej i pozwoli na efektywne zarządzanie. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI - MENEDŻER HR - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem podyplomowych studiów Zarządzanie Zasobami Ludzkimi jest przekazanie uczestnikom wiedzy i narzędzi przydatnych w procesie zarządzania zasobami ludzkimi.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZINTEGROWANY SYSTEM INFORMATYCZNY SAP ERP - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Platforma SAP ECC 6.0 należy do najnowocześniejszych  systemów zarządzania  umożliwiających centralizację i optymalizację procesów biznesowych firm i korporacji. Uczestnicy kierunku zdobędą kluczowe kompetencje z zakresu: wiedzy funkcjonalnej i technicznej na temat systemu SAP ECC, jego konfiguracji oraz zarządzania projektem informatycznym klasy ERP 2.0, opartym o rozwiązania firmy SAP SE. Uzyskanie praktycznych i docenianych na rynku umiejętności zawodowych umożliwi absolwentom kierunku szybki start na najbardziej dynamicznie rozwijającym się rynku usług IT.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZMIANA I DIALOG - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest przygotowanie menedżerów i liderów organizacji do nowoczesnego i skutecznego zarządzania. Studia pomogą spojrzeć menedżerom na ich organizacje w nowy, wizjonerski sposób, a do tego wyzwolą energię, która będzie przydatna do angażowania pracowników, partnerów i interesariuszy.

  Przyszli absolwenci poznają wyszukane arkana świata biznesu, sprawdzone sposoby tworzenia modeli biznesowych, rozwoju organizacji, przygotowania i wdrażania zmian oraz budowania siły organizacji w atmosferze szerokiego dialogu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

 • ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ ORGANIZACJI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Liderzy, którzy są świadomi roli społecznej odpowiedzialności biznesu, są w stanie poprawić jakość działań swojej firmy i  stworzyć w niej kulturę, gdzie człowiek i środowisko są równie ważne jak rozwój biznesowy. 

  Podjęcie przez firmę decyzji o wdrażaniu strategii zrównoważonego rozwoju pociąga za sobą konieczność wyznaczenia celów i prowadzenia przemyślanych i systematycznych działań, które nie tylko wpiszą się w strategię firmy, ale też zaangażują pracowników i interesariuszy. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)