BIM MANAGER - NOWOCZESNE ZARZĄDZANIE INWESTYCJAMI BUDOWLANYMI - STUDIA PODYPLOMOWE

BIM MANAGER - NOWOCZESNE ZARZĄDZANIE INWESTYCJAMI BUDOWLANYMI - STUDIA PODYPLOMOWE

Studia na kierunku bim manager - nowoczesne zarządzanie inwestycjami budowlanymi - studia podyplomowe możesz podjąć na 2 niepublicznych (prywatnych) szkołach wyższych

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Filtrowanie
Województwo
Miejscowość
Status uczelni
Typ uczelni
Więcej filtrów
Poziom studiów
Forma studiów
  Czas trwania
   Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu

   Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu

   Uniwersytet WSB Merito Warszawa

   Uniwersytet WSB Merito Warszawa

   Bim manager - nowoczesne zarządzanie inwestycjami budowlanymi - studia podyplomowe

   Studia na kierunku bim manager – nowoczesne zarządzanie inwestycjami budowlanymi to studia podyplomowe, których program kształcenia zazwyczaj trwa 1 rok.

   Studia na kierunku bim manager - nowoczesne zarządzanie inwestycjami budowlanymi - studia podyplomowe
   Rok akademicki 2024/2025
   Forma studiów zjazdy
   Poziom studiów studia podyplomowe

   Uczelnie

   Studia na kierunku bim manager - nowoczesne zarządzanie inwestycjami budowlanymi - studia podyplomowe możesz podjąć na 2 niepublicznych (prywatnych) szkołach wyższych | bim manager - nowoczesne zarządzanie inwestycjami budowlanymi - studia podyplomowe - uczelnie >

   Kierunek przeznaczony jest dla szerokiego grona odbiorców z sektora budowlanego i projektowego m.in. pracowników działów inwestycji, projektantów, kadry zarządzającej czy managerów CAD, którzy chcieliby zwiększyć swoją wiedzę w zakresie technologii bim i koordynacji procesów inwestycyjnych.

   JAKIE WYMAGANIA REKRUTACYJNE?

   Rekrutacja na kierunek bim manager – nowoczesne zarządzanie inwestycjami budowlanymi jest przeważnie otwarta dla wszystkich absolwentów studiów I lub II stopnia. Zwykle nie jest wymagana konkretna wiedza, jednak przydatne może być wykształcenie lub doświadczenie zawodowe w sektorze budownictwa i architektury. Studia mogą się wiązać z dodatkowymi opłatami. Kandydaci mogą być akceptowani na podstawie kolejności zgłoszeń, dlatego warto wcześniej sprawdzić harmonogram rekrutacji.

   *Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

   szczegółowe wymagania na uczelniach

   JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU BIM MANAGER – NOWOCZESNE ZARZĄDZANIE INWESTYCJAMI BUDOWLANYMI?

   Kierunek bim manager – nowoczesne zarządzanie inwestycjami budowlanymi realizowany jest w trybie niestacjonarnym. Studenci mogą uczestniczyć w wykładach, na których zdobywają wiedzę teoretyczną oraz laboratoriach komputerowych odpowiedzialnych za rozwój umiejętności praktycznych. Mają także często okazję pracować w grupie z wykorzystaniem narzędzi do komunikacji online. Wśród wykładowców mogą się znaleźć zarówno pracownicy akademiccy, jak i specjaliści np. w zakresie projektów inwestycyjnych, metodyk bim czy technologii pomiarowych. Efekty kształcenia mogą być sprawdzane za pomocą testów, a nauka może być zakończona obroną pracy dyplomowej.

    

   1. Typ i tryb studiów:

   Studia na kierunku bim manager – nowoczesne zarządzanie inwestycjami budowlanymi możemy podzielić na:

   1. Typ

    

   2. Tryb:

    

   2. Zdobywana wiedza i umiejętności

   Studenci kierunku bim manager – nowoczesne zarządzanie inwestycjami budowlanymi zdobywają interdyscyplinarną wiedzę z zakresu m.in. architektury, instalacji elektrycznych czy sanitarnych oraz konstrukcji. Mogą zapoznać się z normami ISO dotyczącymi projektów inwestycyjnych. Mogą się również dowiedzieć, jak wygląda prawidłowe wdrożenie bim w organizacji projektanta lub wykonawcy. Studenci poznają zwykle podstawowe otwarte formaty danych wykorzystywane w technologii bim. Mogą także nauczyć się przeprowadzać audyt i kontrolę gotowych modeli.

   Przedmioty, które mogą się pojawić w programie kierunku bim manager – nowoczesne zarządzanie inwestycjami budowlanymi, to np.:

   • bim jak przedmiot normalizacji
   • bim a nowoczesny project management
   • zaawansowane aspekty tworzenia modeli informacyjnych
   • wykorzystanie modeli bim

   Słuchacze mogą także dowiedzieć się, w jaki sposób zorganizować zespół oraz koordynować jego działania. Uczestniczą często w zajęciach omawiających aspekty komunikacyjne zarządzania grupą, a także administrację procesami czy platformą.

   ILE TRWAJĄ STUDIA NA KIERUNKU BIM MANAGER – NOWOCZESNE ZARZĄDZANIE INWESTYCJAMI BUDOWLANYMI?

   Studia na kierunku bim manager – nowoczesne zarządzanie inwestycjami budowlanymi trwają przeważnie 1 rok (studia podyplomowe).

   JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU BIM MANAGER – NOWOCZESNE ZARZĄDZANIE INWESTYCJAMI BUDOWLANYMI?

   Absolwenci kierunku bim manager – nowoczesne zarządzanie inwestycjami budowlanymi są merytorycznie i praktycznie przygotowani do pracy w zawodzie. Mogą szukać zatrudnienia w przedsiębiorstwach zajmujących się projektami budowlanymi i architektonicznymi. Mają możliwość podjęcia pracy zarówno po stronie firmy wykonawczej, jak i zamawiającej. Dzięki zdobytym umiejętnościom absolwenci mogą zarządzać zespołem i koordynować poszczególne elementy inwestycji.

   Możliwości zatrudnienia po kierunku bim manager – nowoczesne zarządzanie inwestycjami budowlanymi to m.in.:

   • bim manager

   Zobacz inne kierunki architektura i budownictwo - podyplomowe

   Filtrowanie
   Województwo
   Poziom studiów

   Miasta, które oferują studia na kierunku BIM MANAGER - NOWOCZESNE ZARZĄDZANIE INWESTYCJAMI BUDOWLANYMI - STUDIA PODYPLOMOWE

   Teraz najważniejsze

   matura 2024

   zmiany na maturze 2024

   arkusze maturalne

   wyniki matur 2023

   rekrutacja na studia

   studia

   kierunki studiów

   studia podyplomowe

    

   Ciekawe

    


   gdzie studiować

    

    

   Nadchodzące wydarzenia

   Komentarze (0)