• ADMINISTRACJA FINANSOWA I KONTROLA SKARBOWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe Administracja finansowa i kontrola skarbowa umożliwiają zdobycie szerokiej wiedzy z dziedziny prawa finansowego, w tym na temat instytucji prawnych planowania finansowego w sektorze publicznym, systemu podatków i nowej (wprowadzonej w 2017 r.) organizacji administracji skarbowej, możliwości pozyskiwania przez podmioty publiczne i prywatne wsparcia ze środków publicznych, systemu bankowego oraz kontroli finansowej.

  Studia te są skierowane przede wszystkim do osób zamierzających podjąć pracę w jednostkach organizacyjnych Krajowej Administracji Skarbowej (a więc w izbach administracji skarbowej, urzędach skarbowych, w urzędach celno-skarbowych), w pozaskarbowych instytucjach kontroli finansowej, w wydziałach finansowo-budżetowych urzędów administracji rządowej i samorządowej, w publicznych i prywatnych instytucjach bankowych, ubezpieczeniowych, doradztwa finansowego, a także do osób zatrudnionych już w takich urzędach/instytucjach i pragnących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • E - BIZNES - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Sukces mierzymy liczbami. W 2017 roku blisko 54% polskich internautów kupowało online, to prawie 15 mln osób. Zakupy w sieci postrzegane są jako nieskomplikowane i wygodne, także tańsze i zajmujące mniej czasu niż te w tradycyjnych sklepach. Wartość polskiego e-rynku w 2018 prawdopodobnie przekroczy 50 mld złotych a 2020 osiągnie 70 mld. Twój biznes musi się stać częścią tego sukcesu!

  Dzięki studiom podyplomowym e-Biznes rozpoznasz własne potrzeby, lepiej dobierzesz odpowiednią platformę sklepową, dowiesz się na co zwrócić uwagę przy współpracy z projektantami Twojego e-sklepu, jak ważne jest odpowiednie zatowarowanie, przygotowanie sklepu pod wyszukiwarki i unikalne treści.

  Internet to źródło wiedzy. Odpowiednio podłączona analityka odpowie na wiele Twoich pytań, dowiesz się jak ważną rolę pełnić będzie w Twoim przyszłym e-sklepie. Poznasz narzędzia integrujące platformy sklepowe z programami ERP i techniki marketingowe pozwalające pozyskiwać klientów. Zrozumiesz czym jest konwersja i jak wyznaczać cele oraz czy social media sprzedają? A może Google Adwords lub porównywarki? Aby dobrze odpowiedzieć na te pytania i zmierzyć się z przyszłością studiuj e-Biznes w naszej Uczelni.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • KADRY I PŁACE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest przygotowanie specjalistów w zakresie administrowania i organizacji kadr.  Studia pozwalają uzyskać niezbędną wiedzę z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, dokumentacji kadrowej, podatkowej oraz ZUS. Pracownikom stanowisk kadrowo-płacowych oraz kandydatom na te stanowiska studia podyplomowe dają rzetelną wiedzę, która pomoże w rozwoju zawodowym.

  Zajęcia warsztatowe poświęcone motywacji i komunikacji ułatwiają efektywną współpracę w zespole i budowanie porozumienia w środowisku pracy. Studia są przeznaczone dla absolwentów studiów wyższych (licencjackich lub magisterskich w zakresie dowolnego  kierunku).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • LEAN MANAGEMENT - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia kierowane są do wszystkich osób zainteresowanych filozofią ciągłego doskonalenia oraz poznaniem narzędzi stosowanych w celu doskonalenia procesów i polepszania wyników organizacji. Szczupłe zarządzanie oparte na ciągłym doskonaleniu, eliminacji marnotrawstw, współpracy zespołowej i maksymalizacji jakości zwiększa konkurencyjność organizacji na rynku.

  Studia dają również możliwość poszerzenia wiedzy na temat Lean i zdobycia bardzo poszukiwanych na rynku pracy umiejętności. Grupę docelową stanowią przede wszystkim przedsiębiorcy, kadra kierownicza wyższego i średniego szczebla, pracownicy działów Lean, Kaizen, Ciągłego Doskonalenia, specjaliści oraz inżynierowie zajmujący się optymalizowaniem procesów w firmie. Zajęcia prowadzone w głównej mierze w formie warsztatowej, wraz z licznymi grami symulacyjnymi, z dużym naciskiem na stronę praktyczną. Prowadzane są zarówno przez uznanych teoretyków, jak i praktyków Lean.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • SAP S/4 HANA - EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE BIZNESEM - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wiedza pozyskana na studiach podyplomowych pomoże Ci usprawnić działanie przedsiębiorstwa w oparciu o rozwiązania SAP® - niekwestionowanego lidera systemów ERP na rynku. Jest to system, który integruje takie dziedziny jak: planowanie potrzeb materiałowych, zarządzanie produkcją, sprzedaż i dystrybucja, zarządzanie płynnością, księgowość i finanse, zaawansowany kontroling oraz wszechstronne raportowanie w czasie rzeczywistym.

  Poznasz najnowsze narzędzia z zakresu zarządzania IT. Dzięki automatyzacji procesów i usprawnieniu zadań zarządczych transformacja cyfrowa nie będzie mieć przed Tobą tajemnic. Wiedza na temat działania SAP® oraz umiejętność obsługi i pracy w oparciu o SAP® daje Ci ogromną przewagę na rynku pracy.

  Biegłość w wykorzystaniu systemów zarządzania procesami biznesowymi daje możliwość szybszego awansowania i rozwoju Twojej kariery w świecie nowoczesnych systemów ERP. Partnerem merytorycznym studiów jest SNP Poland - firma konsultingowa, specjalizująca się w usługach SAP, outsourcingu IT i rozwoju oprogramowania.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • SAP® S/4HANA - ZARZĄDZANIE ZAPASAMI I GOSPODARKĄ MATERIAŁOWĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W ramach studiów podyplomowych „SAP® S/4HANA - zarządzanie zapasami i gospodarką materiałową” uczestnicy zapoznają się z obszarem logistyki materiałowej. Podczas zajęć dowiedzą się, jak rozwiązania SAP® - światowego lidera systemów wspierających zarządzanie przedsiębiorstwami – wspierają procesy gospodarki materiałowej i zarządzania zapasami.

  W oparciu o najnowszą wersję systemu SAP – S/4HANA – zdobędą praktyczną wiedzę pozwalającą na przygotowanie się do egzaminu C_TS450_1709 - SAP Certified Application Associate - SAP S/4HANA Sourcing and Procurement (1709), będącego przepustką do kariery jako konsultanta wdrożeniowego SAP w zakresie logistyki materiałowej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • STRATEGIE I TECHNIKI SPRZEDAŻY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest rozwijanie umiejętności skutecznej sprzedaży, budowania trwałych relacji biznesowych oraz networkingu. Słuchacz pozna techniki zarządzania wymaganiami trudnego klienta, a także nauczy się zarządzania zespołem sprzedażowym. Zajęcia pogłębiają rozumienie psychologii zachowań konsumenta, uczą przekonującej argumentacji i komunikacji.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • TRANSFORMACJA ORGANIZACJI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe Transformacja organizacji są unikalnym połączeniem edukacji i konsultingu. Przygotowane zostały specjalnie z myślą o zespołach pracowników firm i instytucji, stojących przed wyzwaniem szybkiego wdrożenia zmian. Mogą to być jednoczesne wdrożenia wielu projektów (np. wdrożenie nowej strategii firmy, przeprowadzenie ekspansji międzynarodowej, etc.) lub wdrożenia znaczącej zmiany organizacyjnej (transformacja Agile, wsparcie fuzji lub restrukturyzacji, transformacja w organizację kliento-centryczną, etc.).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • WINDYKACJA NALEŻNOŚCI I NEGOCJACJE W BIZNESIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest przygotowanie kadry dla działów zarządzania wierzytelnościami, windykacji i sprzedaży. Studia pozwalają również na zdobycie wiedzy niezbędnej indywidualnym przedsiębiorcom. W trakcie warsztatów praktycznych zdobędą wiedzę o formach zabezpieczenia zobowiązań takich jak weksel, hipoteka, poręczenie, zastaw oraz nauczą sie sporządzać wnioski egzekucyjne oraz pozwy w postępowaniu sądowym.

  Na zajęciach omówione zostaną korzyści oraz pułapki windykacji przedsądowej i sądowej, a w ramach warsztatów negocjacyjnych słuchacze poznają wiodące style negocjacji i psychologię zachowań dłużników.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI Z CERTYFIKATEM PMI GLOBAL R.E.P. - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia są przeznaczone dla osób chcących poznać najnowsze trendy w zarządzaniu projektami. Celem jest przygotowanie członków zespołów projektowych i kierowników projektów. Po ukończeniu studiów słuchacze otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych oraz prestiżowy, międzynarodowy certyfikat PMI® Global R.E.P. potwierdzający zdobycie 48 contact hours.

  Certyfikacja obejmuje zarządzanie zespołem, przywództwo i komunikację, zarządzanie zasobami i kosztami, harmonogramowanie oraz zarządzanie ryzykiem. Zajęcia prowadzone są za pomocą warsztatu projektowego przez specjalistów, którzy zarządzają projektami w największych firmach w Polsce.

  Partnerem merytorycznym studiów jest Management Training and Development Center (MT&DC), firma szkoleniowa wyspecjalizowana w doradztwie i certyfikacji z zakresu analizy biznesowej i zarządzania projektami. MT& DC jako pierwsza w Polsce firma szkoleniowa otrzymała status PMI® Global Registered Education Provider i od lat jest uznawana w Polsce za dostawcę najwyższej jakości usług szkoleniowych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu

Opinie (0)