POLECANE DLA CIEBIE

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski

WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY UWM

Kierunki studiów: filologia polska, filozofia, historia, logopedia, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, analiza i kreowanie trendów, lingwistyka w biznesie, interdyscyplinarne studia strategiczne, filologia angielska, filologia angielska w zakresie nauczania języka, filologia germańska, filologia rosyjska Studia: stacjonarne, niestacjonarne
Sprawdź

Uniwersytet w Białymstoku

INSTYTUT FILOZOFII UWB

Kierunki studiów: filozofia, filozofia i etyka, kognitywistyka i komunikacja Studia: stacjonarne
Sprawdź

JACY JESTEŚMY


Wydział Filozoficzny UAM powstał w 2019 roku. Dorobek naukowy i dydaktyczny pracowników wydziału jest jednak znacznie bogatszy. Do 2019 roku istniał Instytut Filozofii, który wchodził w skład Wydziału Nauk Społecznych.

Kierunki oferowane przez wydział to filozofia oraz komunikacja społeczna. To propozycje studiów licencjackich i magisterskich oraz doktoranckich. Wydział oferuje też studia podyplomowe. Warto dodać, że filozofia zajęła trzecie miejsce w rankingu kierunku opublikowanym przez "Perspektywy".

Wydział prowadzi też zakrojoną na szeroką skalę współpracę z zagranicą oraz działalność redakcyjną i wydawniczą o charakterze międzynarodowym i krajowym.

Siedziba znajduje się w budynku C przy ulicy Szamarzewskiego 89 na Kampusie Ogrody.

Więcej o wydziale dowiesz się ze strony filozofia.amu.edu.pl

 

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)