ul. Św. Jadwigi 12

50-266 Wrocław

+48 71 71 88 135

uczelnia@prawowroclaw.edu.pl

ul. Św. Jadwigi 12

50-266 Wrocław

+48 71 71 88 135

uczelnia@prawowroclaw.edu.pl

  • PRAWO

    Rekrutacja

    stopień: (jednolite) czas trwania: 5 lat
    tryb: stacjonarne, niestacjonarne
    Pokaż więcej

    forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
    poziom studiów: jednolite magisterskie jednolite magisterskie
    czas trwania: 5 lat 5 lat
    tytuł zawodowy: magister magister

    Kierunek Prawo realizowany w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu zakłada pozyskanie dogłębnej wiedzy prawniczej oraz umiejętności posługiwania się wiedzą z zakresu dogmatycznych dyscyplin prawa oraz teorii i filozofii prawa, jak również wiedzą z obszaru nauk społecznych i ekonomicznych. Kształcenie otwiera drogę do ubiegania się o przyjęcie na wybraną aplikację: sędziowską, prokuratorską, adwokacką, notarialną, radcowską.

    Studia na kierunku Prawo w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu obejmują przedmioty związane z podstawowymi gałęziami i dziedzinami prawa. Studenci zaznajamiają się z prawem konstytucyjnym, prawem karnym, prawem cywilnym, prawem administracyjnym, prawem finansowym oraz prawem handlowym. W toku nauki rozwijają umiejętności z zakresu rozstrzygania spraw karnych, rozstrzygania sporów cywilnych, udziału w postępowaniach mediacyjnych, jak również poradnictwa i pomocy prawnej w zakresie uprawnień konsumentów oraz dochodzenia ich roszczeń, czy sporządzania pism procesowych na rzecz przedsiębiorców oraz konsumentów.

    Wyświetl więcejZwiń

    Wymagania rekrutacyjne Specjalności Ceny

    Studia jednolite magisterskie stacjonarne

    • Prawo w funkcjonowaniu wymiaru sprawiedliwości
    • Obsługa prawna przedsiębiorców i konsumentów

    Studia jednolite magisterskie niestacjonarne

    • Prawo w funkcjonowaniu wymiaru sprawiedliwości
    • Obsługa prawna przedsiębiorców i konsumentów

    STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE

    Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

    Studia stacjonarne:

    od 9600 zł

    Studia niestacjonarne:

    od 9600 zł

    Dowiedz się więcej

    Źródło: Strony internetowe uczelni (11.06.2024)

    Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni klikając powyższy link "Dowiedz się więcej". Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (3)

Marcin Ocena odpowiedz pokaż odpowiedzi (1)

Również ukończyłem kierunek Prawo w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu. Studia na tej Uczelni dały mi solidne podstawy do tego, by ubiegać się o wymarzoną pracę. Po ich ukończeniu bez większych problemów dostałem się na aplikację prawniczą i teraz czekają mnie 3 lata intensywnej nauki. Jestem niezwykle dumny z tego, czego nauczyłem się na WSP. Jeśli ktoś poważnie myśli o karierze zawodowej w tym kierunku to studia w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu są idealnym początkiem.

Aneta W odpowiedzi do: Marcin odpowiedz

Powodzenia Marcin!!! Rodzinka trzyma kciuki

Basia Ocena odpowiedz

Jestem absolwentką prawa na WSP we Wrocławiu. Studia pozwalają na zdobycie wiedzy z każdej dziedziny prawa. Zajęcia praktyczne, uczą bazować na kodeksie, wyszukiwać informacje i wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Dobrze przygotowują do dalsze aplikacji oraz podjęcia pracy zawodowej.