Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Kolegium Nauk o Zarządzaniu i Jakości UE w Krakowie

ul. Rakowicka 27

31-510 Kraków

Centrala tel.: (12) 293 5700 lub (12) 293 5200

e-mail: rzecznik@uek.krakow.pl

ul. Rakowicka 27

31-510 Kraków

Centrala tel.: (12) 293 5700 lub (12) 293 5200

e-mail: rzecznik@uek.krakow.pl

 • MENEDŻER PRODUKTÓW ŻYWNOŚCIOWYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  CELEM STUDIÓW PODYPLOMOWYCH:

  jest dostarczenie słuchaczom wiedzy pozwalającej na zdobycie i poszerzenie umiejętności z zakresu projektowania i doskonalenia produktów żywnościowych przydatnych w pracy menedżera produktu w firmach przemysłu spożywczego.

  STUDIA PRZEZNACZONE SĄ:

  dla kadry zarządzającej i pracowników przedsiębiorstw przemysłu spożywczego, osób zatrudnionych w działach R&D odpowiedzialnych za projektowanie i rozwój produktów żywnościowych oraz ich wprowadzanie na rynek, w tym m.in. kierowników projektów, technologów żywności oraz pracowników działów kontroli jakości, zakupów, sprzedaży i marketingu zainteresowanych identyfikacją trendów rozwojowych w branży spożywczej i poznaniem skutecznych metod ich aplikacji w procesie opracowywania, doskonalenia i komercjalizacji nowości produktowych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • METODY I TECHNIKI ZARZĄDZANIA PROCESOWEGO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Nasza oferta opiera się na połączeniu teorii i praktyki. Dzięki temu nie tylko zdobędziesz wiedzę o procesach biznesowych, ale nauczysz się samodzielnie analizować i skutecznie rozwiązywać problemy organizacyjne, identyfikować i projektować zmiany. 

  Nasi wykładowcy to teoretycy i praktycy, którzy pasję do nauki łączą z wdrażaniem i udoskonalaniem metod zarządzania procesowego w organizacjach. Teraz chcą podzielić się swoim doświadczeniem zawodowym zdobytym na uczelniach wyższych oraz przedsiębiorstwach, abyś i Ty mógł efektywnie działać!

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Opinie (0)