• E-COMMERCE

  Rekrutacja

  stopień: (II) czas trwania: 2 lata
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne
  typ studiów: II stopnia
  czas trwania: 2 lata
  tytuł zawodowy: magister

  Studia w Katowicach - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - kierunek studiów e-commerce

  E-commerce to unikatowy kierunek studiów, odpowiadający na potrzeby rynku w zakresie handlu elektronicznego. Dzięki studiom E-commerce zdobędziesz wiedzę i umiejętności w zakresie prowadzenia działań handlowych w Internecie oraz wykorzystania mediów społecznościowych zgodnie z oczekiwaniami stawianymi przedsiębiorstwom w dobie gospodarki elektronicznej. Poznasz warunki, sposoby i zasady prowadzenia działalności biznesowej na rynkach krajowych i międzynarodowych.

  Rozwój nowoczesnych technologii i globalizacja spowodowały, że podstawą prowadzenia niemal każdego biznesu jest sprzedaż internetowa. Na studiach E-commerce dowiesz się jak założyć i prowadzić biznes internetowy. Podstawą w e-biznesie jest również specjalistyczny język biznesowy. Dzięki zajęciom w języku angielskim i wykorzystaniu doświadczeń zagranicznych wykładowców zdobędziesz kompleksową wiedzę, umiejętności i kompetencje zgodne ze standardami biznesu międzynarodowego.

  Jeśli marzysz o uruchomieniu własnego e-biznesu wybierz E-commerce na UE Katowice - jedyny tego typu kierunek studiów magisterskich prowadzony w woj. Śląskim. 

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA II STOPNIA

  Uczelniana Komisja Rekrutacyjna zdecydowała o odstąpieniu od egzaminu sprawdzającego predyspozycje niezbędne do zrealizowania studiów drugiego stopnia w tym roku akademickim. Kandydaci są kwalifikowani do przyjęcia na studia na podstawie konkursu ocen na dyplomie.

  Informacje mogą ulec zmianie, szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Opinie (0)