• E-COMMERCE

  Rekrutacja

  stopień: (II) czas trwania: 2 lata
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne
  poziom studiów: II stopnia
  czas trwania: 2 lata
  tytuł zawodowy: magister

  Studia w Katowicach - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - kierunek studiów e-commerce

  E-commerce to unikatowy kierunek studiów, odpowiadający na potrzeby rynku w zakresie handlu elektronicznego. Dzięki studiom E-commerce zdobędziesz wiedzę i umiejętności w zakresie prowadzenia działań handlowych w Internecie oraz wykorzystania mediów społecznościowych zgodnie z oczekiwaniami stawianymi przedsiębiorstwom w dobie gospodarki elektronicznej. Poznasz warunki, sposoby i zasady prowadzenia działalności biznesowej na rynkach krajowych i międzynarodowych.

  Rozwój nowoczesnych technologii i globalizacja spowodowały, że podstawą prowadzenia niemal każdego biznesu jest sprzedaż internetowa. Na studiach E-commerce dowiesz się jak założyć i prowadzić biznes internetowy. Podstawą w e-biznesie jest również specjalistyczny język biznesowy. Dzięki zajęciom w języku angielskim i wykorzystaniu doświadczeń zagranicznych wykładowców zdobędziesz kompleksową wiedzę, umiejętności i kompetencje zgodne ze standardami biznesu międzynarodowego.

  Jeśli marzysz o uruchomieniu własnego e-biznesu wybierz E-commerce na UE Katowice - jedyny tego typu kierunek studiów magisterskich prowadzony w woj. Śląskim. 

  Wyświetl więcejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA II STOPNIA

  Kandydaci są kwalifikowani do przyjęcia na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej, po złożeniu kompletu dokumentów i udokumentowaniu znajomości języka angielskiego na poziomie B2.

  Informacje mogą ulec zmianie, szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)