• INTERNATIONAL BUSINESS

  Rekrutacja

  stopień: (I) (II) czas trwania: 3 lata • 2 lata
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
  poziom studiów: I stopnia II stopnia I stopnia II stopnia
  czas trwania: 3 lata 2 lata 3 lata 2 lata
  tytuł zawodowy: licencjat magister licencjat magister

  Studia w Katowicach - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - kierunek studiów international business

  International Business to nowoczesny kierunek studiów, prowadzony w całości w języku angielskim. To sposób na rozwój osobisty i styl życia nastawiony na międzynarodowe doświadczenie. Kierunek skonstruowany jest w wyjątkowy sposób - aktywne trymestry, minimum 3 projekty międzynarodowe w roku, goście zagraniczni, warsztaty, gry symulacyjne i inne projekty. IB to platforma globalnych interakcji, wzajemnych połączeń i sieci między studentami, absolwentami, nauczycielami i uniwersytetami.

  Jako absolwent International Business będziesz mógł m.in. prowadzić działalność gospodarczą na rynkach europejskich, w powiązaniu z rynkiem globalnym, zarządzać małą i średnią firmą zaangażowaną w wymianę międzynarodową oraz prowadzić badania na rynkach międzynarodowych i interpretować ich wyniki.

  Studia na kierunku International Business pozwolą Ci jednoczesne zdobyć wykształcenie, doświadczenie zawodowe i umiejętności językowe. W trakcie studiów zdobędziesz wiedzę i umiejętności istotne dla współczesnego świata biznesu. Czeka na Ciebie ambitna i wymagająca oferta studiów, międzynarodowe kontakty i projekty.

  WYŚWIETL WIĘCEJZwiń

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia II stopnia stacjonarne

  • European master’s in customer relationship marketing
  • International master in intercultural business

  STUDIA I STOPNIA

  Kandydaci na kierunek International Business oraz Finance and Accounting for Business muszą udokumentować znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2. Za udokumentowaną znajomość języka angielskiego na poziomie B2 uznaje się: zdanie matury z j. angielskiego na poziomie podstawowym z wynikiem co najmniej 80% lub rozszerzonym z wynikiem minimum 55%, zdanie matury międzynarodowej/europejskiej w języku angielskim, przedłożenie świadectwa dojrzałości wydanego przez szkołę, w której zajęcia prowadzone były w języku angielskim, przedłożenie dokumentu potwierdzającego znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

  Informacje mogą ulec zmianie, szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

  STUDIA II STOPNIA

  Kandydaci przyjmowani są na pierwszy rok studiów na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej, po złożeniu kompletu dokumentów i udokumentowaniu znajomości języka angielskiego na poziomie B2.

  Informacje mogą ulec zmianie, szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (0)