• RACHUNKOWOŚĆ I PODATKI

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: niestacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: niestacjonarne
  typ studiów: I stopnia
  czas trwania: 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat

  Studia w Katowicach - Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - kierunek studiów rachunkowość i podatki

  Nowoczesny, praktyczny kierunek studiów Rachunkowość i podatki zorientowany jest na specjalistyczną wiedzę i umiejętności z zakresu rachunkowości oraz podatków. W ramach kierunku uzyskuje się wiedzę z zakresu prowadzenia księgowości, sporządzania sprawozdań finansowych, procedur opodatkowania, rozliczania wynagrodzeń oraz ubezpieczeń społecznych. Studenci nabywają umiejętności prowadzenia ewidencji działalności gospodarczej, sporządzania sprawozdań finansowych oraz dokonywania rozliczeń podatkowych i ubezpieczeniowych.

  Kierunek Rachunkowość i podatki na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach wyróżnia praktyczne podejście do przedmiotu, które pozwala kandydatom na zaznajomienie się już na tym etapie edukacji z wymaganiami stawianymi absolwentom rachunkowości i podatków na rynku pracy.

  Rachunkowość i podatki na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach to innowacyjny kierunek łączący tradycyjne podejście do dziedziny z nowoczesnymi metodami pozyskiwania danych. Warsztaty i zajęcia praktyczne, a także piąty semestr poświęcony praktycznie wyłącznie na zdobywanie doświadczenia pozwolą studentom na sprawne przejście z etapu nauk bezpośrednio na ścieżkę perspektywicznej kariery.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  W procesie rekrutacji na studia I stopnia na kierunku rachunkowość i podatki brane są pod uwagę następujące przedmioty maturalne:
  fizyka, geografia, historia, informatyka, język obcy, matematyka, wiedza o społeczeństwie

  Informacje mogą ulec zmianie, szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Opinie (0)