ul. Miecznikowa 1,

02-096 Warszawa

tel. 22 55 41 104

fax. 22 55 41 106

e-mail: dziekanat(at)biol.uw.edu.pl

http://www.biol.uw.edu.pl

ul. Miecznikowa 1,

02-096 Warszawa

tel. 22 55 41 104

fax. 22 55 41 106

e-mail: dziekanat(at)biol.uw.edu.pl

http://www.biol.uw.edu.pl

 • MIKROBIOLOGIA, HIGIENA, ŚRODOWISKO - BEZPIECZEŃSTWO I JAKOŚĆ W PRAKTYCE PRZEMYSŁOWEJ - STUDIA PODYPLOMOWE REKRUTACJA

  Uczelnie Warszawa - studia podyplomowe na kierunku Mikrobiologia, Higiena, Środowisko - Bezpieczeństwo i Jakość w Praktyce Przemysłowej
  Celem studiów jest poznanie zasad oraz ugruntowanie i poszerzenie wiedzy w szeroko pojętej kontroli mikrobiologicznej w przemyśle oraz zapewnienia standardów jakości w praktyce zawodowej. Program proponowanych studiów jest nowatorski, gdyż treści programowe wiążą się mocno z praktyką przemysłową i są podyktowane wymaganiami stawianymi przy wytwarzaniu produktów leczniczych, kosmetycznych oraz spożywczych. Wiedza teoretyczna uzupełniana jest zajęciami praktycznymi o charakterze ćwiczeń i warsztatów, w trakcie których student ma możliwość skonfrontowania teorii z praktycznym doświadczeniem oraz poznania nowoczesnych metod badawczych i diagnostycznych stosowanych w przemyśle.

  Czytaj dalejZwiń

  Wymagania rekrutacyjne

   
   
  Studia podyplomowe
   
  W procesie naboru na studia podyplomowe na kierunku Mikrobiologia, Higiena, Środowisko - Bezpieczeństwo i Jakość w Praktyce Przemyslowej decydująca jest kolejność zgłoszeń.

Opinie (6)

Maja Ocena

Wydział biologii jest jedyny w swoim rodzaju, bardzo pozytywnie oceniam :)

zuza Ocena

Uniwersytet Warszawski to szansa na świetne wykształcenie i dobrą pozycję na wymagającym rynku pracy

karolina Ocena

Studia na Uniwersytecie Warszawskim to coś więcej niż nauka, wykłady i sesje egzaminacyjne. To bardzo aktywny okres w życiu, który stanowi fundament późniejszego życia zawodowego.

Ola Ocena

Biologia to moja największa pasja. Jeśli czymś bardzo mocno się interesujemy, to chcemy poznać tę dziedzinę jak najlepiej. Taką możliwość dają studia na Uniwersytecie Warszawskim.

Julka Ocena

Od dziecka interesowało mnie połączenie świata ludzi i zwierząt, oraz relacje jakie zachodzą między nimi. Chciałam to badać, odkrywać, poznawać, ale w moim rodzinnym mieście nie było takiej możliwości. Dlatego wybrałam Uniwersytet Warszawski i właśnie tutaj rozwijam swoje zainteresowania i spełniam marzenia

biolog Ocena

polecam