WSPÓŁPRACA ZE SZKOŁAMI PONADPODSTAWOWYMI

Wydział Nauk Ekonomicznych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego współpracuje z ponad czterystoma szkołami ponadpodstawowymi w całej Polsce, realizując kursy z zakresu ekonomii, języka angielskiego czy zagadnień finansowych.

Ponadto, w 2020 r. na WNE UW przeprowadzony został cykl bezpłatnych zajęć dla uczniów warszawskich liceów w ramach programu edukacji ekonomicznej „Ścieżki kariery: bankowość”. Cykl był efektem współpracy Wydziału z Fundacją Per Capita oraz Narodowym Bankiem Polskim.

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Warszawski

Opinie (4)

Iga Ocena odpowiedz

Najwspanialsza uczelnia i cudowny, rodzinny wydział. Nauki ogrom, duże wymagania, ale jest warto! Ekonomia na najwyższym poziomie

Małgosia Ocena odpowiedz

Uniwersytet Warszawski to jedna z najlepszych uczelni w Polsce i studiowanie tutaj daję uczucie ogromnej satysfakcji. Dodatkowo, dyplom ukończenia wiele znaczy na rynku pracy.

Monika Ocena odpowiedz

Wybrałam studia na Uniwersytecie Warszawskim po długim namyśle, rozpatrywaniu opcji i przede wszystkim porównaniom. Okazało się, że na Ekonomii na UW jest najwięcej godzin z mikroekonomii, makroekonomii i analizy matematycznej, czyli podstaw warsztatu ekonomisty.

marcin t Ocena odpowiedz

super wydział, najlepsi ludzie ta nasza atmosfera!!!