ul. St. Mikołajczyka 5

 45-271 Opole

tel. (+48) 77 449 84 82

 tel./fax (+48) 77 449 99 06,

e-mail:  wmech@po.opole.pl

http://wm.po.opole.pl/

ul. St. Mikołajczyka 5

 45-271 Opole

tel. (+48) 77 449 84 82

 tel./fax (+48) 77 449 99 06,

e-mail:  wmech@po.opole.pl

http://wm.po.opole.pl/

 • POSZERZENIE KOMPETENCJI KOORDYNATORÓW PROGRAMU OCHRONY POWIETRZA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Jednym z celów studiów jest zwiększenie efektywności, skuteczności i jakości obsługi mieszkańców poprzez podniesienie kompetencji koordynatorów programu ochrony powietrza. Program studiów przewiduje zniwelowanie różnego zakresu potrzeb kompetencyjnych koordynatorów programu ochrony powietrza, adekwatnie do ich roli przewidywanej do realizacji w ramach systemu zarządzania realizacją POP.

  W dużej mierze skuteczność zarówno miękkich, jak i merytorycznych działań koordynatorów gminnych programu ochrony powietrza w ich gminach będzie zależeć od wyeliminowania obecnych barier: braku motywacji i świadomości, a także braku merytorycznego wsparcia i spowalniających ograniczeń organizacyjnych realizacji działań inwestycyjnych (wymiana ogrzewania nieekologicznego źródła), co bezpośrednio przekłada się na poprawę jakości powietrza.

  Zaprojektowany program studiów podyplomowych zapewni odpowiednie przygotowanie kompetencji koordynatora programu ochrony powietrza do realizacji wyżej wymienionych zadań.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Politechnika Opolska

Opinie (4)

loootnik Ocena odpowiedz

Lotnictwo i kosmonautyka to kierunek dla ludzi z pasją, czyli takich jak ja! U mnie w rodzinie wszyscy byli sceptycznie nastwieni do studiów na tym kierunku, ale jak okazało się, ile mam ćwiczeń i możliwości praktyk, to zmienili zdanie. Tutaj wykładają ludzie z pasją, którzy kochają naukę!

Adrian Ocena odpowiedz

Cieszę się, że w trakcie studiów zajęcia opierały się głównie na praktyce, bardzo polecam Politechnikę Opolską.

exstudent Ocena odpowiedz

Studiowałem tutaj mechanikę i budowę maszyn, mimo dużej ilości nauki jestem bardzo zadowolony i mogę polecić ten kierunek i ten wydział

Paweł Ocena odpowiedz

Wybrałem Mechanikę i budowę maszyn bo w planach miałem studia, które będą opierały się na mojej kreatywności. To było najważniejsze. Studiując na drugim stopniu wiem, że dokonałem trafnego wyboru.