Kampus Morasko

Pracownicy i studenci Wydziału Biologii wchodzą w skład społeczności akademickiej na tzw. Kampusie Morasko. Mieścimy się w doskonale wyposażonym gmachu Collegium Biologicum. Nowoczesny sprzęt i znakomita kadra umożliwiają prowadzenie specjalistycznych szkoleń, wykonywanie ekspertyz oraz doradztwo naukowe w zakresie biologii molekularnej, biologii sądowej, mikrobiologii czy ekologii i biologii środowiska. Wszystko to powoduje, że Wydział Biologii to znakomite miejsce do zdobywania i poszerzania wiedzy biologicznej jak i rozwoju naukowo-badawczego.

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (4)

k. Ocena odpowiedz

Czy osoba po profilu społecznym będzie w stanie ogarnąć cały zakres fizyczno-chemiczny?

Basia Ocena odpowiedz

Profesjonale podejście do studenta

Kamil Ocena odpowiedz

Jestem absolwentem tego Wydziału i szczerze polecam

Studentka Ocena odpowiedz

.